Opinie o Arcus Plan Spółka z oo w Świebodzin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Arcus Plan Spółka z oo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Arcus Plan Spółka z oo o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arcus Plan Spółka z oo w Świebodzin

tamara

pracowałam tamm w latach 2014-2015 na poczatku było ciezko ale trzeba z czegoś zyc po miesiącu było lepiej norma byla nawet ponad norme i wszystko jest ok poki jestes na chodzie zdrowy jeżdzisz co sobote, najnizsza krajowa owszem jest ale nie zawsze o wolne musisz żebrać , jakposzłam na zwolnienie to nie płacili ogólnie do dzus nie otrzymałam wzzystkich pieniedzy na hali traktowali jak psa nie masz normy wynocha wyzwiska teror pychiczny kontrola by sie tam przydała

d3 Nowy wpis
@tamara

Do PIP iNSPEKCJA Pracy zgłoś,

Miron Nowy wpis

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

Arturrao Nowy wpis

przyjechalem do arcus plan w poniedziałek, 2 dni z rzędu miałem iść do pracy tylko dziwnym trafem w ostatniej chwili dzwoni koordynator i mówi że niestety ale dzisiaj macie wolne... Jak cały domek przyjechał tak cały domek siedzi na (usunięte przez administratora) ogółem firma dnoo totalne ściągają ludzi z polski nie znając języka w dodatku pisze w ogłoszeniach że nie trzeba znać żenada !!!

Weronika Nowy wpis

@jom, dlaczego tak uważasz? Czy możesz uargumentować swoją wypowiedź? CO jest powodem Twojej niechęci do Arcus Plan Spółka z oo?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Arcus Plan Spółka z oo? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
heniao

cześć @jom a może powiesz coś więcej o tym oszukiwaniu. Łatwo napisać kilka słów ale może trzeba je podeprzeć faktami żeby nie wyglądały gołosłownie. Pracowałem w tego typu firmie w Tarnobrzegu i było całkiem miło

jom

słaba firma oszukują nie polecam

kasik

tak nzgadzam sie na początku juak powstawał ten obuz pracy było ok zdazały sie wypadki itd ake było ok na kase oszukuja ale gdzie tego nie robią nie maja chetnych to ukraincy przychodzą nie polecam tej firmy ogólnie za nic w swiecie bym tam nie wrociła woale juz jako tirówka pracować albo wyjechac za granice

ona

Widzialam jak ta firma traktuje praciwnikow. Umowa na 32 godz pracujesz 48.. O wolne za nadgodziny zapomnij o zaplate tez. Zwalniaja bez uprzedzenia. Ot taka sytuacja idziesz do pracy okazuje sie ze nie nie ma cie na liscie... Oczywiscie panie z biura nie informuja ze jestes zwolniony... Praca nie jest zla ale lepiej nie zatrudniac sie w pod firmie tylko isc do glownej docdaty... Tam umowa jest jasna a wszystkie sprawy zalatwiasz w biurze....

realnie

Praca jak na produkcji wiadomo że czasu na kawkę kilku godzinne pogawędki czy zakupy w czasie pracy nie będzie, dojazdy poza świebodzina gratis, szału nie ma 10 brutto czyli najniższa krajowa poprostu za miesiąc, praca jakaś ciężka nie jest to nie Cigacice nie pracujesz w wełnie itp, nocki +20 % ale jak nie którzy wolą zasiłek i wieczne narzekanie że nigdzie indziej nie chcą do pracy bo w cv pusto tylko narzekanie to nie ma się dziwić, jak na zimę praca nie zła na przezimowanie w hali nie zmarzniesz i nie zaleje ciebie deszczem, sporo młodych osób pracuje i nawet za ściany wschodniej eu...cóż w Pl z pracą wogóle cienko...

loco

Firma szuka parobków do pracy w Świebodzinie za 10 zł(!) brutto na 3 zmiany, na 2 miesiące. Nocki płatne +20%. Po 2 miesiącach (jak nie umrzesz z głodu) praca w Niemczech za około 7.50€ brutto, bez zakwaterowania. Po odliczeniu podatku i zakwaterowania we własnym zakresie nie wiem czy 4000zł zostanie. To ma być niemiecka płaca? Niemiec ma tyle na zasiłku! Ja dziękuję za taką niemiecką pracę, białorusinów niech szukają!

zuza

Tam jest (usunięte przez administratora) Wyzywają ludzi.Na chali albo zimno albo gorąco .Dają jakieś dziwne umowy do tego jesteś jak pies pod telefonem i w soboty robisz ale do płacenia chetnych brak.

Pier Cardeee

Witam.Pracowałem w tej firmie tydzień a moja żona dwa tygodnie.Dostałem wypowiedzenie za to że trochę pokłuciłem się z zakompleksioną kierowniczką i za wiele pytań zadałem. Ta firma to cwaniaki dają umowę na 32 godz tyg a robisz od poniedziałku do soboty , nie płacą za nadgodziny nie płacą za szkolenia BHP ludzi wyzywają ogulnie to robią tam same niemoty bo ci co coś się odezwą nie tak to odrazu zwolnieni .Taki chiński (usunięte przez administratora) Sprawę zgłosiłem do OIP czyli PIP i do Urzedu Skarbowego

Zostaw merytoryczną opinię o Arcus Plan Spółka z oo - Świebodzin

Arcus Plan Spółka z oo
1.8/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Kolejowa 19
    66-200 Świebodzin