Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.

Opinie o Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.

Witajcie nie widzę teraz oferty dla rejestratorki a spytano jakiś czas temu o zarobki. ta kwota 4,9 tys brutto to sama podstawa? A czy cos jeszcze jest do niej dodawane? jakieś premie od wyniku lub inne dodatki?

Nowy wpis

Dzień dobry, dla pracowników rejestracji są przewidziane dodatki m.in. absencyjne lub za dodatkowe zaangażowanie.

Puni

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku rejestratorki medycznej?

Nowy wpis

@Puni

Wynagrodzenie na poziomie 4900 zł brutto.

Martysia Nowy wpis

Czy o techniku sterylizacji ktoś by cos więcej napisał? chyba nie widzę odniesienia w ostatnim czasie do pracy na tym stanowisku, a właśnie widnieje dostępna oferta. typ umowy mnie zastanawia. Czemu zostało wpisane zlecenie? Nie ma szans na inna formę?

Jaka atmosfera panuje w firmie Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 26 sierpnia. Czy jest rotacja?

Czy firma Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

Dzień dobry, tak, kandydat zawsze otrzymuje odpowiedź, nawet w przypadku negatywnie zakończonej rekrutacji.

Aktualność
Piknik rodzinny w Mysłowicach.
4 czerwca odbył się piknik rodzinny w Mysłowicach, gdzie specjaliści ze szpitala MAVIT w Katowicach przeprowadzili podstawowe badania wzroku dla ponad 110 osób.
Cieszymy się, że mogliśmy przeprowadzić profilaktykę i uświadomić mieszkańców Mysłowic jak ważne są cykliczne badania wzroku.

Aktualność
W sobotę 27 maja razem z LUX MED i Szpital Carolina i Szpital Optimum pojawiliśmy się na Pikniku Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Na stanowisku Centrum Medyczne MAVIT wzrok sprawdziło ponad 200 osób.

Diagnostyka w okulistyce jest bardzo ważna. Wcześnie wykryta wada lub schorzenie, pozwalają na szybkie wdrożenie leczenia, co zdecydowanie przekłada się na dobre widzenie.

#Mavit #Dobrewidzenie #PiknikPKOl

Aktualność
Centrum Medyczne MAVIT to przede wszystkim ludzie.
Zaangażowanie naszych pracowników przekłada się na zadowolenie pacjentów. Stąd tak ważne jest dla nas doskonalenie się i nieustanna praca nad standardami.

Na dzień 12 maja przypada Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych. Jest to wyjątkowa okazja, aby docenić codzienną pracę personelu pielęgniarskiego i optometrystów. To właśnie ten personel w pierwszej kolejności, jeszcze przed wizytą lekarską, dba o bezpieczeństwo i komfort naszych pacjentów, przeprowadzając badania diagnostyczne. W efekcie rozmów z personelem powstała aktualizacja standardów obsługi pacjenta, która swoją premię będzie mieć właśnie w maju. Chcieliśmy, aby ten specjalny dokument był uświetniony realnymi zdjęciami. I tak w marcu odbyła się sesja zdjęcia, która dostarczyła nam wiele powodów do dumy i radości.

Jesteśmy dumni z naszych profesjonalnych, zawsze uśmiechniętych, zaangażowanych i oddanych pacjentowi pielęgniarek i optometrystów. Dziękujemy Wam za pracę z pełną pasją!
Ewelina

Kiedy w ostatnim czasie szukano specjalisty do Warszawy na Ursynów? Widzę na stronie, że obecnie jest rekrutacja jedynie do Katowic i po prostu się nad tym zastanawiam. Na chwilę obecną jaką pespektywę na zatrudnienie oraz warunki ma pielęgniarka? Opinii z tego co widzę na forum dość dawno nie było. Można prosić o odniesienie się?

Ewelina

No ja niekoniecznie chcę otrzymać negatywną, raczej zwrotkę po prostu z tego jak jest teraz. No ale jeśli tak to ile średni staż pracy dla pielęgniarki może teraz wynieść? i ile mniej więcej Pań już pracuje w centrum?

@Ewelina

Dzień dobry Pani Ewelino, zapraszamy do współpracy w zakresie pielęgniarstwa. Warunki z chęcią omówimy z Panią na bezpośrednim spotkaniu. Zachęcamy do wysłania CV na adres: kadry@mavit.pl

Ola

100% prawda

Irena

A z jakich powodów są zwolnienia ze strony firmy?

Jola
@Irena

Z takich samych jak są usuwane komentarze.

Bogdan
@Jola

Niskie wynagrodzenie. Brak standardów. (usunięte przez administratora)

Barbara
@Bogdan

Co masz na myśli mówiąc niskie - podasz konkretne kwoty albo widełki żeby można było wiedzieć dokładnie czego się spodziewać? No i co masz na myśli mówiąc o braku standardów, bo to też zagadkowo brzmi

Mavit zaczyna się rozwijać i nabierać tempa odkąd wszedł do Grupy LUX MED i to nie ulega wątpliwości. To nie jest już firma rodzinna. Wprowadzane zmiany są na plus, ale jak wiadomo nie wszyscy potrafią naturalnie przejść nad tym do porządku dziennego, szczególnie jeśli pracowali tutaj wiele lat. Idzie nowe. Ja polecam pracę!!!

AM

Świetne miejsce do pracy . Bardzo dużo pozytywnych zmian po wejściu do Grupy LUX MED. Bardzo miła, prorozwojowa, partnerska atmosfera. Polecam!

Iza
@AM

Tak

Jest słabiutko

Po latach pracy musze przyznać, że komentarze są w pełni prawdziwe, gdzie kompetencje w rekrutacji jak prawie wszyscy pracują po znajomości :) Dezinformacja, chaos, układy, brak rozwoju, traktowanie z góry, wiele osób dostaje zadania czy obowiązki innego działu czy osoby. Generalnie każdy narzeka i zaczyna się rozglądać za inną robotą, wiec toxyczna atmosfera, Pozdrawiam i NIE POLECAM!!

@Jest słabiutko

Z CM MAVIT współpracuje ponad 400 osób, prawie połowa z nich jest z nami 5 lat i dłużej. Wiele osób jest w firmie od samych początków jej istnienia, czyli od 21 lat. Zgadza się, że część pracowników została nam polecona przez osoby zatrudnione wcześniej. Jest nam bardzo miło, że pracownicy CM MAVIT chcą współuczestniczyć w budowaniu zespołu i uważają CM MAVIT za miejsce pracy godne polecenia swoim znajomym czy przyjaciołom. Niemniej jednak osoba, która została polecona na dane stanowisko, również przechodzi pełen etap rekrutacji i ostatecznie to jej doświadczenie i dopasowanie jej kompetencji do potrzeb organizacji decyduje o nawiązaniu współpracy. Natomiast fakt, że część pracowników, chcąc rozwijać swoje kompetencje i poznawać nowe organizacje, poszukuje pracy w innych firmach, jest rzeczą absolutnie zrozumiałą dla większości pracodawców, ponieważ m.in. i na tym polega planowanie własnej ścieżki kariery. Tym bardziej cieszy nas fakt, że niektóre z tych osób po latach wracają do CM MAVIT bogatsze o nowe doświadczenia, które mogą wykorzystać, pracując z nami.

Byly kandydat

Co prawda rozmowa była już jakiś czas temu, ale napisze opinie. Aplikowałam na stanowisko recepcji co w innych miejscach nie ma jakichś wymogów z kosmosu. Tutaj rozmowa z dwoma paniami które przeprowadzały ją w moim odczuciu bardzo agresywnie. Sama ta rozmowa skutecznie zniechęciła mnie do pracy w takim miejscu. Dziwne podchwytliwe pytania conajmniej jak na jakiegoś managera. Poza tym zapytano mnie o to czy zamierzam się wyprowadzać z obecnego miejsca zamieszkania, ile będę tu mieszkać. Bo w cv miałam szkole ukończona w innym miejscu niż Warszawa? Dziwne wnioski poza tym pytanie trochę prywatne

@Byly kandydat

Rozumiemy, że nie we wszystkich firmach praca w recepcji stawia przed pracownikiem tak duże wyzwania, jednak w CM MAVIT – wysokospecjalistycznej placówce medycznej – musimy szczególnie dbać o dobór pracowników, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę, również merytoryczną, naszych Pacjentów. Mamy świadomość, że odczucia z rozmów rekrutacyjnych mogą być różnorodne w zależności od indywidualnych spostrzeżeń i wrażliwości Kandydata, jednak pragniemy zapewnić, że na spotkaniach staramy się tworzyć atmosferę przyjaznego profesjonalizmu, a do realizacji procesu rekrutacyjnego powołujemy odpowiednio przygotowanych pracowników. Liczymy, że wiele osób odwiedzających nasz profil zechce to sprawdzić, aplikując na nasze oferty pracy.

Iks

Na jaką pensję netto w ramach umowy o pracę może liczyć Młodszy Specjalista ds Telefonicznej Obsługi Pacjenta?

@Iks

W CM MAVIT oferowane są wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i kompetencjami kandydata. Dodatkowo, zatrudniony może liczyć na współfinansowanie przez pracodawcę benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe i na życie oraz karty sportowe. Zachęcamy więc do aplikowania, pozwoli to Państwu bliżej zapoznać się ze środowiskiem i ofertą CM MAVIT.

Iks
@Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.

Wystarczyłoby podać widełki...

Rekrutacja

Po 4 latach zebrałam w sobie odwagę żeby wreszcie podzielić się swoimi doświadczeniami z firmą MAVIT. Byłam kandydatem w rekrutacji na jedno ze stanowisk. Procedura kwalifikacyjna była bardzo, bardzo długa. Miałam rozmowy chyba ze wszystkimi osobami z kadry zarządzającej, prezesem, dyrektorem, członkami rady itd. Same spotkania były nieprzyjemne (szczególnie z dyrektorem), ale rzeczowe, więc uznałam, że mają po prostu bardzo formalny charakter. Nadmienię, że byłam mocno zaangażowana w rekrutację, ponieważ były to już ostatnie rozmowy, a cały proces trwał dobre kilka miesięcy. Na finalnym spotkaniu z Prezesem omawiane były ostatnie szczegóły, z wynagrodzeniem i miejscem parkingowym włącznie. Po kilku dniach o 8 rano (to był piątek) otrzymałam informację z kadr MAVITU, że zostałam przyjęta na to stanowisko, serdecznie gratulują i chcą jak najszybciej podpisać ze mną umowę, najlepiej następnego dnia roboczego (podpisanie umowy miało być o 11). Radość ogromna! Po tylu miesiącach rozmów się udało! Dostałam tego dnia także ofertę od innej firmy, lecz odmówiłam z racji otrzymania propozycji z MAVITU. I teraz uwaga. Tuż przed godziną 16, tego samego dnia kiedy dowiedziałam się o zatrudnieniu, zadzwoniła do mnie asystentka prezesa (pani kadrowa nie miała już chyba odwagi) i mi oznajmiła, że to wszystko to jedna wielka pomyłka. Że nie jestem zatrudniona, nie mają dla mnie żadnej propozycji i w ogóle nie jestem już kandydatem. Natychmiast się rozłączyła i nie odbierała później moich telefonów. Byłam zdezorientowana całą sytuacją i nie ukrywam, że było to traumatyczne przeżycie. Zadzwoniłam do Prezesa MAVITU (na ostatnim spotkaniu otrzymałam od niego wizytówkę, w końcu mieliśmy ze sobą współpracować), przedstawiłam sprawę, że nie rozumiem tej całej sytuacji. Jak to możliwe, że zaszła pomyłka? Co to oznacza? Niestety Prezes rzucił słuchawką, więc nie uzyskałam odpowiedzi. W konsekwencji zostałam zupełnie na lodzie. Tego samego dnia odrzuciłam przecież ofertę innej firmy, a większość procesów rekrutacyjnych, w których brałam udział, była już zakończona. Musiałam zacząć zupełnie od zera. Przypominam, że było to niecałe 4 lata temu, więc na pewno zaszły zmiany kadrowe w kadrze zarządzającej (choć widzę na stronie firmy, że osoby kluczowe w tej historii są np. w radzie nadzorczej). Proszę mi wierzyć, że cała ta sytuacja na początku tak naprawdę drogi zawodowej mnie po prostu dobiła. Najbardziej nie mogłam zrozumieć tego jak bezdusznie i okrutnie można potraktować drugiego człowieka. Niech podsumowaniem tej historii będą słowa pracownika MAVITU, który po jednej z moich rozmów spojrzał na mnie wymownie i powiedział "proszę pamiętać. wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma".

@Rekrutacja

Zawsze analizujemy opinie dotyczące Centrum Medycznego MAVIT i staramy się na nie odpowiedzieć. Choć trudno wrócić pamięcią do zdarzeń sprzed ok. 4 lat, chcielibyśmy odnieść się również do poniższej oceny. Na wstępie pragniemy podkreślić, że proces rekrutacji w naszej firmie nieustająco ewoluuje – doskonalimy jego przebieg oraz zmieniamy schemat w odpowiedzi na potrzeby Kandydatów i rynku pracy. Stawiając kulturę organizacyjną na pierwszym miejscu, do realizacji procesu rekrutacyjnego powołujemy odpowiednio przygotowanych pracowników. Dlatego jesteśmy pewni, że uczestnicząca w nim kadra naszej firmy, od stanowiska Asystentki do Prezesa – nigdy nie kończy rozmowy, rozłączając się i pozostawiając Kandydata bez stosownej odpowiedzi. Ponadto chcemy zwrócić uwagę, że jesteśmy cenioną placówką opieki medycznej, która istnieje na rynku ponad 20 lat. Najwyższy standard obsługi klienta zewnętrznego oraz personelu stanowi priorytet od początku naszej działalności. Mamy świadomość, że odczucia z rozmów rekrutacyjnych mogą być różnorodne w zależności od indywidualnych spostrzeżeń Kandydata, jednak pragniemy zapewnić, że na spotkaniach staramy się tworzyć atmosferę przyjaznego profesjonalizmu. Liczymy, że wiele osób odwiedzających nasz profil, zechce to sprawdzić, aplikując na nasze oferty pracy.

Rekrutacja
@Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.

W jaki sposób możecie być Państwo pewni, że wszyscy pracownicy od Asystenta po Prezesa nigdy nie kończą rozmowy rozłączając się z kandydatem i pozostawiając go bez odpowiedzi? Opisałam swoje doświadczenia z Waszą firmą krok po kroku i podtrzymuję to w całości, a rzucanie słuchawką przez Prezesa to tylko wierzchołek góry lodowej. Mam jedynie nadzieję, że w ciągu 4 lat zmieniliście się naprawdę gruntownie i przestaliście tak bezdusznie traktować ludzi, bo nie tędy droga do sukcesu.

Julita

Może mi ktoś podpowie czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników? Jaką umowę i na jaki okres proponują?

@Julita

Wszystkie aktualne oferty pracy CM Mavit znajdują się na stronie mavit.pl w zakładce kariera, zawarte są tam również informacje o proponowanej formie zatrudniania, w zależności od konkretnego stanowiska. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opublikowanymi ofertami.

Stella

@Zaniepokojona A może odeszli bo nie spełniali oczekiwań firmy? Trzeba być dobrym pracownikiem żeby docenić prace w dobrej firmie.

Zaniepokojona

Ojej następne osoby zwalniają się z Mavitu. Dlaczego? Z Podleśnej w tym roku zwolniło się ok 28 pracowników i to nie koniec odejść Czyżby nie czytali, że Mavit zajął zaszczytne 21 miejsce od końca w rankingu najlepszych pracodawców?? Może ranking nie dotyczył Podleśnej tylko Katowic ? Chyba że jest to najlepszy pracodawca tylko dla panującej rodziny i lekarzy Smutne

Zdziwiona
@Zaniepokojona

Motto Mavitv: Pracuj ,nikt nic nie tłumaczy . Zero wdrożeń. Tak miałam. Jak w taki sposób pracować? To muszą poprawić.

@Zdziwiona

W CM MAVIT, przed przystąpieniem do pracy, nowozatrudnione osoby przechodzą szkolenia merytoryczne. Pracownik otrzymuje wsparcie oraz wdrożenie na docelowe stanowisko najczęściej ze strony przełożonego lub starszego stażem pracownika. Niemniej dziękujemy za Pani komentarz. Rozumiemy, że w Pani przekonaniu szkolenia te są niewystarczające - weźmiemy to pod uwagę planując kolejne działania.

Zagubiony
@Zaniepokojona

Już kolejny raz czytam bardzo nie pochlebne opinie na temat Mavit. Kolejny raz słyszę, o tym że ktoś się z tamtąd zwalnia. Słyszałem, również że tak naprawdę z różnych przyczyn te odejścia są. Teraz moje pytanie czy to tylko chodzi o atmosferę, o finanse czy również złe traktowanie i jak jest w rzeczywistości? Jestem zainteresowany pracą. Ale sam już nie wiem co myśleć?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.