Kolak Władysław Usługi Finansowe

Słupsk

Opinie o Kolak Władysław Usługi Finansowe

anonim 2011-11-16 04:52:28
To dużo od tego czasu się zmieniło
marina1 2011-11-22 10:20:27
[usunięte przez moderatora] Nie wierzcie mu, nie powierzajcie mu pieniędzy, bo Was oszuka , jestem jedną z wielu osób od których pożyczył pieniądze i mija już rok czasu a pieniędzy nie oddaje. Nie ufajcie mu!!!
lena 2011-12-19 10:53:58
witam, ja też zostałam oszukana, czekam na pieniądze już prawie dwa lata i nic, zero pieniędzy i kontaktu, masz może jakiś kontakt do niego a może razem coś zdziałamy żeby odzyskać pieniądze?możesz podać kontakt do siebie, pogadamy!
Grzegorz 2012-01-17 17:33:25
ja ostatnio również pozyczyłem Temu Panu Pieniążki i do dziś ich nie odzyskałem co rusz jak dzwonie to go nie ma w mieście albo pieniedzy nie ma pozyczyłem mu ok 30 tys złotych i gdzie te pieniądze ???? jeśli nie odda inaczej zainterweniuje bo [usunięte przez moderatora] nie popuszcze .. a jak chciałem umowę podpisać to powiedział że jest nie potrzebna i o tak mam ! Dlatego nie wierzcie jemu i nie bądźcie naiwni !
lena 2012-01-20 23:33:52
ten pan-[usunięte przez moderatora] -pożycza od następnych naiwniaków żeby komuś innemu oddać i tak w kółko, ale to kółko niebawem się skończy i będzie patrzał na świat przez kratki jeżeli się nie wychamuje, bo takich pożyczkodawców jest bardzo dużo, a nikt mu nie podaruje swoich ciężko zarobionych pieniędzy!!!
kry.szut@op.pl 2012-01-24 08:22:53
Ten pan napożyczał u wielu, wielu ludzi duże pieniądze. Ma kilka spraw sądowych i już jakieś wyroki i komornika na karku. Przed jego domem spotkało się kilka osób i skandowało oddaj pieniądze . A ten pan przepisał wszystko na żonę a ona teraz spółkę zoo założyła o nazwie \"wiejskie smaki\" koło Łeby. Jak ktoś taki może zajmować się doradztwem finansowym?
ana.dina 2012-01-30 16:18:20
Ojej a ja myślałem, że jestem jedyny, któremu ten pan wisi sporą kasę i nie odbiera ode mnie telefonu, nie wpuszcza do domu czyli zero kontaktu,
Może coś wspólnie trzeba zrobić? Może jakiś prokurator ? policja?
M.B.... 2012-02-01 17:59:01
"ana.dina " Mogłabym prosić jakikolwiek kontakt ???
anonim 2012-02-01 19:46:06
proszę wszelkie informacje kierowac pod adres(usunięte przez administratora)

adi 2012-02-02 08:36:00
lena - 2012-01-20 23:33:52

ten pan-oszust-pożycza od następnych naiwniaków żeby komuś innemu oddać i tak w kółko, ale to kółko niebawem się skończy i będzie patrzał na świat przez kratki jeżeli się nie wychamuje, bo takich pożyczkodawców jest bardzo dużo, a nikt mu nie podaruje swoich ciężko zarobionych pieniędzy!!!
ten pan to wielki oszust krętacz jak tak można oszukiwać ludzi mnie oszukał na bardzo dużo pieniędzy.
lena 2012-02-03 12:09:48
trzeba coś z nim zrobić, ja już nie mam sił ani cierpliwości
ana.dina 2012-02-03 13:30:19
Na słupskiej stronie z ogłoszeniami z dnia 29 stycznia br pojawiło się ogłoszenie że firma "wiejskie smaki" sprzeda szynki ,boczki i inne wyroby w cenach hurtowych i detalicznych. Ta firma należy do zony pana kolaka i jeszcze kogoś. Trzeba mieć nadzieję ze jesli sprzedaż się powiedzie to może pan kolak zacznie spłacać długi????????? (tam podany jest nr telefonu to dla tych którzy nie mają kontaktu). A swoją drogą to ciekawe ile osób załatwił na szynki jak przedtem na wiatraki ?
lena 2012-02-26 15:51:41
i jak tam koledzy koleżanki, Kolak komuś obiecał już oddanie pieniążków?kiełbaski się sprzedają, zyski są a my nic nie dostajemy?
marina1 2012-02-28 11:59:00
Niestety nikt pieniędzy nie otrzymuje a Pan W. wcale się tym nie przejmuje i wędlinki robi razem z panią Momot i jej synem.
miki27 2012-03-06 18:30:32
Proszę się kontaktować z panią redaktor z głosu pomorza która prowadzi sprawę w.koloka .(usunięte przez administratora)
Violetta 2012-03-19 11:30:13
miki27 - 2012-03-06 18:30:32

Proszę się kontaktować z panią redaktor z głosu pomorza która prowadzi sprawę w.koloka .Pani (usunięte przez administratora)10026919
No i nareszcie coś się dzieje. Dziś u państwa kolaków komornik robi w domu czystki. O jak cudownie,nareszcie(usunięte przez administratora) i naciągacze się może chociaż zawstydzą,sąsiedzi przecież widzą wszystko. I nie zawsze można ukryć się w Żarnowskiej za kijem z kiełbasą.Wstyd. Wczasy,wojarze,Europa u naszych stóp mówili państwo kolakowie, tylko nie wspomnieli, że jeżdżą za ludzkie pieniądze.I matki z dziećmi i w ciąży,które przyjeżdżały i prosiły ze łzami w oczach o zwrot długu zostawały wyrzucane lub nie wpuszczane do \"zwiedzających Europe\"kolaków. Ludzie w jedności siła. trzeba coś robić bo jak tak dalej pójdzie to ociągający się zamiast odebrać swoje to zostaną z ręką w nocniku.
marina1 2012-03-19 12:26:31
To dobre wieści, chociaż tyle i tak za mało....Tyle ludzi oszukanych i pozostawionych bez pieniędzy. Cały czas nasuwa się pytanie gdzie Kolak ulokował taką ilość pieniędzy, bo nie sposób wydać na podróże te wyłudzone miliony!!!
znawca sprawy 2012-03-19 20:12:10
Prawdopodobnie \\\"wiejskie smaki\\\" to kolejny sposób na oszustwa... z informacji, które posiadam, pan Kolak ma już zadłużenie których kwoty sięgaja sześciu zer! Dlatego lojalnie przestrzegam wszystkich, którzy chcieliby wchodzić w jakiekolwiek interesy z tym Panem.
pikus 2012-03-20 14:16:06
marina1 - 2012-03-19 12:26:31

Jak przeczytałem dzisiejszy Głos Pomorza to sobie pomyślałem,ze Bóg istnieje.Nareszcie skończy się bezkarność tych oszustów. Komentarze jakie ludzie umieszczają są zastanawiające. Nie wiedziałem,że córka ma dom (młoda córka) i 2 samochody. Juz teraz wiemy że kiwał nas wszystkich. Ale powiedzcie jak to jest że tacy oszusci jeszcze funkcjonują, spółki zakładają. Mam tylko nadzieję, że Urząd Skarbowy przyjrzy się całej rodzinie i wspólniczce od spółki i nie będzie że wierzyciel zostanie z niczym a oszust w spółce zoo będzie prał pieniądze.
marina1 2012-03-20 15:26:18
Tak, po przeczytaniu artykułu w Głosie Pomorza, chociaż przez chwilę można się uśmiechnąć w całym tym koszmarze jaki zgotował wszystkim pan K. Mam nadzieję,że nareszcie coś zacznie się dziać.Tyle oszukanych osób, tyle wyciągniętych od ludzi pieniędzy to przerasta mnie niesamowicie a pan K. ma to wszystko gdzieś i pewnie czekał ,że wszyscy odpuszczą i dadzą mu spokój.....o nie co to to nie . Zobaczymy co dalej, miejmy nadzieję, (chociaż jest ona znikoma czekam już ponad rok na swoje pieniądze),że jest jakaś sprawiedliwość na świecie.
franco103 2012-03-20 23:02:53
Ciekawe tylko dlaczego zamknęli temat na Forum GP? Czyżby jednak ktoś przestraszył się sprawy? Ciekawe też skąd tylu obrońców Kolaka? Z niektórych wpisów można by wnioskować, że facet to bohater, bo siebie i córkę za cudze pieniądze urządził, a reszta to nic nie warci frajerzy, bo się dali zrobić. Nikomu nie życzę trafić na takiego jegomościa!

Ciekawe czy GP pociągnie sprawę dalej!?
Ja .lo 2012-03-21 00:08:12
witam ! coś mi się zdaje że Pan Kolak znów maczał rączki ! dzisiaj mój (usunięte przez administratora) widział go w jakimś czarnym aucie lecz nie zdążył go dogonić ponieważ jechało między nimi auto i znikł mu z oczu ! co za Tchórz z niego ! i Jego żoneczki ! a co zrobił z pieniążkami pewnie za te pieniążki córce domek postawił i auta kupił ! więc miał gdzie lokować pieniążki !
WIARA CZYNI CUDA
anonim 18 2012-03-21 15:16:42
ciekawe w jaki sposób pozostali ludzie odzyskaja pieniądze skoro mu prawie wszystko z domu wynieśli, dla nas nic nie zostało!Miejmy nadzieje że teraz od córeczki będą ściągać, jest nauczycielką i nieźle musi sie wstydzić za swojego tatusia, szkoda mi tej babci-mamy pana (usunięte przez administratora) nie może uwierzyć że tak synek postąpił, ta żmija - żonka-go opętała wokół paluszka. Teraz jeszcze z mamusi Władka będą ściągać
anita 2012-03-21 16:04:18
No niestety będą musieli ściągać należności z kogo tylko się da. Dobre małżeństwo z nich, teraz się odgrażają,że oddadzą jeśli oddadzą tylko tym co mają na nich nakaz egzekucyjny, a resztę mają gdzieś. Oni wszystkich mają gdzieś i nawet się nie przejmują tym,że im z domu pozabierali,są bez żadnych emocji,,brak słów.........
ziuta 2012-03-21 17:48:51
Czarny osobowy samochód to zięcia.Pewnie kupiony za pieniądze wierzycieli. A córka też ma za pazurami bo komornik i na nich usiadł. W google wystarczy wpisać/Biznesmeni ruszyli na dłużnika/ i wejdzie strona z GP i nadal można ciągnąć temat. Ktoś nawet dzisiaj napisał, że Kolak ma plecy i temat został zamknięty. Myślę sobie, że z tych jego pleców to już niewiele zostało. Bo i kto będzie pomagał takiemu ........ Jak czytaliście wczorajszy Głos to wiecie że(usunięte przez administratora) donieśli na prokuraturę iż ktoś im jakichś informacji udzielił.Czyli najpierw idą i dopytują u znajomych na policji czy ich sprawa wyciekła a jak dostali informację to na nich doniesli. Kto będzie z takimi trzymał?
anonim 18 2012-03-21 21:51:41
jak córka ma komornika na karku to już są całkowicie przegrani, córka taka jak matka - żmija niesamowita!pójdzie siedzieć, zasłużył sobie!teraz będzie miał dobre wczasy!
anonim 18 2012-04-15 22:49:18
co tam słychać na temat kolaka?isnieje jeszcze?nie zamknęli go?doszły mnie słuchy , że dalej pożycza!
a4nonim 2012-04-20 19:53:19
Dokładnie cisza nastała, a Kolak dalej działa, i wynika z tego ,że on się dobrze bawi, a my pieniędzy nie zobaczymy ............super nieźle się na nas dorobił
Ziuta 2012-04-26 12:40:40
Pieniędzy chyba nie odzyskają wszyscy, chociaż jak dobrze prokuratura poszuka to nie ma możliwości żeby ich nie znaleźć. Przecież to są ogromne kwoty i wszystkich nie mógł przepuścić. Chodzą słuchy że jest cichym udziałowcem tego pensjonatu w którym "kręcą kiełbasy".A czy bawi się dobrze? to chyba nie, przecież on z sądu nie wychodzi. Ma po kilkanaście spraw na Szarych i Zamenhofa.
ana.dina 2012-04-30 14:45:27
Mam prośbę do tych, którzy mają już wyroki z klauzulą wykonalności na kolaka, aby zgłosili go do KRD (Krajowy rejestr dłużników) tym sposobem choć trochę utrudnimy mu życie. Nie będzie miał takiego manewru jak do tej pory.Zero pożyczek w bankach, nawet z telefonem na abonament,czy telewizją będzie miał problemy. Słyszałam,ze chce otworzyć nowy biznes związany z pieniędzmi i będzie robił dalej nas wszystkich w bambuko.Trzeba mu w tym przeszkodzić choćby w ten sposób. Pozdrawiam wszystkich oszukanych.
anonim 18 2012-05-06 22:52:54
no to nieźle, a gdzie ta prokuratura?śpi?trzeba go jak najszybciej złapać bo jeszcze ptaszek wyleci za granicę i tyle z tego będzie!nie mogę sobie wybaczyć że takie pieniążki-ciężko zarobione -darowaliśmy temu(usunięte przez administratora)a teraz jesteśmy bezradni!
zbulwersowana 2012-05-09 19:44:53
O ZGROZO
Ja już nic z tego nie pojmuję. Kolak , który oszukał tylu ludzi na takie duże pieniądze, ma tyle spraw w sądzie i prawdopodobnie prokuratura też się nim zajmuje a on ten złodziej i oszust jakby nigdy nic założył sobie następną spółkę z o.o. UWAGA BRANŻA FINANSOWA spółka jest na ul Sienkiewicza 4/14 w Słupsku. Kolak jest wice prezesem ,ale do spółki wciągnął swoją córkę. Więc proszę Zdzicha ma jedną spółkę \\\"kiełbasiano-pensjonatową\\\" a właduś z córunią finansową. KIEDY SKARBÓWKA , I INNE URZĘDY ZACZNĄ KONTROLOWAĆ TYCH OSZUSTÓW.
anonim 18 2012-05-17 12:11:53
ciekawe kto jest jeszcze na tyle naiwny i mu ufa, wkręca kolejnych ludzi!Jak on to robi?Dalej pożycza, jeździ furami i jest zadowolony!a nasze pieniądze?To niesprawiedliwe!
anonim 18 2012-07-04 16:39:49
nic nie piszecie, wiecie coś na temat pana władka?bo coś ucichło, 0oddaje może pieniądze?albo ktoś się za niego wziął!?
oszukany 2012-12-04 18:42:43
Władziu ma już 7 nowych autek w kredytach i leasingach ,lecz tylko częsć jest na niego ,zajął sie chwilówkami ,otwiera sieć punktów w słupsku,miastkui szczecinku ,zatrudnia ludzi ale sam w tym nie bierze udziału,ciekawe skąd ma kasę na chwilówki .Zapłacił kilku osobom po 2 tyś zł ,myśląc że w ten sposób nie będzie odpowiadał za wyłudzenia ponieważ udowadnia że spałaca kasę ,to kombinator z niego ,jeśli słupska prokuratoura nic nie zrobi ,pójdziemy do innej która nie jest ,,skorumpowana '' lub też na układzie z naszym władziem który był kiedyś psem w mo.Nie popuścimy gnojowi ,szumowinie ,musi pójść siedzieć chociaż na parę latek .
inka 2012-12-20 00:58:14
niesamowite!to nie jest do przyjęcia!jak on to robi?wydaje mi się że musi mieć plecy w tej prokuraturze!jak to możliwe że taką kasą obraca a ściągnąć nie ma z kąd?komornik nie daje rady, gdzie są nasze pieniądze?
lena 2014-06-30 23:32:01
co tam słychać u Władka wie ktoś może???
lenka -18 2014-10-27 22:59:36
piszcie co sie dzieje z panem kolakiem?zapadł się pod ziemie???
oszukana 2014-11-07 23:33:44
czy ktoś został oszukany przez (usunięte przez administratora) z Ustki??? proszę o odzywanie się pilne!!
lena 2015-02-10 00:58:15
z ustki może nie ale z wielichowa w którym siedzi i to swoim pałacu to tak Władysław Kolak to oszust do potęgi i trzeba go się wytrzegać i tyle!uważajcie na niego!!!! ja już sie przejechałam i nic !!!!UWAŻAJCIE!!!
edfvb 2016-05-12 19:34:44
@wardek no wlasnie ja nie rozumiem dlaczego niektorzy na sile probuja byc w firmie mimo ze im sie tam nie pododba na przykald rpzeciez jest tyle innych firm a tutaj zapewne ktos chetnie wspolprace podejmie
Zostaw swoją opinię o Kolak Władysław Usługi Finansowe - Słupsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kolak Władysław Usługi Finansowe