Opinie o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

adam

W dniu dzisiejszym(19.02.2020) o godzinie 21:25 chciałem zrobić zakupy na stoisku mięsnym. Usłyszałem, że nie można pokroić wędlin ze względu na to ,że krajalnice są już umyte. Mimo to że było ponad 30 min do zamknięcia sklepu. Mimo wszystko pan pokroił wędliny, po czym z zaplecza wyszedł drugi pracownik ,który z wielkimi pretensjami oświadczył nam że nie będą odpowiadać za bóle brzucha i zatrucia żołądka itp. ponieważ maszyny są już zdezynfekowane. chciałem się dowiedzieć do której godziny pracownicy mają obowiązek korzystania z krajalnicy. ( w sklepie są 2)

@adam

Dla klienta jest to długi czas dla pracownika to są minuty ,które kolidują z wyznaczonym czasem aby ogarnąć całe stanowisko na dzień kolejny a to nie tylko jest mycie maszyn robi się duuuuuzo więcej , jedna osoba ukroi druga już nie ,wzaleznosci od doświadczenia pracownika gdzie dla niego umycie po raz drugi to pikuś (bo się wyrobi ) . Każdy by chciał dostępność aż do zamknięcia nie mając pojęcia ile zajmuje całe ogarnięcie stanowiska ;). Maszyny są dwie jedna do serów druga do wędlin jedna do mielenia kolejna do kości . A gdzie towar /mieso /lada /mycie /plus pieczywo /cesja/ i wszystko inne ,zapraszam do pracy i potem oceniać a no tak jeszcze inwentaryzacja tygodniowa ???? . Ja ze względu na klienta trzymam krajalnicę minimum do 22 bo ja ja szybko myje po prostu :)

Osoba z orzeczeniem

Jestem traktowana gorzej od innych pracowników z powodu mojego orzeczenia. Mam lekkie orzeczenie o niepełnosprawności z powodu zwyrodnień kręgosłupa, nikomu nie życzę tego bólu, ale niektóre osoby myślą, że to ściema i zazdroszczą mi dodatkowej przerwy. (usunięte przez administratora) na tym sklepie po 8h, a potem dowiaduje się, że inni skarżą się, że siedzę godzinami na przerwie i chodzę z rękami w kieszeniach. Osoby z biura uważają się za wszechmogące i nie ruszają (usunięte przez administratora) żeby pomóc, gdy nie wyrabiamy się z robotą. Mamy kompletny skład na sklepie, a na zmianie ledwo po 3 os bo kierownik jednego dnia daje wolne 3 osobom. Kiedy stoję na mięsnym, nikt nie podejdzie żeby obsłużyć klienta za mnie, wołają mnie nawet jak jestem na przerwie. Po zgłoszeniu dyskryminacji mojej osoby ze strony młodszego kierownika, kierownik stwierdził, że nie mam szacunku do osoby na wyższym stanowisku i że to ja wszczynam konflikty. Czuję się w tym sklepie, jakbym wylądowaław filmie gdzie wszyscy robią ze mnie świra, a tak na prawdę tylko ja jestem normalna. Miałyśmy z dwiema koleżankami zgrany skład przez kilka miesięcy, i od lutego zmienili nam zmiany bo podobno system "krzyczał" , że muszę być na innej zmianie. Wszyscy dobrze wiemy, że system nie krzyczy, a podświetlenie kilku dni jest spowodowane nieznajomością xprimera przez kierownika i brak jakiejkolwiek wiedzy na temat godzin i dni racy osoby z orzeczeniem. Pozdrawiam wszystkich skazanych na dino i popieram w walce o lepsze warunki pracy.

@Osoba z orzeczeniem

Współczuję bardzo u nas przewijają się osoby z orzeczeniem ,ale nikt nie narzuca im sposobu pracy no chyba że mogą coś zrobić ale olewają swą pracę to już inna bajka ,jest u nas kobieta po operacjach o dostała orzeczenie i mówi że wolałaby nie mieć orzeczenia i przechodzić operację i pracować normalnie jak inni bo nawet nie widać że na coś choruje . Ma dwie przerwy ,korzysta z nich (bo czemu by nie ) ale pracuje i wywiązuje się z zadań :) cieszmy się z takich osób czy mają orzeczenie czy nie aby starały się dbały o zdrowie lecz i o firmę a nie ,że olewają pracę a takie osoby mamy niestety :/

Dontadeo@o2.pl

Chciałem kupić na rosół mięso z indyka. Prosiłem o pokrojenie na mniejsze kawałki tak by zmieścić do garnka. Powiedziano że mają zakaz. Jestem starym i schorowanym człowiekiem. Mam problem z utrzymaniem noża czy łyżki. 《 choruje na RZS i Parkinsona. Cóż będę musiał kupować tam gdzie mi to pokroją. W Walimiu jest tylko Dino a do innego miasta Mam kilkadziesiąt kilometrów.

@Dontadeo@o2.pl

Według szkolenia BHP jest zabronione krojenie drobiu i głowy wieprzowej,bo w przypadku uszczerbku na zdrowiu osoby która pokroiła na maszynie owe produkty nie zostanie wypłacone za wypadek w pracy i z tego co wiem są jeszcze jakieś konsekwencje wyciągane od pracownika

Czy Dino Polska S.A. zapewnia kartę multisportu?

Pracownik Nowy wpis

Witam, będąc z orzeczeniem o niepełnosprawność + brak możliwości w dźwiganiu ciężkich rzeczy. Mam obowiązek stania na dziale mieso wędzony? Czy tylko powinnam siedzieć na kasie?. Lekarz medycyny pracy powiedział że powinnam siedzieć na kasie cały czas

Czy zdarzają się nadgodziny w Dino Polska S.A.?

Marrrty

Nadgodziny sa caly czas i nic za nie więcej nie płacą. Chcąc czy mnie trzeba przerobic 9 godzin,nie ma mowy o wyjsciu po 8 . A jezeli chodzi o wypłaty powinnam dostac 500 zl wiecej niz dostalam ,opierdzielą wyplate z kazdej strony.

Marrrty
@Marrrty

Nadgodziny wpisują w te dni ktore ma sie wolne, zeby nic wiecej nie zapłacić

Biała Nowy wpis
@Marrrty

U nas tak nie ma ,kierownik musi wam źle wpisywać godziny ,róbcie zdjęcia podpisów i grafiku zawsze macie podkładkę i do kadr /księgowej dzwonić

Osoba z orzeczeniem

Biała Nowy wpis
@Osoba z orzeczeniem

Kasjer

Rozmowa przeprowadzona normalnie w biurze sklepu. Pani kierowniczka rejonowa bardzo miła i konkretna.

Czy posiada Pani książeczkę sanepidowską? Ile czasu potrzebuje Pani na zrobienie badań? Czy ma Pani doświadczenie w handlu?

adam

@adam

Sklep dla klienta jest czynny do 22.00.do tej godziny klient powinien być obsłużony!O godzinie 22.15 pracownicy powinni wyjść z marketu!!Kto w 15 minut zdąży umyć 2 krajalnice,piłę,maszynkę,lady,itp.schować mięso jeszcze trzeba,stoisko mięsne obsługuje tylko jedna osoba!!!

Klienka
@adam

Powinien Pan być obsluzony do 22 maja taki obowiązek. Potem maja 30 na ogarnięcie stanowiska jest to wystarczający czas na to. Chyba że ważniejsze są plotki na zapleczu.

Yyy
@Klienka

Jakie 30 minut. Sklep czynny do 22 a pracownik powinien wyjść 22.15. Naucz się odliczać czas. A najlepiej zatrudnij się i pokaż jak w 15 minut umyjesz pile do kości, maszynkę do mielenia, 2 krajalnice pochowaj mięso umyj kuwty, lade i podłogę. PRACOWNICY TEŻ SĄ LUDŹMI. Bądźmy ludźmi i zrozumy innych. W urzędach już przed zamknięciem 15 minut nie przyjmują bo do domu idą a o np15 już wszyscy na parkingach a powinni dopiero tylki z krzesła podnosić

Sprzedawca
@adam

W sklepie czubku są dwie krajalnice ale stań na tym stanowisku i krój wędliny do 10 minut przed zamknięciem A potem ją umyj zmyj podłogę i ogarnij stanowisko piekarnicze które można zacząć robić 15 minut przed zamknięciem wytrzymaj tam chociaż miesiąc A potem będziesz przychodził po wędliny rano

@adam

Samo mycie maszyny zajmuje około 30minut które ludzie myją wcześniej by sklep zamknąć i iść do domu bo też mają rodziny .. Można było przyjść wcześniej bo ludzie zachowujecie się jakby świat należał do was . Zapraszam na drugą stronę lady wtedy możemy porozmawic .

AK
@Klienka

Co proszę 30 minut. Chcia Łabym. Dokładnie 22.15 mamy być na zewnątrz.

Ruda

Podobno nie kroją już od 21 ale nie ma zamieszczonej żadnej informacji

@adam

A czy te panie nie chcą pójść do domu?nie wiesz człowieku ile ma stanowisku mięsnym jest pracyyslusz że wszystko samo się myje czy sprząta?,zakupy robi się wcześniej a nie po 21 Nie macie ludzie litości dla pań pracujących na dziale mieesnym szkoda slow

@Klient

Spotkałam się wczoraj z sytuacją w Dino, że dosłownie pare minut po 21 Pani nie chciała obsłuzyć na stanowisku mięsnym, bo ma pomyte maszyny. Skoro już o tej godzinie były umyte to o której je zaczęła myć i ilu klientów poszło już do konkurencji? Próbowałam Pani wytłumaczyć, że nie mam możliwości aby przyjechać wcześniej i nie mam w domu krajalnicy a nie po to chodzę do sklepu z ladą, żeby w domu wędlinę nożem kroić. Ja wszystko umiem zrozumieć ale nie dajmy się zwariować ta Pani nie jest jedyna na sklepie.

@adam

Na zakupy przychodzi sie o przyzwoitych porach a nie ciemną nocą.nie pomyślałeś człowieku że to kobiety też chcą iść do domu muszą ogarnąć całe stanowisko pomyc maszyny a to nie jest takie proste i praca na 2 minuty.szanuj innych ludzi i ich prace

@adam

Panie adam sklepy są otwarte od 6 rano i nawet gdy pan pracuje na zmiany moze pan spokojnie zrobic zakupy w ciągu dnia, kobiety tez chcą iść do domu o przyzwoitej porze, też mają rodziny i tez są ludźmi. Zasada klient nasz owszem, naromiast to działa w obie strony, pozdrawiam

Pół godziny przed zamknięciem sklepu .... no to nie dziwi mnie, ze pomyte. Skoro czynne do 22. Ludzie też chcą iść do domu. Natomiast zdziwiłam się, gdy w Dino w Przelewicach o 19 pani nie zmieliła mi łopatki, bo są umyte maszyny hmmmm sklep czynny do 22.30. Trochę dziwne, nie chciałam robić afery .... widać, że pani było głupio ... więc odeszłam z niesmakiem. Myślę, że gdyby trafiła na mniej spokojnego klienta to by jej dał umyte maszyny

Xx

Może ktoś mi odpowiedzieć ile się czeka na telefon od Dino po oddaniu pakietu żeby popisać umowę

Dontadeo@o2.pl

@Dontadeo@o2.pl

Nie można kroić takich rzeczy bo piła może wywalić kawałek kości a pracownika moga zwolnić z pracy.

@Dontadeo@o2.pl

A z utrzymaniem telefonu i pisaniem bzdurnych skarg nie ma pan problemu?

@Dontadeo@o2.pl

Czy jest możliwość pracy w Dino Polska S.A. na część etatu?

wiolka

Mam pytanie odnośnie tego pakietu jeśli dobrze wypełniłam a napisałam jedną literę źle to mogą mi nie przyjąć te z kadr.?

Pracownik to zło konieczne dla tej firmy

Jakie wartości są cenione w Dino Polska S.A.?

Tutaj nie ma wartości jedynie może wartość mają pieniądze z których nas (usunięte przez administratora) co miesiąc na wpłatę

dinus

zastanow sie czlowieku,zanim podejmiesz prace w dino!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nxd
@dinus

Tak

Irena
@Nxd

komentarz sprzed 6 lat, warunki chyba nieco jednak się zmieniły, prawda? A orientujesz się jak wtedy było a jak teraz? stawki pewnie wzrosły a coś jeszcze?

Pozdrawiam przemiła Panią która obsługiwała mnie dziś rano podczas zakupów W markecie Dino . Przy ulicy Malczewskiego, Atmosfera bardzo sympatyczna uśmiech zawsze u tej pani jest niesamowity, takich pracowników coraz częściej brakuje. Pozdrawiam serdecznie

Kontrola cen

Kontrolując Ceny w sklepie Dino w Przybyslawicach koło Lublina, napotkałem się na bardzo nie miła sytuację. Kierowniczka sklepu wrzeszcząc na cały sklep na pracowników dopuszcza się wszelkich nieodpowiedzialnych zachowań przy klientach. Dobry kierownik powinien motywować zespół a nie w taki sposób się do nich odnosić. Nie zdziwił mnie fakt gdy przeszedłem bliżej i zobaczyłem P. Agata, ktora już kiedyś miałem okazję spotkać w innym sklepie gdzie w tym czasie była kierownikiem i jej zachowania nadal się nie zmieniły. Mało tego sytuacja jaką zauważyłem, będąc przy ladzie mięsnej wprawiła mnie w zdumienie. Pracownica która była na zmianie P. B. była pod wpływem substancji alkoholowej, jej zachowanie oraz plączacy się język wprawił mnie w słup. Nie wypominając iż nie stosowała się do zasad HACcP. Takie zachowanie jest nie na miejscu. Pytanie do kierownika rejonu, dlaczego takim osobom jest dawane przyzwolenie aby pracowały i obsługiwały klientów. Sklep zastawiony paletami, gdzie osoby niepełnosprawne nie mogą w bezpieczny sposób zrobić zakupów. Myślę że dotrze ta informacja do kierowników z wyższego puapu.

Irena

warunki pracy? :/ Jakie konkretnie, że tak przeżywasz? :(

Laura

U nas w tym kołchozie Dino zimno jak w lodówce .. I zakaz włączania ogrzewania ! Najgorzej jest na kasie..nawet klijenci się skarżą i komentują odpowiednio.. To że nie szanują pracowników..każdy tam pracujący wie..ale fakt że nawet własnych klijentów mają w serdecznym poważaniu..trudno kulturalnie skomentować.. Dobrze że moja umowa za dwa miesiące dobiega końca..

Olo
@Laura

Tak to prawda. Kasjerka bardzo marzną na kasach a jak świeci słońce nie widać monitora i weź tu nie zrób Mańka. Dlaczego nikt tego nie ogarnie. Przecież można coś z tym zrobić. Wózki sklepowe to jest chore aby kasjerka je wprowadzał w innych marketach jakoś temat ogarnięty . Przecież tyle powstaje nowych Dino ale nikt nie wymyślił żeby kasy fiskalne cofnąć dalej od drzwi strasznie wieje i zimno a później problem bo przynosi się chorobowe. A co do kolejek. Drodzy klienci ta osoba co siedzi na drugiej kasie to nie jest tak jak wy myślicie. Ta osoba ma tylko szybko rozbić kolejkę i ma do ogarnięcia cały sklep. Ciekawe czy byście tak chcieli. Nie ma opcji że sobie siedzą dwie kasjerki i spokojnie obsługują. Wszystko jest pod presją, ciągle w nerwach a i tak się dowalą. Ciężka praca. Trzeba się naszarpać. A i co do premii. Wszystko co jest odpisywanie z warzywniaka, mięsnego to idzie z premii. Kasjer gdy zrobi manko musi to oddać. Nic tylko wymarzona praca w tym supermarkecie. Zero socjal dla pracowników. Tragedia panie Biernacki. A i co do promocji często klijenci pytają przy kasie czy towar w promocji a tutaj że dopiero na koniec widać paragonu czy odjeło promocję. Chore to żeby nie było widać odrazu czy jest promocja. A później czepia ie się do kasjerek że nie wiedzą. A i współczucia dla funkcyjnych. Ciągle Wszystko jest źle. Chociaż się stara musi ogarnąć sklep, biuro, przyjąć towar. Wszystko szybko i szybko. Chore. Dziwię się. Tyle rzeczy można ulepszyć ale nikt tego nie widzi. I prawda panie szefie. Szacunek do pracowników. A panie regionalne tragedia ciągle się czepiaja. Niech spróbują tak pracować na próbę przez 3 miesiące. Najlepiej zero zrozumienia i wytyka ie co jest nie tak a dziewczyny nie wiedzą gdzie mają ręce włożyć. A jeszcze po pracy jest dom. I jak tu być normalnym jak ciągle się czepiają. Psycholog potrzebny dla tych pracowników.

Ewelina
@Olo

Bo to sama prawda. teraz tylko psycholog

Patryk

Witam, którego dnia miesiąca jest wypłata w dino?

praco
@Patryk

nie ma wyplaty, pracójemy za darmo

Mis
@Patryk

10 każdego miesiąca

@Mis

Nigdy nie ma opóźnień jeśli chodzi o wypłaty? I czy do podstawy są też jakieś premie doliczane?

Meta
@Piotr

Nie zdarzają się

Ilona
@Meta

A co z drugą częścia pytania? :) Tzn sa jakieś premie? :D Np. za frekwencję?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna "praca na start"? Na czym w ogóle polega ta praca ?

Krzyś

Ludzie zastanówcie się co robicie idąc do nich do pracy. Przed podpisaniem umowy i podczas podpisywania niewie się nic. Dopiero później wychodzą szopki na pseudo szkoleniach odbywających się na zapleczu sklepowym tzw szatni metraż 2na2. W skrócie procedury i tylko same kary. Brak przerwy. Szkolenia od rana rozkładanie towaru UPS! SZKOLENIE rozkładanie towaru.

Teresa
@Krzyś

Same kary? Powiedz więcej, czego dotyczą w sensie jak co się zrobi i jak tak kara wygląda, ona jest finansowa? Jak to brak przerw, co w takim razie z prawem pracy?

Flora

Witam Dostałam naganę pisemną i od kr i nie chcę jej podpisać Uważam że za tak małe przewinienie nie powinna być taka kara Gdzie mogę się odwolac Dodam że na markecie co druga ma naganę Pani kr nie stosuje żadnych innych środków żadnych rozmów upomnień tylko nagany Czy ktoś miał podobną sytuację?

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Śrem

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042