Opinie o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska w Łódź

lena

Najgorsze przeżycie zawodowe jakie kiedykolwiek mnie spotkało. Nikomu szczerze nie polecam, chyba, że chce popaść w depresje lub załamanie nerwowe. Płaca przeciętna, więc nie warto poświęcać swojego czasu dla takiej firmy, która nigdy nie doceni twojego działania. Atmosfera straszna, zależna od humorku "(usunięte przez administratora)".

@ExWorker

Tez o rotacji chce się czegoś dowiedzieć jak poprzednik z tym, że na kontroli jakości. widzę ze miesiąc temu kogoś tam do siebie szukali. Jak duży jest teraz dział i jaka maja na nim atmosferę? jest dużo kobiet?

Księgowy

Firma zalega nam z płatnościami od około roku. Po każdym telefonie zapewnienie że zapłacą i tak od roku. Zdecydowanie odradzam współpracę i jakąkolwiek sprzedaż na przelew. W tej chwili zleciliśmy już windykację ale wiem już że będzie ona trudna.

@Lili
@Lili

Nie szkaluj bezpodstawnie, bo wypłaty w terminie, nikt nie pracuje za najniższą., premie za dobrą prace są . Jak pracujesz i Ci źle, to nie pracuj, idź gdzie indziej. A jak nie widzisz proszków, domestosów, dezynfekcji toś pewnie ślepy. NIE ŁADNIE TAK KŁAMAC PO CO ?

tori

Pracuję na kontroli jakości, są szkolenia i możliwości rozwoju, nie jakieś super wyjątkowe, ale jest ok, takie mniej więcej podobnie jak u innych

Kosmetyczka
@Katarzyna

Koło 500 zł netto. Szkolenie było w Warszawie, dojazd w zakresie własnym ( na koszt własny pracownika).

róża

Pracuję tu lata i nigdy nie czułam się źle. Warunki dobre, pensja dla mnie ok, wyższa dużo od najniższej, a robię na produkcji. moje zdanie jest takie, jak kto chce uczciwie pracować to nie może tu na nic narzekać.

Hej, wszystkim. Praca ok. Dla nowych - nie dajcie się wkręcić w małe zarobki; każdy zarabia tutaj powyżej 8-9 tys. na rękę i wy (nowi) też macie prawo !!!

@ pracownik Nowy wpis

nie pracujesz tu złotko. U nas na produkcji to około 5000 brutto, niektórzy 6000 i to i tak jest fajny hajc.

Seba Nowy wpis

Dopiero zarabiali 3800,a teraz już 8-9tys na rękę ??? Myślę,że inflacja nie nadąży za tymi wpisami!!! Ktoś tu ma niezłą fantazję, Czas zejść na Ziemię!! Zarobki 3200,czyli minimum

Boss Nowy wpis
@@ pracownik

Jeżeli,to miał być żart,to mało zabawny

Katy Nowy wpis

Cześć, widziałam, że pisaliście o zarobkach dla nowych osób przy produkcji. a co z magazynem? Widzieliśmy po prostu z chłopakiem ofertę z teraz zmiany mu odpowiadają, bo dzieli je 14:00. Mając doświadczenie ile by dostał?

Dynia

Chciałam dowiedzieć się czy są przyjęcia na pracownika produkcji i czy warto aplikować

ogórek
@Dynia

Wszystko zajęte. Na produkcję nie ma teraz przyjęć. Warto przysłać cv może jeszcze będą jakieś przyjęcia później. Praca i płaca dobra, nie ma na co narzekać.

róża

Czy po rozmowie w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
PRW

Mentalność właścicieli na poziomie prywaciarzy sprzed 30-tu lat. Pracowni ma być wdzięczny za zatrudnienie i niczego nie oczekiwać ale dawać z siebie wszystko co możliwe. Oczywiście za błędy organizacyjne konsekwencje ponoszą pracownicy bo powinni wiedzieć :DD Jak zorganizowany jest zakład wystarczy spojrzeć na otoczenie siedziby. Wewnątrz jest podobnie. Do współpracowników na produkcji nie ma się co przyzwyczajać bo co miesiąc 50% to nowi. W magazynie jest podobnie więc to standard tej firmy.

@PRW

No cóż, jeśli wewnątrz jest tak, jak prezentuje się budynek, szyldy ,kostka, bramy i podjazdy to chce się tu pracować. Mentalność widać po twoim wpisie. Była tu taka, co miała pensję powyżej dychy, służbową karocę i robiła co chciała i co nie potrafiła dać szacunku i docenić firmy. Mnie doceniają, nikt mnie za nic nie obwinia jak robię co do mnie należy. Kumpluje się z tymi co chce, a jest z kim bo są równi ziomale.

PRW
@@PRW

Służbowa karoca ? Ziomale ? Pensja powyżej dych ? Ile kto zarabia wie bardzo wąską grupa więc widzę, że do obowiązków pracowników należy również pisanie bajek o firmie na gowork. Szydy, bramy, kostka i ….. (usunięte przez administratora) zalegające miesiącami a może i latami. Tak wygląda otoczenie siedziby. Organizacja pracy podobna czyli totalny b. bałagan ;)

@PRW

serdecznie pozdrawiają pracownicy, którzy w tym " bałaganie" pracują lata i nic nie muszą pisać, co by było nie prawdziwe. Może ci co piszą, napiszą zxa co zostali zwolnieni.

mini

Pytasz czy praca ciężka. Dla mnie nie, ale ja jestem z produkcji. Prac jest różna bo możesz robić na maszynach, możesz ważyć, możesz wkładać kremy czy co tam w kartony. Całościowo patrząc nie jest źle.

norka

Pierwszy dzień i jest ok. Miło, ciepło, czysto, fajnie i nie zbyt ciężko.

kita

pracuję na produkcji, zarabiam na rękę 3800,00. Trzeba pracować, ale jak się człowiek wyrabia to i jest wyróżniany. Ostatnio dostaliśmy bilety na BAJM po dwa, czasami są pisemne pochwały i dodatkowa kasa. Jak kto nie pracuje i zasłuży to ma upomnienie , ale to normalne. Zostanę tu, bo jest dobrze.

@kita

To pozazdrościć pensji. Pierwsze słyszę,żeby na produkcji ktoś miał więcej niż najniższa krajowa. Podwyższają najniższą krajową,a tu niestety wynagrodzenie się nie zmienia.

@nick

słabe informacje., poprosiłam o pasek i dołączę . Moja pensja to 3900 netto.

Żancia

Pracę w Centrum Medicum wspominam bardzo źle.(usunięte przez administratora) Dziś wiem, że takie doświadczenie pomogło mi docenić każdą następną pracę. Gdybym była mądrzejsza w tamtym momencie inaczej podchodziłabym do takich doświadczeń. Życzę każdemu spokoju ducha i pamiętajcie, że zawsze solidna praca, upór i chęć samorozwoju plusują :)

Lili
@Żancia

gdybyś miała chęć samorozwoju i jak piszesz rzetelnie i uczciwie pracowała, to byłabyś tu do dzisiaj. Ale cienie interesowało szczucie człowieka na człowieka, rozsiewanie plot i brak uczciwej pracy. Zasługi innych przypisywałaś sobie, ale kłamstwo ma krótkie nogi i dzięki bogu już tu nie pracujesz. Musze ci powiedzieć, że nikt tu cię nie żałuje i miło nie wspomina. Oszukuj sobie gdzie indziej.

Korek

Praca w tej firmie to jakaś paranoja ,ludzie zmieniają się jak w rękawiczkach,wymagania bardzo duże a w zamian nic,stawka godzinowa a praca jak w akordzie normy wycięte z kosmosu ,brak szacunku z strony brygadzistki szczególnie p Katarzyny względem pracowników ,zero wdrożenia konkretnego wytłumaczenia stan i rób .Chaos zamieszanie ,o BHP można zapomnieć ,woda z pod maszyn się leje a pracownik na mopie zasuwa i ja zbiera .Nie wspominając o myjce gdzie można zeby stracić,lub nogę złamać bo ślisko,wszystkie naczynia myte są ręcznie a suszone sprężonym powietrzem.Najwazniejsze obciążają pracowników karami pieniężnymi potrącanymi z wypłaty za reklamacje .Pierwsza umowa na zlecenie ,pracowników z długoletnim stażem na palcach jednej ręki można policzyć .Odnośnie wypłat bywają poślizgi .Pani Prezes tylko na rozmowie wstępnej jest miła później pokazuje tzw pazurki.Park maszynowy pozostawia wiele do życzenia ,ciągle awarie a mechanik się rozdwaja z naprawami.Ogolnie rzecz biorąc nie polecam nikomu nawet wrogowi.

Mila
@Korek

Może warto wspomnieć, że pierwszy umowa to umowa zlecenie, a po miesiącu normalna owa o pracę Wymagania normalne, jak wszędzie Tu dochodzi jeszcze przestrzeganie czystości i higieny.. Szkolenie przy zatrudnieniu bardzo dokładne około półtorej godziny Warunki pracy dobre i kasa też

Lala
@Korek

Nie kłam kasa na czas. Są ludzie nawet z 10 letnim okresem pracy Rotacja jest szczególnie jak przychodzą pracownicy, którzy są zwalniani po dwóch trzech dniach za chamskie zachowanie lub za niestosowanie się do poleceń kierownika produkcji Maszyny działają ok, a lejącą się Woda to chyba ta, która jest lana przez@ długi

@Mila

Szkolenie ? To nie jest zakresu BHP ???? tylko z zakresu czytania karty zleceń co do prawdomówności ... Co do przestrzegania czystości i higieny no cóż każda szanująca się firma produkująca kosmetyki czy produkty medyczne wymaga aktualnych badań sanepidowskich. Kasa najniższą krajowa przy umowie zleceniu ????.Warunki pracy polemizował bym że dobre .

@byku
@Lala

Pracownicy nie są zwalniani ,sami uciekają bo nie idzie w takiej firmie pracować normalnie ,krzyki ,nerwowa atmosfera i itd .

@byku(PATI)

Proszę doczytać właśnie kodeks pracy szkolenie BHP jest wymagane nawet przy umowie zleceniu ... Nikt nikogo błotem nie obrzuca tylko wyraża merytoryczną opinie odnośnie pracy i warunków panujących w firmie .Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię .

@Mila

I ta o pracę po miesiącu to na jaki czas jest zawierana? Po jakim czasie można liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony? Czy te ponad godzinne szkolenie jest wystarczające, żeby wszystko ogarnąć?

Alan

Lubię tę robotę i ludzi o tu robią.

Długi

Koszmarne przeżycie moich paru dni pracy w tej firmie.Po primo firma produkująca kosmetyki i żele medyczne oraz suplementy do spożycia wewnętrznego powinna mieć pracowników z książeczka sanepidowska . Dwa .Brak podstawowego szkolenia w zakresie BHP.Trzy (usunięte przez administratora) . Cztery .Monitoring choć żadnego dokumentu nie podpisałem z informacją o monitoringu. Pięć. Świeży pracownik od pierwszego dnia powinien normy akordowe robić Nie wyrobienie normy wiąże się z konsekwencjami typu upomnienie .Przerzucanie pracownika z stanowiska na stanowisko . Odpowiedzialność finansową za straty typu reklamacje ,pomyłki .Jak się nie pomylić przy ogólnym chaosie panującym w takiej firmie. Firma i atmosfera dramat .Odradzam

Gośka

Dzień dobry, a co takiego składa się na wszystkie obowiązki podczas pracy przy kontroli jakości? teraz zauważyłam też komentarz odnoszący się do tego, że chyba jest ich nawet sporo. Ale o jakie konkretnie chodzi i czy nie można liczyć przypadkiem na pomoc osób z działu?

Czy w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska zatrudniani są obcokrajowcy?

Praca jako kontrolej jakości bardzo wymagająca i cały czas ma się coś na głowie, jeżeli ktoś lubi coś takiego to praca idealna bo bardzo dużo obowiązków.

Czy są tu aktualni pracownicy? Chce poznać wasze opinie względem pracy na magazynie oraz produkcji, opinie sprzed miesięcy mam już przejrzane, zastanawiam się czy wszystko co w nich padło jest do teraz aktualne? chciałem uzyskać porównanie warunków miedzy dwoma działami, ponieważ z tego co zauważyłem oferowane są aktualnie na nich identyczne zarobki, a gdzie przy tym może być ciężej?

ExWorker

Wymagania od pracownika ogromne. Pracodawca nie ma sobie nic do zarzucenia. Brakuje ci narzędzi do pracy, zgłaszasz to – jesteś roszczeniowy. Od godz. 6 do14 -tej (usunięte przez administratora) się na magazynie, potem szkolenie z panem krzysiem, który sobie poklika na innym interfejsie niż jest na magazynie, raz pokaże i już masz umieć, nawet kiedy jesteś już wypruty i zasypiasz. W trakcie szkolenia schodzisz wydawać produkty i tracisz wątek szkolenia. U pana krzysia wszystko działa, a na magazynie nic nie działa. Sieć/ drukarka nie praży, myszka nie działa. Program często nie działa, bo nie działa albo nie masz uprawnień, albo nie potrafisz, bo nie zostałeś odpowiednio przeszkolony. Z wózka widłowego na gaz cieknie olej i nie wskakują biegi. Wrzucasz do przodu jedziesz do tyłu. Brama garażowa nr 1 nie działa. W bramie nr 2 zamek się blokuje . Drzwi w tej nie idzie otworzyć bez szarpaniny. Brama zewnętrzna zepsuta- ograniczników brak, spada z bloczków. Pan Krzysio jest prezesem, mechanikiem, ustawiaczem tubek, szkoleniowcem i magazynierem. Jest monitoring i podsłuch (kamera z dwustronną komunikacją). Podłogę w magazynie sprząta magazynier, resztę sprzątaczka. Mop to ogryzek. Poproszono o nowy. Otrzymano o jeszcze mniejszej powierzchni – ta sama robota teraz 3 razy dłużej. Ważenie chemikaliów po 50kg , przelewanie z 220 kilowej beczki w sposób manualny bez pompy we dwóch pracowników . „Magazyn” źle zaprojektowany. Brak, miejsca- zawalony wszystkim . 7 palet trzeba odsunąć aby z jedną wyjechać -albo zdjąć lub wrzucić coś na regał - koszmar magazyniera. Po 3 tygodniach wymagają od ciebie ogarniania wszystkiego: gdzie co leży na magazynie, kiedy sami się chwalą, że tych produktów mają kilka tysięcy. Lokalizacje w komputerze nie wpisane albo skąpe. Kody szukanych pozycji nie pokrywają się z kodami czy nazwami w komputerze czy na wz-ce. Szkolenie stanowiskowe z kosmosu, nijak się ma do rzeczywistości. Nie jesteś o czymś poinformowany- twoja wina , że sam się nie poinformowałeś. Błędy w zleceniach produkcyjnych: niesprawdzenie dostępności substratów przed wydaniem dokumentu na realizacje. Ogólny chaos brak przepływu informacji w firmie. Brak kolejności zleceń, ciągła zmiana priorytetów, ciągła szarpanina. Nie twoja wina. Pretensje tak są do Ciebie. Nie wiadomo w co ręce włożyć, niby przerwa jest, a nie ma czasu zjeść, czy się załatwić. Trzech nowych pracowników nie było w stanie tego chaosu ogarnąć. Jeden łysy z tych 3 nowych, po 3 tygodniach został sprowokowany i spytany przez pana krzysia czy chce tu pracować - odpowiedział szczerze że: Nie chce i sam się zwolnił, potem słyszano wersje od szefostwa, że firma go zwalnia bo był złym, nieudolnym, roszczeniowym pracownikiem. Podsumowując Firma (usunięte przez administratora) tylko pracownicy - roszczeniowe (usunięte przez administratora)

zarząd
@ExWorker

@ ex worker Po co pisać dwa razy to samo. Nie można odnieść się merytorycznie do opinii zarządu - brak argumentów, to najlepiej opluć . Mimo to życzymy znalezienia pracy,w której zostaną docenione "ukryte talenty" ex workera. Dużo zdrowia i dlaszego samozadowolenia z siebie.

Krzysiu - tytan pracy
@ExWorker

Nic dodać, nic ująć. Wszystko zaczyna się od porządku - tak buduje się jakość i markę. Tutaj tego brakuje moim zdaniem.

Krzysiu tytan pracy
@Krzysiu - tytan pracy

Wcale nie dziwne jak jest mechanikiem, informatykiem, wózkowym na magazynie, szkoleniowcem, dyrektorem i prezesem, ale jak to mówią jak coś jest do wszystkiego to zwyczajnie jest (usunięte przez administratora) Ekipa na magazynie zmienia się co miesiąc, tak jak organizacja pracy w zakładzie przez prezesowa

Luiza

I co składał ktoś pod koniec grudnia to CV które sugerowano? Macie teren obadany? Jak teraz nowych tu na stanowisko wdrażają? Swiezak nie musi od razu wszystkiego wiedzieć? Można na spokojnie się przyuczyć?

Hej, widziałam ze od tygodnia jakoś widnieje oferta pracy na produkcję. Jak na razie poprzez tamten portal żaden z kandydatów się nie zgłosił. Po opiniach tutaj widzę, że ludzie chyba ostatnio odradzali prace? to są aktualne doniesienia? Nie ma może planowanych jakichś zmian w związku z kolejnym rokiem?

Pysia

Proszę złożyć CV i przyjść na rozmowę. Trzeba zobaczyć samemu jak faktycznie jest a nie sugerować się opiniami innych. Pozdrawiam

Ktoś tu widzę w ostatnim wątku sugerował jakieś „drobne wyjątki” czy jeszcze w jakichś innych sytuacjach występują? firma sama w sobie jak jest elastyczna na potrzeby pracownika? jakiś czas temu ukazała mi się oferta dla brygadzisty i myślę nad nią. Jak taka rekrutacja wygląda? ile etapów? Ze trzy osoby już się zgłosiły, wiec tak dla pewności – to tylko jedno stanowisko wolne teraz jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 16 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska
4.4/5 Na podstawie 697 ocen.
  • ul. Opiekuńcza 5/7/9
    93-411 Łódź