Opinie o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

BeniA

Moze kadry by pomyslaly o zmianie umowy dla osob funkcyjnych. Nie dosc, ze maja duza odpowiedzialnoasc (sejf, sklep, zamowienia, załoga) to nie maja ani grosza dodatku za to. Umowa kasjer-sprzedawca, a gdy nas zwolnicie to nikt nie uwierzy, ze za najnizsza krajowa bralysmy taka odpowiedzialnosc. Mysle, ze kazda funkcyjna sie ze mna zgodzi.

ola
@BeniA

Zgadza sie w 100 procentach u nass zaloga myslala ze mamy dodatek 100 200 a jak pokazalam kwitek to dopiero nabraszy szacunku a potem wspolczucia ze tyle na glowie i ciagle o cos pretensje

adda
@BeniA

Dopóki same będziecie się na to godzić to tak będziecie miały nigdy bym się nie zgodziła pełnić takiej funkcji bez odpowiedniego wpisu w umowie i dodatku funkcyjnego same sobie jesteście winne u mnie na sklepie / też DINO/ dziewczyny - funkcyjne też za frajer robią ,jęczą ,stękają ale pełnią funkcję i nie ma odważnej by się odezwać choćby do regionalnego

kierownik

Napisze krotko. Zaczynasz prace o 6:15 kończysz o 14:15 tak? Nastepna zmiana zaczyna prace o 14:15 i kończy o 22:15 tak? A wiec jak kasjerka sckmhodzac z kasy o 14:15 a druga wchodząc o 14:15 rozliczyć sie w tej minucie? To nie realne bo liczenie tej kasy to tez następne kilka minut i rmto tez praca wiec sila cmrzeczy kasjerka kończy prace 14:25 Np. I tak wpisuje w listę i co? Ja mam pisać gdzieś o zgodę? Nawet nie da sie ulozyc grafika inaczej załóżmy tej kasjerce 6:25 do 14:25 bo ceny rano bo polecanie,bo gazety kto to mialby zrobić? Na mięsnym jest ta sama sytuacja. Nie mamy tutaj nadgodzin w jakiejs kolosalnej ilości jest to średnio 20-30 h miesiecznie bo tak kazdemu sie uzbiera tej 2 godz,nast.3 ale nie ma przesady bo mam sie z tego tlumaczyc . Jakas masakra tam u was. A jaki ja region nie powiem. Z wiadomych przyczyn. Pozdrawiam

@kierownik

Masz racje masakra dla nich jest wszystko ok szkoda ze nie trafilam na normalny region

asia
@nina

Ma byc punktualnie jak przyjdziesz 10 min wczesniej to sa pretensje ba podejrzewana jestes o to ze celowo z ierasz nadgodziny zeby miec wieksza pensje

pracownica

kierownik i zastępca rządy swoje wprowadziły i pracownice nie wytrzymują same się zwalniają jak będzie tak dalej to nie wytrzymamy takiego traktowania i wszystkie będziemy zmuszone się pozwalniac

PRACOWNIK B
@pracownica

ZGADZA SIĘ, DUŻO OSÓB SIĘ ZWOLNIŁO Z TEGO MARKETU. A NAJLEPIEJ PRACUJĄCEJ NIE PRZEDŁUŻYLI UMOWY. BYŁA BYSTRZEJSZA OD KIEROWNICZKI I PRACOWITA, BO KIEROWNICZKA NIGDY PRACĄ NA SALI SPRZEDAŻY SIĘ NIE SPLAMIŁA. TERAZ MA CO CHCIAŁA, CIĄGŁE PROBLEMY KADROWE, NOWE PRACOWNICE. NAJŚMIESZNIEJSZE JEST TO, ŻE ZASTĘPCZYNIĄ ZOSTAŁA I-A, A PRZECIEŻ REGIONALNA I NIE BYŁA Z NIEJ ZADOWOLONA BO SIĘ NIE SPRAWDZIŁA. JAKA TO BYŁA PORAŻKA JAK W STRESIE NIE POTRAFIŁA ROZLICZYĆ KASJERKI. PORAŻKA. ZA TO UMIE DONOSIĆ SKARŻYĆ ZMYŚLAĆ ALE NIECH ANKA MA JAK CHCIAŁA POZDROWIENIA DLA EKIPY Z G.

OJCIEC CHSZESTNY

a my bedziemy mieli gliceryne bo jak w przeszlosci wyjasnimy i dodamy slowo do chemi oznaczajacy pewien stan zwiazku to to bedzie juz nie zwiazek ktury daje do zrozumienia bo taka zeczywistosc prawna a ono nie dziala w stecz bo my zwiazkiem nazywamy ryzne substancje z soba zmieszane i ja mamy LUBOSCI WSPULCZUC I KAZDEMU I POMOCY NIESIENIA I WYCHOWANIA,,jestem OJCEM CHSZESTNYM WSPARC I OJCOW I MICHAŁEM I PAIEZEM JANEM BOZE CZUCIA SIEBIE JEHOWA wszystkich co zlapali z uzywka powinni wypuszczac wnosze amnestie bo np jak masz amfe to jak dodasz cukier to jak zlapia cie z nim w niej to juz nie jest to zwiazek chemiczny amfetaminy i nie maja prawa za nia cie ukarac i napewno jak miezyl by sanepid co tam jest to wyjdzie domieszka i juz to nie wedle prawa wnoszaona substancja adswokatowi to poiedcie a oni niech polemizuja bo tylko tyle moga ty masz racje 1 polubienie9 komentarzy Lubię to! Komentarz Udostępnij Michał Andrzej Tuziak lubi to. Jarosław Lichwala tam chodzi o substancje bo by musiala byc jednolita wtedy substancja a my nie wnosimy nic innego do slownika Lubię to! · Odpowiedz · 22 min Jarosław Lichwala a ja bym sedziuw sprawdzal czy robia jak chca czy wedle prawa sadza Lubię to! · Odpowiedz · 18 min Jarosław Lichwala i tak dla polski tez mam gliceryna jak o scislosc chodzi bo to juz nie jej zwiazek jak dodam cos tam Lubię to! · Odpowiedz · 16 min Adam Bober Robiłeś tak? Lubię to! · Odpowiedz · 14 min Jarosław Lichwala a odwyki bym zachowal bo tam dzialaja w organizmie substancje i chodz cukier damy to on jest tam osobno liczony jak juz mozecie mniemac Lubię to! · Odpowiedz · 5 min Adam Bober Oke Lubię to! · Odpowiedz · 5 min Adam Bober Na odwyku jak bede , bede pamietać thx Lubię to! · Odpowiedz · 5 min Jarosław Lichwala tAK ODWYK JEST POCZEBNY BO W UMIAZE MASZ SILE Lubię to! · Odpowiedz · Przed chwilą Jarosław Lichwala I SPELNIENIE Lubię to! · Komentarz · Udostępnij Marek Czech TRAFKA BESP[IECZNA POMIELONA I ZLEPIUONA Z NP CUKREM I LEP JUZ ZMIENIA ZE TO SUBSTANCJA INNA A I SYBKA TRAWKA TO SUBSTANCJA SYBKA Marek Czech udostępnił post na osi czaSUBSTANCJA MOZE BYC ZWIASKIEM 2 komentarzy Lubię to! Komentarz Udostępnij Jarosław Lichwala I KONOPIE OPISALEM Lubię to! · Odpowiedz · 3 min Jarosław Lichwala SUBSTANCJA JAK MOZE SKLADAC SIE Z JEDNEGO ATOMU TO MOZE BYC ZWIASKIEM A ZWIAZEK JUZ SUBSTANCJA NIE A amfa to zwiazek i jak dodasz cukier to masz inny zwiazek i sybkie sa zwiaski,,,TAK BYLEM UCZONY BYNAJMNIEJ A GDYBY SUBSTANCJA BYLA ZE Z WIELU ATOMOW I JEDNOLITYCH TO I TAK NIE MYSLE BO JAK BYM POWIEDZIAL ZE ZWIAZEK TO Z SOBA ZWIAZANE ATOMY TO I LUZNE ATOMY SA Z SOBA ZWIAZANE I SIE CZYMAJA NA NISZEJ POWLOCE A TAK TEGO NIE UJMOWANO MI NA CHEMI BO KAZDY ZWIAZEK LACZY SIE NA RUZNYCH POWLOKACH I SUBSTANCJE TEZ TO JESZCZE NIE BADANE I UKRYLEM SLOWA MADROSCI JAK JUZ NIE ZASTOSOWALY ICH NASZE LABORANDKI Z SANEPIDU I SPERMA MA KAZDA INNE DNA I TU O MNIE SPIEWA,,,,,,,a w stanach to jak pogwalca zwiazek chemiczny przez sedziuw to my wezmiemy sobie kokakole i POZDRAWIAM Z DINO OPOLE MARKA MALWINE I LUKASZA I BENIE I KASIE I BOGUSIE I CALA EKIPE

PRACOWNICA

WITAM WAS WSZYSTKICH SERDECZNIE.Od roku pracuje w firmie Dino i po moich obserwacjach niestety to co piszecie to prawda. U nas kierownik niby dobry dla ludzi ale niestety tylko dla ,,swoich ulubienic,, ,jak ma jakieś korzyści nie związane z pracą to wszystko da się zrobić.Premię dzieli według znajomości ,czyli kogo bardziej lubi to i doceni.Pracować wszędzie trzeba ,ja to rozumię i chcę pracować ale nie na takich chorych zasadach.Grafik układa tak ze jedne dziewczyny pracują po 14 popołudniówek a inne np tylko 2 popołudniówki czyli reszta musi za nie zapi....ć .Do żadnego kupowania na przymus nie jesteśmy zmuszane.Uważam iż gdyby tylko nasza Pani regionalna przyjrzała się troszkę bardziej grafikowi który najprawdopodobniej podpisuje i zatwierdza byłoby zupełnie inaczej. Pozdrawiam

Kasjer

Rozmowa przeprowadzona normalnie w biurze sklepu. Pani kierowniczka rejonowa bardzo miła i konkretna.

Czy posiada Pani książeczkę sanepidowską? Ile czasu potrzebuje Pani na zrobienie badań? Czy ma Pani doświadczenie w handlu?

xyz

Teraz to już kierownik na pewno nie będzie w stanie wyjść na sklep i pomóc dziewczynom. Przez tą inwentaryzacje kroczącą nic tylko od rana do końca zmiany będziemy liczyć. Zawsze mówiłam że na centrali pracują osoby o niskim ilorazie inteligencji. Druga sprawa jak pod koniec miesiąca kiedy są wystawki do zmiany można dać tak dużo planogramów do zrobienia- zaprosiłabym tych z centrali na tydzień do pracy na market może by im się oczy otworzyły.

dawid

Oliwia nie wypowiadj sie jak nie masz pojecia na jakis temat. zgodnie z prawem mozesz pracowac nawet 10 dni pod rząd. chore prawo ale tak jest...

KAMA
@dawid

Dawid, czy to ten DAWID?

Oliwia

Czy idąc do pracy 5 dni na rano 6 dzien na 14;15 do 22;30 7 dzien na 12;15 do 22;15? Czy to jest zgodne z prawem ? Bo jeśli nie to piszę skarge do PIP.

adda
@Oliwia

Na bank nie zgodne z prawem pracy bo nie możesz 7dni pod rząd pracować

AGNIESZKA

DZIEWCZYNY PISZCIE DO PIP. MOZECIE ZLOZYC SKARGE DO PIP. W TAKIEJ SKARDZE W OSWIADCZENIU MOZECIE ZAZNACZYC,ZE NIE WYRAZACIE ZGODY NA UJAWNIENIE WASZYCH DANYCH.INSPEKTOR NIE MA WTEDY PRAWA UJAWNIĆ,ŻE TO TY ZŁOŻYŁAŚ SKARGĘ.ZRÓBMY W KOŃCU Z TYM PORZĄDEK. TAK SIĘ ŻYĆ NIE DA!!! WYKAŃCZAJĄ NAS CIĄGŁYMI ZADANIAMI. I TA INWENTURA KROCZĄCA, TAK JAKBYŚMY MAŁO MIAŁY PRACY W TRZY OSOBY NA ZMIANIE. ZOBACZCIE JAK DZIEWCZYNY Z BIEDRONKI SOBIE WYWALCZYŁY. PISZCIE DO PIP OPISUJCIE SWOJĄ SYTUACJĘ, JAK SĄ ŁAMANE PRZEPISY PRAWA PRACY. JEDNA OSOBA NIEWIELE ZDZIAŁA, ALE JEŚLI WPŁYNIE SETKI TAKICH SKARG TO PIP BĘDZIE MUSIAŁ POWAŻNIE SIĘ ZA NICH ZABRAĆ.

eliza

Trzy na zmianie i długa kolejka do kasy i na mięsnym ,a funkcyjna nie wie czy rozładować kolejkę na kasie ,czy na mięsnym.Tak teraz będzie po trzy na zmianie, 20 palet do rozładowania i puste półki,bo nie ma kto dotowarować sklepu.Co raz więcej zadań i obowiązków w czasie urlopów,kiedy niema ludzi,to jest chore!Na okres urlopów powinni być ludzie na zlecenie zatrudnieni.W dużym stopniu, by problemy rozwiązało.

ktoś

Tak jest :) trzy na zmianie plus kierownik jedna na mięsnym druga na kasie trzecia na warzywniaku kierownik na nabiake w zamówieniach w meilach inw dziennych itd itp skończy wykladac miwsny keci dotowarowac mrożonki piekarniczy sprawdzi swój dzial i juz koniec zmiany kasjerka rozlozy ceny gazety w czasie przerw w obsłudze dotowaruje napoje soki wyczoluje market w pobliżu kasy i koniec zmiany i powiedzcie mi kiedy mamy Kroczyć z taką inwenturą? Na drugiej zmianie bo co tam jest nas aż trzy na zmianie . Pewnie zrobi się ale sklep będzie nie dolozony i jak przyjedzie jakas...kontrol to co kto za to ma odp.? A z kontrolami jest różnie jak taka chora Skibinska wpadnie to dla niej wiecznie wszystko jest źle oj ta baba któregoś dnia trafi na swojego...

ironia

no cóż mało mamy obowiązków za dużo nas jest na marketach!!!! Jeszcze sobie inwentaryzację kroczącą - ciągłą wymyślili, teraz to już kierownicy wogóle nie będą mieli czasu pomóc przy towarze. Ciekawe jak to się ma do ilości osób na marketach i do zabierania co miesiąc rezerwy na inwentaryzację ogólną??? System się wali grupa inwentaryzacyjna już nie robi inwentaryzacji bo musi jeździć i markety towarować....gratuluję wszystkim wielkogłowym tam u góry

kierownik

Nad rrhionalną jest jeszcze lider. A ja proponuje takiej liście jak jeszcze ma daty spożycia napisane zrobić zdjecia o wysłać na monitoring ....współczuje wam dziewczyny. U nas w sobotę czesto jesteśmy trzy plus ja na dodatkowe osoby nie liczcie bo nad tym to nawet tehionalna nie decyduje tylko wyżej...zarząd a tak jak ja Np. Chce aby te biedne dziewczyny chociaz jeden weekend miały wolny... ech szkoda słów....moja rada jest taka...robic zdjecia nagrywać i wysyłać na monitoring raz dwa pani kierownik opis i stanowisko a za zakup rzeczy po terminie w razie kontroli Np wieczornej wylecicie z pracy wiec nie kupujcie takich rzeczy i nikt was do tego nie moze zmusić piszcie anonimy na maile i na 100 %ktoś to sprawdzi. Pozdrawiam

ela

Witam,u Nas jest też taka pani kierownik,nic nie robi sieje postrach wśród załogi.Manipuluje ludzmi,jak coś skomentujesz,że się nie podoba to po premii.Zastępa lizus spija całą śmietankę.Jak wychylasz się to idziesz do zwolnienia.Muszę wspomnieć o kupowaniu mięsa,cukierków po terminie,niby kierowniczka nie namawia ale listę puszcza i trzeba wpisać z nazwiska i wagę ile się kupiło.Kierownik dobrzeżyje z regionalną i nie mamy szans na zmianę.

ARRRR
@ela

ELU PISZ DO PIP. KTOŚ NAPISAŁ WYŻEJ, ZE NIE MUSISZ WYRAZIĆ ZGODY NA UJAWNIENIE ,ŻE TY SKŁADASZ SKARGĘ.JA WIEM JAK KIEROWNICZKI POTRAFIĄ ZASTRASZAĆ, NIE MÓWIĘ ŻE WSZYSTKIE TAK ROBIĄ, ALE SĄ TAKIE , KTÓRE NĘKAJĄ, ZASTRASZAJĄ ZABRANIEM PREMII, ZWOLNIENIEM Z PRACY, TAK JAK U MNIE. ZNAM CO TO ZA BÓL. JAK PODLE SIĘ CZUJĘ TAKA ZASTRASZONA I PONIŻONA...

MISIAPYSIA
@ARRRR

PIP NA ANONIM NIE ODPOWIADA. POZDRAWIAM

ironia
@MISIAPYSIA

Tylko widzisz niestety w każdej umowie, którą podpisuje kasjer sprzedawca jest zapis, że pracodawca może zlecić pełnienie dodatkowych obowiązków pracownikowi. Można zatem pełnienie funkcji podciągnąć pod wypełnianie poleceń przełożonego wynikających z umowy o pracę. Byłam z tym nawet w PIP-ie , mają tam co tydzień darmowe porady prawne i prawnik potwierdził, że można zlecić pracownikowi na podstawie tej umowy, którą mamy wykonywanie dodatkowych obowiązków związanych z pracą, a o tym tu rozmawiamy. Poza tym odmowa wykonania takiego zadania jest w świetle prawa traktowana jako odmowa wykonania zadania zleconego przez przełożonego i wiąże się z konsekwencjami prawnymi, ze zwolnieniem z pracy włącznie. Jest to tylko dobra wola pracodawcy czy chce ci coś za to dać czy nie i czy da zapis w umowie czy nie... Inną kwestią jest to, że nasz pracodawca pozostawia swoje mienie, sejf, odpowiedzialność za swój dobytek warty niejednokrotnie ponad milion złotych w rękach kasjera - sprzedawcy.... i myślę,że to jest problem, z którego powinien sobie zdać sprawę nasz pracodawca. Czy naprawdę można powierzać z pełną odpowiedzialnością cały swój biznes osobie zatrudnionej na stanowisku kasjer sprzedawca na kilkanaście godzin dziennie????

Oleśnica

nie wiem jakim trzeba byc człowiekiek kiedy 3 osoby sa na zmianie i przyjezdza p.regionalna i wszystko jest zle!to jest jakas masakra i z tym trzeba zrobic porządek!!!!

kierownik

No cóż kochana....jest jeszcze regionalna , lider, itd skoro tak jest jak piszesz to interweniujcie nie można tak robić że ona wam listy poprawia,nie można tak że siedzicie dłużej a ona wam każe pisać tak jak w grafiku wystarczy powiedzieć gdzie trzeba że takie praktyki są u was wszystko idzie udowodnić ponieważ są kamery i taka pani kierownik odpowie za to. Nie wyobrażam sobie siedziec bezczynnie w biurze gdy na sali sprzedaży głowią się i troją moje dziewczyny. Pomagam jak mogę i ile mogę . Pozdrawiam

@kierownik

Myślę nad twoją radą, będzie skutkowało to zwolnieniem...Były osoby, naprawdę pracowite i zdolne na naszym markecie, które mówiły otwarcie o tym, że brakuje nam dodatkowych rąk do pracy, że pracujemy ponad siły, bo 3 osoby na 2 zmianie przy dużym ruchu to wykańcza. Mam naprawdę dość.Przez to nowe zwalniają się, mają porównanie z innymi marketami typu Tesco itp. Żadna z nich się tak nie natyrała jak w Dino.Rotacja co 2 -3 miesiące. Zacznę szukać nowej pracy, bo nie sądzę,że rozmowa z regionalną coś da. Wyobraź sobie u nas soboty,kiedy rano są 4 osoby, kierowniczki nie liczę. Jest taki ruch, że dwie na mięsnym, czasem 3. Kiedy kasjerka dzwoni trzecia z mięsnego biegnie na kasę, rozładuje kolejkę i z powrotem na mięsny. Nie mają za bardzo jak wyczołować i posprzątać. Druga zmiana przychodzi, a pierwsza pozostaje często do 15-tej. Na pytanie jak mają się wypisać, słyszą 14.15 Za poprzedniej kierowniczki wychodziłyśmy punktualnie.Czasem 2-3 minuty poślizgu. Teraz jak w obozie. Nie wiem jak ta kobieta może patrzeć w swoje odbicie w lustrze. Jakim trzeba być człowiekiem...

@niezadowolona

Macie racje u nas kierowniczka pomaga ale traktowanie ludzi to zupelnie inna rzecz opierdziel za nadgodziny funkcyjna jest od wszystkiego nie uslyszy ze cos dobrze zrobila lata na wszystkich stanowiskach i nawet grosza za to dodatkowego nie dostanie, zwalniaja ludzi dobrze pracujacych a zastawiaja dupowlazow i uprzejmie donoszacych,zatrudniaja ludzi z grupa bo taniej,masakra

NIEZADOWOLONA
@nina

Nina, ja już nie daję rady. Zaniosłam podanie w kilka miejsc. Szukam pracy, a jak znajdę to dam wypowiedzenie. U nas też jak to ładnie określiłaś s (usunięte przez administratora) Jeszcze trochę a same młode będą pracować, a większość z nich nie daje rady, nie nauczone pracy, wolne. Klienci denerwują się, że obsługa wolna.

@NIEZADOWOLONA

Masz racje mlode guwniary nie znajace zycia nigdy na chleb im nie brakowalo trzymaja palec prosto w (usunięte przez administratora) i donosza ba wymyslaja historie zeby tylko przetrwac u mnie teraz zostala taka zaloga ze masakra jedna funkcyjna ktora szkoli sie 3 tygodnie i laska pustak ktora teraz zaczela sie uczyc ale powazanie wielkie u kierowniczki i zastepcy bo na imprezki razem chodza,nie zaluje ze juz tam nie pracuje niech sie mecza i zaluja ze nie ma ludzi pracujacych a palety sie same nie rozniosa haha maja co chcialy (usunięte przez administratora)

@NIEZADOWOLONA

Idz na chor.......

@kierownik

Zgadzam sie kasjerka i funkcyjna od wszystkiego a kier.lub zast. Siedzi z (usunięte przez administratora) i palcem nie ruszy ile razy poprawialam warzywniak czy nabial po zastepcy nie wiem w jaki sposob awans dostala tylko faki i telefon prywatny koszmar regionalna nie widzi albo nie chce widziec jak przyjezdza to tylko szepty w socjalu

zola
@kierownik

To jaki to region bo az nie wierze

mimi

No właśnie macie zgrany zespół i super kierownika tu było inaczej jedni zapier... za dwóch a inni mieli labę. Cieszę się z faktu,że nie wszędzie tak jest. Pozdrawiam

miska

Sory ale za leżenie nigdzie nie płacą:) nie wiem jak u was ale u nas każdy wykonuje swoją pracę i nikt nikogo nie goni. I nie ma bezczynnego siedzenia w biurze czy na zapleczu a kierownik nasz trzyma dystans i tak ma być. Życzę wszystkim takiej kierowniczki jak jest u nas. Pozdrawiam

mimi

Ha Dino mobing i nic więcej. Co tu gadać siedzisz 8 h na kasie dodatkowo wykładasz pieczywo, uzupełniasz towar na sklepie a i nabiał bo są dwie osoby funkcyjna z kierowniczką nie pracują na sklepie bo jak zwykle papiery kawa i fajka. Jak im się przypomni to jest szansa,że około południa ktoś Cię zmieni żebyś poszła do toalety i coś zjeść. A jak się pomylisz i dzwonisz do funkcyjnej z prośbą o wycofanie to opier.. jak możesz przeszkadzać ona nie ma czasu na Twoje pomyłki. Co do nadgodzin też się nie wypowiadam zamknięcie sklepu 0 22 a wyjście o 22:30 no nie ma szans sorki w tym czasie można się rozliczyć i wynieść śmieci a kiedy sprzątanie mycie podłóg i przodowanie? Jesteś samobójcą? To polecam ja tam nie wrócę.

@mimi

GDYBY TAK BYŁO JAK PISZESZ TO NIGDY BYM NIE ZAGLĄDAŁA NA TO FORUM. TY NIE WIESZ CO ZA DAMA TA NASZA PANI KIEROWNIK.A JAKIE MA ŁADNE PAZNOKCIE... NA PEWNO TAKICH NIE MA SIĘ OD WARZYWNIAKA, NABIAŁU,MIĘSNEGO CZY TOWAROWANIA. CO Z TEGO, ŻE JEST LISTA JAK MAMY SIĘ WPISYWAĆ OD 6.15 DO 14.15 LUB 14.15 DO 22.15. JAK SIĘ WPISZEMY TO I TAK NAM KAŻE POPRAWIĆ ALBO SAMA POPRAWI.NIE RAZ TAK BYŁO. JAKĄ RADĘ DASZ NA TO? ZGADZAM SIĘ, ŻE KIEROWNIK MUSI ODPISYWAĆ NA RÓŻNE TAM...MIELIŚMY KIEROWNICZKĘ, KTÓRA PO DZIEWIĄTEJ, PRZED DZIESIĄTĄ WYCHODZIŁA NA SALĘ SPRZEDAŻY,POMAGAŁA NA WARZYWNIAKU, NABIALE, WCHODZIŁA NA KASĘ, TOWAROWAŁA, JAK PRZYJECHAŁ TOWAR TO WJEŻDŻAŁA NIM NA MAGAZYN, SPRZĄTAŁA POMIESZCZENIE GOSPODARCZE ZA SKLEPEM.PISZESZ,ŻE MROŻONKI POWINNA DOŁOŻYĆ? ROZBAWIŁAŚ MNIE.WIERZ MI,ŻE TA KIEROWNICZKA NON STOP JEST W BIURZE, JEDYNIE WYJDZIE, ŻEBY COŚ ZOBACZYĆ, PLAKAT ZMIENIĆ. TAK WYGLĄDA JEJ PRACA NA SALI SPRZEDAŻY.CO MI NA TO ODPOWIESZ?

kierownik

Droga niezadowolona. Pragnę Ci przedstawić jak wygląda praca kierownika ( dla zwykłego pracownika kierownik zawsze nic nie robi) Kierownik obrywa za wszystko i wszystkich pod nim :) kierownik ma dziennie do odpisania po kilka a nawet kilkanaście meili czasem chorych . Kierownik musi się tłumaczyć z byle głupot. Kierownik ma kilka zamówień dziennie do zrobienia. Kierownik musi zapoznawać się z różnymi nowymi procedurami. Ale kierownik również pracuje na sali sprzedaży. Przeważnie kierownik ma czas a bynajmniej powinien go mieć w sobotę,pomóc przy mrożonkach,nabiale,warzywniaku i mięsnym. Więc ten nieszczęsny kierownik nie ma lekko. A Jeśli chodzi o nadgodziny to zauważ kochana że masz każdą minutę płaconą 100 % a każdą minutę po 22 150% Jeżeli nie masz tak wypłacanych natgodzin to znaczy że masz zakłamaną listę obecności. Czyli piszecie od 6:15 do 14:15 a naprawdę byłaś od 6:15 do 15:30 i tu już masz nadgodziny tak? Kierownik może Ci oddać te nadgodziny i gdy Ci oddaje to wtedy pracujesz krócej i na liście obecności nanosisz zgodnie z byciem w tej pracy. Więc proszę zapoznać się z procedurami a zakładam że każdy pracownik podpisywał zapoznanie sie z procedurami,a potem ewentualnie psioczyć tutaj na tych biednych kierowników. Pozdrawiam

ona
@kierownik

Jak nie ma nadgodzin dziewczyno????? Tak jak kończysz pracę tak wpisujesz w listę i to osoba funkcyjna lub kierownik musi mieć zgodę na nadgodziny. A jeżeli już je masz to albo Ci za nie płacą albo kierownik oddaje ci nadgodziny.

ona

NIEZADOWOLONA
@ona

O CZYM TY PISZESZ. JAK PISZEMY O ZGODĘ NA NADGODZINY TO DOSTAJEMY NEGATYWNĄ ODPOWIEDZ OD PANI KIEROWNIK.....

@ona

ja nie potrzebuję żadnej zgody od regionalnej na nadgodziny nooo chyba że byłyu by to nadgodziny w stylu zaplanowana dniówka plus nadgodziny następpna dniówka czy tam 4 h bo więcej niż 12 h nie mozemy pracować ale jeżeli chodzi o jakies tam 10 20 minut wyjście później z pracy bo pracowałas to sory ale o to się nie pisze jakiś tam próśb .piszesz w liście obecności do której była praca np 22,35 i9 ja tak nanoszę w xprimerze i nikt nie ma prawa mi czegoś w tej kwesti nakazać czy też zakazać . Boźe w jakich wy regionach pracujecie...jakaś masakra w tych waszych Dinachwls5

@kierownik

Nadgodziny wygladaja tak ze musisz pisac do regionalnej nawet o glupie 5 min maila zeby wyrazila zgode a potem opierdziel od kier.owszem nadgodziny oddane ale tlumaczenia sie tyle co nie miara na zmianie jedna kasjerka laska na miesnym i funkcyjna latajaca zmienic na przerwe kasjerka potem ta z miesn2go a w miedzy czasie masz towar konwoj maile i wiele innych rzeczy wracasz do domu i padasz ale kuzwa siedzisz cicho bo masz dzieci a one musza jesc nie skarzysz sie latasz z motorem w (usunięte przez administratora) a oni daja ci kopa zostaja gwiazy i lenie,zapiepszasz a jestes absolutnie nie doceniona nie jestem jakas dziunia ktora chce siedziec i kase dostawac naprwde zapiepszalam i co kopa w d.....bo (usunięte przez administratora) i pustaki gora i czy to jest sprawiedliwosc czy lider tego nie widzi kto pkdejmuje te decyzje litosci

niezadowolona

Dziewczyny zróbmy w końcu z tym porządek. Zamiast pisać na tym forum, piszmy do Państwowej Inspekcji Pracy. To co opisujecie, jak źle się dzieje to jawny wyzysk i łamanie praw pracowniczych i naszej godności. U nas w Dino jest podobnie. Kierowniczka tylko siedzi w biurze, dosłownie siedzi,a my nie raz zostawałyśmy po godzinach,bo 3 osoby na 2 zmianie. We wtorek 4 osoby.Notorycznie zostajemy 5,10, czasem kwadrans a nawet 30 i 45 minut dłużej.A kierowniczka potrafi o 14.20 zadanie dać do wykonania. Nadgodzin nie ma więc siedzimy za darmo. Niedobrze mi się robi. Jeszcze nikt tak mnie nie upodlił i wykorzystał jak ta firma.Dziewczyny piszcie do PIP

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Śrem

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.