Opinie o MSV Group Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MSV Group Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MSV Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MSV Group Sp. z o.o. w Lublin

Adam Nowy wpis

Czy możecie do pakietu medycznego dodać współmałżonka ?

kaoa Nowy wpis

to prawda, że u nich normalnie wygląda sytuacja, ale nie wiem czy beda nowe rekrutacje teraz tak naparwde.

jarek Nowy wpis

proszę o informację dla kogo i gdzie ci Państwo robią roboty budowlane, chciałbym ich odwiedzić z kilkoma urzędnikami..... (lub dla kogo robili)

Dario Nowy wpis

Pracowałem w firmie p. Mrugały (ojca właścicielki MSV Group Lublin) przez kilka lat. Do tej pory za ostatnie pół roku pracy nie dostałem wynagrodzenia i już pewnie nie dostanę. Odchodząc z pracy podsunął mi listy płac do podpisania, mówiąc że idzie po kasę. Podpisałem... Dał 500 zł, a winien był 40000. Ludzie!!! Nie idźcie do tej firmy chyba, że chcecie pracować w wolontariacie!!! Jak ktoś potrzebuje świadka do sądu jestem do dyspozycji. Chętnie opowiem o Firmie p.Mrugały.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie MSV Group Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. handlu zagranicznego? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Darek

MSV to firma "rodzinna" z długimi tradycjami w oszukiwaniu pracowników. Do chwili obecnej nie otrzymałem zaległych 1200 zł. Pan Mrugała czyli teść Lukasza Skiby nie przypomina mnie sobie już gdy się przedstawiam i pytam o zaległe pobory. Widziałem ostatnio że znów poszukują naiwnych do pracy :D Jak chcecie pracować za darmo to idźcie, zawsze mówią że przelewy nie doszły itp. Pracowałem dla nich na ul. Sądowej w Lublinie. Oszukali kilkadziesiąt osób i przynajmniej kilka firm którym nie zapłacili za usługi ( wywóz ziemi, minikoparki )Zmienili siedzibę ( byli na przemysłowej) i tyle. Widziałem po ogłoszeniach że nawet w Łodzi grasowali. A teraz podaja nr. tel. do Mrugały w ogłoszeniach. To wszystko prawdziwe informację i jak mają czelność to niech mnie do sądu podadzą. Mam świadków na wszystko i nagrania audio-video. Każdy z poprzednich komentarzy dodanych przez innych oszukanych jaest zapewne prawdziwy. To by było na tyle, jeżeli się z nimi gdzieś już umówiliście na " rozmowę kwalifikacyjną " to dajcie znać. Chętnie zamienię kilka słów z tymi oszustami.

malgorzata

Jak ma być dobrze w tej firmie jak pod przykrywką żony działa pan Skiba Łukasz, który ludzi oszukiwał w LS Contruction, a ojciec w RURBUD, to ta sama szajka

janek

Odrazam tą firme, bak organizacji, brak sprzętu brak wypłat. najgorsze (usunięte przez administratora)

true

Umowy?..Żadnych umów..wypłaty?..koniec lutego a komu za listopad zapłacili?? Firma? ...chyba popierdułka jakaś,banda złodziei. Wystarczy zapytać pierwszego lepszego byłego pracownika..teraz chyba nikt tam nie pracuje Gdzie ta policja??

W żadnym wypadku nie pracujcie tutaj!! Każą na podpuchę robić badania (na własny koszt), ale potem nie rejestrują i nie płacą, chyba że uda się wam ich zmusić do podpisania umowy....

Zostaw merytoryczną opinię o MSV Group Sp. z o.o. - Lublin

MSV Group Sp. z o.o.