Opinie o Solinea w Lublin Koncertowa 7 lok. 277

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Solinea. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Solinea o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solinea w Lublin Koncertowa 7 lok. 277

Renata

Ooooo smutne, ze tutaj piszecie że nie ma premii i jeszcze narzekacie na niską pensję. Zaciekawiło mnie to bo obecnie szukają Przedstawiciela Farmaceutycznego. Może ktoś odpowie, czy firma pomaga osobom na tym stanowisku rozwijać umiejętności interpersonalne/umiejętności miękkie aby miało to wymierny wpływ na ich wyniki? Są szkolenia czy inne webinary?

@renata
@Renata

Ta firma nie ma pojęcia na temat rozwoju osobistego, szkolenia dotyczą wyłącznie produktów i są skierowane na zbijanie obiekcji. Zero podnoszenia jakości pracy, zero rozwoju osobistego. Szkolenia to alkoholowe libacje, kadra menagerska bez kwalifikacji, nie dająca żadnych narzędzi ponieważ ich nie znają. _żenujący poziom,

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Solinea? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Hh
@Natalia

4 tyś to podstawa wynagrodzenia. I tyle . Nie ma planów do realizacji to nie ma premii .

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Solinea?

Bąbelek

Właśnie wywalili dziewczynę o tak o bez mrugnięcia.. atmosfera siadła.. na przeczekanie można ale nie liczyć na cuda

@Bąbelek

Ale z jakiego powodu to zwolnienie? Bo chyba nie bez powodu? Często takie sytuacje się zdarzają, że firma rozwiązuje umowę? Coś się pozmieniało ostatnio, że atmosfera wg ciebie "siadła"?

Abc

Oferty pracy do firmy są ciągle na pracuj.pl . Bardzo duża rotacja . Zwalniają bez powodu . Nie ma planów do realizacji. Praca 8-16 ( nie dolicza się czas dojazdu do placówki) . Pensja 4 tyś.

Czemu nie są sporządzane? To skąd masz wiedzieć jak robić? Mnie właśnie zastanawiało czy województwa maja jakieś zestawienie w tabelkach bo z tego co teraz widzę to na różne szukają. Zarobkami tez się różnią?

Oni mają swoje tabelki ale Ci nie pokazują porównania bo masz pracować na maxa . Nigdy nie wiesz czy Twój wynik jest ok czy nie . Zarobki są identyczne w całej Polsce niestety.

What?

Praca 8-16 bez dojazdów? To jest ewenement

Miłyn
@Abc

Jak mam rozumieć że nie doliczają czasu dojazdu do placówki? Czyli jeśli mam dojechać do danego punktu na 8:30 a spod domu wyjadę o 8 to ten czas nie wlicza się w godziny pracy? Proszę o rozwinięcie, ponieważ szukam jak najwięcej informacji na temat tej firmy. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Duch
@Miłyn

Według kierowników, czas pracy przedstawiciela zaczyna się w momencie podjazdu pod pierwszą placówkę. Pod placówką odbywa się pierwszy raport (placówki) w systemie Farmaprom. Jeśli jedziesz do danego miejsca 1h to ten czas się nie liczy do czasu pracy. Oficjalnie nie ma takiej wiadomości np. drogą mailową, ale jest to tak przedstawiane przedstawicielom, szczególnie nowym, młodym, jeszcze cieszczącym się z tego, że są PRZEDSTAWICIELAMI MEDYCZNYMI, dostali Auto służbowe, to ich pierwsza poważna praca. Solinea wykorzystuje takich młodych ludzi, jeszcze nie mających doświadczenia. Przedstawiciele, którzy pracowali kilka lat i zaczęli zwracać na to uwagę (czas pracy) już nie pracują. Ludzie świadomi swoich praw w miejscu pracy nie są tam mile widziani, są niewygodni i zwalniani na różne sposoby. Od momentu powstania stanowiska dyrektora finansowego, które objął długoletni pracownik, w firmie nastał chaos. Nie polecam.

Ex pracownik
@Duch

To prawda Dodatkowo dochodzą wiadomości na messenger np. W soboty po 20 że trzeba coś poprawić lub zrobić Czas pracy wg nie jest szanowany, Firma daleko za technologia - wszystko trzeba wysyłać w formie papierowej do siedziby jak i również @ Powtarzane jest że nie ma pracy po pracy A tak naprawdę ciągle trzeba wypełniać jakieś tabelki - oczywiście na swoim prywatnym laptopie (jeśli nie masz swojego - trudno zrób to na telefonie służbowym) Firma wymaga wypełniana exela ale trzeba samemu go wykupić lub męczyć się na jakiś wersjach demo Na początek ok - żeby zdobyć doświadczenie ale na dłuższą metę mało kto wytrzyma wieczorem wiadomości i prace po 10-12 h za 4 tys netto

No Nowy wpis
@Ex pracownik

Nie zesraj się ????

Jest jeszcze chwila na aplikację dotycząca stanowiska Przedstawiciel Farmaceutyczno - Medyczny. Nie mogę nigdzie znaleźć informacji dotyczących zarobków na tym stanowisku. Czy firma oferuje jakąś podstawę? Ile tego wychodzi netto włącznie z premią? Jakie godziny pracy?

Sara
@Marta

4000 netto

Urszula
@Sara

Taka jest podstawa? A orientujesz się może jakie są samochody firmowe? Można korzystać do celów prywatnych?

Paula
@Sara

4000zl? Nie sądziłam że mogą być jeszcze tak niskie podstawy dla PM

Magda
@Urszula

Flota to Hyundai i30 , można do celów prywatnych ale jest limit km . Oczywiście paliwo trzeba samemu tankować. W rozliczeniu są kilometrówki wysyłane co miesiąc.

@123 Nowy wpis
@Magda

Czy są GPS w samochodach?

Ada Nowy wpis

Hej. Kiedy może być jeszcze potrzebny Specjalista ds. wsparcia działu technicznego IT? wiem ze strony, że obecnie nie ma naborów na ten dział, ale na zewnętrznym portalu pokazała mi się oferta pracy. na plus dla mnie jest fakt, że nie wymaga się doświadczenia. na jakie stawki będzie można w tym roku aplikować?

Czy w Solinea odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

To stanowiska kierownicze w jaki sposób są obsadzane? Ludźmi nie związanymi dotąd z firmą? I jakie jest w firmie pole do wykazania swoich talentów dla ambitnych, szukających rozwoju osób?

A

Tu jest tylko 3 kierowników. Na całą Polskę. Niczego nie osiągniesz. Szara rzeczywistosc .

Pv Nowy wpis

Hahah, od lat na kierowniczych stanowiskach są te same osoby 3 na całą Polskę, kumle od kieliszka, nie ma szans na dostrzega nie talentów czy awans

Przedstawiciel medyczny

Rzeczowa rozmowa w miłej atmosferze, pytania o wcześniejsze prace, zakres obowiązków, dlaczego chce się odejść, kilka pytań klasycznych pt jakie masz wady/zalety. Prowadzący rekrutację raczej starał się wejść na dosyć luźny poziom rozmowy.

Przebieg wcześniejszego zatrudnienia Jak wyobrażasz sobie pracę przedstawiciela medycznego Co jest dla Ciebie ważne w pracy

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oni
@Renata

Ta firma to jedna wielka porażka. Sformułowania, których używasz są im kompletnie obce! Naprawdę zero kultury organizacji. Webinary, ha ha ha dobre ????Solinea znana jest z tego, że zatrudnia ludzi bez doświadczenia, kompletnie z "czapy" bo nikt inny nie przyjdzie pracować za 3.5 tys! Do tego bez możliwości użytkowania auta, bez opieki medycznej, bez premii. Nigdy nie spotkałem się z tak beznadziejną firmą, omijać szerokim łukiem! Aga, jeśli nie przepracujesz pół roku to oddajesz pieniądze za szkolenie, tzn hotel, jedzenie. Tego oczywiście na rozmowie rekrutacyjnej nikt nie raczy powiedzieć.

Natalia
@Oni

Ale nie jest to zapisane w umowie? Skąd masz niby wiedzieć kiedy trzeba zwracać pieniądze. Zwracasz jak sam rezygnujesz czy jak firma nie przedłuży umowy?

Pracujący
@Renata

Hmm... No nie wiem skąd moi przedmówcy mają takie informacje, ale pracuję rok i jestem zadowolony. Premie są, a na święta i wakacje są duże. Dodatkowo jak weźmie się dwa tygodnie urlopu, to płacą dodatek tzw. gruszę. Pakiet medyczny, dopłacamy tam kilka złotych, jak chcemy większy. Co do szkoleń, to jest ich dużo, kilkudniowe wyjazdowe, a kierownicy są cały czas dostępni i wspomagający. Do tego można zawsze porozmawiać z Product Managerami i się czegoś dowiedzieć. Wiem, brzmi zbyt słodko, ale mi się podoba. Co do wynagrodzenia, to każdy sobie ustala takie, jakie wynegocjuje - ja nie bieduję. Są też minusy, ale w porównaniu do poprzedniej pracy, gdzie musiałem mieć własny samochód, to nawet te minusy mi nie przeszkadzają.

Xxxx
@Pracujący

To w komunie/PRL pracowałeś, bo auto służbowe, jest od XXX czasu standardem w 99,9% firm farmaceutycznych.… Standardowych premii w SOLINEI nie ma. Są wypłacane 2 razy w roku. Więc przestań pisać bzdury.

Kosa
@Xxxx

Co do premi one są ustalone tylko na słowo nie wzmianki o nich w umowie. Czy je dostaniesz zależy tylko wyłącznie od dobrego gestu Mariana. Ja osobiście premie wyrobiłem i Mi jej nie wypłacili dwa razy tłumacząc się, że mają kryzys (usunięte przez administratora) i tyle.

Yyy
@Kosa

Ciekawe... Wyrobić premie, które nie są ustalone w umowie

Kosa
@Yyy

Wszystko ustalone jest na słowo tak to działa w tej firmie:(

@Kosa

A ile tej premii można ostatecznie wyrobić czy to zależy? Tobie to jak konkretnie się to udało? Co do tego niewypłacenia... Jakoś je komentują konkretnie? Bo rozumiem, że ludzie się o to upominają?

Była
@Kosa

Chciałam tu zamieścić głos rozsądku… Nie pracuje w Solinei dobrych parę lat, ale nigdy nie zdażyło mi się powiedzieć na ta firmę złego słowa. Oczywiście cześć opisywanych rzeczy jest prawdą, ale takie rzeczy dzieją się wszędzie. Myślę, że należy sobie odpowiedzieć na pytanie: czego oczekuję? To jest super firma na start, na zdobycie doświadczenia. Swoje fundamenty budowała właśnie w Solinei i była to najlepsza inwestycja! Takie podejście polecam!!

@Była

Chciałabym zahaczyć o ten wątek zdobywania tutaj doświadczenia. Czy można wiedzieć, czy pracownicy z doświadczeniem dzielą się wiedza i uczą tych świeżaków? Jest taka opcja, aby właśnie np. podpatrywać te osoby w pracy i np. zadawać pytania w tym czasie? Chodzi mi, w jaki sposób taka początkująca osoba może nauczyć się fachu?

Weronika
@Yyy

Nie ma żadnych premii zgodnie z umową? Tylko podstawa? To daj znać, to chociaż jest przyzwoita, jeśli mam rację. I jaka umowa ogółem?

@Była

Nie zgodzę się z tą opinia. Na początek już lepsza jest Krka . W solinei nie masz żadnego przeszkolenia , merytoryki , trenerów itd . Nie wiesz jak robić wizyty . Nie uczysz się pokrycia targetu , pracy z targetem i częstotliwością. Dużo by mówić. Nie uczą żadnych podstaw w pracy przedstawiciela a dodatkowo praca z suplami u lekarzy to lipa . To są preparaty apteczne , które tam powinny być promowane . Nie ma przedstawicieli farmaceutycznych którzy zatowarują Ci apteki lub zrobią numerykę.

A
@Renata

Nie ma szkoleń wspomagających. Zostajesz przedstawicielem i rób co chcesz ... a wynik ma się zgadzać.

@renata
@Renata

Ciekawi mnie w jaki sposób jest przeprowadzana rozmowa rekrutacyjna dla specjalisty ds. marketingu, ponieważ ogłoszenie jest teraz dostępne. możecie przybliżyć swoją? Interesuje mnie to jakie ewentualne pytania mogą zostać zadane i czy są w ogóle jakieś porady co do tego jak się przygotować.

Ktoś tu pisał, że trudno cokolwiek osiągnąć podczas nawiązywania do liczby dostępnych stanowisk kierowniczych. Chodziło tu o jakieś awanse, tak? to jaka jest ogólna struktura organizacyjna? Możecie się ustosunkować do jej wielkości oraz poziomów? Przedstawiciele gdziekolwiek przechodzą?

Abc

Raczej nie ma możliwości awansu . Jest 3 kierowników na całą Polskę . I to od dłuższego czasu . Przedstawiciel jest tylko przedstawicielem.

Kulsa
@Abc

Firma nie radzi sobie z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Działa na modelu (usunięte przez administratora). Uchlać na szkoleniu i poganiać w pracy batem. Zero wsparcia od kierowników (brak kompetencji), zero przesyłu informacji, przedstawiciele są jak dzieci we mgle. Nikt nic nie wie, lub dowiaduje się pocztą pantoflową od innych przedstawicieli (głuchy telefon) Przekazywanie informacji służbowych w weekendy na prywatnego Messengera. Można by wymieniać długo... Jedyne co Ci da ta firma to doświadczenie w wielu specjalizacjach.

Monia

Jeśli tak łatwo tu o informacje dotyczące wynagrodzenia na rękę to możecie jeszcze dać znać jak to wygląda od strony marketingu? specjalisty od niego teraz poszukują, myślę ze się zgłoszę, ale fajnie wiedzieć na jaka kwotę

Hej, zauważyłem że w ogłoszeniu na przedstawiciela farmaceutycznego nie podała firma żadnych widełek finansowych. Czy można się dowiedzieć jakie są aktualnie zarobki? Im bardziej konkretna kwota tym lepiej dla mnie.

Ptacuje

4 Netto na start

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Cześć Dostałem się na 2 etap rozmowy jako medyczny. Mam do nauczenia jakieś prezentację . Jak to wygląda ? Na 1 etapie kierownik oszczędzał szczegółow.

Trudna rekrutacja na to stanowisko Specjalista ds. Zakupów? Jest coś, na co się konkretnie powinnam przygotować? Bo planuje wysłać odpowiedź na ogłoszenie, ale właśnie tak zajrzałam, co by się czegoś dowiedzieć jeszcze może od osób, które już były na rekrutacji czy nawet pracowały. Dzięki.

Olga

Cześć, wiem że przyjmują na przedstawicielkę farmaceutyczną. Jak to zwykle w przypadku takich stanowisk w branży podkreślają kwestię planu sprzedażowego i jego realizacji w tym ogłoszeniu, to standard w sumie. Ale można wiedzieć, jak tu jest z tym planem i czy jest osiągalny? Bo to kwestia już każdej firmy, bywa różnie... przez 15 lat się przekonałam o tym boleśnie momentami xD

Kkk
@Olga

Farmaceutyczni nie mają planów, jeśli startujesz na PF na Podkarpacie czy małopolskie zastanów się 5x, bo kierowniczki dadzą Ci mocno popalić i jedyne co to będziesz już myślała o nowej pracy. Znajdź lepiej od razu porządną, nie wchodź do tego (usunięte przez administratora). Warto być PF na Śląsku, w wielkipolsce, na północy kraju, na południe nawet się nie wybieraj

Obecna

Powody są różne. Część osób jest zwalniana, najczęstsze powody to: wbijanie fikcyjnych wizyt, słabe wyniki, brak zaangażowania; a czasem ludzie sami odchodzą do innych firm lub zmieniają branżę.

Rozwijający się

A czasami zwalnianie, bo się ktoś nie podoba szefowi ot tak albo wie za dużo i komuś zagraża. Często też sami odchodzą chcąc się rozwijać albo za kasa, która tu zwłaszcza przez pierwsze 2 lata to dramat.

bart
@Rozwijający się

Zgadzam się z opinią poznają osobę zatrudnioną i widzą w niej zagrożenie co skutkuje zwolnieniem. Zarobki w firmie przez te dwa lata to śmiech na sali, inne firmy nie pozwalają sobie na takie marne pensje. W tej firmie pensja po dwóch latach jest taka, którą inne firmy oferują już na start ! Robisz tą samą pracę a zarabiasz mniej nie ma w tym żadnej logiki !

Firma żal

Firma zwalnia pracowników kiedy chce i z byle powodu. Znam przypadek dziewczyny zwolnionej podczas urlopu macierzyńskiego.

@Firma żal

To chyba się naogladałeś/aś za dużo "ukrytej prawdy", bo nie ma możliwości zwolnienia pracownika przebywającego na urlopie macierzyńskim. Weź, idź siać fermęt gdzie indziej.

Obecna
@Firma żal

Pracuję tu już kilka lat i nie spotkałam się ze zwolnieniem „z byle powodu”. Jak się wali w ch… z wizytami czy budżetem, bądź zwyczajnie nie ma się wyników, to chyba nie dziwne, że firma zwalnia ????‍♀️

Ok
@Firma żal

Ja już znam takie „potwierdzone info” ????

Loko

Najczestrzym powodem są zwolnienia, firma nie lubi stałych pracowników rotacja jest bardzo duża. Poza tym nie lubią jak ktoś ma swoje zdanie tacy są szybko eliminowani. Reszta odchodzi za kasa tu zarobki są marne. Wymagania wielkie a zarobić nie dadzą. Wyrobisz premie to Ci jej nie wypłaca bo zawsze znajdą jakąś wymówkę. Nie polecam pracy w tej firmie.

Zadowolona
@Loko

Co za bzdura. Firma jak najbardziej lubi stałych pracowników, o ile są solidni i zaangażowani. Wymagania wcale nie są wielkie, wręcz powiedziałabym, że mniejsze niż w innych firmach, a premie zawsze są wypłacane każdemu według stałych kryteriów, bez żadnego szukania wymówek.

Natalia
@Zadowolona

A co powiesz o zarobkach? Bo Loko pisał, że marne a Ty tego nie poruszyłaś. To ma rację czy jak ta sprawa wygląda?

Hh
@Natalia

Tarnów

Byłem na rozmowie, dostałem informację, że odezwą się w przezviagu tyg. z odpowiedzią. Nie dali znać. Uważam, że nie jest to profesjonalne kiedy poświęca się też swój czas. Liczące się firmy na rynku dziękuję za rekrutację i informują kandydata co dalej.

Aaaaaa
@Tarnów

Poczekaj jeszcze chwilę, do mnie też mieli odezwać się w ciągu 2 tygodni, oddzwonili z informacją zwrotną po około miesiącu. Czasami proces rekrutacyjny się wydłuża z różnych powodów.

@Aaaaaa

No może właśnie jeszcze trwa rekrutacja. A do tego ja mam pytanie, o co pytają na takiej rozmowie? O co pytają konkretnie, jakie kwestie poruszają? Doświadczenie? Wykształcenie? Charakter?

Xxx
@Tarnów

Tez bylam na rozmowie w Tarnowie. Mnie powiedzieli, ze do 2 tygodni się odezwa… a dziś na (usunięte przez administratora) zobaczyłam ofertę tej firmy na przedstawiciela medyczno - farmaceutycznego

@Tarnów

A ja dziś dostałam zaproszenie na rozmowę w Tarnowie lub Krakowie do wyboru, po majówce. Czyli jednak jeszcze nikogo nie zatrudnili?

@Xxx

Można więcej szczegółów, jak sama rekrutacja wygląda? O co pytają na rozmowie? Kto prowadzi cały ten proces? Osoba z HR czy ktoś inny?

Bca
@Renata

Tutaj nie ma działu HR . Rekrutację przeprowadzą zwykły kierownik i tyle.

Tom

Proponują niskie wynagrodzenie jako podstawę, Wspominając o nagrodach. na co w tym aspekcie można liczyć?

@Tom

O którym stanowisku jest tu mowa? gdzie masz wzmiankę o nagrodach? Mam przed sobą dwie aktualne oferty dla specjalisty od social mediów praz content marketingu i nic odnośnie nagród nie rzuciło mi się w oczy. Chyba, że te jakieś integracje masz na myśli? I w ogóle na którym są te niskie zarobki? mnie bliżej content marketingu jest jakby co

Na ogłoszeniu nie ma o tym informacji ale na rozmowie rekrutacyjnej wspominają o premii co pół roku i o wyrównaniu niskiego wynagrodzenia po 3 miesiącach. Ciekaw jestem ile w tym prawdy.

Tom

Chodzi o stanowisku Przedstawiciela med-farm, sorry nie napisałem. Podstawa miażdzy - 4000 na rekę :O , zero premii, ewentualnie te jakieś nagrody.

@Tom

Nie ma żadnych nagród.

@123

Jeśli ich nie ma to po co by o nich wspominali? To jak to na jakiejś umowie już w praktyce wygląda? interesują mnie suche dane, które można na niej przyklepać. Czy jest to elastyczne?

Tedi

Może po to wspominają o nagrodzie, żeby zamydlić oczy kandydatom. Słyszysz 4 na rękę, zaczynasz niedowierzać, to może chociaż obietnica nagrody Cię udobrucha.

Drt
@Tedi

Dokładnie tak jest . Niska podstawa . A odnośnie nagród nie ma nic na piśmie więc ich nie ma ;) to oczywiste.

RF

Cześć :) Czy za szkolenia w tej firmie dostaje się wynagrodzenie?

Kandydatka

Czy dostał już ktoś odpowiedź z drugiego etapu rekrutacji na PM woj. Świętokrzyskie?

Zainteresowana
@Kandydatka

Witaj, możesz opisać jak wygląda II etap rozmowy ?

@Zainteresowana

Ja nie brałam udział w rekrutacji, to czy napiszecie, kto prowadzi rekrutację? Czy to jest osoba z działu HR, czy jakiś manager inny? Albo przełożony w danym dziale?

Xxy

Kierownicy lub dyrektor + kierownik

Klara

Serio, czy to żart? Co jest na tej prezentacji? Ile jest slajdów do nauki i jakie info tam się znajdują do nauki?

Zxx
@Klara

Serio… prezentacja miała 60 slajdów. Informacje o składzie ale ponad to budowa oka - ponieważ to preparat stosowany w okulistyce

Marina
@Zxx

No to interesujące. I co, każdy uczestnik czyta te slajdy i tyle? Czy pracownicy dają np. na maile te prezentacje, aby i w domu sobie to poczytać? Ile czasu trwa to prezentowanie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Solinea odbywa się w siedzibie firmy?

Aaaaa

Nie, rozmowa odbywa się w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania.

@Aaaaa

Aha, ale czyli stacjonarnie gdzie blisko miejsca zamieszkania? Bo może jest jeszcze opcja na rozmowę online. Można w ten sposób odbyć spotkanie z rekruterem, czyli zdalnie?

Cześć, mam pytanko jaka jest obecnie podstawa dla przedstawiciela medycznego ?

Sara
@Kandydat

4000 zł netto

Aleks

Witam, czy auto służbowe w firmie SOLINEA może być użytkowane do celów prywatnych?

@Aleks

Tak

Zuzanna
@1

Są jakieś limity na to użytkowanie czy nie ma żadnych?

Master
@1

A masz info jakie auta mają we flocie ?

Ni
@Master

Astra i hyundai i30

Zostaw merytoryczną opinię o Solinea - Lublin

• Jak się pracuje w Solinea?

Zobacz opinie na temat firmy Solinea tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solinea?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solinea?

Kandydaci do pracy w Solinea napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solinea
2.6/5 Na podstawie 57 ocen.

Solinea