SKOK

Czeladź

Opinie o SKOK

anonim 2011-11-06 17:34:52
Jeśli masz ochotę pracować za groszę a wykonywać niewyobrażalną ilośc obowiązków, wręcz niemożliwą dla jednej osoby. Jeśli masz ochotę być traktowany jak śmieć, to zapraszam do Skok Jowisz.
kris 2012-08-06 21:08:10
Dokładnie pracownik traktowany nawet gorzej niż śmieć, musi wszystko umieć zero wsparcia ze strony kierowników
Smiały 2013-01-23 08:47:53
Ta firma to niestety obraz nędzy i rozpaczy.
Bankrut, który notorycznie łamie prawa pracownicze.
zadowolony 2013-03-31 09:59:23
widać że ktos kto to pisal poprostu nie sprostał tej pracy , i ma w sobie dużo żalu. mam zupelnie odmienne zdanie o tej firmie, jako dluoletni pracownik.
gggg 2013-09-22 22:26:27
Wiecie wogóle jak wygląda rekrutacja do Kasy Jowisz?????I czy wogole jest sens składać tam papiery????
STIW 2013-09-30 19:36:47
Kasa ta to bankrut podobnie jak inne wchodzące w GRUPĘ tzw Kas Stefczyka.Skasowali SKOK Profit,SKOK w Wieprzu,SKOK w BUMAR Łabędy i dalej dołują.Pomoże może komisarz nadany z KNF.Mądrzy pracownicy już dawno powinni szukać coś nowego jak na rynku coś można znależć.SZKODA WAS LUDZIE.Familia jakoś sobie poradzi
Ktoś 2013-11-18 21:41:11
Rozmowę przeprowadza Pani która "drwi" z kandydatów na pracownika.
frugo 2013-12-04 20:48:37
W tej Kasie obowiązuje zasada:jeden pracownik z naboru,jeden z rodziny.Pracować mają ci z naboru a familia pilnuje tych z naboru czy dobrze pracują.
kasikowa 2014-01-18 18:24:46
Nigdy wiecej pracy w tej pseudofirmie.(usunięte przez administratora) dostajesz na każdym kroku i za wszystko od pozal sie boże kierownik oddziału. Latanie z ulotkami po godzinach pracy na porządku dziennym.Pozaty jestes tam kasjerką, doradcą,sprzątaczką i roznosicielem ulotek w jednym za 1300 zł. Żenada jakich mało!!! (usunięte przez administratora)
Pierwszy SKOK 2014-04-29 13:30:38
Witam,

Pracuje w Kasie i mam dobre zdanie na temat Kasy.

1. Rekrutacja ok - szybko, sprawnie, profesjonalnie ( obowiązują dwa etapy)

2. Praca bardzo dobra, dobra atmosfera w pracy, fajni ludzie. Wszystko można "załatwić"

3. Zarobki mniejsze niż w dużych bankach, ale można sobie wynegocjować "przyzwoitą" stawkę.

Więc to co piszecie nie odzwierciedla aktualnie rzeczywistości. Jak się człowiek rodzi niezadowolony - to całe życie narzeka :)
mnbvc 2014-08-05 15:24:40
zarobki marne zasada polowa pracownikow z naboru pracuje na tych z rodziny prawdziwa
Zbyszek 2014-08-09 18:37:30
Banda złodzieji.
Emiliana 2015-02-01 20:31:33
sam to nikt nie przyjdzie, a jak przyjdzie zapytać o pożyczkę to jeśli uczciwie przedstawisz mu ofertę ze wszystkimi kosztami to klient zrezygnuje i nic nie sprzedaż. 90% Twojej pracy to telefoniada do skostniałej bazy i ewentualnie telefony na numery z książki telefonicznej, które i tak już są w dużej części nieaktualne.
gość 2015-02-04 21:35:31
tragicznie - z profesjonalną rekrutacją nie ma nic wspólnego
gość 2015-02-26 23:17:06
Niech nikt się nie łudzi, że w Jowiszu traktują pracownika przyzwoicie. Powoli zamykane są oddziały, a ludzi przenoszą, a potem nagle zwalniają dla uniknięcia odpraw. Wystarczy wykorzystać błędne decyzje i walczyć nawet zgłaszając nieprawidłowości w PIP jest na to 3 lata. Ponoć jest już nawet sprawa w Sądzie Pracy. BRAWO
Jacek 2015-05-19 09:30:52
Nie mam dobrej opinii o SKOK-u (Kasie) Jowisz . Prezes nieuczciwy człowiek zawsze w asyście swojego prawnika. Sam pewnie nie poradził by sobie, dlatego potrzebny mu jest taki drugi "cwany lisek". Jowisz to rodzinna firemka, która ma wtyki w Kasie Krajowej.Jeśli zatrudnia to tylko tanią siłę roboczą , na zasadzie zrobi murzyn swoje, a potem go wyrzucimy . Czy Kubik ma kwalifikacje odpowiednie do prowadzenia instytucji finansowej ??? Czy otacza się wyłącznie ludźmi do czarnej roboty. Z tego co wiem , nie posiada nawet wyższego wykształcenia, a od kandydatów do pracy wymaga cudów w zamian za przysłowiowe nic.Liczę tylko ,że PIP bedzie miał pełne ręce roboty w tym Jowiszu!!! Omijajcie ten parabank z daleka jako klient i jako potencjalny pracownik !!!
!!! 2015-05-29 13:58:11
UWAGA !!! Sprawa w Sądzie Pracy wygrana przez pracownika!!! BRAWO! Czyli warto walczyć o swoje!!!
zwiazany z kaśa pożyczką i pracownikami 2015-06-25 14:51:25
dlaczego skok jest traktowany jak prywatny folwark ? jak firma rodzinna ??? Dlaczego prezes jest nie do ruszenia ? przecież to spółdzielnia .... nic mi się tam nie podoba , czy ktoś tam kontroluje co oni wyprawiają ? prośże się tym zainteresować , powinni mieć na dniach jakieś ichnie zebranie na którym można by coś wreszcie zmienić , ale czy ludzie tam głosujący to tez nie rodzina , albo pracownicy , którzy nie podskoczą wyżej wydana ??? ... W firmie SKOK Jowisz jest prę ludzi którzy zarabiają jak np. Księgowa ,i inne specjalistki ,które wcześniej pracowały w Jowiszu.Pracownicy z poprzejmowanych skoków pozwalniali albo trzymają na głodowych pensjach żeby sami poszli w diabły. Prezes nadaje się jedynie do wymiany bo widać ,że ciągnie SKOK na dno , a ja mam tam pożyczkę , i muszę na to wszystko patrzeć i słuchać po kątach jak kasjerki narzekają na wykorzystywane ich pracy za b. bardzo słabe pieniądze.
Gdzie przemiła Pani Ania ze SKOKu z Gliwic ???? - potrzebne było miejsce dla kogoś z rodzinki na miejsce wiceprezesa ??/ słabe to bardzo Prezesie Jowisza !
mika 2015-07-07 22:41:55
Nietylko w SKOKu potrzebują ludzi. Prosze przejzec inne oferty i zwrocic uwage na inne instytucje. Rotacja w Eurobanku, Gettinie czy PKO nie wymieniajac innych jest przerazajaca. W ciagu 6 mcy pracowalam w 2 instytucjach finansowych i moge z pewnoscia stwierdzic, ze tylko ludzie o silnych nerwach wytrzymuja. Na marginesie wszedzie dobrze gdzie nas nie ma, kasjerki jak narzekaja na wykorzystywanie w pracy niech sie zwolnia i skorzystaja z ofert konkurencji, a wtedy sie przekonaja jak wyglada praca w banku i wtedy docenia to co mialy w Jowiszu. Co do rodzinnych ukladow to mnie nie interesuja bo zawsze byly i beda w kazdej instytucji. Najbardziej chore jest narzekanie i insynuacje na forum. Czy jednak ktos z w/w osob majacych zale i pretensje czy rzucajacych oszczerstwa ma odawage stanac twarza w twarz z tymi osobami np na walnym ? na pewno nie. Pracowalam w Jowiszu ale ta wypowiedz jest jak najbardziej obiektywna.
a 2015-07-14 13:45:07
Pracowałam w Jowiszu . Pracowałam tez w PKO i mam porównanie . Mimo wszystkich plusów i minusów polecam bank ! Przynajmniej jasno wiadomo co można , w SKOku tego niestety nie ma. Mało stabilna kasa , jeśli chodzi o zatrudnienie pracownika. Ludzie pracujący tam trzymają się w swoich grupkach i trudno nawiązać życzliwy kontakt( taki nie fałszywy bo na pokaz są mili ) :-)ale to akurat tak jak wszędzie dla tego nie rozumiem stwierdzenia rodzinne powiązania. W rodzinie to chyba jest miła atmosfera :-)
... 2015-08-11 20:52:20
zarząd komisaryczny w Jowiszu...tylko dlaczego tak późno !!!! I klan rodzinny pękł jak bańka mydlana !!!
Młody 2015-08-11 23:38:55
Gosia daj już spokój :-)
Małgorzata Grudzień 2015-08-12 15:24:35
Jeśli uważasz, że to ja udzielam się na tym forum to jesteś w błędzie, Jak mam coś konkretnego do powiedzenia na temat Kasy Jowisz to robię to pod swoim imieniem i nazwiskiem a nie ukrywam się pod nic nie znaczącymi nickami. Co chciałam zrobić to zrobiłam,wygrałam sprawę,dostałam odszkodowanie i nie satysfakcjonuje mnie kopanie leżącego. Takich osób jak ja jest w Kasie Jowisz dużo więcej,z tym że jedni podejmują konkretne działania a drudzy wylewają swoje żale na forach, nie mnie to oceniać.
alan 2015-08-20 10:20:26
Dostać się do skoku jest o wiele łatwiejsze jeśli tylko mają nabór. Wymagania nie największych lotów od kandydata. Nie wspomnę o poplecznictwie wówczas nawet, gdybyś miał za sobą Harvard możesz mieć kłopoty z posadą w skok-u/może i kpina, ale realna/
alan 2015-08-20 10:22:24
Bynajmniej tak było. A teraz??? zegar cyka!!!
piękna 2015-08-25 21:47:24
Jowisz sięga dna, depozytariusze nie wiadomo na co czekają, sprawiedliwości stała się zadość, Prezes doczekał się tego na co zasłużył.!!
xman 2015-08-26 20:48:54
Prezes będzie miał to na co zasłużył : wkrótce emeryture, regularną wyplatę przez rok i będzie miał wreszczie święty spokój .....czy aż tak żle piękna? a poza tym gdzie kiedykolwiek była sprawiedliwość????? .pozdrowienia dla byłego Zarzadu Jowisza .Powodzenia
man 2015-08-29 14:04:50
"Święty spokój" ha ha ha ha ha ha dobre sobie.Jeśli prezes tak bardzo pragnął świętego spokoju to dlaczego sam wcześniej nie zrezygnował tylko trzeba było zarządu komisarycznego. Przez ostatnie lata ciągnął SKOK na dno niszcząc po drodze to na co inni pracowali przez długie lata, a wszystko po ty by jak najdłużej zajmować prezesowski fotel. Xman piszesz że wkrótce emerytura, to może uściślij, że nie tak wkrótce. To forum czytają ludzie którzy używają rozumu... patrz: kandydaci do Rady Powiatu Będzińskiego, wybory uzupełniające 2014 r. Jeden z kandydatów, niejaki Jan Kubik wiek 58 lat, więc do emerytury brakuje co najmniej 5 lat oczywiście odliczając "regularną wypłatę przez rok". 5 lat w dzisiejszych realiach w Polsce to szmat czasu a w takim wieku i przy prezesowskich aspiracjach znaleźć jakiekolwiek zatrudnienie to nie lada wyczyn, dlatego zgadzam się z piękną, że prezes doczekał się tego na co zasłużył
piękna 2015-09-02 21:05:05
Powinien zgłosić się PUP , iść na kuroniówkę niech zobaczy jak się żyje w kraju za kilka stówek, jemu zawsze było mało!!( Prezeskowi)
zbuntowana 2015-10-18 15:45:41
Jak byłemu Prezesowi Kasy Jowisz P. Kubikowi nie wstyd brać udział w wyborach?!
Położył Skok , a teraz pcha się do nowego koryta !!
Ciekawe skąd wziął kasę na plakaty ? Poprzednie źródełko wyschło?!
Nie głosujcie na tego perfidnego człowieka
Fan zbuntowanej 2015-10-26 20:48:45
Hahaha wracaj do m jak miłość mała osóbko :-)
Krzysiek 2016-01-21 21:26:05
czy w Skoku da się wytrzymać ? i w miarę zarobić ? Słyszałem ,że jak władze się zmieniły to jest jakby spokojniej czy to prawda ?
Artur Grudziński 2016-03-15 12:50:55
Ludzi potrzebują wszędzie :-) z tego co wiem jest teraz dużo "spokojniej" :-)
:) 2016-03-27 17:34:40
Agonia...
ja 2016-04-25 21:30:34
Niestety rządy Kubika doprowadziły do tego, że już nikt nie pracuje!!!
olo 2016-04-26 14:18:05
jak to ???
zygi 2016-04-27 22:04:24
upadłość , zablokowali mi pieniadze, musze czekac az fundusz odda.bylo do przewidzenia. ciekawe jak teraz sie pokaże pani prezesowa i prezes w kosciele, ale tacy to wstydu nie maja . wszystko splywa jak po tlustej gesi..
mann 2016-04-28 11:20:00
No pewnie że się pokażą, jak zwykle, usiądą w pierwszej ławce i z rękami złożonymi na piersiach i z błogosławieństwem księdza przystąpią do komuni. Bo przecież nic się nie stało, to nie ich wina, winny jest poprzedni rząd, winny jest zarządca komisaryczny ale nie prezes. Prezes "chciał" dobrze, pytanie tylko dla kogo dobrze, dla klientów?, dla Kasy?, dla pracowników?, a może dla siebie i swojej świty. Brak słów dla takiej hipokryzji
Artur Grudziński 2016-05-13 09:21:43
virtus to jest typowe w myśl zasady "Bohater w necie, ci...a w świecie" :-)
Marta84 2016-05-13 16:28:07
Dziwne, ja odniosłam zupełnie inne wrażenie. Wg mnie do oddziału w Krakowie bardzo profesjonalnie to wszystko wyglądało - jasne zasady i informacje zwrotne
mann 2016-05-24 22:24:55
Ciągle się zastanawiałem,Artur Grudziński,dlaczego tak usilnie i mało racjonalnie bronisz zarządu kasy jowisz,ale już wiem,wystarczyło poszperać trochę w necie. Wpis do rejestru KRS kasy jowisz z dnia 28.05 2015- viceprezes zarządu. Hm ciekae jak to się ma do "bohater w necie......" ,, a co w świecie???

Artur Grudziński 2016-05-25 11:06:09
Tu nie chodzi o obronę zarządu w jakikolwiek sposób, raczej ludzi i ich godności. Śmieje się najzwyczajniej z internetowych anonimowych "bohaterów", którzy pojęcie mają blade zazwyczaj, nie podają żadnego konkretnego argumentu, a atakują personalnie sferę prywatną w tym przypadku religijność... o jakiej racjonalności mowa? Masz konkretny argument napisz, przyklasnę. Pozdrawiam
były pracownik 2016-06-01 19:44:12
Czytając polemikę...nie sądzę, aby naruszana tu była godność ludzi i ich religijność jeśli swoim zachowaniem celowali z perfidią w godność podległych zwykłych pracowników.
wera 2016-06-02 21:34:35
Artur ja się z Tobą nie zgodzę, jako wieloletni pracownik SKOKu, nie raz widziałam obłudę "Pana Prezesa". Niestety to co stało się z tą firmą jest wynikiem podjętych przez niego decyzji.
zola 2016-06-06 20:28:27
W pełni podpisuje się pod przedmówcą. jako wieloletni pracownik SKOKu tez mogę to potwierdzić. dwulicowy mało powiedziane.....dobrze miała tylko familia. a imprezy skokowe wszędzie operetka i balet z wiadomych względów. Nie mnie osadzać bo sa inne instytucje od tego ,ale powinien z pokora spojrzeć na to co się stało a nie z tupetem bronic swojego imienia.
mann 2016-06-17 12:50:54
Długo się zastanawiałem czy wogóle Ci odpisać, ponieważ dla mnie Ty już straciłeś swoją wiarygodność na tym forum, jednak mimo wszystko odpisze.
1. Moje "blade" pojęcie wynika z 12letniego bycia klientem jednego ze skoków, który później został przyłączony do kasy jowisz
2. Gdzie Ty widzisz personalny atak na religijność ludzi zarządzających.W moim przekonaniu religijność(nie ta od święta)równa jest postawie: szanuj bliźniego swego jak siebie samego. Śledząc wpisy na tym forum śmiem twierdzić że takiej postawy prezesowi zabrakło i to zarówno wobec pracowników jak i klientów. Pewnie zaraz wysuniesz argument,że każdy prezes jest tak osądzany. Otóż nie każdy, bywając w oddziałach skoku nieraz słyszałem ciepłe słowa pod adresem pana Jana Bełtkiewicza i pani Ani Janocha, również od Waszych pracowników.
3. A kto obroni godność klienta(moją godność).Wielu klientów czuje się oszukanych i wykorzystanych. Wiedząc jaką macie sytuacje proponowaliście klientom lokaty z udziałami,po co? Chyba tylko po to żeby załatać dziury w swoich finansach i co, gdzie te udziały dzisiaj są? A o ciągłych podwyżkach opłat za to pseudokonto to już nawet nie wspomne. Dzięki Bogu(i doradztwu pracownika)nie skorzystałem z tej tzw lokaty.Co prawda straciłem jeden udział ale przeżyje. Żal mi tylko tych ludzi którzy mieli mniej szczęścia i utopili swój ciężko zarobiony grosz.Dziś wiem,że nie dam się już namówić na żaden skok.

I na koniec, wierze,że jesteś inteligentnym facetem i nie odbierzesz tego wpisu jako personalny atak na swoją osobę.
mann 2016-06-17 12:56:20
powyższy mój wpis jest w odpowiedzi na post Artura Grudzińskiego. Byłego pracownika, wypowiedź z dn 01.06, przepraszam za podpięcie pod Twoją opinię
były pracownik 2016-06-19 10:23:12
Dziękuję za załączenie wyjaśnienia :)
elka 2016-08-11 11:05:32
W Stefczyku możesz liczyć na: dofinansowanie karty Benefit, kasę jak urodzisz dziecko, dofinansowanie do wakacji dzieci, no i dodatkowo udział w imprezach organizowanych przez Kasę.
Alan 2016-08-11 13:58:17
Wow czytam i oczom nie wierzę "dofinansowanie karty Benefit, kasę jak urodzisz dziecko, dofinansowanie do wakacji dzieci," muszę Ci powiedziec, że to jest maaasa dobra i fajnych rzeczy, wygląda to na bardzo dobrą i sensowną firme
Zostaw swoją opinię o SKOK - Czeladź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKOK