Almar

Kartuzy

Opinie o Almar

anonim 2012-02-13 23:02:10
Byłam pracownikiem tej firmy przez pare lat. Pracowałam w biurze. Prawda jest taka - ( usunięte przez administratora ) Sam charakter pracy bardzo fajny - trochę za tym tęsknie. Co do $ - ja miałam w granicach 2500-2900netto, ale mało kto tyle tam wyciąga...( usunięte przez administratora )
monika 2012-04-04 16:10:24
byłam przezrok pracownikiem tej firmy, niestety nie polecam nikomu, bardzo żle traktują pracowników, atmosfera w pracy była okropna,nie było możliwości wyjścia do domu po 8 godz. pracy, nigdy nie było wiadomo na ile godzin się przychodzi, za nadgodziny nie było dodatkowego wynagrodzenia, bezpłatne soboty, (usunięte przez administratora) bardzo niska pensja,( usunięte przez administratora ) Firma jest słynna w powiecie jako najgorszy pracodawca, jednak w danym momencie potrzebowałam jakiejkolwiek pracy, do momentu znalezienia czegoś normalnego.
pracownik 2012-04-07 17:35:40
Dziwię się ludziom którzy piszą takie rzeczy.....jestem pracownikiem tej firmy bardzoooo długo,bywało różnie,ale ogólnie nie zamieniłabym na żadną inną,praca jak praca,nikt nie płaci za nic nie robienie.Zarobki jak na Kartuzy mogą być:)dużo się teraz u nas dzieje,zmiany na lepsze:)
2013-10-01 22:34:36
Pracowałam w tej firmie parę lat i nic nie mogę dobrego na jej temat napisać!(usunięte przez administratora) Pracuje się tam przeważnie po 12 godz średnio 18 dni w miesiącu za 1200-1400 zł Nikomu nie polecam.Do tej pory jestem na tabletkach uspokajających.
Prawde Ci powiem 2014-04-03 10:41:19
Firma dramat, oszukują pracowników, śmieszne zarobki z czego większość idzie pod stołem, czyli standard najniższa krajowa na konto reszta do łapki z czego do tej łapki trzeba się niekiedy prosić po parę miesięcy a i tak prezes znajdzie jakieś powody żeby urwać pieniążki, średnie wynagrodzenie to 1800 zł za nienormowany czas pracy. aha i prezes a raczej jeden z nich to straszny oszust.
Były pracownik 2014-10-24 09:49:00
Pragne złożyć kondolencje rodzinie Piotra Oszajcy w związku z śmiercią.Co do opini wiadomo jak w pracy są różne emocje raz dobre raz gorsze ale zawsze przy przypadkowych spotkaniach poza firmą był normalnym człowiekiem z którym można było siąść i porozmawiać na każdy temat.
Prawde Ci powiem 2014-10-28 15:56:01
Nikt nie zasługuje na taki los, jaki spotkał Ś.P Piotra Oszajce. Pozostawiając prace na boku, był mężem oraz ojcem. Szczere kondolencje dla rodziny. Znając osobę jaką był Pan Piotr wiem że napewno jednego czego mógłby żałować w swoim życiu to niewystarczającą ilość czasu jaką mógł poświęcić rodzinie przez prace. Niech spoczywa w spokoju.
nieprawda 2014-11-26 12:57:05
To chyba jakaś pomyłka, Pan Piotr Oszajca nigdy nie pracował w firmie Almar...
janekdelikatesy 2015-10-13 11:46:45
Busy tej firmy to padaki,dziury w podłużnicach,że inspekcja dopuszcza ta auta, w kontenerze myszy z serami,brudno,gdzie sanepid.
marek 2015-10-13 11:54:17
Praca tam to wyzysk,najgorzej jak z dziada pan się zrobi,gdzie PIP
;ddd 2015-11-07 13:23:25
Firma godna polecenia? lepiej nie piszcie nic, zamiast takich rzeczy, umowa zlecenia, stawka 1200 praca po 9,10 godzin zla atmosfera i zle warunki pracy. zastanówcie sie zamiast coś napiszecie.
lool 2015-12-29 15:04:05
ciekawe kto tak chwali
czy loka i gusia to ta sama osoba ?
Pani Małgorzata A ?
bo w tej firmie nic dobrego nikogo nie czeka
ernest 2016-05-12 11:55:08
widać, że już znaleźli, nareszcie im się udało znaleźć odpowiedniego kierowce. O to nie tak łatwo, coraz więcej jest chętnych, ale bez doświadczenia, z ledwo odebranym w urzędzie prawem jazdy. Teraz też PH potrzebują, ale to też taki standard u nich chyba.
Zostaw swoją opinię o Almar - Kartuzy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Almar