Infobox Sp. z o. o.

Cieszyn

Opinie o Infobox Sp. z o. o.

Zbyszek 2011-02-18 11:49:39
To ci się udało Dominik aż się popłakałem.
zwolniłem się sam 2011-09-28 10:45:11
-jeśli nie masz rodziny ( siedzi się ciągle w pracy albo na delegacjach) -jeśli masz mało wydatków ( usunięte przez administratora ) - jeśli lubisz ryzyko (pracujesz z prądem bez doświadczenia) - jeśli lubisz stres to ta praca jest wymarzona dla Ciebie!!
rafal 2012-12-09 17:36:47
tak jak wyzej napisali. Minimum krajowe,( usunięte przez administratora ) Jestem tam brygadzista i moge powiedziec, ze praca jest luzna, ale nie liczcie na dlugotrwala prace lub jakies fajne zarobki,
tajemniczy ernesto 2012-12-18 23:46:08
Streszczę się w jednym wyrazie L.I.P.A !!!!!!!!!!!
inf 2012-12-27 12:17:15
Ogolnie ciezkie czasy nastaly teraz na rynku pracy, wiec i tutaj sie pogarsza. Ja mam nadzieje, ze sytuacja sie z czasem zmieni, poniewaz firma jest porzadna i warta uwagi.
cobra 2013-06-12 16:26:29
Mondrok, czy koordynator to to samo co 'buraczki"?
ib150 2013-06-19 21:13:24
A ostatnio jak byłem w skarbówce to sobie przypomniałem stare czasy:) Ale jak czytam to oprócz nowej hali nic się nie zmieniło... Poopowiadajcie coś jeszcze:) Gang Bang ciągle myśli, że to Microsoft? Dalej marzy? Czy już się obudził z ręką w nocniku?
domin 2013-11-07 20:35:18
trudno powiedziec
Egzekutor 2014-02-14 11:46:13
"Szkoda gadać" !!! Ci co tam pracowali i pracują wiedzą jak jest. Pozdrawiam wszystkich ze zgranej ekipy :)
masakrator 2014-02-20 19:33:55
Dokładnie, szkoda gadać. ( usunięte przez administratora ) Zero organizacji. Więcej 'kierownikow' niż osób do pracy.

Również pozdrawiam wszystkich ze zgranej ekipy. Reszcie życzę 100 lat w infoboxie ( usunięte przez administratora )
Mondrok 2014-03-11 19:49:52
Czyli wszystko po staremu:) Pozdrowienia dla wytrwałych z Kraszewskiego 9 :)
df34 2014-08-27 10:48:04
Średnio raz w miesiącu w ostatnim roku pojawiają się ogłoszenia gdzie szukają pomocników monterów i tak dalej. To chyba o czymś świadczy. Rotacja wysoka. Wysyłałem parę razy cv ale nigdy nawet nie zadzwonili i nie zaprosili na rozmowę.
arek 2014-09-10 17:09:33
Firma niestety dosyć słabo zorganizowana - wszystko wykonywane w pośpiechu i pod presją czasu, biorąc pod uwagę stres/nerwy i podejście kierownictwa do zleceń ,człowiek jest wykorzystywany maksymalnie oczywiscie za najnizsza krajową.Nie polecam dla osób które mają słabe nerwy i jeśli niechcesz klepać biedy to odpuść sobie oferty....
AAA47 2014-09-18 12:23:14
Jak wygląda tam praca i płaca programistów ? C++/C#
heh 2014-09-24 17:37:32
masakra. komentarze stąd znikają jeden za drugim. ogólnie nie POLECAM! banda czornych i zimnych wyzyskiwaczy :)
pracuś 2014-10-02 18:24:38
Praca bez dokumentacji, papierów, wszystko z głowy i czarna magia. Zarządzajacy to typowy pracownicy po innych kierunkach. Klapa !!!!!!
Aplikowac czy nie 2014-10-23 09:02:35
Może ktoś napisać coś więcej o tej firmie ? Bo po ich ciągłym zamieszczaniu ogłoszeń w internecie, firma wypada troszkę nie poważnie. Od roku szukają serwisantów, programistów, pracowników biurowych. Średnio dwa trzy razy na miesiąc pojawiają się ich ogłoszenia w necie. Zastanawiam się czy złożyć papiery ale skoro szukają cały czas to znaczy że firma jest niekonkretna nie potrafi zorganizować sobie ludzi, albo daje beznadziejne warunki zatrudnienia.
********** 2014-11-01 20:38:06
Ten kto pracuje to nie będzie tu pisał. Ten kto dał (usunięte przez administratora) i go zwolnili, to będzie lamentował i wygłaszał swoje teorie spiskowe wszechczasów, przecież wszyscy są winni tylko nie on. Od razu widać, że to mini forum wyrzutków z IB, bo cóż innego mogą zrobić, jak już nic nie mogą zrobić. Jedynie wylać swoją żółć na innych, oto cała prawda!
Szkoda że przez swoją bezmyślność szkodzą nam, pracownikom którzy chcą pracować, bo rynek ciężki, a rodzinę utrzymać trzeba. W każdej pracy jest ciężko na swój sposób, kto był tu i tam , i ma porównanie to może coś mądrego napisać. Ale ćwierć inteligenci gimbusy, dla których to wielokrotnie pierwsza praca, wiedzą najlepiej jak być powinno. Śrubki wkręcić nie umie ale 2500 na rękę ma być, bo przecież przyszedł do pracy. Potem tacy delikwenci płaczą na forum, bo jedynie obsługiwania smartfona nauczył się za cały „pobyt” w gimnazjum.
Owszem firma jest specyficzna – dla ludzi z pasją, umiejętnościami i rozumem, a tacy tu nie narzekają.
**** 2014-11-02 13:47:05
Większość ludzi Z PASJA, UMIEJĘTNOŚCIAMI i ROZUMEM nie maja problemu ze znalezieniem innej pracy. Gadanie o ciężkiej sytuacji na rynku dla osób ambitnych jest po prostu śmieszne. Bo skoro masz umiejętności , wykształcenie i rozum to sobie poradzisz. Także, nie popisałeś się tą wypowiedzią. Wystarczy zobaczyć ile w ostatnim czasie uciekło osób, którzy pracowali tam od lat. Podkreślam uciekli sami, a nie ich zwolnili :)
try to tell me I'm wrong 2014-11-22 14:08:23
Zgodzę się z tobą że w IB mieliśmy bardzo dużo osób naprawdę kreatywnych, inteligentnych i bardzo uzdolnionych - bo przecież gdyby ich nie było to hali produkcyjnej nie opuściłby ani jeden kolejny źle zaprojektowany kiosk który te wspomniane przez ciebie osoby musiały jeszcze na etapie produkcji naprawiać..
Wszystko z IB by było w porządku bo praca jest naprawdę ciekawa i rozwojowa ale problem w tym że co byś nie robił, choćbyś nie wiadomo jak się angażował i klepał 100`tkę nadgodzin w miesiącu (mój rekord 180h nadliczbowych) to i tak nie usłyszysz nawet dziękuję a wypłatę dostaniesz z 2`tygodniowym opóźnieniem. Moim zdaniem te prawdziwie ambitne osoby na takie traktowanie by sobie nie pozwoliły.. Co w sumie chyba widać po ilości wypowiedzeń w ostatnich miesiącach.

Pozdrawiam.
ex pracownik z pasją, umiejętnościami i rozumem 2014-11-22 14:55:01
Ci z pasją umiejętnościami i rozumem sami się w końcu zwolnią, lub już zwolnili. Praca nie jest trudna, ale jest ciężko - ponieważ na nic nigdy nie ma czasu - a już na pewno na zrobienie tego co trzeba dobrze. Pojawia się projekt, przez długi czas nic się z nim nie dzieje (bo robi się poprawki do innych rzeczy) i potem nagle w 3 miesiące albo i mniej trzeba napisać soft, zrobić kioski i jechać na drugi koniec Polski to wdrożyć. Oczywiście nic nie działa do końca dobrze, a w międzyczasie pojawia się kolejny projekt - no ale trzeba poprawić aktualny. I tworzy się takie błędne koło. Do tego brak szacunku "góry" do wykonywanej pracy i kiepskie pieniądze, które wypłacane są opóźnieniem od kilku dni do dwóch tygodni. O premiach się tylko słyszy. Awansów brak, jak ktoś chce czegoś więcej to po prostu się zwalnia i idzie gdzie indziej.
do mietka 2014-11-27 20:11:04
Tutaj nie ma czasu na zrobienie dobrze swojej pracy a nie "czegoś dodatkowego". I nieprawda że w każdej firmie ludzie są zabiegani. O premiach pisze wyżej. Wysokość zarobków zależy od tego ile wynegocjujesz, ale na kokosy nie licz.
Rozbawiony ;) 2014-11-30 22:18:57
Widzę że ostatnio aktywnie udzielają się tutaj osoby(a), których Prezesi nie uraczyli podwyżką, na wieść że chcą się zwolnić. No niestety, wbrew pozorom szefowie wiedzą jakie kto ma podejście i jak pracuje ;)
To tak na marginesie.
Oczywiście jest w tym wszystkim co tu można przeczytać jest ziarnko prawdy, jednak większość osób strasznie wszystko wyolbrzymia. Nie wiem czy wynika to z faktu, iż była to ich pierwsza "normalna" praca, czy też żyją w przekonaniu, że są alfą i omegom i bóg wie jakie to oni posiadają umiejętności, których nikt nie docenia...
Jeśli chodzi o wykonywanie swoich obowiązków, to osoby, które umieją sobie zorganizować pracę, pracują rzetelnie i nie kombinują jak tu robić, żeby się nie narobić, nie narzekają na brak czasu.
A to, że często zdarza się składać kioski, bądź inne ustrojstwa na "ostatnią chwilę", cóż taka polityka, do tego niestety trzeba się przyzwyczaić i tyle.
do rozbawiony 2014-12-04 16:42:08
Jeżeli Prezesi są w stanie Cię przekonać, żebyś został rzucając trochę grosza to już wiem jakie oni mają o Tobie zdanie : )
Większość ludzi nie odeszła z powodu MAŁYCH zarobków, tylko z tego, że mają szacunek dla siebie i swojego czasu.

Inni tacy jak Ty widocznie cenią co innego.

A co do "ziarnka prawdy" to strasznie mnie rozśmieszyłeś. Firma ta z każdym projektem walczy o przetrwanie. Firma, która nie posiada działu rozwoju to nie jest firma przyszłościowa. Można by tu wymieniać do jutra, ale większość została już napisana wyżej.

Ale Ty dalej żyj w przekonaniu, że to przez "PIERWSZĄ PRACE".
qwerty 2014-12-09 20:38:42
Gdybyś miał szacunek dla siebie i swojego czasu, to nie traciłbyś go pisząc na tym forum! I nie pisz proszę, jak to spełniasz swój obywatelski obowiązek ostrzegając innych. Uprawiasz zwykły i bezczelny czarny PR w imię zemszczenia się na firmie, za zdobyte doświadczenie i wiedzę, która pomogła Ci znaleźć lepszą pracę. Ale nie martw się, życie jest takie, że teraz Ty się śmiejesz, a za chwilę my się będziemy śmiać z Ciebie, bo długa droga przed Tobą i wiele się jeszcze musisz nauczyć.
olek 2015-01-22 19:17:51
no jasne, ze wylewanie złości to za bardzo nie jest potrzebne ludziom, bo co innego jak piszesz jakaś konstruktywną krytykę, a co innego jak jednak są to same bezpodstawne hejty tylko, czasem warto się zastnawić nad tym co chce się dodać i czy faktcznie jest to potrzebne użytkownikom, no nie? jak sądzicie?
ja udaje ze pracuję oni udaja ze mi placa 2015-03-07 17:12:34
Miałem lepsze i gorsze prace niż ta w IB, jak ktoś ma jaja wytrwałość i trochę oleju w głowie to spokojnie da rade i może nawet coś zarobić, stara ekipa co tłukła ponad 100 kiosków na miesiąc i czesała ładne premie, wie o co chodzi.
Adam Mencnarowski 2016-03-07 02:45:21
Miałem okazje pracować przez okres probny w tej firmie kilka lat temu. Powiem szczerze, ze jak dla mnie to byla za luzna praca. I w sumie temu nie przedluzalem umowe, choc z tego co mi wiadomo mialem okazje. Dla mnie ta praca byla monnotona, ale fakt faktem jest tam konkretny team ktory cos nie cos nauczy( moze niektorzy nie byli w porzadku, bo rzucali sie na lekkie prace typu serwis nie dajac mozliwosci wykazac sie innym pracownikom). Bardzo dobry kierownik pan Marek ktorego bede milo wspominal. Troszke odmienne zdanie mam dla czlonkow zarzadu, bo oni w moim odczuciu nie interesowali sie pracownikami "szeregowymi". Z wad moge wymienic ze wyplaty po terminie o premiach czy nadgodzinach nie wpomne. Pozdrawiam załogę z ktora miałem okazje współpracować.
nowy 2016-07-09 23:49:23
Ta firma istnieje jeszcze?
kamil 2016-07-10 11:44:50
Firma moim zdnaiem posiada dobra wizje, ponieważ znajduja sposoby na informowanie sie ludzi i informowanie ludzi, infoboxy są bardzo popularne.
Zostaw swoją opinię o Infobox Sp. z o. o. - Cieszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Infobox Sp. z o. o.