Komputronik S.A.

Gliwice

Opinie o Komputronik S.A.

Govik 2012-09-17 20:13:26
Kiedyś tak .. obecnie nie polecam.
Patrzą tylko jak by ci tu obciąć kasę z premii. w podstawa jest żałosna.
Profesjonalizm jaki był kiedyś podejrzewam już nie wróci.
Mino 2012-09-23 15:51:02
Od strony klienta mogę polecić, dobra obsługa, szybka realizacja zamówień w sklepie online. Polecam!
Govik 2012-10-25 11:04:21
Dziwne ja zamawiałem bardzo często u nich sprzęt i powiem tak kiedyś 2 dni max .. teraz nawet tydzień trzeba czekać ..nawet na to co jest na magazynie w centrali ... Co tam zaglądam widzę nowe twarze. Wcześniej byli ci sami handlowcy a teraz co pół roku nowi ludzie ?? odchodzą z firmy w której jest dobrze ?? ....
molik 2012-12-21 10:40:16
sklepik w dobrej lokalizacji, zamawiam online na ich stronie i odbierałem w salonie, bardzo duży plus
dyszka 2013-01-10 13:34:42
Dzisiaj byłem na rozmowie w Komputroniku w Gliwicach na ul. Lipowej w CH Forum. Rekrutujący koleś to porażka. Nie wiem skąd się wziął,chyba z Toszka(?). Zaczął na rozmowie pytać o rzeczy , które zupełnie nie były potrzebne na danym stanowisku tj. handlowca. Ba ! Ten Pajac jeszcze kwestionował wcześniej wykonywaną przezemnie pracę nie mając o niej zielonego pojęcia ! Cham i tyle ! Wszystkim , którzy poszukują pracy w Komputroniku , nie polecam rozmowy u tego.....Z chęcią bym gościa zbeształ bo czuł się bardzo pewny siebie , ale po prostu żal mi takich ludzi.Jeżeli rekrutujący jest tak powalony to praca tam musi być mobbingiem w 100%. Pozdrawiam.
były 2013-02-06 15:20:31
dyszka - 2013-01-10 13:34:42

hehehe cóż moje oczęta widzą...
Zapewne mowa o kier. regionalnym:) Póki on bedzie "u władzy" Komputronik będzie schodził (i tak będąc już na niskim poziomie) na psy. Szacunek do pracowników? pffffff Tam jesteś NIKIM. Nie wiem jakim cudem jego przyjęli. Zerowa wiedza o sprzęcie (no ale jak się przychodzi z branży odzieżowej to o czym mowa). Nie znam salonu, który ma on pod sobą, żeby jakikolwiek pracownik powiedział o nim jakieś dobre słowo. Rotacja pracowników przybiera na sile w zastraszającym tempie. Teraz to chyba każdy nowy będzie pracował po 3 miesiące tylko na umowę próbną i bye bye. Z kilkuosobowego składu, który pracował w zeszłym roku, obecnie został tylko 1 pracownik (pewnie do czasu), reszta na bruk łącznie z kierownikiem salonu i jego zastępcą. To daje do myślenia. Zarobki marne a i tak na każdym kroku obcinana premia. Jak się dowiedziałem ile zarabia konkurencja bądź sprzedawca w innych sklepach w C.H. to się za głowę chwyciłem. Tu się zarabia szmaciane pieniądze a na głowie kredyty, ubezpieczenia, leasingi, internet i inne śmieszne usługi. No i te śmiechu warte regułki przy obsłudze klienta, gdzie w większości przypadków działało to tylko zniechęcająco dla nich. Kiedyś faktycznie był raj jeśli chodzi o zarobki. Dzisiaj stanowczo odradzam prac
Jacek Y. 2014-02-28 09:46:48
Witam
mam kilka pytań:
jakie są zarobki netto w Komputroniku?
Jaka jest umowa?
Na ile jest umowa?
Czy są szkolenia?
Miszek 2014-06-23 10:27:21
ja moge ocenić sklep jako sklep, z poziomu klienta jest w porządku, obsługa miła i duzy wybór sprzętu
MT 2014-08-29 09:28:39
Potwierdzam, jest max mobbing przez regionalnego Marcina T., ale teraz to już nie jego teren, więc ludzie odetchnęli. Obecnie znęca się m.in. nad ludźmi w Częstochowie, Łodzi, Krakowie, Tarnowie. Jego ego wielokrotnie przewyższa IQ. Bufon jakich mało i działa trochę na oślep. Ogólnie przez przyciskanie śruby jest poprawa obsługi, to fakt, ale to nie jego zasługa tak na prawdę, tylko "systemu". Można to samo robić ale z szacunkiem dla ludzi.
komputeresa 2015-02-19 17:58:30
też mam świadomość że ta firma jest dość duża, ma wyrobioną już renomę na rynku więc potencjalnie odbieram ją jako stabilniejsze i warte zainteresowania miejsce pracy. chcę się zatrudnić w Komputronik S.A., ogólnie to jakie wymagania trzeba spełniać i jakie mieć kwalifikacje żeby zatrudnienie u nich dostać?
IdaBa 2016-04-08 08:44:57
Prace w Gliwicach odradzam , Szef ma tyle wspólnego z elektroniką baba z sklepu spożywczego. Pani szanowna zastępca, myśli że pozjadała wszystkie rozumy , podbiera zamówienia dla siebie i urządza sobie wyścig szczurów. Kasa słaba , około 1400 podstawy i premie, oczywiście nacisk na polisy i raty. Więc jak dobrze Ci pójdzie do około 2 tyś jak nie to 1600 zł~. Grafiku nie da się ustalić bo max 3 osoby zatrudnione jak jest 4 to jest dobrze. Kierownik oczywiście wszystko pod siebie robi. Praca dla osób które chcą sobie dorobić na studiach . Na dłużej nie polecam.
erdzik 2016-06-02 08:12:22
ja sobie chwaliłem bo u nich zaczynałem w salonie, udało się pracę dostać bez doświadczenia na start i wreszcie gdzieś można było to doświadczenie zdobyć, generalnie na plus zaliczę fajną atmosferę i paru fajnych poznanych ludzi, finansowo na starcie dla studenta było ok, kwestia też kogo się trafi, ja widać trafiłem ok :)
erdzik 2016-07-11 08:55:56
@up - miałem umowę o pracę, inna osoba która ze mną pracowała na sprzedaży też, ale może to zależy też od konkretnego salonu, u nas z tym problemu nie było a był to też spory atut, niby na umowie dzieło/zlecenie więcej kasy zostaje w kieszeni ale umowa o pracę jednak daje inne bonusy - ja wolałem tą druga i dlatego też m.in. się zdecydowałem wtedy na pracę
erdzik 2016-07-20 09:53:49
@up - no tak ja pisałem, w kwestii płacenia na czas nie było problemów, pensja była zgodnie z umową i na czas, ja dlatego się skusiłem bo miałem okazję zdobyć doświadczenie a umowa o pracę to do tego naprawdę konkretny atut imho.
jerrefel 2016-09-02 09:50:30
Ja w zasadzie firmę znam od dobrej strony ale to mówię o obsłudze tel klienta, warunki są bardzo w porządku, sprzęt do wykonywania pracy zapewniony i bez jakiegoś niezdrowego nacisku, dobra atmosfera a to akurat dla mnie ważne bo inaczej pewnie szybko bym zmieniał :)
Gerrez 2016-10-16 09:22:06
@up najlepiej pytaj bezpośrednio u źródła, żeby nie było przekłamań na forum, powinieneś bezproblemowo dowiedzieć raczej w dziale HR jakie ogólnie warunki oferują, zakres obowiązków, czy są jakieś dodatkowe benefity do pensji etc.
uu 2016-10-16 11:58:47
Na pewno na podstawowe zarobki @wer, ale czy premia się jeszce do nich pojawia? Dziekuję za odpowiedź
Kermixx 2016-11-04 08:27:14
U nas w salonie kierownik był naprawdę w porządku i jak salon wypracowywał dobre wyniki to były dodatki/premie, ale to już chyba kwestia indywidualna od tego co jest narzucone z góry - tak czy siak pracę wtedy oceniam bdb.
Zostaw swoją opinię o Komputronik S.A. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komputronik S.A.