Opinie o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

klient

czy to jakas konkurencja chce zaszkodzic dino zaborowie .jestem klientem tego sklepu jeszcze nie czekalem na miesnym tyle czasu zeby ktos podszedl te panie wykladaja czasem towar ale jak poprosisz biegiem ida obsluzyc .robie tam zakupy chociaz jestem z zatorza ale jade tam i panie sa mile i nawet doradza w kwesti miesa zawsze daja najlepsze tak ze niewiem oco komu chodzi.a jesli taki syf to dlaczego tam chldzisz jest tyle innych slkepow a jednak cos cie tam ciagnie ?co? te niby niemile panie!!!!

Dino Zaborowo

Czy ktoś wie co się dzieje z Dino w Zaborowie ???... Od zmiany kierownika zrobił się kompletny syf ... Dużo ludzi zaczęło się na nie skarżyć że obsługa bardzo nie miła ..a nawet czasami jej brak... nie wspominając o mięsnym że nieraz czeka się 5 minut aż ktoś raczy podejść obsłużyć klienta ..... Często widuje się kilka osób stojących na fajeczce co 30 minut razem z Panią kierownik a na sklepie znajduje się tylko jedna osoba .... Brak słów.... Czy to ta jedna osoba ma obsługiwać mięsny i kasę ?? ... nie wspominając o dziurach na półkach .... Może mój komentarz coś pomoże i ktoś zrobi z tym w końcu porządek ... Najlepiej by trzeba zacząć zmiany od kierowników regionalnych ???

obserwator
@Dino Zaborowo

zapraszam do Kudowy znowu cyrki się tam dzieją jakiś zeszyt na fajki założyli ale to śmiech p. Kierownik siedzi w pracy od 8-16 niby albo i dłużej to jak to jest możliwe że chodzi tylko 4 razy ha ha a resztę fajek to gdzie zapisują. A te co robią po 10dni pod rząd to co wiadomo że to jest też nie zapisane bo nie wolno ale jak sie nie zgodzą to fochy i obrabianie du...

Janasa

Brawo lepiej bym tego nie ujeła ;)

kupa smiechu

ludzie trzymajcie mnie!!!mniej po prostu nie mogą oferować ,ale jak na kierownika regionalnego niezły wpis.

Kasjer

Rozmowa przeprowadzona normalnie w biurze sklepu. Pani kierowniczka rejonowa bardzo miła i konkretna.

Czy posiada Pani książeczkę sanepidowską? Ile czasu potrzebuje Pani na zrobienie badań? Czy ma Pani doświadczenie w handlu?

ola

pracowałam w dino kiedyś w dziadowej tam się pozwala na to żeby kierownik zmiany na kasjerkę i poniżała ja przy klijęcie to było perfidne uwzięcie się kierowniczki zmiany na mnie i to tylko jednej kierowniczki zmiany potrafiła być perzczelna i nie kulturalna ciesze się że już tam nie pracuje

realistka

Ludzie ale to syf.W pełni zgadzam się z poprzednim wpisem ,harujemy od kontroli do kontroli najmniej ważny w tym burdelu jest klient po co otwierac sklep jeszcze ktos cos weźnie z półki i jakiś baran z kontroli od razu zrobi zdjęcie przecież to nienormalne .Absolutny brak szacunku dla drugiego człowieka,w te bajki o premiach to juz nie wieży nawet ten kto to wymyślił, kontrol mięsna,gazetkowa,jakies porąbane punktówki,szybkie i tym podobne bzdury co za porażka kto to w ogóle wymyśla?każdy chce coś innego jedna mądra zaprzecza drugiej mądrej nie wiem jakim cudem wytrzymałam tu dwa lata.Jak opowiadam znajomym co tu sie dzieje to nikt normalny nie chce w to uwierzyć ,ja sie wcale nie dziwię sama bym nie wierzyła gdy bym nie pracowała w tym cyrku na kółkach a najgorsze jest ze sami dajemy sie tak traktowac skoro w biedronkach sie udalo to i tu tez powinno sie udac.Tu naprawde jedynym ratunkiem jest prokurator i psychiatra.

Pracuje w Dino i jak dla mnie to porażka ponieważ wieczne kontrole nas wykańczają, zajęć miliony i tylko wieczne pretensje i kłamstwa. Obecne kierowniczka beznadziejna ponieważ zamawia tyle, ze z torbami pójdziemy mięsa tyle wywalamy ze szok. Atmosfera tez nie bardzo bo wszyscy chcą tylko rządzić. I zastanawia mnie jedno dlaczego nikt nie mówi tego samego, regionalna co innego, lider co innego, prezes wszystkich prezesów co innego, dyrektor kontroli jakości i oczywiście kontrola mięsnego co innego idzie zwariować. Ludzie opanujcie się!!!!!!

dinus

Na powaznie. Jak regionalny sobie zyczy to i pety zbiera....

ssyf

w dino jest syf, chcesz pogadać z kierownisiem i okazuje się , że jest nim pani co zbiera papiery na parkingu albo na mopie jeździ po sklepie. mam ją brać na poważnie?

bezrobotna
@ssyf

na poważnie kierownik zbiera pety???

Myszorek

Dino Łubnice - kadra kierownicza do wymiany, pracownika mają za nic, ciągle krzyki, pretensje aż żal tego słuchać, wyzwiska nawet przy klientach.

klient
@Myszorek

czy wy nie wiecie jaki numer jest do pani regionalnej nie wieże że nie zareaguje na wasze skargi wiem od koleżanki że w ich markecie też tak było i jeden telefon pomógł może nie w kazdej kwesti ale na pewno w jednej sprawie nie bójcie się dziewczyny kierownik marketu jest też do wymiany

@@@

W Miłkowicach dopiero co powstał ten syf i żadnego poszanowania pracownika jak tak dalej będziecie obchodzić się z załogą to dyrekcje na kase będziecie musieli posadzić a kierowników na mopy i szorować podłogi.

PRACA

CO Z TEGO ZE MOZNA ZAROBIC 2300 Z PREMIA JAKO KASJER SPRZEDAWCA ,JAK OD DZWIGANIA STRACILAM ZDROWIE ............

Liliana

Zastępca kierownika

Mermaid30

Witam. Ja właśnie zaczynam szkolenie. Też jestem bardzo ciekawa jak to wszystko wygląda

warszawa

czesc konrad jak by bylo zaniechanie i krzyeda z twojeje strony a ty bylbs osoba w wieze czyniaca jak jestes tu napewno dla osub modlacych i zadbaniu ich dzieci moze bestie z ksizmi wyslac i przyjaciulmi tu ruznosci moznosci czynow maja ty ys musial mnie poinformowac i wtedy dzielanie 0000007 bedzie dl a nas jej to metoda celowana z nalozeniem i poszukiwania i telepatycznego sladu trafnosci 110 ale by ci musialo zagrazac smiertelne nieespieczenstwi i z twojej winy ale bys ja musial poucic dla wiary juz spelniania ,lub byc jakas ofiara lub prowoderem krzywdy jaka niesa tobie w zadbaniu i onich tu nie ma problemu i wedle nieslusznego wyroku tu juz bys muwic usial ,, buska,,tak chceszcijanie mamay ,,i tyl;ko moznaosci takiego dzaialnia w wieze izadbaniu domu,a sprowadzil ja prezydent usa jka lecial do nieba i nie wiedzial co muwi laczac sie i przyzywajac stare i obecne swiatay ,ja jyz na szescie wzielem je swoje i ziemi i kwiatkow w rozwoju moznaosci wyrastania ,te byle to i do 1000000 lat wstecz i obecne ,,,,by tam tylko tego filmu nie bylo i gdziers tam zadbania ,,i byla tam bestia,,,a tam kiedys mialem pania kurator o przezyla juz i jej sadowe zjadanie jak wyszlem z rozprawy a sie podzialo ,to tak bo ja dobrze robie i ze ma sedzia winy i dal taki wyrok to juz jego problem a teraz np ja sie juz uswiencam ,, Lubię to! Komentarz Udostępnij Komentarze Jarosław Lichwala Jarosław Lichwala a z tym liozakiem to moze i polski nie dotryczy ale wiem ze gay i malzenstwa sa nowoscia i zadbania w porawie o taka jednosc majatkowa i co znia naiose moglo wszedzie nie byc musi byc uwzglednione ze jak do wspulnej umowy dochodzisz z odrembnoscia majhatkowa to w odrembnosci zosatjesz tylko wspulnote masz jak mniemasz sie w odrembosci siebia w spulnosci siebie z nia naoiesionej ,czyli by byla odrembnosc mjaktkowa i tu uscislona w prawie i jak wspulna decyzje nanosi sie finansowa to zostaje odrembnosc majatkowa ,i tak my podejzewam ze maamy ale w ujeniu credytu ,,bo kalcji juz nie tak przypuszczam i wspulnego konta bo tam jeszcze jak by do kredytu tamto prawo mialo dalej obowiazowac to by musialo byc naniesione ze do innych takich czynow tez to podlega bo my nie mamay uzglendnien czsasowych sily wanosci aktu prawnego a jak by chieli naniesc i na inne tamto prawo to to i by wojsko mogla wejsc w pokoju do szkul w celach wojskowych i inne waznosci by sie pomzinenialy monaosci ja tam prawnikiem nie jestem ale mam i takie zdolnosc poznawcza wedle czynienia prawa, Lubię to! · Odpowiedz · 37 min Konrad Konopka Konrad Konopka czesc jarek Lubię to! · Odpowiedz · 28 min Jarosław Lichwala Jarosław Lichwala i tu i biznesmenom przypominam slowa babc ze ja wiem wszytko i jak jest i w kamstewkach i krywdzie naniesienia i w doswiadczeniu tak was pouczam isztanistowi i na kozysc dla nas w zycia czynieniu to nie bedziecie tak przerazeni i rozinni zaniechan i inni ze mniemacie sie tylko wy wiedzy o tym bo jak tamtenwejscie bedziecie miec to i kazdej osoby z grzechem cieszkim i nie chcenia sie modlenia w opuszczeniu sie w wieze np ze nieistnieje to tam acie kazdego mysli nie ma problemy i z przykladmai ajk ma robic i nawet pornola 3godzinnego z soba mozecie naniesc ,,,my dla mysli w nauce i zadnbanioa delikatnosci aniesienia i w jego iewoli czasu co oglada przezywa Lubię to! · Odpowiedz · 5 min Jarosław Lichwala Jarosław Lichwala a ona odchodzi w zadbaniu i o sobie calkowym w zaszadzie zawsze w nastepieniu osobowosci powrotu ale i jak nie bylo przyczyny na i ze ja gey i mam i hetero zone czeba sie i pod sloncem wyspowiadac czy tam bi i tez hetero zone lub w tym przypoadku dojsc z nia do porozumienia ,i wdlug powrotu na lama kosciola i dbania o niego jak i ja o was dbam, Lubię to! · Odpowiedz · 1 min Jarosław Lichwala Jarosław Lichwala i tu i biznesmenom przypominam slowa babc ze ja wiem wszytko i jak jest i w kamstewkach i krywdzie naniesienia i w doswiadczeniu tak was pouczam isztanistowi i na kozysc dla nas w zycia czynieniu to nie bedziecie tak przerazeni i rozinni zaniechan i inni ze mniemacie sie tylko wy wiedzy o tym bo jak tamtenwejscie bedziecie miec to i kazdej osoby z grzechem cieszkim i nie chcenia sie modlenia w opuszczeniu sie w wieze np ze nieistnieje to tam acie kazdego mysli nie ma problemy i z przykladmai ajk ma robic i nawet pornola 3godzinnego z soba mozecie naniesc ,,,my dla mysli w nauce i zadnbanioa delikatnosci aniesienia i w jego iewoli czasu co oglada przezywa

pros

z marcia bylo wszytko w pozadku w przekaznie darkowi kwoty ale nie wiem czy od wszytkich ze darkowi a potem on do kasy ze nie od firmy wiec tu indywidualnosci stwierdzenia i ntencje darka jako kto wytempowal ,, w charakteze ,,a tam za dochowanie tajmnicy handlowej firmy co do kasy to za to potwierdzenie bym chcial dla kazdego po 20000 tysiecy

prezencik

i tu za dbanie najwiekszy problem jest z kasa bo caly jej przelicznik na virusie polega nie inaczej bo wirus jest wtedy jak umuwionych funkcji nie spelnia czyli jak dziesietne przelicza kalkulator to okej bop dobrym i jest przeliocznik np bas 2 liczby ale jak podaje ze daje dziesietny kalkulator to ok a jak dam bes 2 to juz virus i szkodliwe oprogramopwanie tu byl on zatwierdzony przez sluzby finansowe ale zostal on ten blad odkryty juz tam ,,,i moze jeszcze po i w naganie da sie zwrucic do nich o ponowne go sprawdzenie bo to tak nie dawno bylo tu dokladnie to pracownikow czeba sie spytac ,,a tam nalozenie zwroty to nie zabardzo bo tego nie ma w umowie ze za innego kasjera odpowiadam i tu i 300tysiecy bym dal jak by zmienili status z wami a tak w naliczanich blednych to na swienta oprucz premi dal bym w mozliwosci kasy i bonusow 3000 zloty i tu tyle i niech zaczna sobie byc przyjaciulmi w mowie i wsparc modrosci a ni glupotek ,,,,

pomotor

i tak w waszym np tu tylko daje npa pryklad sklepie dino opole ,,,mieliscie styl gasic pozadne wypowiedzi ,inp jak jakas osoba byla mniej zetelna w wypowiedziach i obrazala i klijentow bo obrazala choc w ty smym tonie wypowiedz ze np krzywe nogio masz przezemnie klijenta rez nie jest za obraze uwazane jak gdyby byl pracownik i upomnial ze sobie nie rzyczy takich uwag i sugesti to by byl ruwniez traktowany z szacunkiem a nie szkalowaney przez nich o dali odczuc ze sie na zartach nie zna kto sie nie zna tyen sie nie zna czeba umiec zrozumiec ruznych ludzi i wtedy mozna powiedziec ze ktos ma w rzarcie krzywe nogi bo tak obraza a jak np jest adwokat a w domu krzyczy to juz w sadzie nie moze podnbiesc glosy bo by i w jego chcarkteze podniesionego tonu bylo wymuszanie zeznania i obelgi itd ja jak rzycze to w zyciu czynienia dobrozi i moge kazdy ton uzywac w swych wypowiedziach nie obrazajac nie wymuszajac niczego ,,tutez jak w i poprezez krzyk zalatwiacie sprawy i to samo do wojska sie dotyczy ale to tak ,,tu wiadomo ze pewna stalosc emocji jest i pozadana na sali i tez sadowej ,,ale mozna tak swiadczyc o sobie tez jak to nie jest wrednosci mowa i wypowiedz w tonie ,to juz zalezy od osoby a tu wuiec dalisci i [przelozeni siemie niemanie ze niestety nie byly to modre wypowiedzi i naniesienia p[rawne bo i madre zwalnialiscie ,w rozwoju takie osoby tam mniejszych jakis przyczyn i nanosilisci i tyli holernymi w moze nie znania sie swiadczenia ale i napewno z pewnoscia o sobie decyzje firmy ,,,,,,i tu lepiej tak zostancie bo miljardy byscie mogli zaplacic jak bys byl niby slowny a tolerowal tamte zle zachowania to swiadczysz o tym ze swiadomie i bonusy i darowizny i bonifikaty uscisliles w dawaniu cukierka a tak do gury splywa odpowiedzialnosc tu kazdy za siebie miare zna ,,buska ,,,ja prezenciki lubie i na swienta bym pragnol dostac ,,

towar ojch

a zaniedlugo przyjaciele i koledzy mojego przyjaciela to ja bede mial telewizje za 500 zloty jak polsat otwozyl i 10 dniuwki filmy z holilud puszczane to w rozwoju bedziecie tez mogli miec swuj kanal a na vivie nadam jak tam ktos lubi i pomuzykowac ,swoje 10 minutowki co godzine i tam ,,,,,oni z polsatem weszli o takie zalozenie tel w umowe i zadbanie ale mnie nikt nie pytal a ja sie tak samo dysponuje z komplami to taka fiuczer

włascicie wspuludziałowca i wiełu i gay i klijentó

czyli t5ak moje kochasne dino komprachcice i wogule polska tu charakter waszej pracy pracy wedlug lijetow i siebie zwlaszcza pracownikow jest taki ze mog na uzywkach opracoac i to w jakiej mieze chca bo naniesiona tam wykonznie zawodu w badaniu pracy wobec uzywek jaki one maja wplyw na organizm poczas pracy i jak zescie zool nakladali to kasami nalenosci przeniesliscie na okres do tylu i tez centrostal gdzie to bym dal tam spokuj po zwolnieniu andzejka ,,i janeczek ,,,,,,,,,,i tu jest stal wyprowadanaq co wiodac po kwotach naniesioych od pracownikow na kontah i dyskretnych i ie w ciuszkach po opolu pracowniczych przechadzaja im wieksa paranoja tym na spotkanie do miasta bardziej wchodza ,,ale to tam pal licho i tu taksamo macie kasy co naliczaja i calo dobowe kwoty podwujnie co malwinka wie a lukasz temu chcial zaradzic a ona mu pszeszkodzila tak samo w wypowiedziach i o naleznosciach dla klijentow w umowach slownych od malwinki a lukasz ma ich troche na powstrzymanie ,i to nie tylko w opoly sie w tych sklepach dzieje ale i w kraju i tu po prostu gdy wejdzie pises pit to on wasze kazde mozliwosci machlojek jakie firma swiadomie daje nalizy z zysku dla panstawa 0,75 procent tak bym ja zrobil a ,, przypadku sklepu w opolu to jeszcze nanioslem i nanieslismy wartosci liczbowe dla kazdego pracownika co umowe byscie chieli mu zmienic w wysokosci od 100 do 400 tysiecy jak byscie na nowo i chieli zmienic ze juz nie ma stanowiska pijak naczelny i to regionalnej sie tez dotyczy i tag dalej sa wasze niedociagniecia ,,,,,,co tam kiedys da znac jak cos podwu,,i naniesliscie prywatne yrownywanie strat to dla malwinki jedynie ja uscislilem jak cos ,,z czego ja bym dla pracownikow tych jak beda zwolnieni wniusl po 500 zl do reki za zwolnienie z obojentnie ich powodu ale stanowiska niech dzierza jakie chca i jqak by zwolnic sie chieli to okrj nie ma problemy z naleznoscia 500tys odprawy ,,a ze w nie stanowiooinym jakims w centralnoisci zalozeniu firmy nalkleznosci sa nakladane to fakat bo tu juz tym charakterem jest kwota za kolege dlu7g zaplaty przez pracownikow itak dalej wobec firmy sie dzieje wy pracownicy mozecie sobie to opisac ,,tu mam w zalozeniu jeszcze siebiue naiesionej prawidlowosci z bliskimi ze najwyzej jak kogos zwplnic checie to koszt i 7000ponosicie nie wyzej ,,ale to tam milej pracy elu nad toba jak dalas io poprze pracownikow i ,,etamm to prawne w zalozeniach uwagi do firmy i znaczenia przepisuw ,a tam andzeja zwolnic i janeczek,,,bo

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Śrem

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.