EWPA - Maszyny Budowlane Sp. z o.o.

Komorniki

Opinie o EWPA - Maszyny Budowlane Sp. z o.o.

bazz 2011-10-07 15:39:51
Dramat i fałsz.
Art-Uro 2012-01-19 15:15:30
Miałem okazję pracować w tej firmie. Ogólnie firma wypłacalna, o premiach ZAPOMNIJ !!! Zarobki naprawdę niezłe, szanse na jakikolwiek awans ZEROWE !!!. Generalnie firma i praca ok! ale tylko jak jesteś lizusem i kłamcą. Firma duża ale trochę zadufana, myśli, że wszystko może a tak nie jest, paru ludzi na wysokich stanowiskach totalnie bez pojęcia i polotu !!! Jeśli nie masz roboty to przyjmij się i pracuj, jeśli znajdziesz cokolwiek innego to UCIEKAJ !!!
Dla młodych BRAK PERSPEKTYW !!!
PEPO 2012-03-20 22:01:14
Praca to praca, całkiem fajna atmosfera w centrali, ludzie w firmie ok, bardzo duży przekrój więc nie ma nudy oczywiście jeśli ktoś ma wysoki poziom interpersonalny czyt wyrozumiałości- są konflikty są sukcesy wzloty i upadki itd, awans..no cóż nie od razu zbudowano Kraków ale to moje wrażenie. Na pewno polecę spróbować Przekonać się na własnej skórze warto, branża budowlana ma swój charakterystyczny klimat i zasady. pozdrawiam
Ziom 2012-03-20 22:07:51
bazz - 2011-10-07 15:39:51

Dramat i fałsz.
Czarny PR w niedouczonym wydaniu..
2013-10-17 22:14:27
już więcej nie zaufam tej firmie
wielbiciel 2014-11-03 13:46:57
Jeszcze tam pracuję- ale już ostatnie dni.
To jest firma dla uprawiających lizusostwo i wazeliniarstwo- wtedy znajdziesz sobie tutaj miejsce. Zapomni o jakimkolwiek rozwoju i awansie. Totalny brak perspektyw.Pensje jako takie. Premie tylko dla dyrektora- dla ciebie jałmużna.

beny 2014-11-22 14:29:17
Byłem tam kiedyś na rekrutacji. To jakaś porażka. Dyro opowiadał mi kilkanaście minut o firmie i wszystkich spółkach powiązanych. Koloryzowanie na maxa. Zastanawiałem się po co tutaj przyszedłem. Gość nieźle zakręcony- brak umiejętności prowadzenia rekrutacji widoczny gołym okiem. Już po kilku minutach pojawiło się pytanie- co ja tutaj robię?. Totalna amatorka i brak profesjonalizmu. Chcieliby powalczyć z konkurencją, ale wynagrodzenia jak dla praktykantów. System premiowania jakiś nie jasny- czuć natychmiast matactwem. Chyba wielbiciel" ma rację " dla dyrektora premia dla ciebie jałmużna.
rafi 2014-12-06 17:40:17
Pracowałem tam kilka miesięcy w 2011 r. To jakaś porażka... Totalnie niekompetentnie zarządzana firma.. Mieli swoje 5-minut, ale tego nie wykorzystali.Byli tam konkretni ludzie,ale nie chciano korzystać z ich doświadczenia. Kierownictwu wydawało się, że oni wiedzą najlepiej. Najlepiej to potrafili obliczać swoje premie. Totalny brak profesjonalizmu.
klient 2015-03-27 19:31:39
A ta firma jeszcze funkcjonuje? Są jeszcze naiwni, którzy z nimi współpracują?Totalny bałagan i brak organizacji. Brak serwisu, brak części zamiennych totalny brak organizacji! Kadra totalnie niekompetentna i nie znająca specyfiki tej branży. Jak można funkcjonować kiedy na obsługę serwisową czeka się tygodniami, bo nie mają części. Serwisanci przyjeżdżają na usługę bez niezbędnych części mimo, że przy zgłoszeniu informuję, co jest uszkodzone. Specjaliści od naprawiania drutem i białym sznurkiem- totalne kowalstwo".Bądźcie czujni zanim coś tam kupicie.
DD 2015-03-28 18:45:06
Nie jest zle przedewszystkim dobra atmosfera i fajni ludzie z tego co sie orientuje to maja dobrych mechanikow a jesli chodzi o dostepnosc czesci to glownie zalezy od dostawcow
klient 2015-07-18 22:41:13
ty gościu chyba żyjesz w czasach prl-u od dostawców zależy czas dostaw części chłopie gdzie ty żyjesz ? zmieńcie dostawców po zamówieniu w normalnej firmie do godziny 16 części są na drugi dzień a nie po tygodniu . mechanicy nawet dobrzy nie naprawią maszyn młotkiem i przecinakiem co wnioskuję do tej pory im to wychodziło . szkolenia klucze specjalistyczne wiedza to jest potrzebne mechanikom szkoleń zero kluczy obejrzyjcie zdjęcia na stronie niekompletny pseudokomlet chociaż dla zdjęć mogli kupić nowy ale ich sprawa jeśli firma nie ma świecy do gx 160 no klękajcie narody o bardziej zaawansowanych częściach zapomnijcię po 2 tygodniach będą JAK MACIE KASĘ NA CZEKANIE NA NAPRAWĘ POLECAM
JA TAM NIE ZAWIOZĘ JUŻ NAWET MŁOTKA DO OSADZENIA TRZONKA sorka czas za długi kasa za wysoka kwalfikacje raczej niskie
Mechanik Maszyn Budowlanych 2015-10-04 18:54:17
Co do pracy serwisu faktycznie jest w tym troszkę prawdy. Mam stały kontakt z ludźmi zarówno z Ewpa "Polska" (MASZYNY BUDOWLANE)jak i z EWPA "Francuska"(KILOTUO). Zarówno tu i tu serwis maszyn nigdy nie był na wysokim poziomie. Mechanicy może mieli dużo chęci, ale chęci się kończyły wtedy kiedy trzeba było się prosić o podstawowe narzędzia i przyrządy czy kiedy chciało się dostać zasłużone podwyżki. O szkoleniach naukowych, serwisowych mechanik mógł sobie pomarzyć. Wszystkiego od podstaw musiał uczyć się sam. Czasami także organizacja samych placówek mocno szwankuje (nikt nie ma jasno napisanych zakresów obowiązków i nikt nie jest z niczego rozliczany). Efekt jest taki, że obie firmy EWPA działają w takim marazmie, z reguły nikomu nic cię się chce, nie przejmują się zbytnio losami swoich czy zewnętrznych maszyn. Większe szanse na rozwój daje jednak firmie EWPA-KILOTOU bo wiem, że francuski właściciel na pewno sobie na pewne rzeczy nie pozwoli. Z moich wiadomości jakie mam to wiem, że w przyszłym roku ma być już zdecydowanie lepiej (nie wiem jak finansowo, ale na pewno organizacyjnie). Pozdrawiam
klient 2015-10-12 20:25:43
Wielokrotnie miałem do czynienia z tą firma. Tam już nie ma szans na zmianę. Bywali tam fajni ludzie i znający się na branży, ale ich nie uszanowano. Teraz pozostał tam zastygły beton". Brakuje tam ludzi z wyobraźnią i pasją. Obecna kadra "pseudo-zarządzająca" widzi tylko kasę i nie ma za grosz pojęcia. Mechaników miewają dobrych, ale co po tym, jak kierownictwo nieudolne. Gdyby nie mechanicy z pasją, to ta firma już dawno by padła. Gołym okiem widać, że większość pracowników zarabia tam na kredyt.
berni 2016-03-18 11:00:26
Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy.Na rekrutacji panowie opowiadają pięknie i reklamują się wspaniale- można w to uwierzyć.Jednak już po kilku dniach pracy widać gołym okiem, że opowieści te są wytworem rozbujanej wyobraźni.Brak profesjonalizmu kadry zarządzającej i brak strategi, brak profesjonalnej obsługi serwisowej. Serwis stacjonarny funkcjonuje beznadziejnie-totalnie amatorskie zarządzanie. Jako handlowiec nie skupiasz się na sprzedaży maszyn tylko na wyjaśnianiu spraw związanych z beznadziejną obsługą serwisu. Handlowiec nie ma odpowiedniego wsparcia zaplecza technicznego.
Były klient EWPA 2016-04-09 15:00:25
Zgadzam się z moim przedmówcą, kolega BERNI ma 100% racji. Serwis maszyn w EWPA MASZYNY BUDOWLANE (nie mylić z EWPA-KILOTUO) jest na beznadziejnym poziomie. Zarówno w oddziałach jak i w głównej centrali w Komornikach mechanicy są na słabym poziomie. Ich wiedza na temat techniki i mechaniki maszyn jest uboga, wszystko to co robią i naprawiają jest jak w totolotku - na chybił trafił. Podstawowe przeglądy to i owszem jakoś im idzie ale profesjonalne pełne naprawy maszyn są już na bardzo słabym poziomie. Zero szkoleń, zero fachowego przygotowania, zero profesjonalnego postępowania. Mając bardzo słabe zaplecze techniczne firma zajmująca się sprzedażą maszyn NIGDY nie osiągnie zadowalającego poziomu. Sprzedać maszynę każdy głupi umie, ale otoczyć klienta opieką techniczną przez cały okres użytkowania maszyny potrafią tylko nieliczni. Na pewno nie EWPA MASZYNY BUDOWLANE. Dostawa części także nie jest na super wysokim poziomie. Bardzo długie terminy oczekiwania, dość wysokie ceny (co z tego że dają wysokie rabaty jak cena wyjściowa/katalogowa jest u nich znacznie wyższa od konkurencji) i czasami bywa, że przychodzą nie te części na które czekamy. Podsumowanie: serwis PAŁA, części zamienne DOSTATECZNY, miejsce na pierwszą pracę DO ZAAKCEPTOWANIA, miejsce rozwojowe PAŁA. Pozdrawiam
Były klient 2016-04-16 09:25:27
Do xghj: oni cały czas kogoś szukają. Wiem, bo jestem na bieżąco w tych sprawach. Wiesz jak to wygląda? Na rozmowie kwalifikacyjnej mają ambitne fajne opowiadania, opowiadają wszystko w super nowoczesnych wizjach, obiecują złote góry. Można w to uwierzyć, wielu ludzi się na to nabiera. Po paru dniach pracy wychodzi szydło z worka: brak organizacji, brak strategii, brak pomysłu, jak w totolotku - wszystko jest na chybił trafił. Poza tym praca w Szczecinie to mina, tutaj wielu handlowców zjadło zęby. W Szczecinie i okolicach nie ma klimatu na handel, nie ma przemysłu, nie ma atmosfery na biznes. To jest pułapka. I firma jest lipa i rynek jest lipa. A dwie lipy na tej samej sprawie to za dużo. Pozdrawiam
Kameleon 2016-10-15 22:13:38
Niestety największym problemem w Ewpa jest to że oni nie szanują ludzi, nie szanują swoich pracowników. Prawda jest taka, że Ewpa to jest taka duża korporacja i tutaj nie obowiązują żadne ludzkie zasady. Prawda jest taka, że tutaj jak się chce zwolnić danego pracownika to się zwalnia z dnia na dzień, bez podania konkretnej przyczyny. W czwartek mówią o tobie same dobre rzeczy, podkreślą jakie mają wobec ciebie plany a w piątek rano podsuwają ci pismo z wypowiedzeniem i mówią wprost: podpisuj to. Żadnych wyjaśnień, żadnego ludzkiego podejścia. Wiem co piszę, bo w tej firmie przerabiałem już bardzo dużo takich zwolnień i każdy był zwalniany właśnie w taki sposób. Prawda jest tak, że w Ewpa liczą się tylko i wyłącznie układy-układziki, jest zupełny brak szczerości, dwulicowość bije po oczach aż razi. W Ewpa nie ma żadnych jasno sprecyzowanych zasad i po nich wszystkiego można się spodziewać, nawet to że z dnia na dzień zmieszają ciebie z błotem. Na szczęście nie tylko oni są na rynku i nie tylko oni zajmują się serwisem maszyn budowlanych. Ja tej firmie nie wróżę niczego dobrego, dopóki kadra zarządzająca nie będzie miała jakieś planu i przede wszystkim nie będą szanować ludzi to nic się nie zmieni, przez najbliższe 10 lat dalej będą za murzynami.
bili 2016-10-19 21:04:05
Dodatkowe benefity i to bez ograniczeń zawija dyro od siedmiu boleści i fałszywy prezes. Obaj siebie warci. Dyrektor zawsze policzy dobrze premię-ale sobie. Dla handlowca znajdą się grosze. Szczyt wałszu i obłudy.
witek 2016-10-19 21:15:43
widocznie nie, a jak wyglada to z umową czy oferują ją na pełny etat czy dają na początek umowę na okres próbny? pisał ktoś , że ciezko sie jest czasem dogadać
Zostaw swoją opinię o EWPA - Maszyny Budowlane Sp. z o.o. - Komorniki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EWPA - Maszyny Budowlane Sp. z o.o.