Opinie o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

ANIN

No fizycznie to się taka panienka nie narobi wiadomo musi trochę myśleć i nic po za tym , na pewno jej 8 godz. nie można porównać do 8 godz, prac na mięsnym uwierz wiem coś na ten temat i nadal uważam że powinien być inny podział wynagrodzenia w systemie wynagradzania w DINO.

stara komuszka

Taaa... kasjerka na głównej kasie siedzi przez 8 godzin i nic nie robi. Skoro tak, to może od razu niech zlikwidują funkcje kasjerów i niech klienci obsługuję się sami.

ANIN

Czy na stoisku mięsnym czy na kasie czy na sklepie zarobki takie same jest to wielce żałosne bo dziewczyny na mięsnym muszą się nadźwigać a kasjerka na głównej kasie siedzi 8 godz. za te same pieniądze i gdzie tu sprawiedliwość.

pol 22

Witam! Proszę o info o pracy na st.mięso. jakie są zarobki. W Łodzi otwierają 2 nowe dino. i rekrutują.

łodz
@pol 22

info sprawdzone, że rekrutują ;) ale wyłącznie na umowę o dzieło. Odradzam

Kasjer

Rozmowa przeprowadzona normalnie w biurze sklepu. Pani kierowniczka rejonowa bardzo miła i konkretna.

Czy posiada Pani książeczkę sanepidowską? Ile czasu potrzebuje Pani na zrobienie badań? Czy ma Pani doświadczenie w handlu?

ewelina

właśnie czy jest coś takiego jak dofinansowanie do urlopu

centrala

Wrocław ul. Karczemna obsługa robi co może, nowe kierownictwo do wymiany aż dziwne ze pan regionalny tego nie widzi.... Ale nic dziwnego jak jego kultura osobista pozostawia wiele do życzenia.Pozdrawiam Wrocław i życzę powodzenia z taką panią kierownik!

znajomy

witam Patrycja gwiazdeczko nie pamięta jak cielęciem był i syf miał

bajabongo

Czy może ktoś wie coś na temat nowego podziału rejonu? tj. Regionalnych mają na regionach zamieniać?

krzys

zgadzam sie zupelnie ze sprzedawcami kierownik powinien zadbac o towar a potem o swoich pracownikow zeby przychodzili do pracy z checia bo nawet taka kierowniczka niezastanowi sie nawet jak to sie odbija negatywnie na klientach sama bylam kierownikiem sklepu przyjmowalam towar robilam dokumenty ibiegalam po samie gdzie byla kolejka na kasie czy miesnym pracowalam razem ze sprzedawcami i za to mnie bardzo do dzis szanuja

@krzys

podpisałaś , że zrzekasz się funduszu, jak wszyscy...helllo

ela

czy może ktoś się orientuje, czy w Dino przysługuje wczasowe z zfśs, a jak tak to jakie warunki trzeba spełnić, na jakiej podstawie, kto wnioskuje

aaa

najlepszym szpiegiem i informatorem na Godebskiego w Kaliszu jest kasjerka K.N. wszystkie żale i pretensje do całego świata wylewa u kierownictwa, obgaduje wszystkich pracowników ze robią wszystko żle tylko nie widzi własnych błędów

aneczka

nie polecamnikomu pracy w dino (usunięte przez administratora)

daga

pracaowalam tam wytrzymalam 3 lata to co piszecie to prawda (usunięte przez administratora)

anka

Dino Łazy. Tragedia. Obsługa 3 osób w kolejce trwa pół godziny.Kasjerki powinny chyba przejść praktyke w Biedronce żeby zobaczyć jak to się robi. Ciągle się mylą. Trzeba dokładnie sprawdzać paragon. Dwie kasy są ale zawsze tylko jedna czynna. A gdzie obsługa? Jak zwykle za sklepem palą papierosy. Już tam nie kupuje.

m jak marek

byłem dzisiaj w dino zrobilem zakupy podeszłem do kasy kolejka jak za komuny słychać tylko jak kasjerka(uczyła się)było napisane na plakietce co chwile dzwoni dzwonkiem a tu nikogo nie widać..w końcu raczyła jakaś przyjść ale jaki ta dziewczyna przy ludziach opieprz dostała to się w głowie nie mieści tylko za to, że wbiła coś za dużo i tamta musiała przyjść..żal dziewczyny poprostu

renia

Po prostu nie mogę uwierzyć w to, co napisałaś, że są osoby nowe, które nie 'ogarniają' pracy w Dino. Może nie wszystko jeszcze umieją, co powoduje w tym ciągłym pośpiechu u nich stres + być może nie najlepsza atmosfera w związku z tym (a to się przecież intuicyjnie wyczuwa). Wiadomo, że kandydaci na nowych pracowników powinni być gruntownie przeszkoleni zanim podejmą pracę w Dino - tutaj się z Tobą zgodzę. Ale tak niestety nie jest i tym szkoleniem są obarczone już 'wyrobione' kasjerki. Cóż, życie...

wita

A tobie co renia nie podoba się prawda -to są dla ciebie farmazony przecież normalny człowiek tam pracujący wie że trzeba ganiać biegiem rozdwajać się -to nie fikcja to prawda, jest za dużo pracy w stosunku do zatrudnionych. To jest harówa nie praca ile tak popracujesz do 67 lat w takim tempie może co ????

dina

to nie czytaj...piszę jak było

renia

Te, pani mądralińska skończ te farmazony, bo aż żal czytać.

dina

nie wszystkich wkłada się do jednego worka..pracowałam kiedyś w dino i wytrzymałam tylko okres próbny..szybko załapałam co i jak i nie obijałam się,co lepiej dziewczyny jak widziały, że daję rade dodawały mi nowych zadań a siedząc na kasie niektóre ich polecenia były nie do wykonania tym bardziej, że ruch był duży i jedna kasa,na popołudniówkach nigdy nie wyszłam po 8 godzinach i nie miałam tego oddane, grafik ustawiany przez kierownika chyba przez znajomości ta praca pozbawiła mnie dużo zdrowia nie tyle fizycznego jak psychicznego..wymagają od ludzi zbyt wiele za małe pieniądze i jeszcze źle..ja dałam sobie spokój nie byłam aż tak zdesperowana, żeby się tak poniżać nie tylko przez klientów ale też przez współpracowników, którym się za dużo zdawało...nie polecam nikomu..to było dość dawno ale najgorszy okres w moim życiu jak ta praca mnie zniszczyła

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Śrem

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.