logo Księgarnia Matras

Księgarnia Matras

Zielona Góra

Opinie o Księgarnia Matras

anonim 2011-09-18 06:08:57
Absolutnie nie polecam, księgarnia jest w nowym miejscu i z nową ekpią ( co się stało z ludźmi, którch znałam wiele lat kupując dzięki nim wiele dobrych książek???) Nowe panie nie dość, że się często zmieniaja, są bardzo mało kontaktowe -żałuję, ale nic już tam nie kupię!!!
justi 2011-09-18 12:33:42
Płacą najniższą krajową a pracy strasznie dużo. Pracowałam tam kilka miesięcy, ale zrezygnowałam. Bardzo niemiła atmosfera, kierowniczka jest od niedawna i nie ma doświadczenia, także eksperymentuje na pracownikach.Szkoda bo praca wśrod ksiązek zawsze była moim marzeniem, bardzo się zniechęciłam.
Ewa.1990 2012-12-03 16:09:07
Widziałam ogłoszenie w internecie ze szukają tu pracownika czy ktoś wie ile płacą??
Anna 2012-12-04 16:14:12
Starałam się do nich dostać w październiku do rozdawania ulotek stawka była
12 zł brutto
ale to nie była ulica Sobieskiego a Stary Rynek zaraz obok Baru Staromiejskiej oceny nie dam pozytywnej bo mnie nie przyjęli ... .księgarnia ładna ale te osoby co przyjmują to pewnie po znajomości a nie z kwestio wiedzy do książek wo-gule ... .
Loch89 2012-12-04 21:01:39
Miało być Miało być 10złbrutto a jest 7!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! brutto !!! miała być hostessa rozdająca cukierki
a wyszeło rozdawać ulotki na ulicy
za 7zł brutto na godzinę w zima temperatury ujemne deszcz !!!! musiała bym być walnięta by się na to zgodzić !!!
empik 2012-12-22 11:01:10
Zapraszam do nowej księgarni która ma być niebawem otwarta w
centrum Zielonej Góry
Ala 2013-12-19 03:45:07
W zielonej górze niema już księgarni Matras teraz jest tak Pub Staromiejska
trochę szkoda ze nasze miasto zalewa siec aptek i banków no i Pubów.
wa zna 2016-05-21 12:55:49
ja bym dokładniej poszukała, przyjacielu. ta sieć księgarni na pewno bardzo częwsto potrzebuje sprzedawców, poza tym robo się z nich coraz silniejsza konkurencja dla empiku i może wkrótce go wyprzedzą, praca tutaj to inwestycja w karierę świetna uważam
Zostaw swoją opinię o Księgarnia Matras - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Księgarnia Matras