Opinie o Datev Symfonia w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Datev Symfonia. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Datev Symfonia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Datev Symfonia w Warszawa

Rekrutacja Nowy wpis

Zaczepiła mnie Pani na linkedIn. W sumie rozglądam się za nową robotę więc była rozmowa HR. Z niemką, a praca w polskim oddziale. Rozmowa raczej słaba choć miła, Pani nic nie opowiedziała o projekcje, firmie, roli, zespole. Tylko aby wysłać CV na mail, spytała o okres i takie tam. Po tygodniu poprosiłem o feedback i dostałem jakiegoś formalnego maila z którego nie można było nic wywnioskować.

Czy Datev Symfonia oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

maciek Nowy wpis

Fajnie, że jest samochód służbowy, ale dają jeszcze jakieś premie do zarobków?

hhh

na stronie ogłoszenia owszem są, jednak to nic nie znaczy. Ogłoszenie na wdrożeniowca "wisi" już 2 lata a firma nikogo nie zatrudniła na to stanowisko. Od czasu do czasu kogoś zaproszą na rozmowę po której nic nie wynika. Nie chcą zatrudnić a ogłoszenia ładnie wyglądają :)

Katarzyna Jeznach, DATEV.pl Nowy wpis
@hhh

Dzień dobry - cieszymy się, że nasze ogłoszenia na stanowisko wdrożeniowca ładnie wyglądają. Cały czas szukamy osób o takich kompetencjach. Z początkiem marca 2016 zatrudniliśmy osobę na stanowisku młodszego specjalisty ds. wdrożeń i chcemy zatrudniać, dlatego rozmowy kwalifikacyjne się odbywają. Proszę pamiętać, że zaproszenie na rozmowę jeszcze nie oznacza gwarancji zatrudnienia :)

Czy kandydat na stanowisko Senior Software Engineer (m/f/d) w firmie Datev Symfonia ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Katarzyna Jeznach

Dzień dobry! Na naszej nowej stronie internetowej: http://datev.pl/kim-jestesmy/#kariera można znaleźć aktualne oferty pracy, na dziś szukamy asystentki marketingu, wdrożeniowców oraz programistów. Jeśli jednak wśród ofert pracy ktoś nie znajdzie oferty dla siebie - zawsze może do nas napisać na cv@datev.pl i zapytać - zachęcamy!

Piotr Franciszkowski - Prezes Zarządu DATEV.pl

Dziękujemy za zainteresowanie działalnością DATEV.pl. Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszych strukturach, zapraszam bezpośrednio na stronę www.datev.pl/kariera. Jesteśmy otwarci na nową i stałą współpracę, również w formie praktyk lub stażu. Jednocześnie zachęcam do zapoznania się z ofertą DATEV.pl na stronie www.datev.pl, ponieważ została ona poszerzona o produkty IT i rozwiązania kierowane również do przedsiębiorstw głównie z sektora MŚP.

henryk

To jest stosunkowo mała firma gdzie ludzie pracują już dzisiaj latami. A skoro rzadko szukają to znaczy że nie zwalniają im się wakaty za często. Proste, nie? Datev ma też ograniczone możliwości rozwoju ze względu na dość wąski segment rynku na jaki postawiło. Jest ekipa która dobrze pracuje, nie chce odchodzić i jest wystarczająca do pokrycia polskiego rynku rewidentów i doradców to co się dziwicie, że nie ma nowych ogłoszeń o pracę?

ignacy

no chyba nic się nie zmianiło, a przynajmniej nikt jeszcze czegoś takiego nie napisał, więc dla mnie to oczywista odpowiedz jest w tym momencie. Ja szukam w innym miejscu, bo jak już nawet pracownicy się nie wypowiadają na forum, to nie ma czego tutaj szukać tak naprawde. Troche szkoda, bo ja dobrze pamietam tą firme.

pema

A co sądzicie o pracy w oddziale Katowickim jako KAM????? Jakie warunki, jakie narzędzia jak atmosfera ????

Śruba

pracowałem w DV w 2007-2009 - faktycznie była tam rotacja ;-) . Generalnie na podboje RW TR K. i takie tam, to miałem głęboko wyj.. Miałem za to bdb relacje z wieloma kontrahentami firmy. Jedyne co mi przeszkadzało to zbedna papierologia. PP

gossipgirl

Właśnie, jak tam nwy Prezes? Razi sobie? Mam nadzieję, że MAG i Smerfetka nie obijają się tak jak to robili za czasów starego Szefa... Poproszę, tych którzy nadal pracują w D o raport :)

DATEV

No cóż, wypada współczuć spółce Sygnity. A miałem naprawdę dobre zdanie nt. ich systemu rekrutacji. Mistrzostwo autokreacji - po przeczytaniu artykułu, gdybym nie znał człowieka, miałbym wrażenie, że naprawdę to ktoś super doświadczony i profesjonalny.

_wspolczujacy_

alojzy

cześć. przedstawcie mi jak wygląda teraz kierownictwo firmy. kto jest prezesem, ewentualnie dyrektorem (czy nadal [dane osobowe usunięte przez moderatora] są w firmie, czy już nie)? dzięki.

my

Hi [dane osobowe usunięte przez moderatora], 3mamy Ci kciuki! Bedzie dobrze! Rob swoje, nie daj sobie pluc w gniazdo... Zawsze znajda sie ludzie, ktorzy zrobia wszystko zeby postawic Cie w zlym swietle... pozdro

anonim2

[dane osobowe usunięte przez moderatora], cała nadzieja w Tobie!

To sie potwierdzilo. Mila niespodzianka. [dane osobowe usunięte przez moderatora]. ruszy tym interesem, nie mam zadnych watpliwosci! Gratulacje i powodzenia [dane osobowe usunięte przez moderatora]!

Zabcia prezesa

Chodza ploteczki o zmianach w firmie. Cos komus wiadomo? Nowy prezes?

EmGie

Dodam, że Pan [dane osobowe usunięte przez moderatora]. z firmy Datev (dyrektor?) przedstawia się jako wieloletni manager (dyrektor), a pracował w mikro-firmach krzakach, które były tworzone np. na jeden projekt i zwijały manatki...Więc czego można oczekiwać od takich kompetencji? Prawda Panie [dane osobowe usunięte przez moderatora]?

dżony

Potwierdzam - po rozmowie rekrutacyjnej z prezesem można wywnioskować, że to bardzo sztuczny i fałszywy człowiek, nie wzbudzający zaufania, nie mający nic konkretnego i merytorycznego do powiedzenia. Pierwszy kontakt niestety, ale potwierdza wasze opisy. Nie mogę więcej napisać, ponieważ nie miałem z nim (ani z innymi osobami z firmy) dłużej do czynienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Datev Symfonia - Warszawa

• Jak się pracuje w Datev Symfonia?

Zobacz opinie na temat firmy Datev Symfonia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Datev Symfonia
2.4/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 98
    00-807 Warszawa