Opinie o ZF Group w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ZF Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZF Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF Group w Czechowice-Dziedzice

Do dyrektora,bhp i nie wiem kogo jeszcze. Bardzo proszę o przyglądnięcie się sytuacji na listwie,kobiety tylko tam chodzą w rozpuszczonych włosach i z dużą ilością biżuterii na sobie.Nie przestrzegana jest również zmiana operatorów w cgmach.Operator powinien zmieniać sie z innym operatorem co 2 godziny.Jest to niedopuszczalne aby 1 osoba robila 8 godzin w cgmie to szkodzi zdrowiu.Na innych zmianach nie ma z tym problemu.O co chodzi?

Raczej

A najgorsze jest to ich chodzenie na palarnie co godzine. Ja też pale i z miłą chęcią oderwalabym się od roboty i zapykała fajeczkę ,ale no cóż nie wszyscy mogą.

Koncert życzeń

Mam wrażenie że pracujemy na bardzo niesprawiedliwych warunkach jedni muszą biegać po całej hali i robić gdzie popadnie a inni są na szczególnych warunkach bo idą do kierownika płaczą albo nadadzą że tam nie bd pracować i nie pracują ! Albo są nietykalni …. porażka to nie koncert życzeń tylko praca jak dla mnie to takie coś nie powinno mieć miejsca jak komuś coś nie pasuje to droga wolna !

Może

Wcale się nie dziwię że mają ból (usunięte przez administratora)bo kto chce robić ciężej za takie same pieniądze. Porównajcie sobie ile waży przekładnia a ile waży choćby próbka listwy.Bez porównania.

Kandydatka

Witam jak pracuje sie w ZF w Czechowicach Dziedzicach na dziale montazu? Co tam nalezy do obowiazkow? Czy jest ciezko dla kobiet?

W punkt
@Raczej.

W punkt,przymilanie równa się lżejsza praca.Taka prawda. Panie kierowniku już trochę pan robi czy nie widać tych nierówności?? Według mnie osoby które są wybierane na stanowiska kierownicze bądź liderowskie powinny to być osoby z zewnątrz,albo jak już to powinny być co jakis czas zamieniane między zmianami .

Tak Nowy wpis

Ciocia już odeszła???

Koncert życzeń

Kabaret
@Koncert życzeń

Nic nie zrobisz tak tam jest.Znajomości ponad wszystko. Chcesz mieć dobrze posłodź co nie którym osobom.Z kierownikiem nic nie załatwisz bo on udaje (usunięte przez administratora).poprzedni kierownik jednak był lepszy.

Może

Trol

Wyplata marcowa z premią to jakaś kpina.. Brak e pasków.Nie doliczymy się wyplaty

Magazynier

Ktoś wie kiedy mają przyjechać te roboty co ludziom maja prace zabrać? Trzeba się przygotować z jakąś zastępczą pracą jak Nas zwolnią

A
@Magazynier

A czy się cokolwiek dowiesz.Wiesz ,że w tym zakładzie zawsze jest wszystko cacy a po chwili pozwalniają w trakcie zmiany.Nie było już tak...

logo firmy Wsparcie produkcji
Hammerjobs Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Działu Oczyszczalni Ścieków
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla kuriera
FLOW APPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Bareja

W Zf jak w filmach Bareji.Absurd goni absurd.Trzech szkoleniowców i jeden pracownik.W innych firmach nie ma dojo i jakoś dają radę. Czy pracownicy którzy przeszli dojo pracują lepiej od tych co go nie mieli.Nie sądzę. Firma dużo by zaoszczędziła gdyby z tego zrezygnowała a oszczędności w tej firmie są priorytetem.

Też
@Bareja

Też tak uważam. Oszczędności a tyle się traci przez dojo.Wiekszosc osób rezygnuje po dojo.Ile się marnuje ubrań. Dodatkowo czasami brakuje osób do pracy a szkoleniowcy ze stoperami ktore i tak i tak nic nie dają tylko przez moment lepsze samopoczucie szkoleniowca:D.

Jojo

Jakie są zarobki w firmie ZF ?

Zf
@Jojo

Na początek 4.800.Poźniej im dłużej robisz tym większa. Tylko widełki są bardzo rozległe. Następna podwyżka bodajże po 3 latach na 5.300.

Jutro

Jak nie chce robic na danej maszynie i jak pojde do domu przed rozpoczeta zmiana to czy bede miec jakies nieprzyjemności

Możliwe

Jak najbardziej mozliwe.W tym zakładzie licza sie znajomości. Im bardziej jesteś wazeliniarzem tym bardziej masz lepiej.

Zmiana c
@Jutro

No i jak zakończyła się sprawa z tym panem z listwy chyba już nie pracuje bo go nie widać

@pracownik

Hej, może ktoś wyrazić opinie poszczególnych liderów zm.B. Interesuje mnie czy można jakoś z nimi normalnie porozmawiać, pożartować? Czy są też takimi (usunięte przez administratora) kierownika jak na dwóch pozostałych zmianach?

Zm.b
@@pracownik

Jeśli chodzi o przekładnie to z liderami nie ma problemu się dogadać, są gorsze i lepsze dni lecz na ogół jest ok. Bardziej uważała bym na zastępców... co poniektórzy to potrafią być nieobecni przez 1/3 zmiany.

Czy ktoś wie co dalej z zakładem Zf w Czechowicach ? Między operatorami chodzą pogłoski ,że nie widać nowych projektów i być może zamkną zakład .

Xxx

Trzeba wpisywać tak jak chcą. Czyli zakład najlepszy w całej okolicy.Kierownik dzieli pracę sprawiedliwie. Nie ma tak ,że jedni robią na jednej lekkiej maszynie a inni pracują na całej hali.Praca marzenie.W innych zakładach są przyjęcia do pracy od zaraz a u nas nie- bo nikt nie chce się zwalniać. Naprawdę jestem szczęśliwa, że tam pracuje.Troszke jeżeli mam ponarzekać to wypłaty . Trochę małe ,nie długo wyrównamy z najniższa krajową,ale wierzę w nasz zakład coś z tym zrobi. Moja ocena Zf -5gwiazdek.

Kierownik dzielący pracę
@Xxx

No w końcu dobijemy do najniższej krajowej, jeszczce kilka miesięcy ciężkiej pracy i jesteśmy u celu...

Nie

Zamiast rozwiązywać problemy to lubi sobie pogadać z nie którymi pracownicami.Kierownik nie powinien spouchwalać się z pracownikami.Powinien każdego sprawiedliwie traktować. I powinien mieć zastępcę z zewnątrz zakładu.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie ZF Group na stanowisku Inżynier konstruktor? 29 listopada pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

Inne warunki

Czy panie z listwy są przyjęte na innych warunkach?Co chwilę wyjście a to na papieroska a to na stołóweczkę.

Dziwne

Co tak się ludzie zwalniają na potęgę?czyżby powolny koniec (usunięte przez administratora)

Kandydatka

Raczej.
@Kandydatka

Jak trafisz na obróbkę to dasz radę, najlepiej trafić na sensor tam jest najlżej. Na montażu jest bardzo ciężko. A tak szczerze to poszukaj innej roboty chyba ,że masz jakieś znajomości u liderów chociaż możesz trochę się poprzymilac to powinno wystarczyć oni to lubią.

Z daleka
@Kandydatka

Uciekaj jak najdalej z tego dziadostwa.Robilem w różnych fabrykach także i tej,ale czegoś takiego to nie przeżyłem.

Z daleka

Ludzie niszczą sami siebie. Kolesiostwo na pierwszym miejscu.Czechowiczanie ..ehhh.

W punkt
@Raczej.

Raczej

Mija

Jak dostać się do pracy w tej firmie w Częstochowie, tylko przez stronę ZF czy jest inny sposób?

Kandytat

Czy w firmie zf można liczyć na awans?czy pokazanie chęci nauki i podejścia pozytywnego do pracy jest w tej firmie ważne?

Kto

Ludzie którzy zwalniają się po 15 latach pracy to mówi samo za siebie.

O pracę w mieście Częstochowa nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie ZF Group?

Eaton

Przesyłam serdeczne pozdrowienia dla osób pracujących z Panem L#####iuk od osób pracujących w jego byłym zakładzie. Zapewne sobie znajdzie lub już ich ma, największych lizusków co donoszą jako pierwsi z całej hali. Z doświadczenia wiem że, należy uważać na niego i jego "lizuskow" potrafi dużo dać aby znać prawdę.

Zf2

Jak na razie jest OK, lecz widać że zaczyna się rozkręcać i z mojego indywidualnego odczucia będzie jak były kierownik zm.C Obym się myliła.

Zostaw merytoryczną opinię o ZF Group - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w ZF Group?

Zobacz opinie na temat firmy ZF Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 172.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 159, z czego 6 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF Group?

Kandydaci do pracy w ZF Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042