Opinie o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

agagos

Ja pracuje w Dino od 5 miesiecy ,pracuje mi sie dobrze ,kierowniczka super tylko te zwariowane reguły wewnetrzne wykańczaja ,ja pracuje na miesnym wiadomo jak na tym dziale sie pracuje ,ale pominmy to wszystko .Ludzie ,ludzie sa nie wyrozumiali nie wierza ze jest nas trzech na zm kasjerka ,ja i funkcujna ktora rozkłada towar ,a u mnie kolejka az do pól lad nabiałowych i mrucza to powiedziałam ze nie ma kto podejsc bo jest nas trzy to ...wysłano meill skarge do regionalnej ,tyle w tym temacie .

gość

A wiecie co mnie najbardziej rozwala w tej firmie....to że trzeba na ochrone dzwonić z prywatnego telefonu....czasem trzeba czekać kilka minut a rozmowy kosztują....

byłapracownica

Dino to firma niezrównoważonych zasad i przepisów,normalny czławiek nie jest w stanie w tej firmie pracować.Dino Łękawica porażka kierownictwo niewykwalifikowanie nie ma pojęcia o pracy tylko ludzi gnoji na każdym kroku.Jak ktoś jej podpadnie to już nie ma ratunku tylko się zwolnić.Bo pani kierownik potrafi kłamstwem i intrygami doprowadzić do zwolnienia.Takich ludzi powinno się zdala trzymać od normolnch pracujących ludzi

byczy 12

tak jest w tym sklepie racie pisza w markecie dino w moszczenicy kierowniczki wszyscy sie boiom jak mafi kto niewygodny to zwalnia kupa kolerzanek to nieroby a co niekture to przyjaciulki kierowniczki i one niemusza nic robic a regionalna to toleruie czy jest taka osoba co morze zrobic ztym porzadek my już rady niedaiemy

pracownik dino kamionki
@byczy 12

Kierownik pożal się bożę..Lubi jak jej się w (usunięte przez administratora) wchodzi ..pani Agnieszka prowadzi tam fałsz i obłudę .Daję premię tym dziewczyną co nic nie robią tylko DONOSZĄ I jej (usunięte przez administratora) wożą bo na prawo jazdy jej nie stać.Sama za robotę się nie zabierze a od innych wymaga cudów .Śniadanie do rzadkość.Totalny (usunięte przez administratora) Mam nadzieję że odpowiednie osoby zabiorą sie za to .Nie może tak być .Mam nadzieję że praca tam ulegnie poprawie inaczej będe musiała się zwolnić bo dłużej nie dam rady tam psychicznie wytrzymać,,,Parę dziewczyn nie wytzymało i odeszło już .Klijęci mówią ,że rotacja jest duża ...a jak ma być inaczej ....Ktoś o stalowych nerwach tylko to zniesie

Kasjer

Rozmowa przeprowadzona normalnie w biurze sklepu. Pani kierowniczka rejonowa bardzo miła i konkretna.

Czy posiada Pani książeczkę sanepidowską? Ile czasu potrzebuje Pani na zrobienie badań? Czy ma Pani doświadczenie w handlu?

Poziomka

W Dino nie ma pracowników, sa niewolnicy !! Pracownik dla firmy jest zerem. Nie możesz isc na przerwę bo nie ma na to czasu trzy osoby na zmianie jak jest 5 to wyjątek. Ręce opadają. Zero premii, zero socjalu, cos na święta ? Haha nawet kartki z życzeniami. WSTYD ze w tych czasach jest taka niewola. Juz biedronka, real, Tesco ma lepsze warunki.

obiektywny.

Skończcie wypisywać głupoty na tym forum. Jezeli ktoś ma jakieś problemy z DINO to są odpowiednie instytucje takie jak PIP, Sanepid etc. a poza tym kto nie chce to nie musi pracować. I uważajcie co tu piszecie, bo czytają to ludzie o których nawet nie zdajecie sobie sprawy i strasznie przeżywają wasze wpisy.

Lukas

Czy ktoś zna szczegóły na temat Dino w Jeleniej Górze , ul 1maja 76?

ola

Czy też musicie płacić za gazety jeżeli są zle oddane??? A co z towarem który spadnie z palety i się uszkodzi????

Opolskie

ile zarabia zastępca z premią?

waleria

Dajcie spokój prawda jest taka, ze ktos musi sie zabrac za ten syf wkońcu! Brawo za wprowadzenie zakazu robienia transferow miedzy sklepowych bez zgody KR- teraz kierownictwo pokaże jakie premie potrafi wyrabiac hahaha.....:P

ktos
@waleria

A w którym to regionie jest takowy zakaz???? Nic na ten temat nie wiem i wlaśnie szykuję przerzut :)

ggg

Stoisko mięsne nie jest łatwe. nie każdy daje sobie radę.ja jestem funkcyjną i na mięsnym stoję. Jak mam zamykać sklep to nikt się mnie nie pyta czy dam sobie radę ze wszystkim. a za funkcyjność nie dostaję więcej do pensji z premii. u nas też zabrali wszystkie nadgodziny.

wb

a w naszym Dino za to że pani od trzech miesięcy nie ma pojęcia o prowadzeniu stoiska mięsnego....( ciągły brak aktualnych datówek...wywalaniu ich do kosza bo po co zmieniać .... nie radzenia sobie z maszynami ....) dostaje przedłużenie umowy....

dziabongo
@wb

Dajcie jej szansę; może potrzebuje więcej czasu. Stanowisko mięsne to nie jest takie 'małe piwo';)

@wb

Jak to każda ma swój dział.U nas raz jesteś na kasie raz na mięsnym albo na sklepie i wszyscy zarabiają tyle samo chyba że masz nadgodziny

Znajoma

Tak Was tu czytam, i zastanawiam sie gdzie w Dino zaabiają 1560 na kasie, ja osobiscie pracuje w Dino na kasie i zarabiam 1300zł bez żadnych premii, bez nagodizn (bo 15 min nocnego z 2 zmiany nam wystarczy, wiec nadgodziny zabrali). U nas plus jest taki że kierowniczka młoda i fajna, pracuje równo z Nami i musze przyznac że nie raz już wstawiła sie za Nami gdy regionalnej coś nie pasowało :) ale nie moge pojąc! Jak mogą zwolnic za nie sciagniecie przeterminowanego towaru! rozumiem każda ma swój dział i go pilnuje, a wpada firma sprawdza liczy a na drugi dzień sie dowiadujesz że nie masz pracy, przykre.

ggg

u mnie średnia pensja to 1560, a premia jest co miesiąc

@ggg

Żartujesz ! to co to za premia

xyz
@wplny

ja na ten temat tez mam swoja opinie, pracuje krotko bo niedawno mnie przyjeli ale to co tam sie dzieje to masakra... mysle nad przeniesieniem sie do innej firmy bo tutaj jest pieklo. Kasjerke traktuja jak popychadlo, ma do zrobienia wszystko co tylko mozliwe, na miesnym dziewczyna nie wie w co rece wlozyc a funkcyjna czy zastepca kierownika chodzi miedzy polkami i ladnie wyglada ! Co to jest??!! Zeby jedna robila wszystko a inna nic, bo co, bo ma wyzsze stanowisko? A wyplata? Pffff...obiecanki cacani-dodatek, Ha ! No chyba odbijanie z pensji predzej, nie ma dodatku !!! Sciema jak nic, nie ma i bok, porozmawiajcie z osobami ktore tam pracuja a prawdy sie dowiedzieci, tlumia ten krzyk pracowniczy osoby na stolkach a my robole mamy zapiepszac za nich ! Tyle w temacie !

Asia

Dinowski Aniele....masz 100% racji....ale jeszcze ni napisałaś że 3 na zmiane to dużo ludzi....trzeba jeszcze zwolnić, bo utrzymanie pracownika jest takie drogie a sklep nie przynosi dochodów żeby ich tylu utrzymać....najlepiej żeby jedna osoba zapieprzała na sklepie...ja już zakończyłam przygode w Dino w jednym ze sklepów w woj. opolskim....szkoda mi tylko dziewczyn ( chodź nie wszystkich) które jeszcze tam się męczą.....ktoś napisał że ma 1700 + premia...chyba we śnie takie wypłaty dostajecie....1300 to jest prawdziwa wypłata a o premii zapomnij bo straty...:P a najlepsze jest to że teraz jak sie ma nadgodziny to Cie wcześniej wywalają do domu.....ostatnio stoisko mięsne było już zamknięte o 20.00 bo pani z mięsnego dostała rozkaz że ma iść do domu bo ma 2 nadgodziny....pozdrawiam koleżanki :) trzymajcie sie dziewczyny...dacie rade i szukajcie pracy gdzie indziej...:)

cccc888
@Asia

W moim mieście szukają kierownika. Ktoś wie, jakie zarobki na tym stanowisku?

dinowskii ANIOŁ

dinooo... masakraaa... towaru mamy tyle ze niema w co wlozyc rak... niewiesz za co sie zabrac ... masakraaa!!!!! przychodzisz z pracy to padasz na pysk bo masz dosc a jak dostajesz pasek z wypalty to krew cie zalewa... opolskie........ pozdrwiam opolskiee... przynajmniej schudniesz w dinoo... i zaczniesz palic i nabawisz sie nerwicy.... tyle pozytku z dinoo osobiscie robie zakupy w innym sklepie!!!!!!

kasiek
@dinowskii ANIOŁ

Mam okazje pracować w dino w opolskim właśnie, ale poza tymi głupimi kontrolami i wypłatą zastępcy nie mam na co narzekać. Kierownik super, a praca w markecie jak wiadomo jest ciężka. Więc wydaje mi się, że wszystko co piszecie to lekka przesada...

sy

Jeśli chodzi o kasjerki to co niektóre to by tylko obsługiwały klientów i nic po za tym MASAKRA-bo się napracowały, a inne dziewczyny biegające z towarem, to nic nie robią w ich przekonaniu !!!!

ktoś

ogarnijcie się ...to co ...kasjerka ma nic nie robić? tylko obsługiwać?a jak jest market niskoobrotowy to co ma siedzieć na tyłku i na klienta czekać? u nas to normalne że kasjerka rozkłada gazety układa polecanie , roznosi ceny po markecie bo niby kto ma to zrobić? funkcyjna jest jeszcze ...fajnie ale ma pieczywo warzywniak jakieś tam inne rzeczy , sejf towar i co ma jeszcze ona to robić? aa jest jeszcze ktoś na mięsnym no cóż nikt za nią nie zwazy mięsa nie wyłoży tak? aaa fajnie jest jeszcze kierownik który MUSI chodzić na 8 do pracy i nie wie w co ma ręce wł0żyć bo tu towar to stos maili zamówienie sprawdzenie gazetki potwierdzenia itd itp. ojjj narzekacie najlepiej dla niektórych tutaj to nic w pracy nie robić i mieć z 500zł premi i wypłatę to by było fajnie tak??? masakra jakaś . My mamy malutko osób i nie narzekamy pomagamy sobie jak tylko możemy i nie wierze w niektóre tutaj opinie aaa co do przeterminów wmuszanych w was pracowników...ciekawa sprawa który kierownik tak się podstawia za to jest dyscyplinarka...Pozdrawiam Dinusie

lola

A CO SĄDZICIE O DINO W TUCHOLI?JEST OTWARTY OD PAŻDZIERNIKA 2014 ROKU.PROSZĘ O OPINIE.

ktos

Witam to co czytam jest b.dziwne u nas jest zakaz kupowania rzeczy 2w1 gazety rozklada rano kasjerka i tyle jakies odpisywania itp tak piszesz na fakturze ile gazet masz starych i tyle. U nas kasjerka to kasjerka i to od niej zalezy ile drobnych ma a nie kierowniczki

o tempora, o mores
@ktos

"...i to od niej zależy ile drobnych ma a nie kierowniczki" - no większej bzdury nie mogłaś/eś napisać. Kasjerka przychodzi na 6.15 (pomaga przy ważeniu mięsa, rozkłada pieczywo, liczy się na kasę lub w innej kolejności, mniejsza o to) otrzymuje kasetkę - no ma szczęście jak w tejże kasetce są różne pieniądze od jednogroszówek począwszy a na banknocie 20 zł skończywszy i nie ma absolutnie żadnego wpływu na to, co tam zastanie.

@o tempora, o mores

Naprawdę żal mi niektórych pracowników Dina ale naprawdę wszystko zależy od kierownika u Nas też Dino kasjerka z 1-dynki rozkłada gazety i przygotowuje sobie miejsce pracy / dokłada alkohol ,papierosy/

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Śrem

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.