Opinie o Komputronik S.A. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Komputronik S.A. . Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Komputronik S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komputronik S.A. w Gliwice

Igor Nowy wpis

Świetny pracodawca, atmosfera super dlatego właśnie takie firmy warto polecać.

ByłyPracownik Nowy wpis

Praca idealna dla ludzi którzy chcą wegetować w życiu, bardzo uwsteczniająca umysłowo praca. Żadnych perspektyw na przyszłość. Idealna dla "nerdów" którzy boją się spróbować czegoś nowego.

Miro Nowy wpis

Jaka jest przyczyna, że tak dawno nikt nie pisał. Domyślam się, że jest w firmie na tyle dobrze, że nikomu nie chce się pisać. Szukający pracy tak jak ja chętnie zaglądają na forum

Weronika Nowy wpis

Na stronie Komputronik S.A. znajdziecie oferty pracy! http://www.komputronik.com/content/237/Aktualne-oferty-pracy.html Które stanowisko Was interesuje?

Brałeś udział w rekrutacji do Komputronik S.A. . Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Kermixx

U nas w salonie kierownik był naprawdę w porządku i jak salon wypracowywał dobre wyniki to były dodatki/premie, ale to już chyba kwestia indywidualna od tego co jest narzucone z góry - tak czy siak pracę wtedy oceniam bdb.

uu

Na pewno na podstawowe zarobki @wer, ale czy premia się jeszce do nich pojawia? Dziekuję za odpowiedź

Gerrez

@up najlepiej pytaj bezpośrednio u źródła, żeby nie było przekłamań na forum, powinieneś bezproblemowo dowiedzieć raczej w dziale HR jakie ogólnie warunki oferują, zakres obowiązków, czy są jakieś dodatkowe benefity do pensji etc.

jerrefel

Ja w zasadzie firmę znam od dobrej strony ale to mówię o obsłudze tel klienta, warunki są bardzo w porządku, sprzęt do wykonywania pracy zapewniony i bez jakiegoś niezdrowego nacisku, dobra atmosfera a to akurat dla mnie ważne bo inaczej pewnie szybko bym zmieniał :)

erdzik

@up - no tak ja pisałem, w kwestii płacenia na czas nie było problemów, pensja była zgodnie z umową i na czas, ja dlatego się skusiłem bo miałem okazję zdobyć doświadczenie a umowa o pracę to do tego naprawdę konkretny atut imho.

erdzik

@up - miałem umowę o pracę, inna osoba która ze mną pracowała na sprzedaży też, ale może to zależy też od konkretnego salonu, u nas z tym problemu nie było a był to też spory atut, niby na umowie dzieło/zlecenie więcej kasy zostaje w kieszeni ale umowa o pracę jednak daje inne bonusy - ja wolałem tą druga i dlatego też m.in. się zdecydowałem wtedy na pracę

erdzik

ja sobie chwaliłem bo u nich zaczynałem w salonie, udało się pracę dostać bez doświadczenia na start i wreszcie gdzieś można było to doświadczenie zdobyć, generalnie na plus zaliczę fajną atmosferę i paru fajnych poznanych ludzi, finansowo na starcie dla studenta było ok, kwestia też kogo się trafi, ja widać trafiłem ok :)

IdaBa

Prace w Gliwicach odradzam , Szef ma tyle wspólnego z elektroniką baba z sklepu spożywczego. Pani szanowna zastępca, myśli że pozjadała wszystkie rozumy , podbiera zamówienia dla siebie i urządza sobie wyścig szczurów. Kasa słaba , około 1400 podstawy i premie, oczywiście nacisk na polisy i raty. Więc jak dobrze Ci pójdzie do około 2 tyś jak nie to 1600 zł~. Grafiku nie da się ustalić bo max 3 osoby zatrudnione jak jest 4 to jest dobrze. Kierownik oczywiście wszystko pod siebie robi. Praca dla osób które chcą sobie dorobić na studiach . Na dłużej nie polecam.

komputeresa

też mam świadomość że ta firma jest dość duża, ma wyrobioną już renomę na rynku więc potencjalnie odbieram ją jako stabilniejsze i warte zainteresowania miejsce pracy. chcę się zatrudnić w Komputronik S.A., ogólnie to jakie wymagania trzeba spełniać i jakie mieć kwalifikacje żeby zatrudnienie u nich dostać?

Miszek

ja moge ocenić sklep jako sklep, z poziomu klienta jest w porządku, obsługa miła i duzy wybór sprzętu

Jacek Y.

Witam mam kilka pytań: jakie są zarobki netto w Komputroniku? Jaka jest umowa? Na ile jest umowa? Czy są szkolenia?

MT
@Jacek Y.

Potwierdzam, jest max mobbing przez regionalnego Marcina T., ale teraz to już nie jego teren, więc ludzie odetchnęli. Obecnie znęca się m.in. nad ludźmi w Częstochowie, Łodzi, Krakowie, Tarnowie. Jego ego wielokrotnie przewyższa IQ. Bufon jakich mało i działa trochę na oślep. Ogólnie przez przyciskanie śruby jest poprawa obsługi, to fakt, ale to nie jego zasługa tak na prawdę, tylko "systemu". Można to samo robić ale z szacunkiem dla ludzi.

były

dyszka - 2013-01-10 13:34:42 Dzisiaj byłem na rozmowie w Komputroniku w Gliwicach na ul. Lipowej w CH Forum. Rekrutujący koleś to porażka. Nie wiem skąd się wziął,chyba z Toszka(?). Zaczął na rozmowie pytać o rzeczy , które zupełnie nie były potrzebne na danym stanowisku tj. handlowca. Ba ! Ten Pajac jeszcze kwestionował wcześniej wykonywaną przezemnie pracę nie mając o niej zielonego pojęcia ! Cham i tyle ! Wszystkim , którzy poszukują pracy w Komputroniku , nie polecam rozmowy u tego.....Z chęcią bym gościa zbeształ bo czuł się bardzo pewny siebie , ale po prostu żal mi takich ludzi.Jeżeli rekrutujący jest tak powalony to praca tam musi być mobbingiem w 100%. Pozdrawiam.hehehe cóż moje oczęta widzą... Zapewne mowa o kier. regionalnym:) Póki on bedzie "u władzy" Komputronik będzie schodził (i tak będąc już na niskim poziomie) na psy. Szacunek do pracowników? pffffff Tam jesteś NIKIM. Nie wiem jakim cudem jego przyjęli. Zerowa wiedza o sprzęcie (no ale jak się przychodzi z branży odzieżowej to o czym mowa). Nie znam salonu, który ma on pod sobą, żeby jakikolwiek pracownik powiedział o nim jakieś dobre słowo. Rotacja pracowników przybiera na sile w zastraszającym tempie. Teraz to chyba każdy nowy będzie pracował po 3 miesiące tylko na umowę próbną i bye bye. Z kilkuosobowego składu, który pracował w zeszłym roku, obecnie został tylko 1 pracownik (pewnie do czasu), reszta na bruk łącznie z kierownikiem salonu i jego zastępcą. To daje do myślenia. Zarobki marne a i tak na każdym kroku obcinana premia. Jak się dowiedziałem ile zarabia konkurencja bądź sprzedawca w innych sklepach w C.H. to się za głowę chwyciłem. Tu się zarabia szmaciane pieniądze a na głowie kredyty, ubezpieczenia, leasingi, internet i inne śmieszne usługi. No i te śmiechu warte regułki przy obsłudze klienta, gdzie w większości przypadków działało to tylko zniechęcająco dla nich. Kiedyś faktycznie był raj jeśli chodzi o zarobki. Dzisiaj stanowczo odradzam prac

dyszka

molik

sklepik w dobrej lokalizacji, zamawiam online na ich stronie i odbierałem w salonie, bardzo duży plus

Govik

Dziwne ja zamawiałem bardzo często u nich sprzęt i powiem tak kiedyś 2 dni max .. teraz nawet tydzień trzeba czekać ..nawet na to co jest na magazynie w centrali ... Co tam zaglądam widzę nowe twarze. Wcześniej byli ci sami handlowcy a teraz co pół roku nowi ludzie ?? odchodzą z firmy w której jest dobrze ?? ....

Mino

Od strony klienta mogę polecić, dobra obsługa, szybka realizacja zamówień w sklepie online. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Komputronik S.A. - Gliwice

Komputronik S.A.