Opinie o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

Linka

Jak wy wszyscy potraficie pięknie narzekać na Dino. Najlepiej jak by firma płaciła wam 3tys zł za to narzekanie do tego pozwalała na palenie co 15 min aaaa i jeszcze paletę towaru pozwalała wykładać dwa dni to by było pięknie co ????? Niestety realia są inne. Nikt wam za darmo nic nie da przyjmując się do pracy byliście chyba świadomi tego ze to nie pasmanteria w której dostawa jest raz w tygodniu a klient przychodzi 1 na godzinę. Jeśli w Dino jest tak źle to kto Was tam trzyma ? Idźcie tam gdzie będzie wam lepiej i po sprawie. Kolejna sprawa wypłaty. Podczas rozmowy w sprawie pracy każdy dokładnie jest informowany za jakie pieniądze będzie pracować nikt tego nie ukrywa wiec jeśli wam pasowało to po co teraz te wszystkie wywody? Czujecie się przez to lepiej? Wiadomo firma wymaga i wymagać będzie bywa ciężko nie twierdzę że nie ale gdyby tak nam na wszystko pozwalali to jaki był by tego efekt? sami doskonale wiemy . Ja uważam że firma jest solidna i nie zamieniła bym tej pracy na żadną inną a jeśli komuś nie pasuje to cóż zawsze można dać wypowiedzenie i problem z głowy. Pozdrawiam :-)

Anita
@Linka

Oczywiscie tylko i wylacznie nalezy dac wypowiedzenie co tez ja i cala masa ludzi tu piszacych uczynilo :-) koniec z pomiataniem i wykorzystywaniem ludzi ... A ze wyplaty marniutkie za ciezka harowe (tak, nalezy nazywac rzeczy po imieniu) to nie wymysl a stwierdzony fakt. Dino a raczej d n o ...

Art

Ktos moze powiedziec jak pracuje sie na Magazynie w Dino ????

Iza
@Art

Jedna masakra. Najlepiej przerobić 5 palet w 15 minut...

Roksi

Wlasnie u nas tez jest podobnie, licza sie pupilki kierowniczki, one dostaja wolne kiedy im sie uwidzi i kierowniczka to zawsze uwzglednia. Nie pupilki natomiast maja byc pod telefonem bo nie raz i nie dwa trzeba stawic sie do pracy chociaz ma sie dzien wolny. Co to za zycie???! Nie dosc, ze zarabia sie najnizsza krajowa bo premia albo jest albo po kontrolach jej nie ma to jeszcze nic nie mozna sobie zaplanowac. Przykre jest takie traktowanie pracownika.

No tez mi jest zal takich co robia na niskoobrotowych... Na wysokoobrotowych jest calkiem inaczej z wyplata, w niedziele jestesmy 3 na 8 godzin, a przed swietami to w 4 w niedziele. Przerwy mamy normalne 15 min w spokoju mozesz zjesc i wypic kawe, nie jesz w biegu i nie doskakujesz na kase.

Kasjer

Rozmowa przeprowadzona normalnie w biurze sklepu. Pani kierowniczka rejonowa bardzo miła i konkretna.

Czy posiada Pani książeczkę sanepidowską? Ile czasu potrzebuje Pani na zrobienie badań? Czy ma Pani doświadczenie w handlu?

Magda

Wiadomo praca w dino do łatwych nie należy, ale pracowalam w innych duzych marketach tez, wiec jesli komus zalezy na pracy to i tak bedzie pracowal nawet za 1300, ja akurat tyle nie mam, tylko wiecej, ale mniejsza o to. Daze do tego ze jeśli market wyrabia 100 procent normy a my wyrabiamy norme w niecaly miesiac to i wyplate mamy ladna, wiadomo. An nisko obrotowych sa 3 osoby na zmianie, maja mnostwo pracy, ale skoro jest 3 na zmianie to nie macie czesto klientów, to i zadan tez macie tyle co my.... powiem wam tylko tyle ze w niedziele jestesmy 3 na zmianie, a wśród tyg jest nas 5~6 na zmianie.,

Roksi
@Magda

U nas w niedziele dziewczyny pracuja po Uwaga! 12 godzin bez przerwy a dlatego bez przerwy bo sa na zmianie dwie i nie ma zmiennika, jedna na kasie, druga na miesnym. Ktos tez tak pracuje w dino?

Amanda

Ja pier**** wez rób na wysokoobrotowym to zobaczysz jak jest. ! To właśnie my robimy na takich jak wy... Nie, jestem normalnym pracownikiem a tobie zal (usunięte przez administratora) sciska ze 1800 zl nie widzialas na oczy.... Hahaa

Ula
@Amanda

W dino zarabia sie grosze. Wszyscy to wiedza, najnizsza krajowa i do widzenia. Jesli market jest w marnej lokalizacji gdzie klientow jest jak kot naplakal a kasy sa az dwie i druga jest czynna od swieta to na pewno wyplaty sa marne, zal mi dziewczyn z takiego dino bo to nie ich wina, ze sklep ma male obroty. Pracy tyle samo co na markecie wysokoobrotowym a premii nie ujrzysz. Nic tylko kontrol kontroluje kontrol, od kontroli do kontroli. Kierownictwo wredne, ,,ciala,, z biura nie ruszy ale do opieprzu pierwsze. Skad biora sie tacy ludzie??????

dinka;)
@Ula

A jaki market bo ja chyba pracuję na podobnym;)też wysokoobrotowy

Amanda

Wiem jaka wyplate ma kierownik i wcale to nie jest 1600.... Jaki smiech ?napisalam prawde tp cie smieszy ? To mnie bardziej smieszy ze za 1200 zl... Hahaha

Amanda

Nie jestem zadnym lizusem, po prostu pracuje w dino i wyplaty ponizej 1500 nigdy nie miałam, nawet jak zaczelam prace to po 1szym miesiacu mialam przeszlo 1500, tak dobrze pracowalam.

Zosia
@Amanda

Taaaaaaaaaa, tak dobrze pracowałaś....albo może kapowałaś? :D Bo wtedy ma się przeszło 1600 zł to na pewno :) ale być donosicielem na koleżanki - gorsze niż faszyzm....bez komentarza.....

Jaśminek

Wypowiedź niestety nie na temat :)

Amanda

Planogramy wiadomo trzeba zrobić, uwielbiam je robic, nasza kierowniczka to wspaniala osoba wymagajaca wiadomo, wchodzi i na kase i na mieso... Nikt do siebie nie ma pretensji, nikt na nikogo krzywo nie patrzy, kazdy pracuje jak powinien.,,.

Zosia
@Amanda

Od razu widać, że albo jesteś lizusem pierwszej klasy albo kierowniczką marketu. Wypłata 1600 i więcej w dino ???????? Śmiech !!!!!!!!!!

milusinska
@Amanda

Wiesz masz taką wypłatę bo jesteście wysokoobrotowym sklepie i macie premie. ja jestem młodszym zastępcom kierownika i moja wypłata to 1400 zł. Nasza kierowniczka jest pracująca, ale niestety mnie wykorzystuje i dzisiaj będę wysyłała jej wypowiedzenie umowy,bo praca wygląda tak,że PUPILKI kierowniczki biorą zwolnienia jak mają urlop a ja .. no cóż jestem teraz na urlopie do soboty,ale dostałam telefon że mam wracać do pracy bo jej pupilek poszedł na zwolnienie lekarskie ( ja mogę rezygnować z urlopu bo nie mam dzieci to są słowa kierowniczki)

Alibis63
@Amanda

Dawno nie czytałam tak dobrego dowcipu uśmiałam się po pachy.18 miesięcy przepracowałam w Dino i moja najwyższa pensja to 1900zł jak się zwalniałam i musieli mi zapłacić za niewykorzystany urlop w ilości 7 dni,przeciętna pensja to 1380zł w tym nadgodziny i powalająca premia 12 złotych

XXX
@Zosia

SĄ TAKIE WYPLATY JAK JEST SKLEP WYSOKO OBROTOWY

Amanda

Witam, czytam te wasze wypowiedzi i jestem w szoku. Pracuje w dino i nie powiem gdzie, bo to akurat nie jest wazne.... Moja najnizsza wyplata to byla przeszlo 1600 zl, teraz tak mam 1700~1900 zl i jestem kasjerka, zastanawiam sie co z wami jest nie tak ?zamiast uzalac sie na forum wezcie sie do pracy i tyle !!!

beza

no tak m dla mnie to wogóle chore te inwentaryzacje kroczące , jak mam poszukac czegokolwiek na magazynie , każdy wie jak te magazyny wyglądają , ciągle pełno palet ....i potem biorą się rozbieżności , a kontrola inw kroczących przyjezdza i liczy ...i trzeba się tłumaczyć o rozbieżności , ja proponuję żeby nasze kierownictwo wyszło z biur i popracowało choć miesiąc na markecie to może zaczną realnie myśleć ,.....zgadzam się z poprzednimi rozmówcami , w Dino klient jest na ostatnim miejscu , pracujemy pod kontrolę , mamy na sklepie mnóstwo obowiązków ...a wogóle ten kto wymyśla ciągłe zmiany planogramów to chyba mu cegła na głowę spadła ....

Jaśminek
@beza

Cegła to mało, tona pustaków raczej :) Masakra jakaś, sami klienci też się skarżą, że nie umieją nic znaleźć bo ciągle są zmiany. Pytam po co ? No po co ?????? Żal.........całej tej powalonej góry Dino !!!!!

pracuje w Dino
@Jaśminek

wysokoobrotowe sklepy maja ładne wypłaty ja mniej niż 1500 nie dostałam a bywało nawet 2000 :)

ona

witam,czy ktos sie wypowie o dino w Swiebodzinie na podgornej?jestem stala bywalczynia w tym sklepie..na rynku bylam nie raz syf totalny.......natomiast tu jest dobrze czysty sklep widac ze dziewczyny sie staraja robia co moga..sa mile,zwlaszcza dziewczyny na miesnym dobrze doradza i sie usmiechaja pozartuja..takie miec pracownice to skarb..widac ze zgrany zespol jest...tylko zeby pensje dla nich byly lepsze bo slyszalam ze nawet premi nie maja.......wstyd panie Prezesie .....

Marta Nowak

Poprawne stany są istotne nie tylko do zamówień ,ale też gdy np szuka się towaru dla klienta ,który w komputerze istnieje a tak faktycznie go nie ma .Klient traci czas i my również .Moim zdaniem dobrze ,że ktoś to sprawdza .

Kajo

Nowy trend w Dino - kontrola inwentaryzacji kroczącej :) Śmiech na sali i nic więcej... liczysz jak idiotka, a później przyjeżdża jakiś pajac, liczy po tobie i nie daj Bóg wyjdą nieprawidłowości. Bardziej idiotycznej firmy nie widziałam ;) no cóż, w centrali siedzą jakieś małpiszony, jeżdżą pajace od kontroli i interes się kręci... szkoda tylko, że nie dla szarych ludzi. Ale czego się tu spodziewać. Wyzysk zwykłych ludzi - tak było, jest i zawsze będzie :) więc robalki moje, tylko tu można się pożalić, bo ci wyżej, mają pracowników w pompie!

...pracuje w dino

...ludzie ,którym nie chce się pracować piszą negatywne opinie i donosy, tak było jest i będzie. Praca jest ciężka to fakt, ale ją mamy i to jest ważne.

Wybitna
@...pracuje w dino

....nie bądź taka mądra, nie da się pracować jeśli kadra kierownicza stosuje mobbing i poniżanie pracownika, po prostu nie da sie choćbyś nie wiem jak chciała ale Ty najwyraźniej niczego podobnego nie doświadczyłaś w życiu stąd Twoje stwierdzenie, że negatywne opinie i donosy piszą ludzie, którym nie chce się pracować. Co innego ciężka praca ale w przyjaznych warunkach (i wcale mi nie chodzi o jakieś wazeliniarstwo), gdzie panuje zwykła ludzka życzliwość a nie jednego traktuje się jakby był z kryształu a drugim się pomiata a co innego ciężka praca w warunkach, w których siada człowiekowi psychika. A tak swoją drogą - wszystkie negatywne opinie o marketach Dino nie są wyssane z palca i rzeczywiście sklepy w większości przypadków są zarządzane przez źle dobranych kierowników - ludzi, którzy do tej pory byli zwykłymi kasjerami a tu nagle (po znajomości) raz-dwa zostają kierownikami. Jakie oni mają niby doświadczenie w kierowaniu chociażby ludźmi? Ludzie piszący swe negatywne opinie na forum to albo jeszcze pracujący ostatkiem sił w Dino albo to byli pracownicy i wszystko co tu pada to szczera prawda. A chamstwo wynosi się z domu rodzinnego....... i jest jak słoma w butach u rolnika...........

gość
@Wybitna

Zgadza się....Jeszcze pracując w Dino nikt nie poda swoich danych.. Ciężka praca owszem ale jeśli atmosfera w pracy jest do bani to nigdy nie będzie dobrze. Jak np.kierownik może powiedzieć że wyciągnie konsekwencję za niską sprzedaż mięsa?-przecież nie od nas zależy jaki jest ruch w sklepie i ile danego towaru się sprzeda?ale skoro ma się premię od obrotu to nie ma co się dziwić

Obserwatorka

DO REALISTKA- gdybys faktyxznie byla realistka potrafilabys spojzec realnie a czytajac Cie mam wrazenie, ze Twoj nockname powinien brzmiec jednak "pesymistka" Jak jestes bardziej doswiadczona ode mnie to zapraszam na moj market gdzie dzial z warzywami jest wielkosci Twojego dino. Postaw sklep w dwie godziny pod klienta, zatowaruj lodowki wypiecz pieczywo przyjmij prase odbierz 20 palet i wcisnij je w zawalony magazyn. Roznies pobad tysiac cen i zrob weryfikacje albo chociaz inwentaryzacje czastk. Zdejmij terminy i zrob przeceny i straty lataj wspierac kasy i szykuj sie na wizytacje bo qlasnie ktos jedzie ...majac do pracy po jednej osobie na handlowych, jedna wspomagajaca, kasjerke i jedna na ladach...to sa ludzie którzy ciezko pracuja...ale to jest zespol- mamy tylko dwie możliwości albo razem w gore albo kazdy sobie ale w dol.

Ansik
@Obserwatorka

Ładnie, ładnie, kup sobie słownik ortograficzny lepiej a nie szpanuj jaki to masz sklepik :)))))

realistka
@Obserwatorka

Skoro jesteś taka ``the best`` to czemu masz zawalony magazyn? zmniejsz sobie warzywniak Będziesz miała miejsce na palety....a swoją drogą to rano nie stawia się sklepu dla klienta, sklep zostawia się gotowy po drugiej zmianie ...i naprawdę kup słownik lub więcej czytaj ,książek nie wpisów..

Obserwatorka

:) Milo mi, ze jestem brana za KR bo to jest miejsce do którego zmierzam :) Ale nie w Dino. Gdybyscie jedna z druga wpisaly w wyszukiwarke to o czym wspomnialam na koncu wypowiedzi ( o ZKS- bo raczej sie nie domyslicie) mialybysci pelen obraz tego co sadze na temat tej sieci. Jestem KF a nie KR ale w innej sieci a z racji tego, ze konkurencje trzeba znac to szukam i OBSERWUJE. Dlaczego na tyle marketow w Polsce razy chociaz 20 pracownikow opinii negatywnych jest tak malo, skoro wszyscy sa be? Ruszcie mozgami, jak ktos ma troche szacunku do samego siebie to nie uzala sie anonimowo w internecie lecz przeciwdziala kradziezom ponizaniu marnej pensji...teraz sprawdzcie "dino ZKS" Poczytajcie sobie fora nt lidla tesco czy biedronki tam to dopiero ponizaja kradna oszukuja...wszedzie jest ta sama spiewka bo za kazdym razem opinie wyglasza ten sam pokroj ludzi- marudy, ktore mysla, ze jak objada anonimowo kierowniczke z jakiegos marketu to bedzie im lepiej. I nie sadzicie chyba, ze KR bedzie sie bawil w takie dyrdymaly..zakres jego obowiazkow to nieco wiecej niz sprawdzanie socjalu a co moga wiedziec ludzie, ktorzy nie maja perspektw bo sami nie chca ich miec... Lepiej latac na miotle i towarowac- wtedy tak latwo ocenia sie tych (usunięte przez administratora) manipulantow i sadystow " z gory"

Nina
@Obserwatorka

GADASZ BREDNIE I TYLE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ktosia

do Obserwatorka: Nie wiem o co Ci właściwie chodzi. Ludzie tu piszący nie maja na cele krytykę marketów dino bez podstaw. Piszący na forum to albo ci, którzy zetknęli się z marketem dino i albo już nie pracujący tam albo jeszcze pracujący. Każdy pisze całą prawdę o dino, o tym co sam przeszedł, jak był traktowany, jakie panowały zwyczaje, jakie było kierownictwo, jaka panowała atmosfera w pracy. Dziwnym trafem w większości dino sytuacja przedstawia się bardzo podobnie, tj. tragicznie. Zero szacunku dla pracownika, stosowanie mobbingu przez kadrę kierowniczą, marnowanie ton jedzenia (owoce, warzywa, pieczywo, mięso), wyzwiska, brak przerw podczas pracy, zimno na sklepie, niewolnicza wręcz praca za grosze, okradanie kasetek, poniżanie, funkcyjne mają takie same wypłaty jak zwykłe kasjerki. Coś jednak jest na rzeczy bo skąd ludzie mieliby jak najgorsze zdanie gdyby wszystko było w porządku?????? Ludzie zastanówcie się dlaczego w dino dzieje się tak źle i czy nie ma na to sposobu???? Być moze prawda w oczy kole, szczególnie jeśli na forum piszą również regionalni......

Obserwatorka

Dziwi mnie tylko jedno- jak na podstawie incydentow mozna oceniac cala firme albo kadre kierownicza. Skad masz wiedze o wynagrodzeniu kierowniczki, ktora zaczyna prace o 8? Przeciez zarobki zalezna sa od regionu i jego specyfiki np. Idac tokiem Twojego myslenia mam prosbe- przypomnij sobie moment, w ktorym poczynilas komus najwieksze swinstwo. Niech ten wlasnie moment bedzie Twoja wizytowka. Jestes wiec swinia czy prostaczka? Inny przyklad? Dzien w ktorym wygladalas makabrycznie- jestes brzydka i nieatrakcyjna. Latwo jest patrzec jednotorowo i jeczec ze swiat jest taki zly, prawda? W innym razie trzeba by bylo uzywac mozgu intensywniej niz dotychczas. Cos poszukac, poczytac.. Nie. Nie jestem pracownikiem dino ale w przeciwienstwie do Ciebie wiem, jaka maja misje, od kiedy maja fundacje ile nagro zdobyli i co im zrobili w sadzie przedstawiciele ZSP we wspolpracy z PIP wlkp. I jak to sie przeklada na obecne warunki pracy. KRYTYKA MA SWOJA WARTOSC A NIE KRYTYKANCTWO. Pozdrawiam zyczac w pracy samych powodow do usmiechu...tylko ze najpierw ktos musi chciec z Toba współpracować (bo to akurat transakcja wymienna i trzeba dac duzo od siebie )

realistka
@Obserwatorka

Popracuj z miesiąc na kasie i mięsnym, zobacz ile jest do zrobienia, ile obowiązków ,najczęściej w trzy osoby na zmianie ,przeżyj ze trzy kontrole bo pracujemy tylko pod kontrole a nie dla klienta to pogadamy a nie pociskasz jakieś dyrdymały o incydentach i wydaje Ci się że jesteś taka mądra i pewnie wykształcona. Na mój nos to pracujesz w Dino pewnie jako KR. Nie ma drugiej takiej firmy w Polsce z tak lekceważącym stosunkiem do swoich własnych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Śrem

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.