Opinie o Gino Rossi S.A. Sklep Firmowy w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Gino Rossi S.A. Sklep Firmowy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gino Rossi S.A. Sklep Firmowy o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gino Rossi S.A. Sklep Firmowy w Katowice

Jakie są mocne strony pracodawcy Gino Rossi S.A. Sklep Firmowy?

Ta firma nie ma żadnych mocnych stron. Nie polecam tam pracy jeśli ktoś chce być zdrowy psychicznie zwłaszcza w SCC w Katowicach.

Agnieszka Nowy wpis
@Monika

Monika? Czy Ty byłaś lub jesteś pracownikiem obecnym w Scc?

Iza

Fajna praca z pewnością ma jak wszędzie jakieś mankamenty. Jeśli są problemy to idzie się do szefa a nie na forum.

Stokrotka 28 Nowy wpis
@Iza

Tak dokładnie, ale lepiej wypisywać na forum bo trudniej stawić czoła w konfliktowej sytuacji i spojrzeć prosto w oczy, a do tego potrzebna już jest odwaga i pewność swojej racji.

Ulka

Jeśli ktoś nie lubi pracy w handlu to w żadnym miejscu nie będzie zadowolony, ja polecam.

Stokrotka 28 Nowy wpis
@Ulka

Dokładnie, tym bardziej jeśli ktoś ma problemy z komunikacją interpersonalna, relacjami czy współpracą z ludźmi powinien pracować sam. Nie każdy odnajduje się w pracy z klientem lub w zespole. Każdy powinien dobrze poznać swoje predyspozycje, a nie później oczerniać imię innych osób lub pracodawcy. Jeśli praca nam nie odpowiada to powinnismy ją w takim razie zmienić. Jednak nie (usunięte przez administratora)się, standardy pracy i wymogi są wszędzie. To nie czasy komuny kiedy za stanie czy leżenie otrzymywało się wynagrodzenie. A NA MARGINESIE DODAM nawiązując do wypowiedzi na firum, że za pomówienia publiczne i oczernianie grosi odpowiedzialność karna nawet z powództwa cywilnego więc lepiej trzy razy przemyśleć swoją wypowiedź. Osoba oczerniająca lub pomawiająca publicznie na jakimkolwiek forum może spodziewać się konsekwencji i wezwania do prokuratury.

Czy Gino Rossi S.A. Sklep Firmowy oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Monika Nowy wpis

Dają umowę o pracę. Lecz nie polecam tam pracy zwłaszcza w SCC w Katowicach, bo tam jest zła Pani SS. Wcześniej była na Trzech Stawach. Unikać tego miejsca pracy jak ognia, a najbardziej Pani SS.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Gino Rossi S.A. Sklep Firmowy? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Czy pracodawca Gino Rossi S.A. Sklep Firmowy motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Zakład ten w żaden sposób nie motywuję swoich pracowników ... Najgorszy zakład pracy jaki istnieję! Lepiej ulice zamiatać niż tam pracować .

Jerzy
@Monika

Motywacja może być różna. Na przykład poprzez szkolenia lub dodatkowe premie. Czy coś tych benefitów można uzyskać pracując w Gino Rossi?

@Jerzy

Tam można uzyskać znęcanie się nad drugą osobą. Zwłaszcza w SCC w Katowicach. Na 3 Stawach też osoba znęcała się nad innymi teraz jest to w SCC ... Lepiej uciekać póki życie miłe!

x
@Jerzy

no możesz mieć szkolenie na zasadzie "dlaczego nie sprzedajecie jak wam każe, recytujcie tę kartkę przy każdym kliencie i wtedy na pewno będzie lepiej, aha ale podniosę wam budżet o 40tyś, więc ruchy ruchy'

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Gino Rossi S.A. Sklep Firmowy?

Żeby dostać premie w tym zakładzie pracy trzeba zrobić plan miesięczny, czyli cały zespół musi sprzedać rzeczy za np . 100 tyś aby uzyskać premie. Zakład pracy daje nierealne budżety do zrealizowania, więc na premie nie ma co liczyć ... Beznadziejna praca.. Ciężka i fizyczna za marne pieniądze ...

Ala

Nie polecam pracować na 3 stawach przez jednego pracownika, który lubi się znęcać nad innym pracownikiem, który nie przypadnie do gustu. Lepiej uciekać póki życie miłe ... Okropna osoba, która lubi upokarzać ... Lepiej pracować gdzie kolwiek niż tam .... Jeśli ktoś nie jest odporny na upokorzenia(usunięte przez administratora), to nic tylko tam nie podejmować pracy, ponieważ tam jest zła osoba, której trzeba unikać jak ognia. Nie polecam pracy na 3 stawach.

AtG

Salon w Silesia Katowice. Praca jest w porządku, tylko pracują tam osoby, które wprowadzają toksyczna atmosferę. Osoba, która pracuje już jako sprzedawca 7 lat w tym sklepie a nie potrafi zrobić podstawowych rzeczy związanych ze zwrotem czy dostawą i pyta się mnie (nowo przyjętą osobę) czy zrobiła to dobrze. Trochę słabo... Mało tego, gdy nie ma Pani kierownik na zmianie to panuje porządek i każdy ma swoje zadania przydzielone ,a gdy Pani kierownik na siłę chce udowodnić swoje stanowisko to wprowadza chaos i zamieszanie. Przykre jest również, że kierownik buduje swoją sprzedaż na podstawie klientów obsługiwanych przez swoich pracowników. Ty skaczesz obok klienta, przynosisz mu buty, szukasz odpowiedniego rozmiaru a pani kierownik stojąca na kasie nabija na swoje konto transakcję,budujac sobie premie. Gdy zapytałam dlaczego to zrobiła usłyszałam " a jakby to wyglądało, że kierownik ma najmniejsze współczynniki? " dla mnie porażka. Ponadto, kierowniczka kłamie i nie dotrzymuje słowa a to dla mnie wystarczający argument ,żeby nie zadawać się z takimi ludźmi. Praca w porządku, pani kierownik na nie właściwym stanowisku, płaca to też żart jak na pracę z tak drogimi produktami, cały czas (11,5h ) na nogach, a zaledwie 30 minut przerwy żeby zjeść, odpocząć, iść do ubikacji i Bóg wie co jeszcze...

Dan

Jestem zdania, że warto próbować się tam dostać ponieważ coraz lepsze mają warunki pracy, mi się podoba

kasia

tu też kierwoniczka co ja mężuś wkręcił do pracy ;)))beznadzieja.....zwolnic doświadczonego kierownika ze stażem w gino tylko dlatego zeby zrobic miejsce żonce znajomego pana dyrektora!najlepiej gadac na kogos ze nic nie robił.żle pracował,kombinował i takie tam po to tylko żeby kogoś wcisnąc do pracy!!!!!kij ma dwa końce!!!!

kokos

Ja pracuje juz trochę w tej firmie i przez dwa nowe zarządy mam porównanie:)ten co teraz to szkoda nawet się denerwować!poprzedni był dużo lepszy dbali o pracowników,zarobki większe były,choć i teraz też można mieć spoko wypłatę ,ale chodzi o atmosferę i podejście do pracowników.Zresztą wszystko zależy też od kierownika salonu a tu co chwile zmiany jak dadzą ci jakąś nie douczoną paniusię co pierwszy raz na stanowisku kierownika to pożal się Boże.Szkoda tylko firmy,ze takie osoby psują jej reputację.

Każdy sądzi według siebie!jakos dopóki był dobry zarząd i Am to i pracownik pracował przez wiele lat! a skoro ktoś pracuje przez pare lat w tej firmie to jest chyba dobrym pracownikiem?a nie cała śmietanka towarzyska zaczynając od pana prezesa,AM to całe ecco.A oni zwalniają ze stanowisk kierowniczych tylko po to by posadzić na to stanowisko swoich ludzi oczywiście którzy związani byli kiedyś z ecco.I czy to jest normalne i sprawiedliwe?

Pat

Jak się robić nie chciało to co się dziwisz.

ania

Najpiewr niech zmienia Area Menagera to bedzie sie dobrze pracowało,tak jak kedyś !zwalniają pracowników co przez lata sa związani z tą firmą i przyjmuje znajomych ciekawe czy prezes o tym wie?

Zostaw merytoryczną opinię o Gino Rossi S.A. Sklep Firmowy - Katowice

Gino Rossi S.A. Sklep Firmowy