Opinie o Pc-Net Rafał Latacz w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pc-Net Rafał Latacz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pc-Net Rafał Latacz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pc-Net Rafał Latacz w Częstochowa

Ciekawska Nowy wpis

Jak wygląda praca w tej firmie ?

Koneser Nowy wpis

ten kurnik jeszcze istnieje ? czy to już padło w tym garażu ?

Honorata Nowy wpis
@Koneser

Czemu w ten sposób nazywasz firmę Pc-Net? Rozumiem, że piszesz z perspektywy byłego pracownika tego miejsca. Może dodasz coś bardziej merytorycznego i przydatnego potencjalnym pracownikom?

Iwona

@Adam, dziękuję za Twój wpis w wątku opinii o pracy w firmie Pc-Net Rafał Latacz. Czy możesz przybliżyć czytelnikom skąd posiadasz informacje na temat tego pracodawcy? Może masz doświadczenia związane z pracą w tym miejscu, którymi mógłbyś się podzielić z innymi forumowiczami? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

Jarmuż266 Nowy wpis
@Iwona

Ja pracowałem w tej firmie dosyć dawno i gdyby nie sytuacja rodzinna to pewnie pracowałbym do dnia dzisiejszego

Z tego co wiem to nie firma z piwnicy :) Obsługują największe firmy w woj. Śląskim. Do tego fachowcy, naprawiają wszystko a ceny maja konkurencyjne i lepsze nawet niż w innych corpo :)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Pc-Net Rafał Latacz? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
Iwona

@pik - a możesz napisać nieco więcej? Jak oceniasz Pc-Net Rafał Latacz jako pracodawcę? Jakie są gwarantowane warunki zatrudnienia? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

xxxx
@Iwona

heheheh to mała lokalna firemka w piwnicy nie żadne corpo czy duży zakład jakość usług słaba najniższa krajowa .. raczej chylą się ku upadkowi ...

Cezary

Jest tak dobrze czy tak źle? Dlaczego nie piszecie, chciałbym tu pracować, warto??

HR

Czy jakieś nieczyste zagrania w stosunku do klientów się zdarzają?

pik

Popracujesz troche to będziesz widzieć konkretne zdarzenia, jak bedziesz miec dosyc daj znac:)

Iwona

@K dlaczego tak oceniasz pracę w firmie? Masz na myśli konkretne zdarzenia?

K

Odradzam !!! Zenada

roberto

ja będę natomiast spała spokojnie jak uda mi się u was zdobyć zatrudnienie - poza tym czytałam ostatnio że wynajem kserokopiarek staje się powoli hitem an polskim rynku, liczę na związane z tym możliwośco

anty

AntyRafał a z czego tu sie cieszyc z garnuszka u zony, trzeba sie wyżyc na pracownikach, odradzam!! każdemu kto chce spac spokojnie.

antyRafał

rafałku pdokrasc to sobie mozesz ciasteczko ; p ze spizarki jestes bardzo smutnym chłopaszkiem :P z kompleksami :) moze nie jest ci dane prowadzic dużą firme :) ??? czy cos : D

były

Tak sie składa, że to nie konkurencja tylko szczera prawda, każdy ma prawo sie bronic, ale jest też wolność słowa jeżeli komuś działa sie krzywda to ma prawo o tym napisać bo w naszym mieście przy 20 % bezrobociu znajdzie sie jakiś "nieszczęsnik", który trafi na ta firmę, a nikomu tego nie życzę. I jak mówią wszystkie statystyki nie wynagrodzenie, a atmosfera w firmie jest najważniejsza, dlatego odkąd pamiętam ta firma szuka pracownika i nie dziwie się że go nie może znaleźć, choćby mi zapłacili 10 tyś miesięcznie to bym nie wrócił do pani A.

Bloger

Internet jest po to aby wolni ludzie mogli wyrażać swoje zdanie. Z tego co widać ponad 10 osób negatywnie wypowiada się o Rafale oznacza to tylko jedno. Najbardziej podoba mi się wypowiedz Kolegi ,,byly pracownik - 2014-10-21 21:28:18 '' :)

i znowu konkurencja nabija negatywy, szkoda że administracja strony tym się nie zajmuje. To jest karane !

byly pracownik

Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy u tych ludzi i nie wiadomo kto gorszy bo szpilke to chyba pani szefowa nakreca. Naprawde trzeba miec wyjatkowy dar zeby potrafic tak ludzi do siebie zrazić. Zero szacunku do pracownika to mało powiedziane. Zero zaufania, zero samodzielności,oddech wscipskiej ..czujesz na plecach, prawde mówiąc zanim kawe sobie zrobisz czy skorzystasz z toalety to głąboko sie zastanowisz czy wypada. Jeżeli to ma byc kołchoz to doskonale udaje sie wprowadzic taka własnie atmosfere. A nie sa jacys wybitnie wielcy, pomimo uważania sie za alfe i omege, niech dziekuja bogu ze mieli troche wiecej szczescia i moze wypadaloby to teraz docenic, a nie wyżywać sie na pracownikach.

Klient Tomek W.

Musze przyznać,że dowiadywałem się w Częstochowie o naprawę urządzeń drukarek i laptopów i jeszcze nie usłyszałem dobrego słowa o tym Panie Rafale. Dużo osób jest nie zadowolonych wręcz naciągniętych. Teraz jest bardzo ciężko o pracę w Częstochowie ale nie popadajmy też w skrajność i nie pracujmy dla takich ludzi. Może kiedyś się nauczą szacunku do ludzi.

Nie widzę żadnych wyzwisk a u siebie w pracy też widze małolatów co im się wydaje że rozumy pozjadali a są głupiutkie dzieciaki Do pracy nie ma chętnych tylko do wypłaty, fury i komóry :)

ktos

Widac wypowiedzi własciciela na wysokim poziomie, zenada, jak ktos kto ma firme moze wyzywac bylych pracownikow i pisac takie teksty, wlasnie widac jaka kultura panuje w tej malutkiej firemce...

Zostaw merytoryczną opinię o Pc-Net Rafał Latacz - Częstochowa

• Jak się pracuje w Pc-Net Rafał Latacz?

Zobacz opinie na temat firmy Pc-Net Rafał Latacz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Pc-Net Rafał Latacz