BC Format

Tychy

Opinie o BC Format

barendd 2014-09-15 20:02:32
Jestem zainteresowany pracą w BC Format Tychy. Wie ktoś może jak wyglądają warunki zatrudnienia oraz specyfika pracy w tej firmie?
czytaj wyżej 2015-01-28 13:04:11
Wystarczy przeczytać jaki poziom prezentuje powyższy komentarz. "szfagierka"... niestety niektórzy nie nadają się nawet do pisania komentarzy :) Zawsze pozostaje wylanie żali nieudacznika na forum. Wszyscy winni tylko nie ja :)
były prac ownik 2016-09-20 12:20:54
NIE POLECAM! Um. o pracę to chwyt marketingowy, zwłaszcza na okres wakacyjny!!!! Um. o pracę NIE JEST OD RAZU!!!! Możesz ja dostać a po np. 2 m-cach stracić, bo ci powie(Pani pracodawca) -tracę na Tobie (nie ma zmiłuj się, że to wakacje i klienci biznesowi-decydenci sa na urlopach). To jest PODŁOŚĆ!!!!Poza tym, kto chce być tzw. NAGANIACZEM dla stałej Kadry, przez cały czas, to proszę bardzo.Właśnie po to, jest taka reklama pracy-na UMOWĘ!!!! Kto chce na sobie sprawdzić to wszystko na sobie, to proszę bardzo!Poza tym jest wiele jeszcze in. zstrzeżeń !!!!
Zostaw swoją opinię o BC Format - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BC Format