Spontiusz Restauracja

Jawornik

Opinie o Spontiusz Restauracja

Monika 2012-11-03 10:55:29
Już nie zatrudniają ale może jeszcze w niedalekiej przyszłości trudno powiedzieć..
Pracodawcy super ustalasz z nimi jaką zmianę ci odpowiada (dzień czy noc) jak często chcesz mieć wolne (np. raz na 3 dni, 2 dni na 6 przepracowanych...)
Wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i dość spore w porównaniu z innymi stawkami na podobnych stanowiskach nawet na starcie;)
Izka 2012-11-26 12:28:58
Dlaczego spontiusz zamkniety?
aga 2012-12-18 18:01:42
spontiusz sie nie zamknął tylko przeniósł na orlen do Jawornika. Lepsza lokalizacja i lokal wypas, załoga ta sama.
bumar 2013-01-07 16:36:03
Przenieśli się na Orlena do Jawornika. Wreszcie porządny lokal :) Jedzenie bez zmian czyli WYPAS NA MAX!
gruszka 2016-04-21 11:11:22
no właśnie ciężko się dowiedzieć, bo przecież oni nie za bardzo dbają o swój marketing skoiro nie ma ich wcale jako gastronomii w internecie. a szkoda, kuchnia polska jest modna teraz, super retro trend
Zostaw swoją opinię o Spontiusz Restauracja - Jawornik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spontiusz Restauracja