logo Vimed

Vimed

Katowice

Opinie o Vimed

Kandydat 2014-05-07 10:57:03
Rekrutowałem do CM VIMED w Warszawie w marcu 2014, na stanowisko Specjalisty ds. telefonicznej obsługi Klienta. Stanowisko wiązało się z miękkim telemarketingiem, polegającym na sprzedaży usług. Telefony przychodzące. Rozmowę przeprowadzała ze mną (usunięte przez administratora)HR Manager.
Niestety Pani(usunięte przez administratora) ani nikt z jej podwładnych nie raczyli mnie w żaden sposób powiadomić o wyniku rekrutacji, co chyba zgodzicie się ze mną - jest niepisanym savoir-vivre w procesie rekrutacji.
Na rozmowie powiedziałem, że moje oczekiwania finansowe wynoszą 3500 PLN brutto, co chyba ich tak bardzo wystraszyło, dlatego nie raczyli się odezwać. Z przebiegu rozmowy wywnioskowałem, że maksymalna stawka, którą mogą zaoferować wynosi 2000 PLN brutto + prowizja ze sprzedaży.
Zapewne postanowili szukać dalej (usunięte przez administratora)do pracy za pół darmo z uśmiechem na twarzy.
Jeżeli ten wpis czyta Pan Prezes VIMED tudzież ktoś z zarządu - na przyszłość sugeruje rozważniej dobierać partnerów biznesowych albo nauczyć ich zasad dobrego wychowania rządzących się rekrutacją nowych pracowników.
Zaś dla osób rekrutujących mam jedną radę – szkoda czasu, bo CM VIMED, to całkowicie nieprofesjonalna firma(usunięte przez administratora)
Zostaw swoją opinię o Vimed - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vimed