Opinie o Miiko Kowalkowsk Krzysztof w Długopole

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Miiko Kowalkowsk Krzysztof. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Miiko Kowalkowsk Krzysztof o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miiko Kowalkowsk Krzysztof w Długopole

Aneta Nowy wpis

Czy dojazd do firmy jest utrudniony ? Firma jest w centrum Dlugopola ?

Paweł Nowy wpis

Pieniądze zostały zwrócone lepiej późno niż wcale ciężka sytuacja finansowa a firma upadła

mikołaj

no i jak jest dalej z funkcjonowaniem tej firmy? bo wydaje mi się, ze zakłąd nadal działą i nawet gdzies mi mignęła oferta od nich w sprawie pracy ale to chyba na produkajci było, zapamiętałem, ze jakaś praca fizyczna to była na pewno. Dajcie znać prosze jeszcze jak wygąda u Was obecnie rekrutacja, będę wdzięczny.

Krzysztof Nowy wpis
@mikołaj

Witam, Proszę wszystkich o zgłoszenie się po zwrot pieniędzy na adres email krzyykow@gmail.com Wszystkie pieniądze zostaną zwrócone Za utrudnienia serdecznie przepraszam nie było to zamierzone niestety firma zbankrutowała.

Flipi

żeby mieli chociaż własną stronę internetową, to bym mógł się na czymś oprzeć.. Zastanawiam się czy ta firma pożyje jeszcze długo w Długopolu, bo na to się nie zapowiada

Krzysztof Nowy wpis
@Flipi

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Miiko Kowalkowsk Krzysztof spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Dominika

Dziś również trudno o takie informacje @Flipi, Miiko nadal nie posiada swojej strony internetowej, z której moglibyśmy dowiedzieć się o aktualnej rekrutacji. Może ktoś z pracowników w takim razie mógłby dać znać czy jest w ogóle na co aktualnie liczyć?

@Dominika

OSZUKANY

mnie tez oszukał [usunięte przez admina]!!!!!!!!!!!!

Krzysztof

Ja się wybieram. Słuch po nim zaginoł, tel. milczą, a strona przez niego stworzona nie działa. Są jeszcze jacyś chętni do odwiedzin u niego?

Czy ktoś z was był już zgłosić sprawę na Policję/ Do sądu ? Jakieś Efekty ?? Ktoś może odwiedził Pana Kowalkowskiego ??

OSZUKANY

Zostałem [usunięte przez admina]przez firmę Miiko -nie dość , że nie wypozycjonowali fraz to do tego nie oddali pieniędzy ![usunięte przez admina]

allegrowicz

ma ktos aktualny numer oraz dane osobiscie sie wybiore do niego moge przejechac pol europy

Oszukany

Zgłaszm na policje i czekam co będzie dalej...

hol-and

Właśnie zostałem [usunięte przez admina] przez w/w na allegro, pozycjonowanie za 590zł .Jutro zgłaszam sprawę na policję i do prokuratury prosiłbym o właściwy adres Pana K.

Mirek

DAN - 2012-06-21 08:55:42 Witam jestem zainteresowany wspólnym pozwem, najchętniej wybrał bym się so niego z wizytą???Wszystkch oszukanych prosze o kontakt grill@prestigegarden.pl

szak

Witam, szkoda że nie znalazłem tych opini wcześniej przed zawarciem z tym [usunięte przez admina] umowy. Od momentu wpłaty pieniędzy kontakt się urwał. firma totalne dno.

DAN

Lan

100% [usunięte przez admina], wspólny pozew to dobry pomysł.

Nie polecam - Pan Kowalkowski nie oddał pieniędzy za niezrealizowane zadania.

klient

Omijać firmę z daleka i Pana Krzysztofa Kowalkowskigo.

oszukany_klient

Zwykły [usunięte przez admina] który bierze pieniądze za zlecenia i ich nie realizuje. Pieniędzy również nie odzyskałem....może wspólny pozew? proszę o kontak

Zostaw merytoryczną opinię o Miiko Kowalkowsk Krzysztof - Długopole

Miiko Kowalkowsk Krzysztof