Opinie o Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. w Rzeszów

Specjalizujemy się w profesjonalnym dochodzeniu roszczeń - finalnie odszkodowań za straty poniesi

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. w Rzeszów

Nigdy więcej

ogłoszenie w internecie, a w nim gwarantowana podstawa i zwrot kasy za paliwo. Rozmowy telefoniczne, jedziesz do Rzeszowa 300 km podpisac umowę, a tutaj przez noc zniknęła podstawa...tylko prowizja, kiedyś w przyszłosci... bo zdaniem decydenta, to dla ciebie bedzie korzystniejsze! Omijać szerokim łukiem!

Prawda
@Nigdy więcej

samo życie, przerabiałem to samo. A teraz chyba firma się zwinęła

Biuro
@Nigdy więcej

Nie było Pana u nas ani nigdy nie rozmawialiśmy. Nie zatrudniamy nowych pracowników od roku. Proszę tak bezczelnie nie kłamać.

Pracownik Nowy wpis
@Nigdy więcej

Firma od roku nie przeprowadza żadnych rozmów z kandydatami do pracy, wiec chyba pan pomylił firmy do której aplikował.

Koniec

Firma już chyba się zwinęła. Po tym jak traktowali kandydatów do pracy nie będę ich opłakiwał.

Pracownik Nowy wpis
@Koniec

Firma nadal istnieje i ma się dobrze. Od roku nie szuka kandydatów do pracy, wiec chyba nie w tej firmie pan aplikował :)

Cerber

Lubię taką pracę i szukam ofert w firmie ale nie moge ich namierzyć. Dajcie info jak ktos wie o nowej ofercie.

Erka77
@Cerber

Panie jak Pan lubisz taka robotę to wystarczy wejsc na ich stronę i podobnie jak na innych stronach firm z tej branzy ofert pracy jest maaaaasa ! Szkoda tutaj pajacowac i podpuszczac innych ze to niby w codexie tak trudno pracę znaleźc

@Cerber

Witam, aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@codex.org.pl z dopiskiem nazwy miasta w tytule. Prosimy o dopisanie na CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX Sp. z o.o. sp.k., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Apropo

I co, udało się ?

Mario
@Erka77

wezmą każdego kto zgodzi sie pracować za darmo i na swoim paliwie

P99
@Cerber

Zamim zaczniesz z nimi współpracę sprawdź sobie jakie i czy wogóle masz gwarancje ze wyplacą Ci Twoją prowizję, jak od nich z jakis powodów sam odejdziesz - zadbaj zawczasu o swój interes

Biuro Nowy wpis
@Mario

Bzdura

Biuro Nowy wpis
@P99

Bzdura.

Czy w Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. są szkolenia zewnętrzne?

Biuro

Na obecną chwilę nie ma.

Referent

Bardzo dobrze, konkretnie, rzeczowo. Prezes bardzo w porządku człowiek, widać, że szuka dobrych ludzi do pracy, że dba o tą firmę, o klientów.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Bartosz

Jaki jest powód tej ciszy na forum?

Firma
@Bartosz

jeszcze istnieje?

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. opublikowała na stronie GoWork.pl ogłoszenia o pracę /oferta/konsultant-doradca-ds.-odszkodowan-marketing-4g,6280782,kluczbork Czy warto starać się o pracę?

Mario

Można sobie darować

Jaki dress code obowiązuje w Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.?

Romwell

Że co ????

Elżbieta
@Romwell

Czy jakoś konkretnie trzeba się ubierać do pracy :)

Czy w Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Codex

Na obecną chwilę nie szukamy pracowników.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.? Chętnie zatrudniają?

Codex

Na obecną chwilę nie poszukujemy pracowników. Nie mamy stanowisk dla studentów.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.?

@

Całe wynagrodzenie wpływa na konto.

mariusz

brak rozliczeń na czas, problem z jakąkolwiek informacją na temat spraw, porażka

Były
@mariusz

trzeba było Mariuszu dalej pracować w firmie Auxilia, to byś nie narzekał

Czy firma normalnie funkcjonuje?

@Zainteresowany

Witam. Tak, jak najbardziej funkcjonuje normalnie.

Maja

Dzień dobry, sporo z tego wątku można dowiedzieć się na temat usług jakie oferuje firma Codex. Mnie zaś interesuje to jaka atmosfera panuje w tej firmie. Czy sprzyja ona ogólnym warunkom pracy? Czy ktoś z Was mógłby polecić angaż do tej firmy?

rodzina R.

Codex był jedyną Kancelarią, które doprowadziły moją sprawę do finiszu..Od poprzednich 5 otrzymałem odmowę i usłyszałem: nie ma szans, nie uzyskamy nic dla Pana i rodziny (w sumie 4 osoby)...a tu proszę, Codex znalazł sposób i UFG wypłaciło nam naprawdę niezłe pieniądze, i to bez procesów sądowych. Wielki ukłon w stronę firmy i pani Lucyny. Oni naprawdę pracują z sercem. Polecam wszystkim!

KLM
@rodzina R.

Bo nie dałeś szans innej.

Zadowolona

Cieszę się, że Centrum Obsługi Powypadkowej Codex zajął się moją sprawą. Słyszałam o firmie dużo pozytywnych opinii. Wiem, że takie sprawy jak moja prowadzą ludzie tu zatrudnieni i to pewnie od ich zaangażowania zależy wynik końcowy. Jestem wdzięczna

@Zadowolona

Dziękujemy :)

@Zadowolona

Witam, bardzo dziękujemy za opinię :)

fdfd

tak to prawda ostatnia oferta byla na stanowsiko konsultanta/doradcy do spraw odszkodowań ale to było jakos bardzo dawno temu z tego co kojarze chyba..

@fdfd

Linek

Mam doswiadczenie w takiej pracy i chętnie złożę u nich swoje CV. Zależy mi na rejonie lubelskim czy ktoś orientuje się? Jak przedstawiaj się tak z grubsza zarobki?

@Linek

Jaki jest powód, że od kilku miesięcy nie piszecie na forum? Chciałabym aplikować i przy okazji coś się dowiedzieć.

@Anna

Witam, Pani Anno jeśli jest Pani zainteresowana współpracą aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@codex.org.pl z dopiskiem nazwy miasta w tytule. Prosimy o dopisanie na CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX Sp. z o.o. sp.k., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Romek

Czyżby nic się nie działo w firmie? Jaki jest powód takiego milczenia? Interesuje mnie praca w firmie dlatego szukam kontaktu z pracownikami, może ktoś sie odezwie? Dobrze jest dowiedzieć się, że klienci są zadowoleni .

@Romek

Witam, Pani Romku j eśli jest Pan zainteresowany współpracą aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@codex.org.pl z dopiskiem nazwy miasta w tytule. Prosimy o dopisanie na CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX Sp. z o.o. sp.k., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Bogusława

23.09.2017r. Bardzo dziękuję Panu Mateuszowi Maligowi ,za prowadzenie mojej sprawy odszkodowawczej ,która zakończyła się bardzo pomyślnie. Dziękuję również Pani Ani Cach i Panu Andrzejowi Stańczykowi za to ,że potrafili mnie do siebie i firmy "CODEX"przekonać. Życzę Wam wszystkiego co dobre.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.