Opinie o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

dinus

W zeszlym roku BON! na ŚWIĘTA wynosil 50zł! I to jeszcze od Agro a nie od Dino wiec skromnym zdaniem podejrzewam,że w tym roku będzie-NIC :D jak to na renomowana firmę przystało...

Kamila

Zadnej mojej ipini nie ma?!d

Jx

Byleco

zuzia

witam. wiecie cos na temat bonow w tym roku?

Kasjer

Rozmowa przeprowadzona normalnie w biurze sklepu. Pani kierowniczka rejonowa bardzo miła i konkretna.

Czy posiada Pani książeczkę sanepidowską? Ile czasu potrzebuje Pani na zrobienie badań? Czy ma Pani doświadczenie w handlu?

kasia

w dino wszystko zawsze ma być odealnie ;) polecanie przy kasach jest najlepsze :D i tłumaczenie sie czemu taka mała sprzedaż bo zawsze musimy być najlepsi i tak zawsze swiecilimy sie na zielono i jestesmy blisko premii albo ja mamy, ale i tak jest źle... ciągle robia jakis przesiew z pracownikami kogoś zwalniaja, ktoś inny przychodzi i tak cągle w stresie ze prace sie straci... jesli chodzi o wymagania jak wybieraja pracownikow to sama nie ogarniam bo na miesnym dziewczyny sobie totalnie nie radziły a wyjebali taka co nie robila bledow, zawsze mila dla klientow, bystra i wogole jakies prywatne animozje.

nina

Praca jak praca , wszędzie trzeba robić ,ale mogli by się zastanowić dlaczego jest więcej chętnych do pracy w lidlu lub innych marketach ,tu jest za mało ludzi nigdzie indziej nie ma 3 osób na zmianie ,full biurokracji ,towar musi być wyłożony prawie natychmiast po dostawie ,obsługa klienta najlepiej jedna osoba jednocześnie na kasie i na mięsnym ,tego nie wytrzumałby nawet supermenn ,kontrola goni kontrolę ,tłumaczenia za pętko przyschniętej kiełbasy jakby w ladzie leżała cała zepsuta świnia,psychika siada po miesiącu pracy zero pochwały wszystko jest robione źle,wg regionalnych w sklepie pracują same tumany ,ale co się dziwić jaka płaca taka praca,jeszcze trochę a będą prosić na kolanach ,żeby ktoś zechciał pracować w tych sklepach bo opinia o dino jako pracodawcy jest bardzo marna

dinus

Moze i nie chca,a jednak pracuja. Wszedzie podobnie. Ale w kazdej pracy trzeba dawac z siebie wszystko. Czy w Dino czy gdzies indziej.

szczera
@dinus

a kto by chciał za takie pieniądze..Dobrze że wogóle ktoś tam przyszedł do pracy, a bony na święta to jakiś żart. Kierowniczka staje na głowie ale nigdy nie będzie dobrze

ola

praca w dino po znajomosci? jakis zart.... bo tam ludzie nie chca pracowac...

obserwator

Najlepiej w Dino Gniezno. Kierownicy sie zmieniaja a w sklepie wsrod personelu i tak rodzina i znajomosci. Wszystko po staremu...

niunia

Jak dla mni to ten sklep jest jakąś jedną wielką pomyłką mam na myśli Kowary. Trójca święta czyli kierowniczka, zastępca i młodszy zastępca to jakaś katastrofa. Zero szacunku do człowieka! Pracują tam ludzie którzy nie mają wyobru. Nawet na zwolnienie lekarskie nie można iść z powodu choroby bo po powrocie otrzymuje się wypowiedzenie umowy..

Margo35

A orientuje się ktoś jak dino pracuje w weekendy , boże narodzenie i wielkanoc

Pacja
@Margo35

Dino POGWIZDÓW najgorszy market pod względem traktowania pracownika zero szacunku wredne sklepowe kierownictwo mowa o Pogwizdówie pow.cieszyński inne nie wiem bo nie pracowałam zwalniają bez podania powodu kierowniczka i zastępca nie potrafią powiedzieć że dana osoba będzię zwolniona uciekają ze sklepu zapleczem porażka ogólny mobing kierowniczki i zastępcy

dinus

Wedlug prawa mozna pracowac 10dni pod rzad. Zwlaszcza w tak "goracym"okresie jak grudzien

zuzia

witam. chcialam zapytac czy pracujecie w dino po 7 dni bez dnia wolnego albo wiecej

koleżanka
@zuzia

Tak masz rację ,prawdę mówisz.U nas też tak jest p.Kierownik ma swoich pupili i oni są najlepsi ,a reszta w jej oczach nic nie umie zrobić dobrze.Na sklepie zimno ,ciepłego picia na kasach mieć nie wolno.Zadania dawane przed końcem zmiany i jak je masz wykonać dobrze ,ciągle szuka kozła ofiarnego, na którym może swoje złości wyładować.A nie wszyscy ludzie są równi jeden ma motorek w d..... ,a drugi jest wolniejszy to zaraz musi być gorszy .Ideałów nie ma, a kto d. liże zawsze będzie lepszy...

olusia234

Pracowałam w Dino... najpierw szkolenie- zwykłe ekspedientki rządzą się jakby były co najmniej kierowniczkami. Kiedyś znalazłam mieso stare w ladzie mięsnnej- biedulki martwiły się ze będzie kazać kierowniczka im to kupować. Pozniej juz na moim sklepie... osobicie jawny burdel- kierownik ktory nie ma pojęcia o współpracy z ludźmi, nie umie zorganizować, zarządzić kadrą- koszmar jakiś. Kolejna sprawa od mojej kierowniczki nie można było się nic dowiedzieć, coś sie zapytałas, wkurwiona, coś powiedziałaś ze stare na sklepie tak samu wkurwiona... do kasjerki potrafila krzczyczec przy klientach ''ogarnij to'' bo 2 papierki lezały na podłodze przy kasie. Ciągłe krzyki na pracowników i to przy klientach, zero pohamowań. Zmuszały nas żebyśmy kupowały mięso po terminie, bigosowe albo artykuły polecane przy kasie. Tam nikt nic nie wie, sam kierownik nie wie czy będzie mieć pracę zatydzień czy też nie. Bo jak się kończy umowa to nikt nic nie powie wcześniej. Zero rozmow pomiedzy pracownikami- żle było odbierane jak zapytałaysmy sie co mamy z tym zrobić, układałyśmy towar- kazda swoj oddzielny dział. Nic wspólnie nie można robić. ZImno na sklepie, klienci sie skarza, my w polarach 3 bluskach i trzesiemy sie ale i tak zadna nie wlaczy ogrzewania....

trala la la

W moim Dino jest spoko ekipa jest wporzo i kierownik sklepu tez.Nikt na nikogo nie krzyczy a wrecz przeciwnie kazdy sie wspiera i nawzajem pomaga.Pozdrawiam.

Malina

W poznaniu to są dopiero jaja, już drugiego kierasa wykończyli. Kontrole 2 razy w tygodniu - wiecznie wielce "szanowny" Przemysław M., codziennie regionalni, liderzy... Wszystko musi błyszczeć, a niech jakiś owoc ma wgniecenie to już afera. To jest chore! Patrzą nam na ręce, sprawdzają wszystko po nas. Brakuje ludzi, nie ma zastępców, pracujemy z kierownikiem po 12h a i tak zawsze ktoś coś znajdzie aby się czepić... W życiu nie chciałabym być w skórze kierasa lub jego zastępców - praca dla samobójców bez życia prywatnego.

dinusia

niezadowolona ogolnie w dino mozesz pracowac 10 dni pod rzad takie sa procedury i nic z tym nie zrobimy

niezadowolona

chcialam zapytac jaki jest system pracy w dino ,5-cio dniowy cz 10-cio dniowy

wszechswiatek77

I tak rzadzie i dino marciu tam jest osobowosci genislny i moadrosci to plotkarka i tam ze idjotki w klepie i ja moglem miec jak karmic liuscviem a ze mi marciu umsknol ja lukasz to ich problem zw e wzieli bo ich o dyskrecje i siebie za nia obpowiedzialna i za zysiecie siegne i sie tam pojawilem i zeycia nie stracili w darek i ta! Lukasz bo polak mial byc tym zamiast lb wspulufzial z areabe a rtabem i dino itdalej plotksrki miec w sklepie to cud i dyskrecje maja ale tylko wobec siebie miemania nie zadan czy przez pisuw ( macie filmik i kasowania jak tamsiebie glupoty ja narturslnych przrzyc dni ci nslnych z dobrymi niue koniecznie w wieze i zydem you toube jarekkoroner lichwalka jechowa juz do nieba poinformowsl) ojcostwy ojchs. I 00000070sie stsnoweienia i juz w niebie do zesisc jak. Ja z nim i wieloma) do nam bochaterem jstem lukasz ( lubie was modrych osobowosc oidgadnijcie swoja you tube jjarekkoroner lichwala wiejdzcie sobie ( tu dozecznsci i ja wiem swoje z dbrymi i podrawiam marciu i ten filmik i obej sobie lubtam kiuefys ze mna bo jests mum przyjacielem skarbie i milo miec takiego kompla przyjaciela i bogaty przzyc z toba a tam na kasdie co ostartnio b"lem byla idjotka co pod sluzby ma dyczne sie poidsje i ja na babie u cuganqa za po robisz bede misl i moze od jej lali npnaumer tago tam kovhabnego ale i sie mniejszych tsm jskiusvsiebie piekna stajacego meszczyzne ale kumpel okej i tu badz i die reorazentuj fobroci dksrbie milej w zyciu i ns coidzien i za ja tez na babiu u mnie i cudana i policje i ciebie sasiedzieczaprodze zczy tam gsy to juz opSexTerazjebabi/a

wszechswiatek77

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Śrem

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.