logo Schneider Electric Industries Polska Sp. z o.o.

Schneider Electric Industries Polska Sp. z o.o.

Bukowno

Opinie o Schneider Electric Industries Polska Sp. z o.o.

K2 2011-02-18 04:52
firma beznadzieja.2 lata autopsji.dobrze traktują ludzi tylko wtedy gdy siedzą cicho i się nie buntują.tam ludzie ulegli kakiejś zbiorowej psychozie.traktuja to miejsce jak boga.jakby tak przeliczyć miesięczny zarobek z kwartalna pensja to nie wychodzisz więcej niz 1200 na m-c i to pod warunkiem że przepracujesz cały miesiąc.ciągle nie ma zamówień.bhp 1 miejsce to pic na wodę i fotomontaż.trzeba się osobiście przekonać co firma robi gdy jest wypadek.choćby drobny.adecco nia zarabia więcej niż najniższa krajowa.chyba że magazyn ma więcej i biuro.atmosfera zależy gdzie trafisz w niektóre miejsca lepiej nie.
adc 2014-10-09 12:52
ogolnie firma spoko. nie rozumię tam tylko tego,ze cały czas brak części lub brak zamówień.Z dnia na dzien potrafi zmienić się tam wszystko.Zatrudniają firmy zewn. i podwykonawców wszyscy mają te same obowiązki,a jeśli chodzi o przywileje,to tylko ludzie z umowami schneider-a je mają.
Pracownicy ogólnie spoko,choć trafiają się i tacy,którzy myślą że sa the best.
olek 2016-04-27 10:23
a czy odbywa sie u nich bezposrednie zatrudnienie czy tylko zatrudniają przez agencje pracy? Nie ukrywam,że zalezy mi na tym by mieć umowę o pracę nie chce miec zleceń.
ReVlka 2017-03-18 14:35
Agencje, agencje - a dodam jeszcze raz - agencje.
Jak się poszcześci, to sie dostanie umowe pod SE.
Takie czasy.
Zostaw swoją opinię o Schneider Electric Industries Polska Sp. z o.o. - Bukowno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schneider Electric Industries Polska Sp. z o.o.