F.H.U Ekogrin-t Baldy Piotr

Dąbrowa Górnicza

Opinie o F.H.U Ekogrin-t Baldy Piotr

byly pracownik 2011-02-03 20:06:27
nie polecam...(usunięte przez administratora),nie szanuje -pracownikow spuznia sie z wynagrodzeniami i nie liczy sie z tym ze ludzie nie maja co jesc i za co dzieci nakarmic...mysli tylko jak oskubac pracownikow z ich pieniedzy...szczescie ze sie uwolnilem od tego (usunięte przez administratora)
pracownik 2011-02-28 00:01:11
Czysta bzdura.Wypłaty w terminie,żeby wszyscy tak płacili.(usunięte przez administratora) który nie chciał pracować i narobił szefowi tylko strat finansowych. I tak za długo go trzymał.Po zwolnieniu prosił się szefa żeby go znowu przyjął bo niema za co nakarmić dzieci,jednak podczas pracy o tym nie myślał.(usunięte przez administratora)
smile 2012-05-22 10:21:32
tak jest swieta prawda chodzilem tam na remonty i tak ciezko obgadywali (usunięte przez administratora) poprostu zrobili na zlosc gosciowi bo dudi jest spoko i tam pracuja dewoty same gadali na (usunięte przez administratora) np.tacy jak blondynek z zabkowic kozak ostry i reszta kazdy nadawal na swojego pracodawce smieszni ludzie he he frajery
mis 2012-05-22 12:01:06
jak tak mowisz na dudka to napisz kozaku kim jestes duzo gadasz
gabi 2016-05-19 19:48:49
Oj nie wiem @jaks widziałem, że w krs-ie są nadal więc chyba prowadzą cały czas działalność może ktoś się wypowie konkretnie bo takie pisanie to nic nie daje
Zostaw swoją opinię o F.H.U Ekogrin-t Baldy Piotr - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U Ekogrin-t Baldy Piotr