Gino Rossi S.A. Sklep Firmowy

Katowice

Opinie o Gino Rossi S.A. Sklep Firmowy

ania 2012-11-28 11:23:57
Najpiewr niech zmienia Area Menagera to bedzie sie dobrze pracowało,tak jak kedyś !zwalniają pracowników co przez lata sa związani z tą firmą i przyjmuje znajomych ciekawe czy prezes o tym wie?
Pat 2012-12-24 01:21:20
Jak się robić nie chciało to co się dziwisz.
Ania 2013-01-03 18:23:02
Każdy sądzi według siebie!jakos dopóki był dobry zarząd i Am to i pracownik pracował przez wiele lat! a skoro ktoś pracuje przez pare lat w tej firmie to jest chyba dobrym pracownikiem?a nie cała śmietanka towarzyska zaczynając od pana prezesa,AM to całe ecco.A oni zwalniają ze stanowisk kierowniczych tylko po to by posadzić na to stanowisko swoich ludzi oczywiście którzy związani byli kiedyś z ecco.I czy to jest normalne i sprawiedliwe?
kokos 2013-01-07 14:07:45
Ja pracuje juz trochę w tej firmie i przez dwa nowe zarządy mam porównanie:)ten co teraz to szkoda nawet się denerwować!poprzedni był dużo lepszy dbali o pracowników,zarobki większe były,choć i teraz też można mieć spoko wypłatę ,ale chodzi o atmosferę i podejście do pracowników.Zresztą wszystko zależy też od kierownika salonu a tu co chwile zmiany jak dadzą ci jakąś nie douczoną paniusię co pierwszy raz na stanowisku kierownika to pożal się Boże.Szkoda tylko firmy,ze takie osoby psują jej reputację.
kasia 2013-03-24 13:31:19
tu też kierwoniczka co ja mężuś wkręcił do pracy ;)))beznadzieja.....zwolnic doświadczonego kierownika ze stażem w gino tylko dlatego zeby zrobic miejsce żonce znajomego pana dyrektora!najlepiej gadac na kogos ze nic nie robił.żle pracował,kombinował i takie tam po to tylko żeby kogoś wcisnąc do pracy!!!!!kij ma dwa końce!!!!
Dan 2016-04-20 15:20:56
Jestem zdania, że warto próbować się tam dostać ponieważ coraz lepsze mają warunki pracy, mi się podoba
Zostaw swoją opinię o Gino Rossi S.A. Sklep Firmowy - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gino Rossi S.A. Sklep Firmowy