Opinie o Kolak Władysław Usługi Finansowe w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kolak Władysław Usługi Finansowe. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kolak Władysław Usługi Finansowe o rekrutacji.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kolak Władysław Usługi Finansowe w Słupsk

Bartosz Nowy wpis

Czy firma normalnie funkcjonuje bo trudno jest znaleźć jakieś informacje?

oszukana

czy ktoś został oszukany przez (usunięte przez administratora) z Ustki??? proszę o odzywanie się pilne!!

@oszukana

Hej napisz tomekkemot@op.pl Wladyslaw K. (usunięte przez administratora) wiele osob ze slupska i okolic.

Adam Nowy wpis

Czy firma normalnie funkcjonuje?

edfvb Nowy wpis

@wardek no wlasnie ja nie rozumiem dlaczego niektorzy na sile probuja byc w firmie mimo ze im sie tam nie pododba na przykald rpzeciez jest tyle innych firm a tutaj zapewne ktos chetnie wspolprace podejmie

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Kolak Władysław Usługi Finansowe.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
lena

z ustki może nie ale z wielichowa w którym siedzi i to swoim pałacu to tak Władysław Kolak to oszust do potęgi i trzeba go się wytrzegać i tyle!uważajcie na niego!!!! ja już sie przejechałam i nic !!!!UWAŻAJCIE!!!

lenka -18

piszcie co sie dzieje z panem kolakiem?zapadł się pod ziemie???

lena

co tam słychać u Władka wie ktoś może???

inka

niesamowite!to nie jest do przyjęcia!jak on to robi?wydaje mi się że musi mieć plecy w tej prokuraturze!jak to możliwe że taką kasą obraca a ściągnąć nie ma z kąd?komornik nie daje rady, gdzie są nasze pieniądze?

oszukany

Władziu ma już 7 nowych autek w kredytach i leasingach ,lecz tylko częsć jest na niego ,zajął sie chwilówkami ,otwiera sieć punktów w słupsku,miastkui szczecinku ,zatrudnia ludzi ale sam w tym nie bierze udziału,ciekawe skąd ma kasę na chwilówki .Zapłacił kilku osobom po 2 tyś zł ,myśląc że w ten sposób nie będzie odpowiadał za wyłudzenia ponieważ udowadnia że spałaca kasę ,to kombinator z niego ,jeśli słupska prokuratoura nic nie zrobi ,pójdziemy do innej która nie jest ,,skorumpowana '' lub też na układzie z naszym władziem który był kiedyś psem w mo.Nie popuścimy gnojowi ,szumowinie ,musi pójść siedzieć chociaż na parę latek .

anonim 18

nic nie piszecie, wiecie coś na temat pana władka?bo coś ucichło, 0oddaje może pieniądze?albo ktoś się za niego wziął!?

anonim 18

ciekawe kto jest jeszcze na tyle naiwny i mu ufa, wkręca kolejnych ludzi!Jak on to robi?Dalej pożycza, jeździ furami i jest zadowolony!a nasze pieniądze?To niesprawiedliwe!

zbulwersowana

O ZGROZO Ja już nic z tego nie pojmuję. Kolak , który oszukał tylu ludzi na takie duże pieniądze, ma tyle spraw w sądzie i prawdopodobnie prokuratura też się nim zajmuje a on ten złodziej i oszust jakby nigdy nic założył sobie następną spółkę z o.o. UWAGA BRANŻA FINANSOWA spółka jest na ul Sienkiewicza 4/14 w Słupsku. Kolak jest wice prezesem ,ale do spółki wciągnął swoją córkę. Więc proszę Zdzicha ma jedną spółkę \\\"kiełbasiano-pensjonatową\\\" a właduś z córunią finansową. KIEDY SKARBÓWKA , I INNE URZĘDY ZACZNĄ KONTROLOWAĆ TYCH OSZUSTÓW.

anonim 18

no to nieźle, a gdzie ta prokuratura?śpi?trzeba go jak najszybciej złapać bo jeszcze ptaszek wyleci za granicę i tyle z tego będzie!nie mogę sobie wybaczyć że takie pieniążki-ciężko zarobione -darowaliśmy temu(usunięte przez administratora)a teraz jesteśmy bezradni!

ana.dina

Mam prośbę do tych, którzy mają już wyroki z klauzulą wykonalności na kolaka, aby zgłosili go do KRD (Krajowy rejestr dłużników) tym sposobem choć trochę utrudnimy mu życie. Nie będzie miał takiego manewru jak do tej pory.Zero pożyczek w bankach, nawet z telefonem na abonament,czy telewizją będzie miał problemy. Słyszałam,ze chce otworzyć nowy biznes związany z pieniędzmi i będzie robił dalej nas wszystkich w bambuko.Trzeba mu w tym przeszkodzić choćby w ten sposób. Pozdrawiam wszystkich oszukanych.

Ziuta

Pieniędzy chyba nie odzyskają wszyscy, chociaż jak dobrze prokuratura poszuka to nie ma możliwości żeby ich nie znaleźć. Przecież to są ogromne kwoty i wszystkich nie mógł przepuścić. Chodzą słuchy że jest cichym udziałowcem tego pensjonatu w którym "kręcą kiełbasy".A czy bawi się dobrze? to chyba nie, przecież on z sądu nie wychodzi. Ma po kilkanaście spraw na Szarych i Zamenhofa.

a4nonim

Dokładnie cisza nastała, a Kolak dalej działa, i wynika z tego ,że on się dobrze bawi, a my pieniędzy nie zobaczymy ............super nieźle się na nas dorobił

anonim 18

co tam słychać na temat kolaka?isnieje jeszcze?nie zamknęli go?doszły mnie słuchy , że dalej pożycza!

anonim 18

jak córka ma komornika na karku to już są całkowicie przegrani, córka taka jak matka - żmija niesamowita!pójdzie siedzieć, zasłużył sobie!teraz będzie miał dobre wczasy!

ziuta

Czarny osobowy samochód to zięcia.Pewnie kupiony za pieniądze wierzycieli. A córka też ma za pazurami bo komornik i na nich usiadł. W google wystarczy wpisać/Biznesmeni ruszyli na dłużnika/ i wejdzie strona z GP i nadal można ciągnąć temat. Ktoś nawet dzisiaj napisał, że Kolak ma plecy i temat został zamknięty. Myślę sobie, że z tych jego pleców to już niewiele zostało. Bo i kto będzie pomagał takiemu ........ Jak czytaliście wczorajszy Głos to wiecie że(usunięte przez administratora) donieśli na prokuraturę iż ktoś im jakichś informacji udzielił.Czyli najpierw idą i dopytują u znajomych na policji czy ich sprawa wyciekła a jak dostali informację to na nich doniesli. Kto będzie z takimi trzymał?

anita

No niestety będą musieli ściągać należności z kogo tylko się da. Dobre małżeństwo z nich, teraz się odgrażają,że oddadzą jeśli oddadzą tylko tym co mają na nich nakaz egzekucyjny, a resztę mają gdzieś. Oni wszystkich mają gdzieś i nawet się nie przejmują tym,że im z domu pozabierali,są bez żadnych emocji,,brak słów.........

Zostaw merytoryczną opinię o Kolak Władysław Usługi Finansowe - Słupsk

Kolak Władysław Usługi Finansowe
  • Jana Kochanowskiego 4 lok. 65
    01-864 Słupsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042