Opinie o Educarium Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Educarium Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Educarium Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Educarium Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Zwykły chłopak

czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy na magazynie ??

@Zwykły chłopak

Nie wiem ja teraz ale kiedyś zarobki były słabe może coś się zmieniło.

Administrator Nowy wpis

Czy w trakcie rekrutacji firma Educarium Sp. z o.o. podawała informacje o zarobkach w mieście Bydgoszcz?

Zwykły chłopak

czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy na magazynie ??

Iza
@Zwykły chłopak

A co konkretnie chcesz wiedzieć? Jak zarobki, atmosfera czy coś innego Cię interesuje?

@Iza

Ogólne wiadomości zarobki, atmosfera itp. I jak wygląda rozmowa bo ogłoszenie widnieje cały czas widzę więc nie wiem czy wymagania mają spore ????

Jest dobrze Nowy wpis
@Zwykły chłopak

Atmosfera to główny pozytywny aspekt pracy w tej firmie

Zwykły chłopak Nowy wpis
@Jest dobrze

Ok a jeśli chodzi o kasę itd. ? ile tam pracowałeś czasu ??

Ja Nowy wpis
@Zwykły chłopak

Nie wiem ja teraz ale kiedyś zarobki były słabe może coś się zmieniło.

Czy zdarzają się nadgodziny w Educarium Sp. z o.o.?

Edi

Każdy z zespołów w pewnych miesiącach ma więcej pracy i wtedy mogą zdarzać się nadgodziny.

Praca

Dzień dobry, widzę że firma poszukuje osoby na stanowisko księgowego, czy ktoś mógłby przybliżyć, jak wyglądają warunki pracy w biurze? Jakie godziny pracy, jaka pensja itp. Z góry dziękuję.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Educarium Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Doradca klienta instytucjonalnego powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Grześ

Podpowiedzcie jaką umowę proponuje firma nowemu pracownikowi?

Bdg
@Grześ

Witam,radzę omijać szerokim łukiem tą pseudo firme. Obiecują złote góry,a okres próbny przedłużają w nieskonczoność oferując w zamian premię 50 zł na mcdonalda. Sama atmosfera to żenada i bez szkoły aktorskiej nie ma co tam szukać kariery. Pozdrawiam!

@Bdg

Ten wpis jest kompletną bzdurą. Pokazuje tylko jak nie należy wierzyć tego typu stron. Osoba która to pisał na pewno nie pracował w naszej firmy. Trudno będzie ci znaleźć firma w Bydgoszczy, który lepiej traktuje swoich pracowników jak educarium.

@Grześ

Umowa o pracy

SM
@Bdg

Tak wydumanych farmazonów dawno nie słyszałam. Szkoda nawet marnować czas na odpisywanie na takie bzdury.

@Jos

To dobrze, że nowi pracownicy dostają od razu umowę o pracę. A na jaki okres Educarium wystawia pierwszą umowę? Daj znać, jak możesz, dzięki.

Roman

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

@Roman

tak

Czy w firmie Educarium Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

tak

YRIZ CUMUNIKANTJON

Za co te trzy gwiazdki? Po rozmowie kwalifikacyjnej odpowiedź ze strony firmy należy się jak psu micha, a z tego co wiem miała być w okresie do dwóch tygodni. Panie z kadr wstydzą się zadzwonić? Czy wyłonienie szczęśliwców jeszcze trwa? Dział zatrudnień zgubił butelkę którą kręci w okręgu aplikacji CV?

Zuzanna

Macie nowe wiadomości na temat pracy w Educarium? Może wiecie, czy firma poszukuje pracowników? Na oficjalnej stronie internetowej nie ma nic na ten temat. Czy aby zdobyć stanowisko u tego pracodawcy, trzeba mieć duże doświadczenie i spełniać wiele wymagań? A może młode, początkujące osoby także powinny spróbować swoich sił i rozwijać się później w strukturach tego przedsiębiorstwa?

Zuzanna

@history teachera jakie są Twoje doświadczenia z pracy w Educarium? Jakim pracodawcą jest według Ciebie firma?

history teacher

Czytając komentarze wyżej dochodzę do następującego wniosku: Stalin (Józef zresztą) też zrobił czystki wśród oficerów swojej armii, zanim zaczął realizować swój pokrętny plan ... najpierw wyeliminował tych, którzy mu zagrażali, a potem zrobił swoje. Jednak wszyscy dziś wiedzą, że ostatecznie źle skończył.

history teacher

marek

wiadomo,ze kierownicy to nasi przelozeni wiec nikt zbytnio sie z nimi nie spoufala to wiadomo,ze w kazdej firmie tak jest, a dlaczego tak narzekacie na swojego? stycznosc z nim macie codziennie?

Iris

Dobrze to nie swiadczy o tej firmie jednak, bo sie tylko tobie "wydaje".

Sissi

Zgadzam się z opinią nt. kierowników, trzeba na nich uważać, najbardziej na tych, dla których educarium, to pierwsza praca. Hipokryzja i zakłamanie, to ich wyróżnia na tle innych, nie wiedza i doświadczenie. Lizusostwem i donosicielstwem osiągnęli pewien status, publicznie głosząc pochlebne opinie o pracodawcy, a co innego myśleli ... tak się w educarium robi karierę.

albatros

Tylko trzeba uważać na kierowników

osa
@albatros

To prawda trzeba uważać na kierowników

jaga

Hmm, no bo ja to czytam, że educarium zajmuje się dystrybucją pomocy dydaktyczne dla szkół, przedszkoli i rodziców. Stronę mają całkiem spoko, ale coś za co ich podziwiam i dla mnie to olbrrzymi plus to to że prócz zajmowania się sprzedażą to pokazują na stronie jak kreatywnie pracować z dziećmi, np. obecnie jest kurs na zrobienie "Kartka świąteczna - wielkanocne zajączki-pacynki paluszkowew norkach". Świetny pomysł!

jorguś

educarium stworzone zostało aby promować otwarte formy nauczania, aby zachęcać do wczesnej i mądrej edukacji dzieci. Edukacji poprzez konkretne doświadczenie, nauki ’ręką, głową i sercem’ . Także jeżeli są osoby które odnajdują się w takim a nie innym spojrzeniu na świat to tutaj mają szanse się spełnić

Atmosfera w firmie jest bardzo dobra. Nie jest to moja pierwsza praca więc potrafie to docenić. Szczególnie szefostwo jest bardzo w porządalu. Dziwię się negatywom, chyba ze złośliwości. To chyba ci wylani tu tak negatywy wypisują?

ABC

Ale o co ci chodzi człowieku? Czego chcesz więcej?

Zostaw merytoryczną opinię o Educarium Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Educarium Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Educarium Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Educarium Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Grunwaldzka 207
    85-451 Bydgoszcz