Opinie o Hebe w Pruszków Turystyczna 3

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hebe. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hebe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hebe w Pruszków Turystyczna 3

Ola

(usunięte przez administratora)każdy pracownik ma numer (usunięte przez administratora). Pracodawca nie ma zaufania dla pracownika. Traktują ludzi przedmiotowo jak potencjalnych złodziei i nierobów. Akord kto nie może wyrobić normy kierownik P. N żegna mówiąc że ślimaków nie potrzebuje. Bardzo trudne warunki pracy gorąco a woda do picia w brudnych zagrzybialych dystrybutorach niezdatna do picia. Swoich butelek z wodą nie można wnosić bo nie wiedzą co pijemy. Pracę polecam tym co lubią terror????

X
@Ola

Ogólnie to ta praca to tragedia na tej całej kompletacji śmieszy mnie opinia że spoko jest ten mlody Piotrek z kompletacji z biura zapomniałem jak on się wabi. To stary rower widać że nie szanuje ludzi praca na akord jak ktoś wcześniej napisał Po 2 miesiącach powiedziałem dość I te rewelacyjnie obiady kotu swojemu bym tego nie dał Nawet Ukraincy się zwalniają (usunięte przez administratora)

Krystyna Nowy wpis

Ja pracowałam na stanowisku rekontroli w ochronie.straszny (usunięte przez administratora) nie można rozmawiać,zakaz urzywania telefonu tylko praca i praca. obiecują jakieś premie,etat , darmowe jedzenie a to kłamstwo. kasa się nie zgadza,dziewczyny wkurzone nie przychodza do pracy. wydzwaniają podobno żeby za kogoś przyjść. ludzie uciekają. (usunięte przez administratora),nikomu normalnemu nie polecam.

MARCIN 338 Nowy wpis

Jak jest dużo pracy to zasuwać na maxa. jak nie ma pracy wypad do domu-agencje. a na etacie to spadaj na L4 bo Ci wcisnę urlop ! tragedia-nie polecam.uciekłem. podobno w tym roku to w ogóle nie ma pracy. ludzie nowi przychodzą i odchodzą-obiecują im nie wiadomo co. weterani też wreszcie odchodzą...

X Nowy wpis
@Ola

Jaka umowa obowiązuje w Hebe podczas okresu próbnego?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
LANTMANNEN UNIBAKE POLAND
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Jaki jest okres rozliczeniowy w Hebe? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Czy w hehe pracownicy maja zniżki na produkty ?

@Michał

Nie, chyba, że trafisz na dział zwrotów i reklamacji, gdzie do woli będziesz mógł się pryskać testerami kenzo i innymi, co tonami do utylizacji idą.

@Michał

Niestety nie jak pracujesz w Hebe czy w Biedronce nie masz żadnych zniżek więc no

Niok

Nie maja

Jakie są warunki zatrudnienia w Hebe?

Byłam na rozmowie o prace w hebe. Płacą 3010 brutto, a wymagań milion

Iza
@Ola

Jakie konkretnie mają wymagania? Opiszesz je?

Edyta
@Ola

Milion? I ta rozmowa tutaj jak przebiega tak właściwie, o coś konkretnego pytają czy raczej po cv wszystko dla nich jasne? Dużo osób kandyduje?

Czarna

Hej czy umowę podpisuje się tego samego dnia co odbiera skórowanie na badania czy jak przyjdę z badaniami ? Byłam na rozmowie i teraz po przeczytaniu opini mam dylemat ...

Oskar

Dzień dobry. Rozglądam się za nową robotą bo mój szef mnie wkurza, dlatego prześwietlam oceny firm. Zakładam, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Pruszkowa. Proszę, opiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Hebe? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy jest w firmie stołówka z tanimi obiadami pracowniczymi? Oskar

@Oskar

Dzień dobry Oskarze. Jest spoko choć czasami myślę, że pracuję w domu wariatów. W temacie organizacji dofinansowanych obiadów pracowniczych to rekomenduję firmę Swedeponic z Grodziska Mazowieckiego. Zatrudnieni (wiem to od kolegi bo tam pracuje) mają tam system informatyczny, dzięki której zamawiają posiłki z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki dowożą przed przerwą, niegdzie nie muszą chodzić. Wybieraj pracodawcę mądrze. Monika.

Robert
@Monika

Szanowna Pani Moniko. Przyglądam się wątkowi i chyba muszę się dołączyć. Firma Swedeponic, o której Pani wspomniała korzysta z systemu SmartLunch. Dlaczego włączam się w dyskusję? Bo wdrażałem ten system. Nadmienię, że każda firma, która żywi pracowników ma łatwiejsze zadanie przy rekrutacji nowych pracowników. Pozdrawiam Robert

Pracownik Hebe
@Oskar

Praca to tragedia , za małe pieniądze wielkie oczekiwania, większość pracowników to ukraincy, ale pojawiają się też Gruzini i ludzie z Białorusi(bo nawet obywatele Ukrainy juz uciekają) , koordynatorzy tylko patrzą jak iść sobie na kawkę a odpowiedzialność zwalić na pracowników niższego stopnia. Nawet na banerze nie ma słowa o pieniądzach, bez nadgodzin i premii ledwo 3tys...I to po 2 latach pracy. Chwałą się elastycznym grafikiem : jest elastyczny ale dla pracodawcy, jak lubisz pracować w soboty i niedziele to zachęcam.

Aneta
@Pracownik Hebe

Weekendy lepiej płatne ?

Oleh
@Pracownik Hebe

Bo jest prawfzi2a. Twój grafik należy do hehe i co zmieniają jak hehe pasuje

Kadydatka - BIURO GŁÓWNE

Udział w samej rekrutacji na stanowisko managerskie był dośc przyjemny - ludzie mili i kontaktowi. Niestety na tym się skończyło bo firma nie ma nic do zaoferowania co by zachęcało, a wymagania duże. Całkowity brak pracy zdalnej to ewenement w obecnych czasach. Już w trakcie rekrutacji okazlo się, że mam kogoś znajomego w Hebe z dość dlugim stażem - gdybym wcześniej dostała opis jak działa Hebe to bym na pewno nie zarekrutowała bo szkoda czasu. Oczywiście kto ma ochotę niech rekrutuje, ale dla mnie praca w firmie gdzie traktowanie ludzi, szacunek dla ich czasu i pracy nie istnieje bo są niewolnikami nie wchodzi grę. Nie wspomę o przymusowej pracy z biura i dojazdów w trakcie pandemi - w głowie się nie mieści. Za to wielki plus HR za fajne podejście :)

mixx

Witam pracował ktoś w Pruszkowie w centrum dystrybucyjnym jako magazynier i może podzielić się opinią na temat pracy,zarobków i atmosfery.

@mixx

Tak. Z braku ludzi wykorzystuje nowych jak frajerów bo wiedzą że jak się zorientuje to uciekną. Bezpłatne odprawy przed pracą obowiązkowe nadgodziny jak trzeba oczywiście do odbioru kiepskie żarcie dla psów w stołówce. No i jest grono starych co właściwie tam rządzą. Nie zmiany robią co oni chcą.

Ilona
@Tomek

Ale na forum raczej nikogo nie nazywamy w tak obraźliwy sposób - jest to po prostu bardzo słabe. Do rzeczy - zmartwiło mnie to, że -jak wspomniałeś w pruszkowskim Hebe są bezpłatne odprawy przed pracą oraz obowiązkowe nadgodziny. No a jak z ogólnymi zarobkami? Na pensję składa się tam sama podstawa?

@mixx

Powiem tak atmosfera między pracownikami jest w miarę okej tzn że jedni się odzywają z chęcią a nie którzy ciebie omijają szerokim łukiem bo jesteś nowy płacą jak pracowałem to było 3100brutto i jeszcze premia wydajnościowa tyle ile zrobisz to oni to obliczą to może zapłacą ci z 50zł premii praca na akord czyli jak robisz swoim tempem to źle musisz pracować jak oni ci każą taki Damian.K przełożony od 7 boleści jedynie kto jest tam normalny to taki Piotrek z biura kompletacji taki młody może ma że 20 parę lat masz przerwę 30min ale jak przekroczysz o 5min to już depresja ich łapie i mówią że tak nie wolno obuwie są takie że cię nogi napierdzielają no chyba że jesteś do takich przyzwyczajony to okej nie wnikam jak chcesz przetestować swoją psychikę to proszę bardzo pensja jaka by nie była ale zawsze na czas dziękuję pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Hebe?

Dejvid

Owszem albo z kierownikiem co się nazywa Piotrek albo z jakąś kobietą na drugiej zmianie

Zbynio

Nie radze tam pracować. Cały czas trzeba robić nadgodziny. Każdego dnia pytają czy zostaniesz godzinę, dwie, trzy czy cztery dłużej. Jeśli nie będziesz zostawać każdego dnia nadgodziny, to długo tam nie popracujesz. Trzeba się nastawić od razu na 10 godzin każdego dnia. Zgodnie z Kodeksem Pracy i art 151§3. Liczba godzin nadliczbowych przepracowanych w związku z okolicznościami określonymi w § 1 pkt 2 nie może przekroczyć dla poszczególnego pracownika 150 godzin w roku kalendarzowym. Tu będziecie mieć tych nadgodzin więcej. Mają gdzieś kodeks pracy. Masz poświecić jak najwięcej godzin dla firmy, nie masz życia prywatnego.

Muszę powiedziec że pracowalem na stanowisku rekontroli ochrona płaca na godziny a chcą byś robił na akord. Wszędzie inwigilacja i (usunięte przez administratora) naepsze tzw świnie pracują w recepcji na umowę o pracę reszta na zlecenie Bardzo zła atmosfera poczucie strachu jak za PRL.

Ile zarabia miesięcznie magazynier i czy jest tak super jak opisują to w ogłoszeniach o pracę?

@Piotr

Pracujesz w 40 st.latem zimą nie wspomnę, obiady musisz połykać jak gęś, bo zanim się doczekasz mija przerwa odbijana przez kartę, jak palisz... Zapomnij o paleniu lub obiedzie. Półgodzinną przerwę o 2 min przekroczysz ... Upomnienie. Dlatego 3/4 załogi w tym kochłozie to Ukraińcy. Kierownicy z naboru wewnętrznego, słoma z butów wystaje, kompletowali wcześniej. 500 kamer na magazynie. Pogadasz z kimś 2 min upomnienie na drugi dzień. 3 zmiany. (usunięte przez administratora) po prostu. Jako magazynier dostaniesz 3400 brutto.???? Dlatego od pierwszego dnia masz umowę o pracę na rok z góry, bo mało jest desperatów coby się za to i terror ten panujący zgodzić pracowało. (usunięte przez administratora) non stop. Cotygodniowe propagandy. Wołanie przez głośniki. ????????????. Poważnie. Pzdr. J.

Czy Hebe narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

dama

tak

Agnieszka
@dama

W jakim sensie narzuca? Nie ma planów urlopowych?

Implacedus

Bzdura. Zgłosiłem na początku stycznia że chce urlop w połowie czerwca. Z racji korony przesunąłem go bez problemu na początek sierpnia. A sierpniowy termin wybrałem w lipcu w ostatnim tygodniu. Tak samo nie ma żadnych przymusowych czy darmowych nadgodzin. Gdy mięliśmy zmniejszony etat do 3/4 to kierownictwo pytali kto chce danego dnia do pełnego pracować. A nadgodziny można było odebrać w dniach wolnych jak się ich wyrobiło lub pi kwartale zgodnie z kodeksem pracy je wypłacano .

@Implacedus

A powiedz mi na jakie zarobi można liczyć jako magazynier w pruszkowie

Tak, musisz kiedy każą.

Niunio Bombel

No jak tam teraz na magazynie Hebe w Pruszkowie ??? W ogłoszeniu, że premie do 800 zł. netto, premie roczne po 1500 netto, 2 razy w roku karty przed płacone po 600 zł netto, obiady z deserem po 1 zł., opieka fizjoterapeuty w godzinach pracy, szacunek przełożonych i wspaniała atmosfera... Czy teraz jest tam lepiej niż wcześniej, czy to ogłoszenie to tylko pic na wodę ???

moze nowa pracownica
@Niunio Bombel

Teraz w ogłoszeniu jest, że premia do 800 netto a przez telefon mówiła, że do 500..... Idę na rozmowę dziś. Zobaczymy co powiedzą.

Lala
@moze nowa pracownica

I jak? Co mówili?

Wellington

(usunięte przez administratora) Płaca - grosze, a perspektywy mają tylko dupwłazy. Wyzysk, złe traktowanie pracowników, przymusowe soboty i nadgodziny. Ćwierćkompetentni koordynatorzy, którzy traktują ludzi w najlepszym razie jak dzieci, a najczęściej jak idiotów. Atmosfera nie najgorsza, jeśli nie liczyć hołoty zza Buga, której jest tam zatrzęsienie. Z kierownictwem nie idzie nic załatwić - jedno wielkie kolesiostwo i włażenie w (usunięte przez administratora)Taka to lokalna tradycja komunikacji z pracownikiem. Ale to co uderza najbardziej i zmusiło mnie do szukania nowej pracy to dyskryminacja (usunięte przez administratora). Z czymś takim nigdy wcześniej się nie spotkałem. Żeby człowiek we własnym kraju był dyskryminowany ze względu na narodowość.(usunięte przez administratora)Wszyscy Polacy stąd uciekają, na jednego przyjętego dwóch odchodzi, ale tym nikt się nie przejmuje bo na jego miejsce przywiozą dwóch (usunięte przez administratora) się kręci.

niezadowolony pracownik

szczerze. jak zatrudniałam się w firmie to słyszałam że ta praca ma być lekka. guzik prawda. trzeba ciągle dźwiga pojemniki których waga zawsze przekracza te ich marne 20kg. jedna wielka tragedia. biuro- spoko mają klime to nie narzekają że muszą siedzieć po 10-12 godzin, przecież oni mają do tego warunki. a ty biedny żuczku gotuj sie na hali magazynu w 39 stopniach po tej nikomu nie potrzebnej przebudowie. wow. raptem na kilka tygodni upału przez kilka dni zapewnili zimne napoje i przez dwa dni lody bo potem okazało się że lodówka popsuta. hahahhaahahhahahahahaha taka świetna firma ze tu nawet lodówki nie działają xd ludzie zaraz po szkoleniu składają wypowiedzenie. ludzie którzy są ewidentnie faworyzowani przez koordynatorów ( mam tu na myśli dwie panie które się ze sobą przyjaźnią- każdy kto pracował na kompletacji na pewno wie o kogo chodzi) wiecznie na wszystko donoszą, ale widocznie tak dobrze liżą rowy że wolno im robić co chcą. przecież tu są równi i równiejsi. ty za********sz przez calą zmianę na litrowych szamponach i jeszcze musisz po kimś sprzątać a ktoś lata z miejsca na miejsce i tylko widać jak mu się oczy świecą na widok palety z indeksem ok. 1000 sztuk. on/ona wyrobi normę a ciebie kierownik wezwie na dywanik bo nie wyrabiasz normy. a ciekawe jak masz ją wyrobić. jeden wielki (usunięte przez administratora) w papierach też pier*****k, nie potrafią dopilnować dokumentów, nieobecność z jakichś niewyjaśnionych przyczyn pomimo że jesteś w pracy, co innego masz w grafiku a co innego oni mają na liście na odprawie. l4 gdzieś dziwnie znikają. jak nie masz rodziny to grafik masz ułożony tak ze całe dnie siedzisz w pracy i ciągle chodzisz tylko 10, 12 , 13:45... a te durne 15 minut? zwykły wyzysk, jakoś inne firmy mają po godzinie nawet przerwy i nikt nic ie musi odrabiać, a tu ci zabierają z wypłaty jak skończysz prace dwie minuty wcześniej. wszyscy uciekają, zostają tam tylko nieudacznicy i ameby umysłowe, ludzie z mentalnością 5 latka " pszem paniom bo ona mi zabrała kredkem" . każdy kto ma mózg i potrafi g urzywać szua innej roboty i spi****la stąd jak najdalej. robot dobra tylko na chwile, aby przesiedzeć, chyba że mieszkasz u rodziców i zarabiasz na swoje wydatki nie mając nic do opłacenia, bo jak chcesz sie za tą pensję utrzymać to nie ma mowy, bo największa wypłata jaką weźmiesz (pomijając okres rozliczeniowy- bo 200-300 zł co trzy miesiące raczej nikogo nie urządza) 2100 z groszami to nie stać cię nawet żeby wynająć mieszkanie opłacić rachunki i z tego przeżyć.bo to co ci zostanie to będziesz liczyć żeby ci starczyło do 10. tragedia.... nie polecam zwłaszcza młodym osobom.... zero szacunku i odpowiedzialności ze strony innych pracowników...

niezadowolony pracownik
@niezadowolony pracownik

jeszcze zapomniałam o przerwach.... najpierw było 30 minut i dziel sobie jak chcesz, potem było ograniczenie do max 3 wyjść a teraz możesz wyjść tylko dwa razy... a z tym to już ich poje*ało do reszty, bo pracujesz fizycznie, w jeba*ym upale, magazyn jest jak pierdo*ona sauna, ciągasz te pojemniki ważące często powyżej 20kg i masz prawo tylko do dwóch wyjść. jak się żle czujesz nawet cię nie puszczą do domu, zmianę skończysz wcześniej tylko na dwa sposoby, albo zabierze cię karetka albo karawan. pracownik który nie ma siły nawet dojść do biura słyszy że ma zostać bo przecież ku*wa nie umiera. jeden wielki pierd*lony wyzysk

@niezadowolony pracownik

A pracuje tam jeszcze taka ukrsinka kablara co dobrze po polsku mowi? Taki wielki leb ma czarne wlosy

Była pracownica
@Anna

Wydaje mi się że wiem o kim mowa. Kiedy pracowałam tam od stycznia do kwietnia tego roku to była tam taka więc wydaje mi się że pewnie jeszcze się tam trzyma.

Magda
@Była pracownica

Jak tam wygląda praca faktycznie jest aż tak źle jak piszą

Nikt
@niezadowolony pracownik

Ja mam 1760zl na rękę. A mam kredyt, mieszkanie na utrzymaniu. A ostatnio TK d*pa od kilku miechów. Jest dramat ogólnie. Chwilami płakać mi się chce. Spadam z deszczu pod rynnę. Co firma, to coraz gorsza.

Magda
@Nikt

Zmienić pracę jak najszybciej do Nowej Stacji galerii potrzebują na ich stronie są ogłoszenia o pracę

Zołza
@niezadowolony pracownik

Wszystko prawda.Pracowałam i uciekłam. Ukraina nawet ucieka

@Zołza

A dlaczego konkretnie odeszłaś. Fajnie byłoby poznać trochę szczegółów o pracy w Hebe. Jak wyglądało Twoje odejście, czy przełożony rozmawiał z Tobą na temat tej decyzji?

Grażyna

Mam wrażenie, że niektórzy mają problem z chęciami do pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Hebe - Pruszków

• Jak się pracuje w Hebe?

Zobacz opinie na temat firmy Hebe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hebe?

Kandydaci do pracy w Hebe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042