Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Ener Vita Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Ener Vita Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2011-01-17 21:44:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Opowiedz o własnych przeżyciach z tym pracodawcą. Gliwice to miejscowość ludzi pracy, pozostaw swoją opinię o spółce Ener Vita Sp. z o.o.. Pozostali obywatele na pewno będą Ci za to bardzo wdzięczni. Obecna sytuacja na rynku pracy nie jest lekka. A jak prezentuje się w tej spółce ? Jakie jest podejście do pracowników wewnątrz firmy?
zdjecie uzytkownika
Monika - 2012-11-27 22:24:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zgadzam się z poprzedniczką. Ta klinika wyzyskuje i żeruje na pacjentach. Lekarz lakonicznie podchodzi do pacjenta, jak dla mnie typowy akwizytor.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ener Vita Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: