Opinie o La Strada w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy La Strada. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w La Strada o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o La Strada w Tarnowskie Góry

Pracowałam u nich lata temu, może 13lat wstecz i widząc dzisiejsze komentarze stwierdzam że nic nie zmieniło się tam na lepsze. Jest to smutne i przerażające ze po takim czasie ludzie traktowani są nadal tak samo. Kiedyś była to moja pierwsza praca, byłam młodziutka i cieszylam się że ją mam. Zarobki były w granicy 900 zł a premia była czymś fikcyjnym"za tzw paragony", człowiek musiałby sprzedać pół sklepu żeby wkoncu coś dodatkowo zarobić, nikogo nie obchodziło że nie ma ruchu przecież to zawsze wina pracowników. Pracowałam w Bytomiu oraz w Tarnowskich Górach. W tej pierwszej lokalizacji jedynym plusem było towarzystwo przemiłej osoby z którą mam kontakt do dziś i tylko dzięki naszej współpracy można było tam jakoś wytrzymać. Widziałam w komentarzach że Pani szefowa nie zapewnia normalnych warunków pracy tym samym nic się nie zmieniło. Zimą kazała stać na sklepie w białych koszulkach i eleganckich szpilkach bez ogrzewania. Zakręcała kaloryfer i kazała otwierać drzwi. Byłyśmy przemarznięte i wykończone ogrzewaniem po kryjomu stóp małym grzejnikiem na zapleczu. O pojedynczych dniach wolnych można było zapomnieć. Szefowa nigdy nie uśmiechnięta, wiejąca chłodem zepsuta kobieta. Najgorzej było w Tarnowskich Górach gdzie widzę że do dziś pracuje tam pupilek Ania... ciężko ją opisać w paru słowach ale sproboje.... Obłudna, fałszywa, zakłamana osoba która obgadywała za plecami wszystkich kogo się dało. Była ulubienica szefowej i szefa gdyż była takim samym człowiekiem, po trupach do celu. Na początku mnie kantowała z paragonami, przypisywala je dla siebie ale z czasem udało mi się postawić na swoim i juz nie miala tak kolorowo co oczywiście poskutkowalo złą atmosferą na sklepie:). Nigdy nie dostałam koszuli firmowej, ewentualnie stare schodzone po kimś, buty trzeba było kupić samemu. Zimą również nie było ogrzewania bądź tak znikome że nie dawało nic i w pewnym momencie miałam tak duże problemy ze stanem zapalnym nóg ora z korzonków że wyladowalam na 3 tygodniowym L4 leżącym z serią 25 zastrzyków na które Pani szefowa mi nie pozwoliła pójść. Postawiłam na swoje zdrowie i złożyłam wypowiedzenie nikt nie miał prawa w tym momencie kazać mi stać na sklepie widząc w jakim bylam stanie. Podsumowując wspominam to miejsce bardzo źle, sam stres, zla atmosfera i wieczne pretensje. Jest wiele innych miejsc pracy, tamto omijajcie szerokim łukiem.

Była pracownica M

Dokładnie, nie było istotne, czy styczeń czy maj, drzwi mają być otwarte, bo to "przyciągało klientki"... Ile ja się wtedy nachorowałam, i co słyszałam? "Musisz przyjść do pracy, bo kto będzie za Ciebie pracować? Chora jesteś? Witaminy weź, polepszy Ci się". Co za porażka...

Pracowałam w kilka lat temu w salonie La Strada.Z tego co widzę po opiniach nic się nie zmieniło...Wymóg kupna butów La Strada za własne pieniądze ( to był rok 2008/09 ) gdzie para butów wtedy kosztowała ok 200 zł ,a wypłata wynosiła ok 900.Po krotce opowiem moją historię.Umowa zlecenie ,pieniądze do ręki .Zachęcona fajną premią za sprzedaż butów ,już w pierwszym miesiącu pracy udało mi się sprzedać ok 160 par butów.Gdy przyszedł dzień wypłaty ( wtedy pieniądze do ręki ) ,szefowa stwierdziła ,że jednak cały sklep nie wyrobił normy więc nie otrzymam premii.Stwierdzilam,że okej ( wtedy naprawdę cieszylam się ,że otrzymałam jakiekolwiek pieniądze ,miałam 20 lat ,to była moja druga praca ).W życiu mi się tak poszczęścilo ,że udało mi się w międzyczasie znalezc inną pracę.Zlozylam wypowiedzenie.To był mój 3 miesiąc pracy.Szefowa pojawiła się w salonie ,wytłumaczyłam ,że znalazłam inną pracę,rezygnuje i chce otrzymać wypłatę za pół miesiąca pracy.Oczywiscie pieniędzy nie dostałam.Po kilku nieudanych próbach kontaktu z Panią właścicielka ,udało mi się do niej dodzwonić i usłyszałam ,że pieniędzy nie otrzymam bo podpisałam oświadczenie.Okazalo się ,że przy podpisaniu umowy ( dodam ,że Pani X "prawa ręka szefowej" kazała mi wszystko szybko podpisywać ,bo nie miała czasu ) ,podpisałam oświadczenie ,że otrzymałam wynagrodzenie z góry za 3 miesiące!!! Przypuszczam ,że teraz mając już jakieś doświadczenie ,na spokojnie przeczytałabym umowę i dokumenty ,które podpisuje. Nie zmienia to faktu ,że zostałam oszukana.Ogolnie szczerze odradzam pracę w tej sieciówce! może gdyby właścicielka zmieniła podejscie do pracowników ,zatrzymałaby naprawdę dobrych sprzedawców,a z tego co wiem ,ciągła rotacja nie opuszcza tych salonów.Przypuszczam ,że szefowa się już nie zmieni ,lecz dziwi mnie fakt ,że ktoś w dzisiejszych czasach godzi się na takie warunki pracy ,na takie traktowanie.

Była pracownica M

Jezu, tam naprawdę nic się nie zmieniło... Pracowałam w LaStradzie laaaata temu, w przerwie między szkołą średnią a studiami (miałam wtedy 20, może 21 lat). Wyzysk, obiecywanki premii, śmieciowa umowa na zlecenie, pracowanie za 600(!) złotych miesięcznie, przy anginie i L4 wypisanym przez lekarza dostałam informację, że mam przyjść do pracy, ponieważ nie ma kto w salonie mnie zastąpić. Żałuję, że tego wtedy nie zgłosiłam do PIPu... Żałuję, że tam pracowałam, choć z drugiej strony dało mi to pewność, że tak fatalnego pracodawcy mieć już nigdy nie będę.

Iwona

@karma, usuwane są tylko komentarze niezgodne z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin @Zuza, według regulaminu na forum niedozwolone jest obrażanie innych. Jeśli pracujesz w La Strada to zachęcam do napisania merytorycznego komentarza na temat pracy w tym miejscu. @Anita, skąd Twoje pytanie? Czy planujesz aplikować do La Strada?

@Iwona

No niestety, osobiście napisałam komentarz zgodny z regulaminem, z którym go wcześniej wnikliwie sprawdziłam. Moja opinia została usunięta w przeciągu 48h. Napisałam specjalnie w tej sprawie maila do administratora strony, jednak nie raczył mi do dnia dzisiejszego odpisać. Pracy szczerze nie polecam, wykorzystywanie pracowników za absurdalnie niskie pieniądze. Ponadto matactwo.

Anka

Bzdurzysz kobieto... nie ukrywaj się pod nickiem . Podaj imię i nazwisko. Chętnie opowiemy na forum jak dobrym byłaś pracownikiem. O ile kiedykolwiek pracowałaś w La Stradzie. I pamiętaj że na pomówienia są paragrafy. Jak myślisz że się ukryjesz pod płaszczykiem internetu to się mylisz.

@Anka

Na wyzysk pracowników, niezapewnianie warunków (otwarte drzwi przy kilku stopniach), niepozwolenie pracownikowi pójść na prawilne L4 też są paragrafy, pani Aniu... ;)

Małgorzata

o kurczę, aż ciekawe czy nadal tutaj są takie akcje z ogrzewaniem? Żeby tak marznąć, aż mam ciarki!

@Małgorzata

więcej znajdziesz na https://lastrada.eu/ ♥️

@Małgorzata

Nadal są. Sklepy po remoncie (czyli 2?)mają ogrzewanie a w pozostałych grzejniczki które nic nie dają...

Rafał
@:p

a czy inne kwestie poruszone w głównej opinii dalej wyglądają tak samo? niskie zarobki, nieprzyjemna atmosfera z szefostwem?

Była pracownica M Nowy wpis

Czy ta pani, to tleniona blondyna z długimi włosami? Czy ona jest włascicielką czy "regionalną"?

Lati
@ja

To szefowa omijaj ten sklep z daleka . Szefowa to jedna wielka (usunięte przez administratora) L4 równa się zwolnienie. Zarabiasz gówniane pieniądze. Tleniona miała nie jedną sprawę w prokuraturze tak (usunięte przez administratora) pracowników.

Agnieszka
@Lati

Ale to chorować nie można? Piszesz że kasa słaba - tak dokładniej to ile można zarobić? Minimalna czy więcej się da?

@Agnieszka

"Bierz witaminy". Minimalna + premia której często na oczy możesz nie zobaczyć...

Wiolka
@:p

Dlaczego? Premia jest zawarta w umowie czy to obietnica słowna? Jeśli już komuś uda się załapać na premię to jakiego rzędu są to kwoty?

Była pracownica M Nowy wpis

Podobno szefowa na rekrutacji obiecuje premie do wypłaty i nic tego nie wychodzi w praktyce. Przynajmniej tak zgłaszali pracownicy ponad rok temu. Teraz można wyrobić normę i dostać dodatkowe pieniądze? Jak tak to ile procent do podstawy? Ktoś się pochwali?

Sprzedawca

Szybkie omówienie obowiązków , jeszcze szybsze przejście do stawek ,znaczne ich zawyżenie.. Później zostajesz na dzień próbny (za który nie zapłacą ,aby się sprawdzić).

Czy jesteś dyspozycyjna i czy możesz pracować również w innych salonach.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ona 42

Uśmialam sie z tego komentarza :D nie wiem czy ona jest tam nadal szefowa bo ja pracowałam tak ładnych kilka lat temu i od tamtej pory nie byłam w tym sklepie, w inych obuwniczych owszem ale w TYM NIE!

Ryszard
@ona 42

I co, też masz podobne zdanie o szefowej? Co konkretnie było nie tak?

ona42
@Ryszard

tak mam takie samo zdanie nie wierze w cudowną przemiane tej pani

Paulina
@ona42

Ale co takiego mają do niej pracownicy? Dużo tu negatywnych słow o niej, skoro pracownicy zwalniają sie głownie przez nią to co takiego robi? :P Pytam powaznie, chciałam podesłac swoje cv

LS

zapraazamy na zakupy https://lastrada.eu/ ????

@Paulina

Między innymi to, że nie szanuje pracowników. Jak owa Pani ma zły humor, zmiesza Cie z błotem. Zamiast zrozumiec i znaleźć rozwiązanie obwini za wszystko Ciebie. Kantuje z premiami. Obiecuje złote góry i na tym się kończy. Przemiał pracowników jest ogromny. To o czymś świadczy, a żeby wiedzieć co dokładnie do niej mają po prostu poczytaj opinie nawet sprzed kilku lat. Nic się nie zmieniło i wszystko to dzieje się naprawdę.

Ala
@Paulina

zapraszamy na zakupy https://www.lastrada.eu/

Czy firma La Strada udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

jaaaa

Watpie ze jest tam taka opcja...ja tam pracowalam dawno temu i to umowe zlecenie cały czas, a wsparcie?? no cóż...poczytaj opinie nizej hahahah

Andre fox

Nie uznali reklamacji po 3 miesiącach noszenia butów,bo za często były na stopach.

Halina

Witam! 01.03.2022r kupowałam buty wLa Stradzie w Tarnowskich Górach i chciałam pochwalić Panią która tam pracuje.Bardzo miła ,cierpliwa i uprzejma Pani dobry fachowiec,dobrze doradzi ,a nawet pomoże włożyć i zdjąć przymierzane buty, co jest rzadkością w innych sklepach obuwniczych.Jestem mile zaskoczona z bardzo miłej obsługi, chętnie do tego sklepu wracam.Goraco polecam!.

hehehe
@Halina

Pracownice tam to z (usunięte przez administratora) wlezą kazdemu byle sprzedać, nawet jak ktos wyglada w jakis butach paskudnie to powie Ci ze ładnie pani wyglada taka prawda hahahahaha :)

Beata

Zespole Najlepszy mój… Wszystkim moim współpracownikom… w tym miejscu właśnie… pragnę podziękować za fantastyczną pracę , zaangażowanie i najwyższej klasy obsługę naszych klientów! Kochani, bez Was wszystkich nie byłoby możliwe to wszystko, nie byłoby lepszego jutra , ani też tych pięknych Salonów La Strada… Jesteście NAJLEPSI ♥️???? Beata Zamora,

Zofia
@Beata

Super, że miło wspominasz współpracę oraz, że obsługa była spoko. A zwolniłaś się z powodów osobistych czy znalazłaś gdzieś lepsze warunki?

Pan Nikt
@Zofia

To nie pracownica a szefowa tej firmy :) Post pewnie po to by pokazać jaka to nie jest super miła babeczka ceniąca swoich pracowników :) Tak właście działają osoby z problemami natury psychicznej gdy chcą przekłamać rzeczywistość :)

Trochę prawdy

Ja muszę przyznać że byłam pracownikiem la strady 10 lat temu i muszę przyznać mając 34 lata że był to na najgorszy okres mojego życia i nigdy w życiu nie byłam tak (usunięte przez administratora)przez pracodawcę w okresie 3 miesięcy zarabiam 350 zł za jeden miesiąc przy czym pracowałam 6 dni w tygodniu ale co nawet nie było najgorsze najgorsze co wspominam to taką (usunięte przez administratora)ona na początku pracowała na Krakowskiej w Tarnowskich Górach jako sprzedawca z tego co później się dowiedziałam chyba została regionalną Tak czy inaczej jest to obłudna obrzydliwa arogancka chamska i nie robiąca Nic w pracy poza odgadywaniem pracowników Życzę jej wszystkiego co najgorsze a pracy

mario
@Trochę prawdy

Szukam byłych lub obecnych pracowników La Strada, którzy zostali (usunięte przez administratora) i nie otrzymali całego wynagrodzenia. W takiej sytuacji jest moja żona, która pracowała na umowę zlecenie. Najpierw zakładam sprawę w Sądzie Pracy o uznanie tej umowy za umowę o pracę oraz oraz rażące naruszenie kodeksu pracy. Jestem po konsultacji prawnej, z której wynika, że są duże szanse na wygranie tej sprawy. Jeżeli będzie nas więcej to Sąd może potraktować to jako proceder i wyrok będzie bardziej surowy. Mając wyrok w ręku zamierzam powiadomić Inspekcję Pracy oraz Izbę Handlową. Nie wykluczam również założenia sprawy w Sądzie Cywilnym o zapłatę nie wypłaconej części wynagrodzenia wraz z należnymi odsetkami. Właścicielka sklepu obarczyła odpowiedzialnością finansową moją żonę za brak towaru w sklepie. Taka odpowiedzialność nie wynika z zawartej umowy zlecenia. Ponadto, strata wynikła z remanentu przeprowadzonego przez właścicielkę sklepu pod nieobecność mojej żony. Taki fikcyjny remenent mógłby wykazać braki w towarze na dowolną kwotę!!! Zapraszam wszystkich pokrzywdzonych do współpracy, a tych którzy zamierzają podjąć pracę w La Strada o czytanie wszystkiego co się podpisuje, bo właścicielka jest bardzo przebiegła i podstępna. Kontakt: mario1.1@o2.pl

@mario

Szanowny Panie, w odpowiedzi na Pana obrzydliwy, kłamliwy, hejterski i nie mający nic wspólnego z prawdą wpis informuje Pana, że w dniu dzisiejszym zgłosiłem sprawę do prokuratury. Dziękuję również za podanie adresu email, który pozwoli na szybsze zidentyfikowanie Pana. Po otrzymaniu Pana danych podejmę dalsze kroki prawne. Jeśli się Panu wydaje że ukryje się Pan pod płaszczykiem internetu to jest pan w wielkim błędzie.

@Trochę prawdy

Kolejny hejterski wpis. Proszę się nie ośmieszać. Zarabiała Pani 350 zł - i przez 10 lat nie odeszła Pani z pracy jak było tak tragicznie? Była Pani jakimś niewidzialnym łańcuchem przyczepiona do krzesła? Poziom wpisu jest tak żenujący że nawet nie chce się tego komentować. Jak chce Pani hejtować to proszę w to włożyć chociaż minimum inteligencji. Bo logiki u Pani nie widać nawet 1 procenta.

Szef

Rozumiem że opisuje Pani swoją osobę. Potwierdza To Pani swoim wpisem.

@mario

Cześć :) Parę lat temu - niecałą dekadę, razem z jedną dziewczyną poszłyśmy do sądu pracy i wygrałyśmy. Dostałyśmy wynagrodzenie takie jak nam się należało chociaż na początku chcieli się sądzić do upadłego. Takich osób jest na pęczki. Przykre jest to, że nic się nie zmieniło. Trzymam kciuki. Nie dajcie się.

@Wiola

Parę lat temu???, niecałą dekadę czyli niecałe 10 lat.... i od 10 lat siedzisz na tym forum bo nie masz własnego życia??? Ośmieszasz się... A już wypisywanie bredni o sądzie pracy i wygranej - kłamiesz jak z nut.... Niestety siedzi tutaj 1 osoba, ukrywa się pod różnymi nikami , wypisuje brednie, ale spokojnie. Najpierw @Mario... mam nadzieje że prokuratura stanie na wysokości zadania i szybko namierzy IP hejtera. Będzie miał okazje podzielenia się z prokuratorem swoimi kłamstwami.

@Szef

Proszę Pana niestety nadal od czasu do czasu pokazują mi się powiadomienia na mailu :) Zerknęłam z ciekawości. A dla jasności aż szkoda, że nie można dodać tu zdjęć ze skanem pisma z sądu :) Ps. Dwie wygrane sprawy przez "pracowników" w jeden dzień :) Żona nie była taka zadowolona na sali rozpraw :) Pozdrawiam :)

@Trochę prawdy

po najlepsze zakupy zapraszamy na https://lastrada.eu/

Wio

Witam, może za dużo nie napiszę ale polecam pracodawcę, miła sympatyczna właścicielka sieci sklepów obowniczych, dbająca o pracowników i ich wynagrodzenia. Jest osobą z którą można normalnie porozmawiać, dogadać się...Musiałam zmienić pracę ze względu na zmianę zamieszkania, gdyby nie to,danej bym tam pracowała .

Małgorzata
@Wio

To fajnie, rzadko teraz się zdarzają racy pracodawcy! A jakieś docenienie finansowe też można było odczuć?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z La Strada? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Szef

Nie wytrzymują z Panią B.Z.? To jest bardzo ciekawe. A ile razy w miesiącu widzi/widziała Pani Panią B.Z. że tak Pani i inni pracownicy nie mogą wytrzymać?. RAZ? Proszę się ujawnić, podpisać, a nie hejtować pod płaszczykiem "niewidzialnego" nick'a.

@Szef

Tej Pani nie trzeba widzieć. Wystarcza wiadomości sms które są pisane w taki sposób, że nawet pod (usunięte przez administratora) nie można posadzić, mimo iż nim jest. Dodatkowo telefony odbierane od owej Pani, również nie należą do miłych. Nie szanuje pracowników, chociaż to od nich zależą Państwa losy, czyż nie? Na 200 opinii ile jest ich pozytywnych? Moze zamiast traktować wszystko jako atak, warto zastanowić się czemu tak jest? Większość tych słów to czysta prawda. I nie ma co się unosic, bo ubodło w zbyt wysokie ego i poczucie Boga, tylko wyciągnąć wnioski. Jedna, dwie, no nawet trzy osoby złe... Ale wszyscy? Pozdrawiam

@Szef

Jakim trzeba byś podłym człowiekiem żeby tak traktować ludzi, nie dziwie się ze każdy stamtąd ucieka. Nie raz widziałam jak dziewczyny płakały przez nią. Kiedyś karma wróci :)

Edward
@Karolina

To aż takie konflikty z szefową, że aż trzeba płakać? Ty też miałaś takie sytuacje? Nie można spokojnie pogadać żeby atmosfera się oczyściła, bo w takiej to trudno normalnie pracować, nie?

Sławomir

Jak mają się zmienić rządy, skoro to właścicielka? Ale pewnie warto, by zmieniła podejście do pracowników? Jest szansa na autorefleksję lub powierzenie zarządzania komuś, kto inaczej będzie zarządzał firmą?

Edyta

Śmieszne jest to, ze prawie wszystkie opinie są negatywne, a Szefostwo dalej przy swoim. Pracowałam w tej firmie i wszystkie negatywne opinie są prawdziwe ! Byłam na paru sklepach i było tak zimno, ze nawet klienci mówili jak my wytrzymujemy. Ciagle ataki ze strony szefowej nawet mi zwróciła uwagę ze maluje się jak idiotka. Telefony przyjedź zmień witrynę oczywiście nie odpłatnie, weź sobie buty robocze ktore przy następnej wypłacie Ci potracę. O dniu wolnym zapomnij a L4 równa się zwolnienie. Do dzisiaj wszystkich przestrzegam przed ta firma bo w takich warunkach nigdy nie pracowałam. Jak szefowa przyjeżdżała na sklep to kazała mi donosić na inne dziewczyny czy ktoś je odwiedza czy używają telefonu ile czasu spędzają na przerwie. Dziewczyny nie warto, miejcie swoj honor !!!

Prawie pracownik

Cała rekrutacja to jakiś dziwny niezrozumiały cyrk tak jak i cała Pani kierownik B. jest osobą nieprawdomowna nieslowna i niedojrzala wręcz. Po pierwszym telefonie i wstępnym wypytaniu mnie przez telefon zamiast rozmowy kwalifikacyjnej w cztery oczy zaproszona zostałam na sklep na 2 godziny próbne. O dziwo jej jako przyjmującej pracownika na miejscu nie było. Pracownica miala jej przekazac informacje czy się nadaje. Ale stwierdziła że po 2 godzinach to nic nie może powiedzieć. Czekałam na odpowiedź ale Pani B. raczej sama od siebie nie dzwoni z informacjami co jest bardzo dziwnym zachowaniem. Więc ja zadzwoniłam zapytać o decyzję. Nie odebrała...zazwyczaj oddzwania laskawie po ok. 3 godzinach. Przekazuje kolejne spotkanie tym razem z nią w określonych godzinach. Ja jadę poświęcam kolejny mój czas i co się okazuje? O tej godzinie na którą się umawiamy jej nie ma. Sklep zamknięty nikogo nie ma. Moja cierpliwość powoli się kończy ale skoro już tu przyjechałam mówię poczekam jeszcze trochę. Po pół godziny widzę że w sklepie w końcu się świeci. Rozmowa...niby miła... mówi że ona mnie chce i jest na tak. Każe mi przyjść na dany sklep znów Ale już na cały dzień po którym to ja mam stwierdzić czy mi się podoba i czy mi pasuje na 100%. Jeśli stwierdze że jednak się tu nie widzę to mi zapłaci za ten dzień A jeśli tak to podpisujemy umowę łącznie z tym dniem przepracowanym. No to ja jestem pozytywnie nastawiona idę na kolejny dzień, staram się ,daje z siebie wszystko chce się jak najwięcej nauczyć. Jadę z rana na mopie, pomagam w dostawie, podchodzę do klientów....i co ? Po połowie dniowki ona dzwoni do regionalnej żeby mi przekazała że mogę iść do domu i dostaje zapłacone 50 zł. Co to ma być ja się pytam??? Zero jakiegoś wytłumaczenia nawet nie zadzwoniła... Nie wiem kogo oni tam szukają? Kosmitów? Wymagania z kosmosu ? A zachowanie Pani kierownik tragedia. Nie spowiedziałam się takiego czegoś. Wcale się nie dziwię że tam wiecznie kogoś szukają jak ludzie chyba sami nie wytrzymują takiego traktowania.

@Prawie pracownik

Pracowalam tam w bodajże 2011 lub 2012 roku. I od tamtej pory caly czas kogos szukaja wiec nie wiem kogo bo juz chyba tyle ludzi co sie przewuinełoprzez te sklepy to jakies nieporozumienie...szukaja idealnych pracowników??? czy kogo?? bo jakby tam było tak fajnie i miło i wszystko ok to nie szukaliby caly czas ludzi do pracy, to logiczne. Obecnie pracuję juz od 2013 w jednej firmie i jest ok nie mam powodów do odejścia :) więc to raczej nie ze mną było cos nie tak....

@Prawie pracownik

A ja muszę nie zgodzić się z Pani opinia, ja w ostatnim czasie byłam na rozmowie i zostałam wysłana na dzień próbnym po to aby zobaczyć czy faktycznie jest to praca która mi odpowiada i pewnie działa to w dwie strony, mnie tez ktoś sprawdzał czy sie nadaje ale chyba na tym polega dzień próbny :) Praca przyjemna bezstresowa, wiadomo pracować trzeba bo po to chodzimy do pracy :) umówię dostałam od pierwszego dnia pracy bez żadnych problemów. Nie mogę się zgodzić z tym że jest tam coś nie tak. :) Pozdrawiam

byla pracowniaca
@:)

A od kiedy pani tam praccuje? o chyba od niedawna...ja na początku tez mowilam ze jest spoko i nie narzekalam....

Ajo

nie polacam , uciekaj Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Musiałby zmienić swoje podejście do pracowników. Zacząć ich szanować i uświadomić sobie , że od nich zależy ich przyszłość.

@Ajo

No to napisz nam proszę o jakie podejście chodzi...mamy Ci kupić jeszcze samochód, płacić rachunki, wysyłać na darmowe wakacje? Czego jeszcze nie miałaś? Jesteś szefem we własnym oddziale, nikt nie stoi Ci nad głową, masz tylko z szacunkiem i poświęceniem obsługiwać klienta bo to ON jest najważniejszy i to ON de facto płaci Tobie wypłatę. My dajemy Ci przygotowane miejsce pracy, spełniamy większość Twoich zachcianek. Więc najpierw Ty zmień podejście do pracy i do pracodawcy a później pouczaj innych co mają robić. Nikt Cię do niczego nie zmusza. Zawsze po dniu czy kilku dniach pracy, jeśli nie zgadzałaś się z naszą filozofią prowadzenia firmy mogłaś grzecznie podziękować. Miałaś jakieś kajdany założone do nóg? Ktoś Cię przykuł? Przypomnę Ci tylko że umowa o pracę nie jest jednostronna... Podpisałaś zobowiązanie również ze swojej strony że będziesz rzetelnie wykonywać swoją pracę a jak było wszyscy wiemy. Jakie to szczęście że nie jesteś już naszym pracownikiem bo ten wpis doskonale świadczy o Twoim podejściu do pracy. Nie ma to jak siedzieć do pierwszej w nocy z zamiarem oczerniania wszystkich, byle tylko coś zahejtować. Mam nadzieję że następny pracodawca da Ci taki wycisk że może docenisz to co miałaś.

Joanna
@Szef

Co za pretensjonalny i okropny wpis "szefa". Jak takim językiem mówi szef do pracownika, to nie dziwie się, że ta firma to dno.

@Joanna

Uważam, że poziom tej wypowiedzi jest skandaliczny i bardzo zle świadczy o pracodawcy. Wypowiedz nacechowana jadem, pełna agresji i braku kultury osobistej. Do pracodawcy: tu nie Bangladesz, nie biega tu się z kijkiem. Czasy niewolnictwa, pracy na plantacji ryżu czy polu bawełny dawno się skończyły. Zalecam autoreflesję (o ile Pani wie, co to znaczy).

@Zuza

Oczywiście zgadzam się w pełni z Panią (usunięte przez administratora). Chodziło mi komentowaną wypowiedz tzw. szefa:)

Jerzy
@Zuza

Rozumiem Wasze rozżalenie wypowiedzią, która pojawiła się w tym wątku, jednak chciałbym wrócić do merytorycznej strony pracy w tym miejscu. Otóż zastanawia mnie, jak obecnie wyglądają warunki płacowe, które nowym pracownikom oferuje firma La Strada?

Edyta90
@Szef

Odpowiedz szefa żenująca. Pracowałam dla Państwa kilka miesięcy i Szefostwo traktuje pracowników jak gorszy sort. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem. Człowiek się stara na kolanach buty ubiera klienta byleby sprzedać a i tak jest zle. Zreszta nie bez powodu ciagle potrzebują ludzi do pracy. Nie polecam a raczej polecam uciekać!

@Edyta90

@Edyta90 bo tacy to są ludzie. Jak to mówią,, człowiek wyjdzie z wiochy, wiocha z człowieka nigdy". Słoma z butów, żenujący poziom. To tylko świadczy o nich.

Pati
@Zuza

Cześć, czy dostałyście już pit za 2019? Bo na moje maile nikt nie reaguje a pitu jak nie było tak nie ma

J.K.
@Pati

Ma czas do ostatniego lutego, ja też jeszcze nie dostalam od swojego pracodawcy, spokojnie mysle że dostaniesz

J.K.
@Szef

ja juz sie baaardzo cieszę że tam nie pracuję wtedy (kilka lat temu) pracowalam ale szukalam w między czasie innej pracy, (na szczescie sie udalo) więc bylam tam tylko tymczasowo bo to nie jest praca do tak zwanej emerytury...po prostu się nie da pracować za (wtedy) 3,5 za godzine plus prowizja za ilosc sprzedanych butów. To nie jest ekskluzywny butik gdzie mozna miec takie wymagania! bywalo że kilka osob odwiedzilo sklep w ciągu calego dnia a stac trzeba bylo caly czas usiąśc mozna bylo tylko w czasie przerwy na zapleczu a tak jak nie bylo klientów to czyscilo sie 5 raz w ciagu dnia szafki półki buty itd.......pamietam jesien zima drzwi musialy byc otwarte bo to ponoć....przyciaga klienta! hahaha dobre :D ! na szczescie od kilku lat mam dobrą pracę i nie muszę sie martywic czy sprzedam jakies buty w ciagu dnia czy nie, praca tam jest dobra jako dorywcza lub tymczasowa

Anka
@J.K.

Dzięki za opinię. Rozumiem, że nie polecasz? ????????????

A.
@Anka

Nie

@Zuza

Za To Pani wypowiedź nacechowana jest inteligencją i nie jest skandaliczna. Proszę sobie wyobrazić że do pracy chodzi się pracować. (usunięte przez administratora) Proszę wpisać, najprościej w google, hasło „świadczenie pracy”. Proszę przeczytać ze zrozumieniem. Z Pani wpisu wynika że umowa o pracę jest umową jednostronną. Zatrudniający ma obowiązki a pracownik żadnych. Gratuluję innowacyjnego podejścia do pracy. Proszę również dokształcić się co oznacza (usunięte przez administratora). Bo jeśli twierdzi Pani że pracownicy w mojej firmie nie otrzymują wynagrodzenia za wykonaną pracę to mnie Pani w perfidny sposób pomawia. Jeżeli podejmuje się Pani oceniania czyjejś kultury osobistej, proszę zacząś od siebie. Widzę również że kultura osobista hejtujących pisarzy ukrywających się pod nikami jakoś Pani nie przeszkadza.

@Szef

Co za pretensjonalny i okropny wpis...

@Zuza

Okropne to było pracowanie bez umowy i za 3.50 na godzinę. Więcej nie napiszę, bo szkoda już na to czasu.

Praca w tej „firmie” to jedno wielkie nieporozumienie. Może źle się określiłam, nie praca a kierownictwo i organizacja. Jeżeli się ktoś zastanawia czy zasilić grono pracowników tej firmy niech się dwa razy zastanowi.. Nie rozumiem dlaczego w XXI wieku nie można pracownikowi zapewnić PODSTAWOWYCH warunków pracy.

Zuza

Dobrze, że istnieją takie fora, ponieważ można zapoznać się z opiniami pracowników. Jeśli 90% opinii jest negatywnych, to świadczy to niewątpliwie źle o pracodawcy. Przykre, że tak wygląda,, kapitalizm" w tzw. polskim wydaniu. ZAL????

I ja

Potwierdzam. (usunięte przez administratora) Pracodawca nie zapewnia podstawowych warunków pracy. Proszenie się o swoje jest na porządku dziennym. La Strada ma wszystkich swoich pracowników w głębokim poważaniu.

Gosia

A co jest nie tak z kierownictwem?

@Gosia

No właśnie nic. Pracuję w La Strada'dzie już 5 rok i jako kierownik sklepu miałam wątpliwą "przyjemność" szkolić właśnie takich "pracowników" jak Ci którzy się tu wypowiadają .Przychodzi panienka z ogłoszenia w którym jasno jest napisane poszukujemy sprzedawcę... A ona stoi jak kołek, nie potrafiąc wypowiedzieć się poprawnie w swoim własnym ojczystym języku, w 21 wieku nie potrafi obsługiwać komputera, zainteresowanie tylko swoim telefonem. Generalnie nie potrafi NIC a w CV same kłamstwa od obsługi komputera poprzez znajomość kilku języków. Po trzech dniach rezygnuje bo... "bolą ją nogi", nie wiedziała ...sic :) "że to taka ciężka praca" etc... Ale widać bzdurny komentarz potraficie napisać... Przedstawcie się z imienia i nazwiska to sobie tutaj popiszemy jakie byłyście NAJ...

była klientka
@I ja

najgorsze jest to wchodzenie w tyłek klientom...ledwie czlowiek wejdzie do sklepu (czasem bez zamiaru kupna ot tak) a już od progu pytanie W CZYM PANI POMÓC??? no ludzie litości!!! w niczym nie trzeba mi pmagac obejrzę poogladma jak bedę chciala pomocy np poszukać rozmiaru to sama znajdę pania sprzedającą... mnie osobisce wkurza takie cos jak ktos pyta czy w czymś pomoc juz od progu :/ a moze ja tylko chce pooglądać? może jeszcze nie iwem czego szukam?? no ale jak chcą pomóc w...ogladaniu to spoko.... :/

@Beata

Pani Beato Z., właścicielko tej sieci, proszę dać sobie spokój z tym "popiszemy, jakie byłyście naj". Straszenie nie jest bezkarne w tym kraju ani tym bardziej nękanie. Pani stosuje przemoc, zamiast szantażu i straszenia, proszę zażyć większą dawkę ruchu.Polecam:)

@Kasia

@była klientko vel @kasia... czy potrafisz czytać ze zrozumieniem? Czy nawet z tym masz problem?

@Beata

A Pani by chciała, żeby pani pracownicami były absolwentki prawa? ???? Zapewniam, że nie szukałaby pracy w La Strada.

hmm
@Beata

Po tym komentarzu z Twojej strony teraz widać dlaczego ludzie mają żal i dlaczego uciekają.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

cvh

pierwszy dzien pracujesz za darmo od otwarcia do zamkniecia to tak zwany dzien probny

@cvh

Przestań opowiadać bzdury...

cvh

prawda boli?

Magda

@Ja czyli zwykli pracownicy spoko,tylko problem z zarządzaniem i zarządzającymi ?

A.
@Magda

Tam nikt nie jest traktowany spoko

Aga
@A.

No właśnie, w samo sedno, nikt nie jest traktowany spoko.

Anette

Mam równiez bardzo złe doświadczenia z ta firmą jako klient. Poejście do klienta nie do przyjęcia - typu kupuj, płać i wynoś się! Potem juz jesteś wrogiem - niech Ci czasem nie przyjdzie do głowy, ze chcesz wymienić towar, a "broń Boże" zwrócić!

@Anette

Tak samo traktują swoich pracowników...

Magda
@Anette

Jeśli nie chcą przyjąć zwrotu albo uznać reklamacji, zgłoś się do Rzecznika Praw Konsumenta

Hania

Witam Chciałabym pochwalić obsługę sklepu w La Strada w Tarnowskich Górach ,a konkretnie Panią Marzenkę .Bardzo miła ,profesjonalna obsługa ze strony Pani Marzenki.Doradziła mi zakup bucików ,sprowadziła z innego sklepu buciki z moim rozmiarze.Nadto poinformowała ,że buciki są do odbioru.Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu bardzo miłej i fachowej obsługi.Polecam

hania inna
@Hania

to jej obowiązek poinformować ,że buty są do odbioru , ta pani jest nieuprzejma nawet do swojego personelu i chyba nie lubiana , to sie da odczuć , totalny brak kompetencji i wychowania , moje zdanie jest całkiem odmienne .....

Agnieszka
@Hania

Tak, bo firma stara się sprzedać jal najwięcej, ale potem klient nie ma żadnych praw do reklamacji. Jeżeli z butami będzie coś nie tak, to firma umywa ręce, a klient zostaje z wadliwym obuwiem sam, w życiu kasy nie oddadza, ani obuwia nie naprawią, ani reklamacji nie uznaja.

Benia
@Agnieszka

Zgadza się, przezyłam to samo. Nie spotkałam się nigdzie z takim traktowaniem klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o La Strada - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w La Strada?

Zobacz opinie na temat firmy La Strada tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w La Strada?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy La Strada?

Kandydaci do pracy w La Strada napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

La Strada