NCH Polska Sp. z oo

Opinie o NCH Polska Sp. z oo

west 2016-05-05 17:46
Witam

widze kolejny raz ofertę pracy, czy może ktoś był na rozmowie kwalifikacyjnej lub współpracuje z tą Firma, bardzo proszę o opinie czy warto aplikować
z góry dziękuję
Oszukany 2016-12-05 20:39
Byłem umówiony na spotkanie rekrutacyjne, na które musiałem podjechać 50km. Niestesty rekruter nie pojawił się w miejscu spotkania bez żadnej wiadomości, ani uprzedzenia. Telefon oczywiście wyłącząny.
Zdecydowanie odradzam jakiekolwiek kontakty czy wspolprace z tą firmą!!!!
Doświadczony© 2016-12-15 15:59
Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej.Pan Tomasz wydawał się być miłym człowiekiem. Pozory mylą bardzo arogancki opryskliwy bez wychowania. Jesli praca w firmie wyglada ja kultura tego pana , to dziękuję za taką prace.
Kam 2016-12-20 20:16
Witam,
To znaczy ze na rozmowie kwalifikacyjnej pan Tomasz był arogancki i opryskliwy? Przecież twierdzi ze ludzie pracują u nich po minimum 5 lat i dłużej, czy to wszystko kłamstwo?
kibel 2017-03-05 21:51
Dziadostwo. Omijać szerokim łukiem. Strata czasu!!!!!!!!!!
dumi 2017-03-18 10:23
Witam, jestem po rozmowie do dywizji waste water. Bardzo fajne spotkanie w przyjaznej atmosferze, niestety kolejny etap rekrutacji nie dla mnie ze wzg na moje zbyt wygórowane oczekiwania finansowe. Współpraca możliwa na zasadzie umowy agencyjnej. Po tym jednym spotkaniu firma chyba godna polecenia.
Zostaw swoją opinię o NCH Polska Sp. z oo - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NCH Polska Sp. z oo