Sepo Sp. z o.o. Laboratorium

Knurów

Opinie o Sepo Sp. z o.o. Laboratorium

Ja wiem!! 2011-10-04 08:26:29
Drogi Romku nic nie wiesz o PBiEŚ Sepo, krótko można to skwitować, tak: wyzysk, niskie zarobki, praca po 16h/doba i więcej, ciągła nieobecność w domu, niskie delegacje, traktowanie pracownika jak złodzieja, olewanie klientów itp. A firma jest nastawiona na nowych pracowników tylko pod tym katem, aby ich wykorzystać w maksymalny sposób (najgorsze zlecenia), a zapłacić pracownikowi jak najmniej.
maj85 2012-02-14 20:15:26
Zgadzam się z moim poprzednikiem jako pracownik i niestety też nie mam dobrego zdania o Sepo, a częste przyjęcia wynikają z dużej rotacji pracowników.
kopinka 2012-03-25 21:20:39
Wiesz ja tez tam pracuję. Jezeli nie masz checi do pracy to wszedzie bedzie ci zle
BZ 2012-04-29 08:52:56
Nie bądź śmieszny!!
ukryty 2012-10-11 13:31:28
Ze smutkiem muszę stwierdzić że praca w SEPO może jest ciekawa ale dla szefa. Pracownik to niewolnik, miska ryżu bez wody i do roboty.
totalny wyzysk i obłęd.
Az mnie głowa boli!!!!
zdesperowany 2012-12-13 19:07:10
niskie zarobki? to znaczy ile ?
Zdesperowany pracownik 2013-01-25 10:32:38
Takie niskie, że aż się wstyd przyznać.
Była... 2013-04-26 18:21:16
+ młodzi po studiach zdobędą podstawową wiedzę
+ wypłacane nadgodziny (patrz niżej)

- dyskryminacja kobiet w ciąży (umowy na krótkie okresy dla kobiet, zwolnienia po ciąży)
- niskie pensje
- brak szkoleń
- zacofanie techniczno- sprzętowe
- fałszywa pani [usunięte przez moderatora]., która wchodzi w cztery litery zarządowi a wśród pracowników nadaje na szefów i innych kierowników. Chyba tylko po to by uśpić czujność pracowników na jej osobę.Rozwój tej firmy blokuje jej "wszystko wiedząca"osoba
- skąpe nad wyraz szefostwo
- dużo nadgodzin (na tym bazują by praca była wykonana)
- oszukiwanie na wynikach

Jednym słowem: nie polecam.
ona 2013-05-23 19:57:18
To samo spotkało mnie rok temu. Zwolniona po okresie ciąży.
Po kursie księgowości znalazłam pracę jako księgowa. Pracowników laboratorium wspominam mile, fajnie ludzie tylko szefostwo do [usunięte przez moderatora].
M....... 2013-07-06 14:18:54
Zgadzam sie z innymi wypowiedziami
wyzysk i oszustwo - połowy sie nie robi tylko pisze.
Na wszystko jest kasa -tylko nie dla ludzi.
Jak masz za dużo to ci prezes poskreśla bo go oszukujesz
i kto tu kogo oszukuje.

Co do Pani [usunięte przez moderatora]. poprostu jest na nieszczęście tej firmy, ale zawsze trafi jakaś mądrala co myśli że jest najmądrzejsza a reszta to tępaki i durnie
Szkoda komentować.

ogólnie odradzam
Mniej niż zero 2013-07-11 16:31:21
Nie zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami ! Praca w SEPO jest miła, przyjemna, kierownictwo jest bardzo przyjazne dla pracowników. Prawda jest taka, że jak się komuś robić nie chce robić, to zawsze będzie narzekał. Jednym słowem jest zajebiście.
0+1 2013-10-08 13:37:54
Mniej niż zero - 2013-07-11 16:31:21

to chyba Kondzio pisał :P
2013-10-22 11:02:32
jak się komuś nie chce robić heheheh
w sepo robi się 2 miesiące w miesiącu i na tym się bazuje kasowo. Jak jest bez godzin które i tak są wypłacane na ryczałty to kiepsko jest.
stefan 2013-12-25 18:17:49
Ludzie to jakaś paranoja.
taka firma to maszynka do robienia kasy - ale tylko dla prezesów - pracownik owszem zarobi jak zasuwa 15-20 godzin na dobę.
(usunięte przez administratora) , a co dopiero wspominać o kontaktach z ludźmi i zarządzaniu no cóż są na świecie jeszcze większe nieszczęścia.
ODRADZAM !!!!!
hans 2014-01-05 14:18:41
Sepo to jedyna firma ktora wciaz poszukuje pracownikow bo co chwile ktos odchodzi. Nie potrafia docenic pracownikow, ktorzy od wielu lat zapieprzaja dla tej firmy ( to rola kierownictwa), ale kierownictwo jest jakie jest niestety na niskim poziomie. Miesieczne normalny pracownik przepracowuje ok 230 h.
stefan 2014-04-18 09:18:54
230 h za np 3000 tyś. złotych - jak by pracować w biedronce na 2 etaty to też będzie tyle - po co nam studia.

Największa porażka tej firmy to Pani (usunięte przez administratora) NIE POLECAM !!!!
Mniej niż zero 2014-04-27 14:36:37
Drogi Stefanie nikt Cię na siłę nie trzyma, zmień pracę i po problemie. pozdrawiam
oli 2014-07-18 22:40:39
która Pani? Pani A...?
Lena 2014-08-19 16:50:06
@Mniej niż zero: też nie pochwalam takiego narzekanctwa, ale to takie typowo polskie jest, że w internecie jak mamy maske anonimowości to się otwieramy na to, aby wyrzucić z siebie negatywne emocje. "Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" - jest takie przysłowie, które dobrze oddaje takich malkontentów. @stefan: jak ktoś się spełnia w pracy to i może robić nawet ponad 200 godzin, ważne żeby miał za nie odpowiednio płacone zgodnie z umową. To jego wybór, to jest raczej proste. Napiszecie więcej o aktualnych przyjęciach do pracy. Znalazłam na stronie internetowej Sepo informacje o tym, ze jest szukany specjalista ds. pomiarów środowiska pracy. Jestem świeżo upieczoną absolwentką i szukam zatrudenienia w mojej drugiej pracy w zawodzie po tym jak jeszcze na studiach pracowałam w firmie chemicznej, takiej korporacaji. Tylko nie wiem,bo jestem kobietą a widzę tutaj bardzo męskie towarzystwo :). Nie wiem.
gibol 2014-09-08 17:48:02
stawki już mniej więcej wiem jakie są, warto spróbowac moim zdaniem i robić ile można, ale co z tą rotacją o której wspominacie ludziska? jest na serio taka wielka?
dark 2014-10-27 17:16:27
mnie osobiście bawi zamiatanie brudów pod dywan tj. mówienie że jest dobrze jak jest do d... .
Co do tego że można pracować gdzieś indziej - no pewnie że tak bo chyba wszyscy co to pisali już w SEPO nie pracują.

Czekam tylko aż się rozpisze ta Pani co ją wywalili - taka gwiazda była to teraz może poświeci.

poza tym ta firma to żenada
kleo 2014-11-02 17:08:54
jeżeli chodzi o pracę w Sepo to praca raczej moim zdaniem dla kobiet. Wiadomo , że nie we wszystkich aspektach , ale kobiety po inzynierii środowiska albo ochronie środowiska wreszcie będą mogły znaleźć sobie pracę w zawodzie co nie jest takie proste. A obecnie poszukują kilku osób na chociazby specjaliste ds pomiarów emisji powietrza
kris 2014-11-04 19:42:27
nie polecam pracowałem kilka lat - strata czasu

Pani J. teraz też słyszałem że ma ten komfort.

to że poszukują ludzi bo rotacja - no cóż jak w dwa lata odchodzi ponad 20 osób to chyba o czymś świadczy.

... a za płotem SEPO też jest świat i można w domu z rodziną pomieszkać

popieram przedmówców
PORAŻKA

NN 2014-12-03 18:59:16
Byle więcej, Byle szybciej, Byle taniej. SEPO
maja 2014-12-05 20:58:45
a jakie warunki pracy w laboratorium?? jakie zarobki? też pracuje się po kilkanaście godzin dziennie?? ludzie są na umowie o prace?? odpiszcie proszę bo chciałabym tam złożyć CV.
klakier 2014-12-14 20:28:31
co druga osoba wypowiadajaca sie na forum jest pracownikiem sepo. Szkoda tylko,ze taka odwage maja jedynie anonimowo w internecie. Na codzien juz nie tacy odwazni..wypowiedzenia poki co tez nikt nie sklada. Nie mowie,ze firma jest idealem ale gadaniem zza monitora nic nie zdzialasz
poznaniak 2014-12-28 23:06:58
Czy tą firmą rządzi klan Kita? Jestem z Poznania i chciałem aplikować do firmy Traskoprojekt, którą podobno Sepo kupiło, jak wpisałem w KRS lub Infoveriti słowo Kita to stwierdziłam ze to chyba jakaś mafia! To nazwisko przewija się chyba w 10 firmach!
bubu 2015-01-05 09:50:15
NIE POLECAM!
-Zarobki w firmie są bardzo niskie (średnio od 1500-2000zł), podwyżki bywają, ale w zasadzie tylko przy okazji przedłużenia umowy i to też nie zawsze.
-Braki sprzętowe i ciągłe kombinowanie na wynikach(temat rzeka).
-Brak szkoleń, ludzie nie mają pojęcia co robią, robili (chociaż za te pieniądze kto by się przejmował), zresztą nawet jak się coś zawali to nie ma konsekwencji, bo i jakie, brak premii, której z reguły nie ma?!
-Legendarne nadgodziny w Sepo. Większość ludzi pracuje jedynie dlatego, że robią nadgodziny. W niektórych działach normą jest praca po 12 godzin dziennie i więcej. Każdy kto może to jeszcze na nadgodzinach oszukuje, a zarząd nic z tym na razie nie robi, bo jakby nie nadgodziny to chyba nikt by już w firmie nie pracował.
-Rotacja w firmie jest również bardzo duża, a większość ludzi odchodzi bo warunki pracy są kiepskie a wymagania wysokie.
Osoby, które zostają zatrudnione nie mają praktycznie żadnej rzeczowej wiedzy nie mówiąc już o doświadczeniu. Zazwyczaj do pracy przychodzą osoby zaraz po studiach, a głównym kryterium przyjęcia są niskie oczekiwania finansowe. Pamiętaj, jeśli chcesz pracować w SEPO, nie mów na rozmowie, że chcesz zarabiać więcej niż 2000zł bo Cię nikt nie zatrudni.
-Pracy jest dużo, większość ludzi zawalona jest robotą (bywa, że do pracy zatrudniani są tymczasowo ludzie do pomocy) a ciągle słyszy się że firma jest pod kreską lub ledwo wychodzi na zero!
-Widać duże błędy w zarządzaniu nie wspominając już o podstawowych zasadach działania na rynku, jak aktualna strona internetowa, reklama itp.
-Co do osób odważnych, które próbowały coś zmienić, to zazwyczaj dostają najbardziej po d..pie lub już nie pracują. Wszystkie zaproponowane pomysły spotkały się z niezadowoleniem lub wręcz odebrane zostały jako próba zaszkodzenia firmie.
Pozdrowienia dla tych, którzy nie bali się odejść, nie każdy ma tyle odwagi!
Jan 2015-03-31 22:47:15
nie wiem jak odbierac to co napisał bubu - ale właśnie poszukuję firmy, która ma się zajmować badaniami i pomairami na stanowiskach pracy. Widziałem na stronie internetowej że ta firma zajmuje się jeszcze innymi usługami zwązanymi z badaniem. Możecie polecić ich usługi czy macie jakieś inne zdanie na ich temat.
mt 2015-04-15 17:53:13
Janie daj sobie spokój...jest wiele innych firm. Nie warto. Kasa i wyzysk na pierwszym miejscu. Rzetelnosc wyniku na ostatnim i bynajmniej nie jest to wina najnizszego szczebla ani nawet kierownictwa.
grzesiek 2015-04-17 18:30:49
mt proszę uściślij i sprecyzuj co masz na mysli pisząc o wyzysku. to bardzo ważna sprawa więc prosze rozwiń swoją myśl i podaj jakieś dowody jeśli je masz
Hermes 2015-10-06 06:48:52
Witam
porażka i odradzam
nie liczą się z ludzmi.
majozen 2015-10-06 10:33:31
Hej, możecie powiedzieć czy teraz do nich były jakieś rekrutacje czy na chwilę obecną nikogo nie przyjmowali. Zastanawiam się, bo czy by do nich nie aplikować, ale szczerze powiedziawszy szczególnie twój komentarz hermes trochę od tego mnie odwiódł. Nie wiem czy tak u nich zawsze było czy ostatnio coś się zmienilo..
romeik 2016-04-06 15:48:44
wydaje mi się, że jest jeszcze jedno stanowisko u nich jako Specjalista ds. pomiarów środowiska pracy, ale nie wiem jakie konkretnie tam dają warunki czy są naparwde dobre.
jakże 2016-05-07 21:26:04
Warunki są dobre @romeik, bo ostatnio miały być premie do zarobków.
Zostaw swoją opinię o Sepo Sp. z o.o. Laboratorium - Knurów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sepo Sp. z o.o. Laboratorium