Opinie o Helios Polska Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Helios Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Helios Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Helios Polska Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Xd Nowy wpis

Osobiście totalnie nie polecam Helios w Ostrowie jeśli chodzi o maratony xD jeden wielki cyrk, inaczej nie idzie tego nazwać. Na sali za przeproszeniem "bydło", które nie umie się zachować, pijani nastolatkowie, pracownicy nie umieją tego ogarnąć ????‍♀️ oczywiście zakaz wnoszenia alkoholu i papierosów na salę, ale jeśli jesteś "ziomkiem" jednego z panów pracowników to nie ma z tym najmniejszego problemu, na legalu możesz pić, palić e-pety, drzeć mordę jak (usunięte przez administratora) i nie zostanie ci zwrócona uwaga XD uwagę dopiero zwrócił ktoś z wyższego stanowiska (tak obstawiam)w połowie 3 filmu ???? śmiech na sali zarówno w przenośni jak i na żywo ???? także polecam zaprzyjaźnić się z pracownikami, wtedy możesz WSZYSTKO i nie zostaną wyciągnięte z tego żadne konsekwencje ????

Franek Nowy wpis

@lola A ja myślę, że to to Ty mylisz firmy ponieważ Helios jest dystrybutorem farb więc handlowcy są jak najbardziej potrzebni

Greg

Potwierdzam moich poprzedników praca w tej firmie to praca czasowa. Pracowałem tam jako handlowiec i mimo dobrych wyników po okresie sześciu miesięcy stwierdzono że nic nie robię, mimo że byłem cały czas monitorowany. Jest to firma rodzinna i stałe zatrudnienie stałe mają tylko członkowie rodziny. Potwierdzeniem mojej wypowiedzi jest fakt że firma Helios cały czas szuka pracowników.

lola Nowy wpis
@Greg

ty chyba nie o kinie piszesz? w heliosie nie ma handlowców

ZOenmed31 Nowy wpis

Praca tylko i wyłącznie dla studentów na czas studiów

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Helios Polska Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno
Lidia

Czy na forum są pracownicy Helios Polska, którzy odpowiedzieliby użytkownikowi @Jane na jego pytania odnośnie pracy w Helios Polska? Myślę, że temat zaciekawi więcej niż jednego użytkownika. @Jane też może spróbuj zapytać na rozmowie kwalifikacyjnej o zarobki, bo to jest zależne od wielu kwestii i użytkownicy na forum mogą jedynie podać Ci jakieś widełki kwot.

Jane

może jakieś info odnośnie zarobków handlowca, ile podstawy? jak z prowizją / premią sytuacja wygląda ? Ogólnie jakie wymagania od handlowca. czy samochód do dyspozycji, jakie auto itd ?

Lidia

@Jakubas nie ma co do tego reguły. Ale warto, żeby pracownicy Helios Polska zajrzeli na forum i opowiedzieli jakie warunki panują w pracy, jakie są warunki zatrudnienia i czy można liczyć na jakieś benefity. Dużo osób zainteresowanych zagląda, dlatego warto, żeby ktoś odświeżył ten wątek.

Jakubas

Pewnie jest tak dobrze w Helios-ie, że nikomu nie chce się wchodzić i pisać. Generalnie jak jest coś źle to wówczas jest dużo opinii a jak dobrze to tak jak teraz. Chętnie bym poczytał co ciekawego się u was dzieje.

Bubu

Czy coś nowego nt tej firmy?? Proszę o aktualną sytuację..

Zuza

Czy naprawdę jesteście tak niezadowoleni z pracy? A może jednak da się powiedzieć coś dobrego o firmie? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, sa lepsze i gorsze czasy.

gorol

Ta firma w obecnej formie nie ma szans na rozwój. Tu nie szanuje się pracowników, tylko ich wykorzystuje. Nie polecam tej firmy. Produkt do sprzedaży techniczny, ale brak fachowych techników, brak odpowiednich certyfikatów, aprobat, dokumentów. Produkt jest (teoretycznie na papierze), ma określone przeznaczenie, ale nie sprzedaje się ze względu na brak odpowiednich dokumentów. Na odpowiedź z fabryki trzeba czekać czasem nawet 2 miesiące... Dramat. Ludzie którzy uciekają ze stanowisk handlowych w tej firmie wiedzą o czym piszę. Po prostu szkoda czasu. Minie rok pracy, potem dwa i uświadamiasz sobie, że stoisz wciąż w tym samym miejscu.

@gorol

A jak wygląd kwestia finansów?

Lidia

Greg, chcesz przez to powiedzieć, że firma sama zwalnia dobrych pracowników? Skąd to może wynikać?

oidd

Owszem @mm, no ale to doświadczenie przecież możesz jeszcze zdobyć w firmie. Handlowcy mają przecież te szkolenia

radi

jesli masz nawet wyniki to też jest praca czasowa , założyć ze pracuje sie przez okres i szukać innej pracy, zbierać kontakty przydadzą sie dla nowego pracodawcy. Pilnować żeby prowizja była zapłacona.

ciacho

Ciacho było ok.Rozmowa kwalifikacyjna nie.Jak się zgodzisz na warunki jeśli nie będzie to umowa o pracę to nie zagrzejesz miejsca .Twoja rola jest z góry określona masz przyprowadzić Klientów i wynocha.Będą Ci proponować rolę wolnego strzelca-dostaniesz być może zwrot kosztów jak ostatni Klient zapłaci za fakturę.Fajnie?

mpw

Witam. Czy ktoś pracował w Helios Polska (farby, kleje) w Ostrowie Wlkp. ? Jaka jest atmosfera, zarobki ? Mam zamiar kandydować na stanowisko informatyka.

Zostaw merytoryczną opinię o Helios Polska Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

Helios Polska Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Przeskok 43
    63-400 Ostrów Wielkopolski