MB Format

BIELSKO BIAŁA

Opinie o MB Format

Młody 2016-01-18 23:40:56
Witam.
Firma "Format", jest jedną z najlepszych firm w tej branży(a w paru pracowałem).
Po okresie próbnym,jeżeli sobie radzisz i masz potencjał- umowa o pracę,nie żadne ściemnianie czy inne tego typu zagrywki jak w innych firmach. Dajesz radę,sprzedajesz-to jesteś w drużynie.Wynagrodzenie zawsze na czas.
Szefostwo,jak to szefostwo-jak idzie sprzedaż -to jest super, jak sprzedaż maleje-są "dziwne"dni,ale da się przeżyć.;-)
Firma też prowadzi system motywacyjny dla pracowników,więc częściej były te dni super;-D
Jedyne zastrzeżenia jakie mam i jakie zauważyłem pracując tam: to tylko do atmosfery ,która jest między pracownikami.
Ale chyba tak jest w każdej firmie ,że jedni się bardziej,a drudzy mniej lubią.
Ważne by szefostwo traktowało pracowników równo.
Ogólnie jestem pozytywnie nastawiony do tej firmy,jednak telemarketing to ciężki chleb,i ten zawód mogą "uprawiać" osoby o stalowych nerwach.
Ja jestem cienki bolek i mnie się nie udało,nie czułem się w tej branży po prostu dobrze.

pozdrawiam.
yrogerG 2016-02-10 00:49:17
Młody wcale nie poznałem ze to Ty Mariuszu.w.przecież ty zawsze uzywales określenia "cienki bolek".no ładnie sobie napisałeś sam opinie o Twojej wyludzającej pieniądze firmie od ludzi niekumatych.
Zostaw swoją opinię o MB Format - BIELSKO BIAŁA
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MB Format