Aerosol Service Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Aerosol Service Sp. z o.o.

Aktualność
Cieszymy się, że interesujesz się Aerosol Service i odwiedzasz nasz profil na portalu gowork.pl. Znajdziesz tu informacje o tym kim jesteśmy, co jest naszą pasją i jakie wyznajemy wartości. To również miejsce do dzielenia się doświadczeniami i opiniami na nasz temat.
Nie przekazujmy nieprawdziwych informacji, szczególnie jeśli mogłyby one naruszyć godność innej osoby lub godzić w jej dobre imię.
Respektujemy różnice między ludźmi w organizacji oraz poza nią i świadomie budujemy strategie, które tworzą klimat dla poszanowania i wykorzystania tych różnic na rzecz organizacji. U nas nikt nie musi udawać kogoś kim nie jest.
Jesteśmy polską firmą, zaś tworzymy produkty na światowym poziomie, myślimy globalnie i na bieżąco śledzimy branżowe innowacje.

Jest jeszcze wiele innych powodów byś do nas dołączył!
Marta Nowy wpis

Ja to jeszcze nie zabierałam się za rozmowę, ponieważ CV nie wysyłałam. Powiedzcie mi tylko co z tą kontrolą jakości? na stronie jest link, ale po kliknięciu w niego nie widzę już oferty. to szukają czy nie? a jeśli nie to kiedy będą? Nie wiem ile czekać

Gość Nowy wpis

Tak jak w wielu opiniach przejawia się ten wątek,tak po mojej rozmowie telefonicznej jako kandydat do pracy odniosłem wrażenie wyższości i arogancji ze strony rozmówcy Aerosol . Na samym wstępie brak szacunku do pracownika. Dyskwalifikuje to firmę Aerosol w Charnowie jako przyjazny pracodawca.

NS Nowy wpis

Jakieś odejścia się szykują? Ktoś w ostatnim wątku chyba cos takiego jednej osobie zasugerował. Ja natomiast widzę aktualne ogłoszenie dla specjalisty ds. planowania produkcji, zaciekawił mnie w nim przypis o tym, że Pracodawca nie wymaga CV, przynajmniej tak to wygląda w ofercie. Z jakich przyczyn? to jak sprawdzają tu teraz kandydata?

Ja Nowy wpis

Witam , dział mieszalni co o nim sądzicie ? Mam rozmowę rekrutacyjną i chciałbym zasięgnąć waszej opini .

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Aerosol Service Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kierownik Mieszalni?
RB

Do was kierowników wybiera się przez ogłoszenie? Nie można awansować? pytam w pierwszej kolejności, bo jest taka dostępna oferta w internecie. Mieszalnie mam na myśli. Ktoś pisał o tym, że biurowi mogą być inaczej traktowani niż pozostali, czy to w ogóle prawda? W opisie zawarte były imprezy integracyjne i zastanawiam się jak relacje miedzy działami teraz wyglądają?

Transport do pracy

Witam wie ktoś czy mają prywatny autobus z transportem do pracy

Malwa

Ktoś już pytał o zarobki dla technologa, lecz bez odp. Udało mi się jednak odkopać ogłoszenie z ubiegłego roku i pokazuje w nim widełki od 5 do 6,5 tys. jakie macie co do nich odniesienie? Czy nastąpiły jakiekolwiek podwyżki czy raczej ten 6,5 tys to próg max? W jaki sposób go wypracować?

Czy w Aerosol Service Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Beata

Pracuję w biurze od kilku miesięcy. Atmosfera jest przyjazna, współpracownicy pomocni. Bardzo dobrze oceniam wprowadzenie do firmy. Czułam się "zaopiekowana" przez przełożoną, dobrze przyjęta przez innych pracowników, a stanowisko pracy już na mnie czekało (komputer, skrzynka mailowa, telefon służbowy z firmowymi kontaktami). Do współpracy przekonała mnie rodzinna atmosfera, satysfakcjonujące finanse i to, że duża część pracowników to osoby z kilkunastoletnim stażem w firmie, a samo przedsiębiorstwo jest na rynku blisko 30 lat. Dla mnie to stabilny pracodawca. Spółka prężnie się rozwija, ma świetne zaplecze produkcyjne, laboratorium i dobrze zorganizowaną strukturę. Na czele przedsiębiorstwa stoi młody zarząd z precyzyjną wizją firmy. Dodam tylko, że po miesięcznym okresie próbnym otrzymałam umowę na rok, kolejna będzie na czas nieokreślony. Na moje wynagrodzenie składa się podstawa, comiesięczna premia i dodatek stażowy. Pracodawca dopłaca do pakietu medycznego, mogę skorzystać z grupowego ubezpieczenia na życie. Polecam :-)

Liczę na premię ;)

@Beata

A atmosfera między pracownikami jest ok? Tutaj ktoś Ci wazelinę zarzuca więc jestem ciekawa jak to wygląda w biurze.

@Hanna

@Hanna nie traktuję tego jako zarzut, a dowcip i w takim tonie jest moja odpowiedź :-) Atmosfera jest przyjazna. Pracujemy w małych zespołach.

Paulina
@Beata

rozumiem ze pracujesz przy jakis projektach skoro macie swoj zespol ? czy jakis konkretny styl zarzadzania w tym temacie ma firma?

Xxx
@Beata

5 pracowników z dużym stażem którzy zwalniają lub odchodzi od nich 80% zespołu co kwartał to faktycznie bardzo dużo. Ludzie nie dajcie się…

gość
@Xxx

80% to dużo powiedziane. Jest jeden dział z dużą rotacją, ale w pozostałych nie zauważyłem czegoś podobnego. Kierownictwo raczej z dużym stażem (nie powinno to nikogo dziwić), ale pozostali pracownicy też mają po 6 - 10 lat.

Hanna

A dlaczego uważasz że można by niby dostać nerwicy pracując tu? Co się takiego dzieje? Już zupełnie nie rozumiem, każdy ma inne zdanie na ten temat

myff
@gość

W którym dziale taka rotacja? zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy, ale nie chcę się naciąć, bo z takiego czegoś właśnie chcę uciec

Eustachy
@myff

W dziale obsługi klienta

Szymon
@Eustachy

Czemu ludzie się tu tak zmieniają? Chodzi o to że praca z klientem jest trudna czy warunki w tym dziale słabe? Bo przecież musi być jakiś powód.

Pracownik produkcji
@Beata

Rok temu pisałaś (pracując kilka miesięcy), że na Twoje wynagrodzenie składa się dodatek stażowy. Z tego co wiem, to w AS dodatek stażowy otrzymuje się po przepracowaniu 3 lat, a nie kilku miesięcy zatem do tej pory nie powinnaś takowego otrzymywać. Więc ktoś tu plecie głupoty (co w tej firmie jest na porządku dziennym) albo pracownicy biurowi są lepszego sortu (co też niejednokrotnie dało się już odczuć).

Witam Jak przedstawiają się teraz warunki płacowe na stanowisku np technologa ?

XXX

Teraz chce się pracować. W biurze spokój i przyjazna atmosfera. Dzięki Sylwia, że odeszłaś!

@XXX

Częste rotacje są? W jaki sposób przyjmuje się osoby nowe? Jak ewentualne wdrożenie przebiega, jest czas żeby poświęcić go komuś nowemu kto przyjdzie? Z zakresu obowiązków, które w razie czego sa najtrudniejsze ale jakos trzeba sobie z nimi radzić?

Xxxk
@XXX

To powinno dawno się stać!

Ona
@XXX

Prezes przejrzał na oczy ? Czy po wszystkich których wykończyła przyszła pora na nią ?

@Ona

przejrzeć na oczy? a są może jeszcze inne obszary pomijając te związane z kadrami, na które pracownicy również powinni zwrócić uwagę? jest w ogóle taka szansa aby móc umówić się na bezpośrednią konsultację w tego typu zakresie? z kim się rozmawia?

Eustachy
@Ona

Karma wraca...

@Eustachy

premia za dobre wyniki w pracy także? widziałam z rok temu w jednym z wątków jak ktoś pisał, że na nią liczy. tegoroczna w takim razie ile może wynieść i jak sobie na nią zapracować?

Czy warto aplikować do tej firmy? Ostatnio mają ogłoszenie na Technologa.

Firma Aerosol Service Sp. z o.o. dodała nową ofertę pracy na stanowisko Specjalista ds. Marketingu. Czy ktoś o tym słyszał? Co powiecie o zatrudnieniu u tego pracodawcy?

Fabian

To jakiś żart. Nic w tej firmie nie było tak jak powinno. atmosfera słaba,(usunięte przez administratora)i realizacja wyników nie wiadomo na podstawie czego. Tu się po prostu nie da normalnie pracować. nie polecam

@Fabian

Nie znałeś podstaw co do wyników, których od Ciebie tak naprawdę tutaj wymagali? Czyli jakie konkretnie były w Twoim przypadku i co z potencjalnym nakładem pracy, który należało na niego poświęcić?

@Ewelina

Tu niewiele osób potrafi zrozumieć dlaczego coś się dzieje tak czy inaczej... Zarządzanie jest słabe

@Paweł

mimo wszystko firma działa, co też może chyba zastanawiać? jakie konkretnie te słabości zauważasz i w czym ostatecznie się one odzwierciedlają? jeśli chodzi o kadrę zarządczą to od jakiego czasu jest ona bez zmian?

ON
@Paweł

Zarządzanie to jest na poziomie - Są w tej firmie, ala kierownicy co na niczym się nie znają jedynie aby się świetnie bawić kosztem pracowników

@ON

A kierownictwo to na jakiej podstawie jest tu dobierane? Mam na myśli to czy na takie stanowisko można awansować ze struktury czy raczej stawiają tutaj na rekrutację z zewnątrz?

Iras

Witam. Jakie są godziny pracy na hali produkcyjnej? Pracuje się cały tydzień? Jakieś szczegóły zanim złoże CV. Pozdrawiam

Mar

Żeby pracować w tej firmie trzeba mieć twardą (usunięte przez administratora)Jak by się nie skakało i nie tańczyło i tak zawsze coś nie tak. Większości opinii zamieszczonych faktycznie się potwierdza tym bardziej jeżeli chodzi o traktowania ludzi. Wywyższania się, doszukiwania się błędów, kręcenie oczami kiedy chcę się uzyskać informację, brak szacunku oczywiście to się tyczy osób z wyższym stanowiskiem, odzywki. Chyba by trzeba po sufitach latać żeby zadowolić i rozwijać co niektórym czerwony dywan. Atmosfera tak gęsta że można ją nożem ciąć.

Na znanym portalu z literka „X” w nazwie na końcu widziałem ogłoszenie na stanowisko kierowcy w ruchu międzynarodowym. Czy ktoś mógłby się na ten temat wypowiedzieć ? Zarobki, kierunki, auta? Dziękuje za odpowiedzi.

Magdalena
@Piotr

A jakie masz doświadczenie jako kierowca?

Aktualność

Jest jeszcze wiele innych powodów byś do nas dołączył!
Luzakowo....

Ja pracuje juz jakiś czas ,wykonuję prace biurową .. Jest naprawde git... Dobre zarobki..

Uwuwu
@Luzakowo....

Czyli co to znaczy biurowa?ksero ,kawka i ogólnie przynieś,podaj i pozamiataj:).Naprawdę ambitne zajęcie ,wręcz jesteś autorytetem w tej dziedzinie . Pozdro

@Uwuwu

A to rozumiem że też siedzisz w biurze i wiesz w stu procentach co ludzie tam robią?

Agata
@Luzakowo....

Ooo to zdradzisz ile? Brzmi dosyć zachęcająco :) powiedz jaka stawka jeśli to nie problem dla ciebie proszę

gość

A skąd wiesz? Skąd dokładnie wywnioskowałeś czym się zajmuje @Luzakowo? Pojęcie prace biurowe wydaje się dość szerokie. a Ty jednak potrafisz wyłuskać z tego najdrobniejszy szczegół... hmmm?

@gość

No jak to skąd? Nie jest możliwe to, że tam pracuje?

Poniżana

W punkt !

Edward

A z jakiego powodu ten pozew chcecie składać? Opiszesz co się działo?

Neutralny
@Edward

Trudny charakter + wysoka pozycja w firmie. Jednak żeby aż pozew pisać…

Onaion
@Neutralny

Ten trudny charakter powinno się zostawić w domu, praca to nie miejsce, w którym ludzie muszą go znosić. Przedstawiam kilka zachowań na które pozwala sobie ta osoba: gnębienie, poniżanie, ośmieszanie, krzyki, wyszukiwanie wad, mściwe zachowanie, bezustanne negatywne uwagi. To ma jeden cel - obniżenie poczucia wartości pracownika. Nie każdy ma predyspozycje do bycia managerem, dlatego ta funkcje lepiej zostawić innym.

AM
@Onaion

@0naion W punkt!

Pracodawca sam nie jest zły. Problem jest w kadrze zarządzającej która nie przygotowuje pracowania do jego obowiązków oraz atmosfera która panuje jest mocno gęsta. Dobre zarobki.

@Anonim

A można wiedzieć ile zarabiałeś, skoro oceniasz zarobki jako dobre? Może warto tam iść jeśli ta kwota jest zadowalająca.

Zostaw merytoryczną opinię o Aerosol Service Sp. z o.o. - Ustka

• Jak się pracuje w Aerosol Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aerosol Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aerosol Service Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aerosol Service Sp. z o.o.