Opinie o Dino Polska w Milicz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dino Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska w Milicz

Znajoma Milicz Nowy wpis

Proponuje przeszkolić pracownice Dino w Miliczu przy ul. Kopernika im przyspieszyć ich ruchy bo działają na wstecznym kolejka do kasy nieziemska a zamiast obsługiwać to rozmawiają jeszcze z klientami... Dino totalna porażka pod względem obsługi.

Aleksander Nowy wpis
@Znajoma Milicz

Pracownice na pewno są przeszkolone. Myślisz, ze to tak łatwo na czas obsługiwać klientów? Próbowałaś kiedyś? A powinnaś. Wtedy może doceniłabyś prace innych.

Barbara Nowy wpis
@Aleksander

potwierdzam. najgorsze sa niemiłe klientki.

Kacper Nowy wpis

Czy macie dobre stawki w dino?

Cezary

Ja myślę, że taka firma to powód do dumy. Polska firma ciągle rozwijająca sie.

Asia
@Cezary

Rozwija się bo my tyramy tu za grosze z premią 2100 to lol a ton przeżucamy płaca nie jest adekwatna do pracy jaką tu wykonujemy i wysluchujemy tychy nie znosnych klientów

Dzuma
@Asia

Asia a kto Tobie nakazuje pracować w Dino?! Jest wiele innych miejsc pracy... pamiętaj je dzięki " nieznośnym" klienta masz co miesiąc wypłacana wypłatę.

Weronika

Pani kierownik w Miliczu niech Pani zrobi porządek z terminami na sklepie produkty dla dzieci po terminie pomogła by Pani dziewczyną w pracy a nie wije się Pani jak glizda między półkami a towar który kupiłam zglosilam w samepidzie (usunięte przez administratora) kila i mogila

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dino Polska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy monter ślusarz
Milicz
CDMD Investments Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik do wykładania towarów w drogerii kosmetycznej w Miliczu
Milicz
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.
Karol

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Czy to jest powodem, że od dłuższego czasu nie piszecie?

Inga

dziwne, ale jak na kierownika marketu, to praktycznie niczego nie wymagają :) Doświadczenia na podobnym stanowisku oraz znajomości specyfiki handlu detalicznego i umiejętności delegowania zadań i kierowania zespołem to wszystko właściwie

tobiasz

ale wydaje mi się że każdy kto podejmuje się danego zajęcia, jest świadom na czym będzie ta praca polegać, więc jak byliście świadomi przenoszenia różnych, ciężkich rzeczy przy jakiś średnich czy wysokich temp, trzeba było w to nie wchodzić i tyle.. byłem na ich stronie i ofert pracy mają całkiem sporo

kaja

dawno nie widziałam żadnego sklepu Dino, nie wiedziałam w ogóle, że one jescze istnieją! A z jakiego miasta piszesz @Lutun, bo możliwe, że tylko w mojej miejscowości je zlikwidowali skoro pisesz, że to dobrze rozwinięta sieć. Może przejade się gdzieś dalej po zakupy do nich w takim razie jeśli nie są za daleko.

Lutun

Powiedzcie proszę jakie obecnie warunki proponuje sieć sklepów Dino w Polsce. Widzę, że mają całkiem nieźle rozwiniętą tą sieć, chociaż wiele głosów niezadowolenia z warunków zatrudnienia da się usłyszeć zewsząd. Zastanawiam się czy to prawda i jak w razie czego to zmienić w firmie, czy jest to możliwe.

wiking

siemneczko narodzie, ta oferta w potrkowie trybunalskim na magazyn to jest jeszcze nadal aktualna? b ardzo byłbym zainteresowany takim stanowieskiem, no ale też potrzebuję też informacji jaka jest poidstawa netto i czy za to że mam zezwolenie na widły to dostanę jakoś więcej pieniążków? wciąż studiuję zaocznie

klijetka

Wszystkie dina sa do niczego jesli chodzi o produkty jak i sporzywcze to i miesne

wgl

Madryś to wykładaj to wszystko w takim upale a tak wgl to magazyn maly by pomiescic wszystko jak zjedzie towar na np 25 paleciakach

Opolanka

Od 3 tyg sie szkolę , zaliczyłam juz wszystkie stanowiska praca jak to praca lekka nie jest ale te brednie co wyczytałam to jakies widzimi sie tych ktorym robic sie nie chce. Jak masz dobre podejście to nażekać na nic nie bedziesz . pozdro dla all(usunięte przez administratora)

AN
@Opolanka

ZOBACZYMY CO POWIESZ JAK PÓJDZIESZ NA MARKET I BĘDZIESZ PRACOWAŁA, A NIE SZKOLIŁA SIĘ. JAK ZOSTANIESZ W TRZY OSOBY NA 2 ZMIANIE W PIĄTEK LUB W SOBOTĘ W LETNICH MIESIĄCACH. WTEDY POGADAMY JAK TO JEST....

Mosiu:)

Ty głu... babo a pomyslałas o tym ze moze nie maja miejsca na magazynie??? Lepiej pomysl ze muszą w tym upale rozebrac te palety!!! Głup.. Pozdrowienia dla starej załogi:) buziole cipcie:-*

klijent

Ja osyatnio zauwarzylem ze w szczerym sloncu stoja na dworze palety z produktami ,ktore nie pwinny stac w takiej temperaturze . Pani kierownik chyba niezdaje sobie sprawy ze jak kogos struje to beknie za to....

nieznajoma

(usunięte przez administratora)Nie polecam tam pracy ze szczerego serca... Wogule niechce sie tam chodzic ,, ostatnio kupilam na miesnym smierdzonce skrzydelka , ktore musialam wyrzucic psu....

koleżanki

Pani kierownik proszę w imieniu koleżanek i swoim opamiętaj się i niech Bąbelki z wody sodowej się odgazują

kasiek

złóż Dino jest naprawdę ok polecam. Sama w nim pracuję.

Ojjjjjjjj musze na kibelek to pewnie przez tą grochówke! Sorki

hi hi

Tylko udaje twardziela!