MPM Group Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MPM Group Sp. z o.o.

Spawacz

Witam.Panowie pytanie czy pracuje ktoś w Rostock Liebher wjako spawacz? Jakie warunki czy płacą i czy nie oszukują?

Chris
@Spawacz

Witaj. I co pracujesz w tej firmie? Bo ja też chciałbym się u nich zatrudnić jako spawacz

Pracuje
@Spawacz

Pracuje już kilka lat. Kasa zgadza się co do €. Jak znasz się na robocie, to dzwoń i umawiaj się na próbki.

Emila Nowy wpis
@Pracuje

dzień dobry. przez te wszystkie lata jest podpisana już umowa o pracę na czas nieokreślony? ogólnie ta o prace była wskazana w ofercie dla montera gdy je przeglądaliśmy z chłopakiem ale kiedyś ktoś tu stwierdził, że pojechał bez, więc wolimy się upewnić. To teraz na start jaka by mógł dostać?

Krzychu Nowy wpis
@Spawacz

ja pracuje jako spawacz w rostoku juz dwa lata, powiem ci że warunki spoko, umowa jest, kasa na koncie co miesiąc. Kobitki z biura ogarnęły kwaterę i jest git

Daro Nowy wpis

Dobrze mi się pracowało w mpmie. Fajni ludzie fajne czasy to były. Polecam

Monter Nowy wpis

Nie ma się co czepiać. Wiadomo, że robić trzeba. A jak wiadomo koledzy którzy najwięcej żali wylewają chcieliby zarobić ale nic nie robić.

Cze, znacie te ofertę dla monterów, która jest tu dostępna? Zbyt wielu szczegółów w niej nie ma, chociaż piszą o darmowym zakwaterowaniu, jaki to standard i jak daleko od niego trzeba jeździć do pracy?

Monter

Masakra gorzej

Tci goscie co jeżdza po ludziach w pracy powinni byc usunieci juz dawno to psychole i ćpuny taka jest atmosfera u was wszystkich co uważaja sie za rżądzących wywalic to firma odrzyje

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Krystian

Powiem tak, jak ktoś chce to do wszystkiego się przyczepi. Zwłaszcza taki co podpiera przez 10 godzin drabinę ale wymagania jakby był mistrzem???? Robić trzeba, ale przynajmniej pieniądze się zgadzają i są na czas. A ja to szanuje.

O monterach niczego nie piszecie a widzę, że jest tu taka oferta na laminowanie rur z GFK. Mam już doświadczenie, więc istotna sprawa dla mnie to zarobki. ile za taka pracę zarobię?

Zauważyliście może, że są tu oferty do Polski? Zdawało mi się, że raczej to praca wyjazdowa. Chodzi mi o tego sprzedawcę do sklepu Bułka z Masłem. :D pracował ktoś tam może? z ciekawości pytam, bo pokazuje, że do 7 200 zł można zarobić, za co?

RAFAL

Witam czy ktoś z pracowników aktualnych może powiedzieć czy warto pojechać tam do pracy ?

Waldek
@RAFAL

Witam. Obecnie jestem pracownikiem MPM Group Sp. z o.o. i uważam że warto. Pracuję jako spawacz w Rostocku. Praca w stoczni, normalni współpracownicy, nienormalni zazwyczaj popracują do pierwszej wypłaty, popiją i potem obwiniają firmę, że złe warunki pracy. Jak jesteś dobrym pracownikiem to możesz tutaj liczyć na dobre traktowanie ze strony pracodawcy. Zapewniają praktzcznie wszystko co potrzeba by wyjechać do pracy za granicę. Ty tylko jedziesz i robisz za co ci płacą. Z wypłatą też nigdy nie miałem problemów. Zawsze na czas, jak potrzebna zaliczka, to też można się dogadać. Jak czegoś nie wiesz, potrzebujesz pomocy dzwonisz do biura i panie zawsze pomogą. Bez znajomości języka poradzisz sobie tutaj bez problemu.

@Waldek

W Libherr pracujesz ? To jest tam (usunięte przez administratora) czy nie ? Dlaczego taka rotacja ? Jakie zakwaterowanie zapewnia firma ?

Obiektywnie

Pana historia brzmi bardzo smutno, jednak widać w niej też dużo bierności z Pana strony. Cięźko w to uwierzyć żeby w dzisiejszych czasach ktoś zostawił Pana na pastwę losu jak to Pan opisuje. Może wystarczyło zapytać czy jest możliwość zrobienia zakupów, zmiany pokoju. W każdej sztuacji można się dogadać, a Pan ewidentnie zgadzał się na wszystko, a potem wylewa żale w internecie

Przydatna? Pod jakim względem? Myślicie, że faktycznie tak jak ktoś wyżej zasugerował, wystarczyło tylko zagadać? Ciekawi mnie też czy sama agencja mogła mieć już dostęp do tej opinii? czy do dziś ktokolwiek miał podobnie?

cze, czy te oferty na stronie firmowej są aktualne? widzę przy nich majowe daty i nie wiem czy do dziś nic się nie zmienia w warunkach czy o co chodzi? ktoś już nawiązywał jakiś czas temu do roboty spawacza. Jakie oferty byście polecali? Macie cos świeższego pod ręka? Albo czy cos niedługo się pojawi?

Mam pytanie w sprawie nadgodzin. Jak to wygląda w Niemczech? Czy są określone stawki, limity itp? I czy odpowiednia informacja jest zawarta w oferowanych umowach? Czy raczej trzeba tego pilnować na własną rękę?

Umowa o pracę czy B2B - co się bardziej opłaca w firmie MPM Group Sp. z o.o.? Jaką formę zatrudnienia wybierałeś/aś?

Kris

Kasa się zgadza i na czas. Dla mnie to najważniejsze

Paweł Kiraga

Witam pracuje we firmie już od jakiegoś czasu i powie szczerze że nigdy nie zdążyło mi się żeby firma opóźniła się z wypłatą (Zawsze na czas)a panie z biura to są naprawdę kobiety znające się na swojej pracy a jak coś pracownik potrzebuje to ta sprawę załatwią a co do ubrań roboczych można sobie kupić a firma zwróci pieniążki co kwater to nigdy jeszcze nie trafiłem żeby było coś nie tak. Powiedzmy sobie szczerze jeżeli ktoś jedzie z firmy do pracy i przykłada się do niej to nie ma na co narzekać no ale jak tu czytam nie które opinie to piszą te osoby które chyba raczej sobie chodziły do pracy wedle swojego uznania i sobie robiły wolne kiedy chciały a potem jak przychodzi czas na wypłatę to narzeka czemu tak mało ano tak mało bo jak się pracowało tak się ma

Bogdan

Pracuje już ponad rok i jest ok. Płacą na czas, problemów nie ma. Ja tam polecam.

Paweł Kiraga

Jak czytam niektóre tu opinie to mnie krew zalewa,pracuje już od jakiegoś czasu we firmie i nie narzekam pieniądze zawsze są na czas i co do euro,a jeśli ktoś jedzie z firmy do Niemiec i chodzi do pracy jak mu się podoba to niech później nie narzeka że pieniędzy niema

Joanna
@Paweł Kiraga

hej, a dasz znać jakie wszystkie dokumenty musiałeś tak naprawdę podpisywać, żeby się zatrudnić? piszesz, że wszystko w porządku a ktoś o jakichś kwitkach kiedyś pisał i po prostu mnie to ciekawi. faktycznie są jakieś dodatkowe regulacje odnośnie współpracy?

@Joanna

Podpisujesz umowę o pracę polsko niemiecką jesteś ubezpieczona w Polsce i w Niemczech i to samo z podatkiem

Joanna

Ogólnie to ta opinia jest wystawiona jako osoba kandydująca czy sam w sobie rekruter? bo mnie ta druga kwestia akurat by interesowała. Jak po drugiej stronie to Wszystko wygląda? Zastanawia mnie poziom odpowiedzialności za danego zrekrutowanego pracownika, jest tu coś takiego? i czy taka praca bywa czasami stresująca?

Izabela

Wiecie może czy można jeszcze aplikować na pracownika działu rekrutacji? Znalazłam taką ofertę, ale jest z września i się zastanawiam przez to czy tu aktualne? Obiecują tam atrakcyjne wynagrodzenie, da ktoś znać jakie ono jest mniej więcej? I jaka jest w ogóle atmosfera w dziale HR?

Spawacz

Poszukują do Rostocku(Niemcy)spawacz TIG. Czy jest ktoś co tam pracował.Z tego co słyszałem praca na obiekcie.

@Spawacz

Słuchaj, czy oni tylko wysyłają do pracy za granicę, czy np. spawacz na miejscu w PL też dostanie u nich pracę? Jak wchodzę na stronę, to jest tylko nazwa w rogu i nic mi więcej nie wyświetla.

@Marta

Trzeba dzwonić i dopytać swojego czasu mieli oferty pracy PL.

wg mnie wszystko w porządku.

Zofia
@Andrzej

Tzn mówisz o pracy? A jakie stanowisko? Powiedz no coś więcej pls

Jaras
@Andrzej

Andrzej możesz się odezwać

Edward
@Jaras

Napisz czy tu pracujesz bo przydałaby mi się informacje o warunkach zatrudnienia

Zostaw merytoryczną opinię o MPM Group Sp. z o.o. - Konin

• Jak się pracuje w MPM Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MPM Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPM Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MPM Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MPM Group Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MPM Group Sp. z o.o.