logo Ener Vita Sp. z o.o.

Ener Vita Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Ener Vita Sp. z o.o.

Monika 2012-11-27 22:24
Zgadzam się z poprzedniczką. Ta klinika wyzyskuje i żeruje na pacjentach. Lekarz lakonicznie podchodzi do pacjenta, jak dla mnie typowy akwizytor.
Grzegorz 2014-11-23 21:22
Nikt nikogo nie wyzyskuje i nie żeruje na pacjentach. Lekarz "laikoniczny" już nie przyjmuje pacjentów co zdecydowanie przekłada się na jakość współpracy pacjent- pielęgniarka. Serdeczność, uprzejmość , ciepła i miła atmosfera. Zdecydowanie polecam w razie problemów zdrowotnych skorzystanie z usług w Klinikach. Indywidualne podejście do danego pacjenta. Atmosfera
xxx 2016-04-23 13:49
bla, bla, bla pierdoły ....
xxx 2016-04-23 13:58
Jak chcesz dostać najsilniejszej z możliwych nerwicy i depresji to idź pracować do "Ener-Vity", baaaardzo skuteczni w tej dziedzinie! Wykończą cię bardzo szybko psychicznie, nerwowo i fizycznie. Nie wierzysz ... idź, przekonaj się a wspomnisz moje słowa i raz dwa podpiszesz się pod moja opinią. Doświadczyłam tego na własnej skórze ( ja i moje koleżanki), więc wiem co piszę.
Ula 2016-04-23 14:09
Znowu? Czyli nadal stosują swoje mobbingowe metody, to rzecz jasna, tak było, jest i będzie. Strzeżcie się, jak macie silne nerwy, uderzajcie, ale sami zobaczycie, że tylko na chwilę. Czegoś takiego i tak okrutnego nie ma nigdzie indziej !!!!
waldi 2016-05-22 09:12
Ener Vita poszukuje aktualnie ratowników medycznych . Oferują szkolenie wstępne i konkurencyjne zarobki. Szkoda, że nic nie podają o warunkach zatrudnienia @ula czy tez może xxx coś konkretnego możesz napisać ???
Zostaw swoją opinię o Ener Vita Sp. z o.o. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ener Vita Sp. z o.o.