Opinie o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

Opolskie

A co wy mysleliście? ze usiadziecie na kasie i bedziecie sie prezentowac?Praca jest ciezka niestety.Ale nikt was nie trzyma na siłe,a ze robic wam sie nie chce... Pracuje od dłuższego czasu w dino i mam dość juz takich nierobów.Przychodza i sie plączą,bo robic sie nie chce.3 osoby na zmianie z tego 1 nowa i siedz z nia na ksie i ucz.Dlaczego nowe osoby sie sa szkolone. Przychodza do pracy bez pojecia i na dodatek nie chca nic umiec tylko siedza na tej kasie i łaskawie papierosy dotowaruja bo wstawac im sie nie chce.Jak jestem osoba funkcyjna to mam swoja robote w biurze a jest tak,ze latam na kase tam i spowrotem,bo albo jest problem albo kasjerka nie nadaza z klientami.jak ja siedze na kasie to druga kasa w ciagu zmiany do 5 razy jest otwierana a nie ,ze cały czas ktos musi latac.Wiec mozna?MOZNA!!!Ja rozumiem ze ktos jest nowy ale sa u nas osoby ktore od razu wszystko ogarnely i sie dogadujemy wszyscy.jest robota.a sa takie wlasnie ze im sie robic nie chce i potem pisza ze masakra jest.Wczoraj dzwoni po mnie kasjerka czy moze isc na przerwe.A na kasie jeden wielki syf.Wózki nie dowiezione na podłodze pelno paragonow,jednorazówek.pelne skrzynki z butelkami,kasa zawalona towarem(alkoholem) a oni nie widza tego ze trzeba to zrobic.trzeba wszystko robic.chce zamykac zmiane to musze robic wszystko za kasjerke.miesny bywa,ze tez sie nie wyrabia.zalezy od zmiany,mam nadzieje ze w koncu bedziemy mieli ekipe jak na otwarciu.a nie robic za 5.

mysz

niech kierownicy sie rusza nasza kierowniczka ma 3.500 za co ? za siedzenie i bawienie sie telefonem albo synusia do pracy wezmie a na nas to zz morda leci a co do ludzi to zwykłe zwierzeta

mysz

Janek 23

Chyba przed 15 08. 2014.Ale to już chyba 7 termin otwarcia nie widzę żeby w środku coś się działo także być może wypowie się administrator tej strony

Kasjer

Rozmowa przeprowadzona normalnie w biurze sklepu. Pani kierowniczka rejonowa bardzo miła i konkretna.

Czy posiada Pani książeczkę sanepidowską? Ile czasu potrzebuje Pani na zrobienie badań? Czy ma Pani doświadczenie w handlu?

ikier

Dlaczego Dino w Mysłakowicach nie jest otwarte,już 6 miesięcy stoi gotowy market czyżby nie było obstawy pracowników?

wielkopolska

Bardzo dobrze pracuje mi się w naszym markecie. Jest ciężko ale pensja na czas, urlop płatny udzielny, paczka dla dziecka na święta, wózek elektryczny, maszyna do mycia podłogi. W poprzednim markecie gdzie pracowałam nic z tego nie było. Chwalę sobie pracę i już 2 koleżanki przyszły także do naszego marketu.

znajomy

Izka a może lesiu pojedziecie do Sarnowy zrobić przebierkę na warzywniaku i wytrujecie wszystkie muszki ruszcie d-py

daido

ja pracuję obecnie obecnie w Dino zajebana jestem bo mało nas do pracy 3 osoby na zmianie jedna na kasie druga na mięsnym a ta trzecia (usunięte przez administratora)za pozostałe i na koniec za mało i tak zrobiła na przerwę cięzko wyjść bo musi zastąpić kasjerkę i mięsniarę a jak przychodzi towar to wjazdy do magatnu są tak porobione że 200 m ciąga się pełne palety.Pracuje sie nawet po 7-8 dni pod rząd z 1 dniem przerwy no bo przeciez 38 godzin przerwy jest.Robota od(usunięte przez administratora)pana a ludzie to nie maszyny odpocząć też muszą

ktoś

można dwa dni w roku :D

nina

mam pytanie, czy w dino można korzystać z opieki nad dzieckiem

ooooooonnnnnnaaaaa
@nina

kobieto jeżeli ci przysługuję, pracujesz na pełen etat na umowę o pracę to w każdej firmie, zakładzie ci muszą ją dać. tylko to nie jest tak jak z urlopem na żądanie, że dzwonisz o 6.00 że nie przyjdziesz na pierwszą zmianę!!!! o opiece musisz uprzedzić kierowniczkę co najmniej dzień wcześniej (nie pytasz się o zgodę, tylko informujesz że np. jutro bierzesz opiekę najlepiej w obecności świadków bo kierowniczki są różne,)Moja była kierowniczka po moim telefonicznym powiadomieniu jej że biorę urlop na żądanie powiedziała że skoro jestem zastępcą to nie mogę dostać urlopu na żądanie to jej powiedziałam że chcę tą odmowę na piśmie z uzasadnieniem, kierowniczka szybko zrezygnowała(pracodawca ma prawo odmówić UŻ w wyjątkowych okolicznościach, i musi dać pracownikowi odmowę na piśmie z uzasadnieniem)

Ile godzin w tygodniu pracuje sie w Dino? Jakie zarobki? Duze zmeczenie fizyczne?

true

zawsze tak jest ze to co się dzieje na sklepie to tylko gra pozorów a na zapleczu nikt nie widzi rzeczywistosci a jest ona niestety brutalna dla osób tam pracujących.

lisia

przemiła obsługa? owszem dla klientów może i tak ale dla współpracowników już nie bardzo..miałam nie przyjemność tam troszkę popracować

true

zachowanie świadczy o poziomie człowieka, a bardziej przyciągnie się klienta kulturą niż prymitywizmem

smieszek

czego sie nie robi dla zysku >)

true

do wiadomosci Kalisz (usunięte przez administratora)macie przemiłą obsługę, sklep czysty zawsze zatowarowany ale jest jeden mankament jedna z kasjerek chyba przesadza z uprzejmością lub żle rozumie pojęcie "obsługa klienta" bo przesadne pokazywanie biustu i opuszczanie spodni do połowy tyłka aby kazdy mógł zobaczyć jakiego koloru ma stringi to chyba nie jest estetyczne i rzutuje na opinię innych osób-normalnych

kasia

panie kierowniku pracowalam 22 lata jako kierownik w markecie jak widzialam ze jest okres urlopowy to sama stalam na miesnym kazdy pracownik powinien znac kazdy dzial nie jak tu moi pracownicy do dzis dzien wspominaja moja prace jako dobrego kierownika bo pracowali po 8 godz przerwa na sniadanie 20min i sama zakasalam rekawy do roboty jezeli pracownik jest dobrze traktowany ma wieksz motywacje do pracy kierownik niejest tylko do papierkow ale myje podlogi

xxx

Cześć. Nie wiem, w którym Dino pracowałaś/eś, ale w tym w którym pracuję ja takich patologii nie ma, że nie wolno iść na przerwę, czy do toalety. Nie lubię tej pracy, ale z przerwami problemu nie mam. Między 4 a 6 godziną idę na przerwę i koniec.

drak

zgadzam się z tobą złożyłam wypowiedzenie i już mnie tam nie ma, tez wole iść w pole!

mayday

I dodam jeszcze,ze dziwie sie starym pracownikom lub bylym ze nie zglosili tego do inspekcji pracy!!!wszystko mozna,jesli ktos potrzebuje kasy to zniesie wszystko,wszystko,ale nie takie traktowanie!!!CHORE!!!Czlowiek pracujac w polu,moze isc sie wysiusiac i ma conajmniej 15minut przerwy!!!!dodam,ze nie proszac sie o nia!!!!Nie dajcie sie zwisc milym slowom pan ktore REKRUTUJA DO PRACY W DINO BO TO SCIEMA!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Śrem

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.