Opinie o Fam w Rawa Mazowiecka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Fam. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fam na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fam w Rawa Mazowiecka

Pinokio 75

Ta jest potrzebny dźwig a nie ludzie.. ludzie uciekają niedługo te cfaniaczki w żółtych kaskach będą sobie sami robili stawki marne jak na Rawe nie wspomnę o dźwiganiu. Tam są czasy jak za (usunięte przez administratora) jeśli chodzi o technikę.

Gosc
@Pinokio 75

W famie Wrocław tak samo jest zarobki bardzo niskie i dla pracodawcy liczą się tony a nie pracownicy po prostu zenada

Weronika
@Pinokio 75

A kim są ludzie w żółtych kaskach? Próbuje sobie wyrobić opinię o firmie ale jak tak czytam te niektóre komentarze to kompletnie nie rozumiem... No a z tym dźwiganiem to ma się jakieś pomoce przy tym żeby odciążyć plecy?

@Weronika

Ludzie w żółtych kaskach to mistrz produkcji i brygadzista.. jak może sobie opinie wyrobic o firmie skoro nie wiesz kim są ludzie w zółty kaskach haha. Tak są pomoce dwie ręce i kręgosłup..nie rozumiesz bo tam nie byłaś i nie wiesz co tam się dzieje tam jest (usunięte przez administratora)!!!

Gosc Nowy wpis

Kaczorrek86 Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Ustalona cena telefonicznie 3-zł netto bo ilość powyżej 2-ton po czym po dostarczeniu towaru przesyłają zamówienie z ceną 3,50zł na dodatek waga liczona po cynkowaniu.

Ciekawski Nowy wpis

Kiedy wypłacają wypłatę?

Paw Nowy wpis

Masakra nie dosc ze najdrożej to i wykonanie straszne nieuważają materiał uszkodzony przez wòzkowych to i końcowe wykonanie straszne nie polecam ją zawożę do Opoczna lub Częstochowy.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Fam? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Rawa Mazowiecka
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Referent prawno-administracyjny
Służba Cywilna
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów – handlujących ładunkami
Profesjonalny kierowca
Raw 76

Ganiaja pracowników jak (usunięte przez administratora) tam jest potrzebna inspekcja pracy co tam się dzieje warunki na dworze - 15 w niby hali - 10 ludzie dźwigają material po 150 kg we dwójkę tez z BHP to jakis musi byc nienormalny ze dopuszcza do tegoludzie weźcie się za to często odbieram elementy konstrukcje z Rawy i widze co tam się dzieje i gadam z pracownikami tam nie liczy się jakość a ILOŚĆ premia dla mistrz produkcji podobno a podobno jak dostanie pilota od suwnica to mysli ze wskoczył na stanowisko Dyrektora czy tam prezesa.(usunięte przez administratora)

Sylwia
@Raw 76

A zauważyłeś może jak traktują pracowników? Czy wszystko jest ok oprócz zimna? Co do inspekcji pracy masz rację, oni zajmują się takimi sprawami. Jest możliwośc zgłoszenia nawet anonimowo.

Raw76
@Sylwia

Tak. Mistrz produkcji mysli ze jest jakims prezydentem i wydziera się na pracowników nie można nawet chwili postać a to nie jest lekko praca jak to przy stali. nie będę tu strzelał nazwiskam ale każdy wie o kogo chodzi... nie polecam nikomu.. aaa i życzę mu by jego tez tak kogos traktowal

Weronika
@Raw76

Ale to co, tam nie ma żadnego ogrzewania? A jak się pracuje latem, w upały? Temperatury znośne?

Raw76
@Weronika

Upał jak cholera. Na dodatek materiał wychodzi z pieca gorący co wsad jest robiony w temperaturze 450stopni

Kierowca

skorzystałem z usługi malowania, ponieważ kantrukcja miała cały czas stać w piwnicy (suchej pod domem ) zrezygnowałem z ocynku , malowanie TRAGEDIA po miesiącu farba zaczęła odchodzić, pieniądze wyrzucone w błoto i szkoda czasu na przejazdy , ........lepiej już pomalować pędzelkiem, na dłużej starczy i taniej

Bożena
@Kierowca

no a próbowałeś to zareklamować? Przecież to Twoje prawo. Co powiedzieli na to wszystko?

Dżej dżej kup se klej xD

Wszystko co piszą to prawda jakosc tragedia. Sama rozgrywka oraz słabo opłacana a kierownik dareczek upier... Premie za cichy chód po ulicy. Omijajcie fam szerokim łukiem saaalut. Piją wódkę na zmianie a czlowiek musi robić na nierobow. Straszne kolesiostwo

Małgorzata
@Dżej dżej kup se klej xD

Ludzie pracują tutaj pod wpływem alkoholu? Czy dotyczy to jakichś pracowników wyższego szczebla, czy też szefostwo?

Codeid

Poszukuję świadków którzy widzieli i mogą potwierdzić że w dniach pomiędzy 20.03. do 1.04.2019 pracownicy firmy FAM czyścili wagę samochodową zainstalowaną przy szlabanie myjką ciśnieniową.

Stefan

Firma jak najbardziej dobrze oceniana, praca w fajnej atmosferze więc polecam!

Pany tam jest (usunięte przez administratora). Technika jak zaa komuny

Jeżeli chodzi o jakość wykonania to masakra . Dużo do czyszczenia , sople po ocynku , nie docynkowane elementy . Nie polecam jak ktoś chce mieć jakoś wykonania. A cena masakryczna dla indywidualnych klientów . Teraz dwa dni może trzy muszę szlifować żeby ładnie wyglądało i oddać do malowania. Nie polecam.

Mikołaj

Firma Fam szuka osób na stanowiska pracownika produkcyjny cynkowni i pracownika magazynu. Pracodawca oferuje pracę zmianową w pełnym wymiarze godzin i wynagrodzenie godzinowe plus premie regulaminową. Czy ktoś z Was będzie aplikował, albo był już na rozmowie kwalifikacyjnej? Piszcie o swoich doświadczeniach z pracodawcą.

po ocynku rdza

gruby!!! jakość z ilością nie idą w parze. kiedyś robili 35/40 wsadów do pieca a teraz 50 i jeszcze mało.

gruby

TRAGEDIA! !! . Jestem tam prawie co tydzień zaworze róźnego rodzaju konstrukcje i ciągle jakieś problemy jak czegoś nie zgubią w wannach to pokrzywią rozerwią profil . Ta cynkownia to tragedia wielka porażka . Zwróciłem się do dyrektora to stwierdzil ze źle wykonane otwory w profilu 80x40 otwory fi 15 . Zero odpowiedzialności zabezpieczają się tylko umowa. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przyjąć tych samych ludzi co wcześniej pracowali i dobrze solidnie pracowali godna pensje im zaplacic a nie dorabiać się na ukraincach

Tars

Nie polecam tej ocynkowni. Nie mają wgl zorganizowania. A te kolejki masakra stoi się nieraz po 7 godz bo jakieś cwe.... Wjezdzaja bez kolejki. Żenada

beznadzieja

Zostaw merytoryczną opinię o Fam - Rawa Mazowiecka

• Jak się pracuje w Fam?

Zobacz opinie na temat firmy Fam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fam?

Fam