Browar Fortuna Sp. z o.o.

Miłosław

Opinie o Browar Fortuna Sp. z o.o.

Były pracownik 2011-12-12 11:48
Mój przedmówca chyba jest jakiś podstawiony. Praca w browarze to jakiś żart, ciągnące się umowy zlecenie, brak pieniędzy na cokolwiek, a stosunek dyrekcji do zwykłych szarych pracowników fatalny! Odradzam pracę tutaj chyba że naprawdę ktoś ma nie wesołą sytuacje materialną
kostek 2012-02-12 12:39
wszystko jasne. BYŁY pracownik. Za nic nie poleciał
lukas 2012-03-19 19:31
robota robota robota a siano w stosunku do tej roboty jaką trzeba robic bardzo małe
Aifam 2012-04-15 16:41
Praca tragedia. Byłem tam na rozmowie i zrezygnowałem po tym jak usłyszałem stawkę godzinową i że będę pracował na zlecenie. Atmosfera jak na cmentarzu, odniosłem wrażenie że ludzie są tam zaszczuwani wręcz.
SCR 2012-05-30 20:49
Okres kiedy w firmie najwięcej pracy a ludzie zaczynają się zwalniać. Nie trzeba nic więcej dodawać. Człowieka mają za nic, pomijając już te marne grosze, najgorsze jest podejście do pracownika który jest tam naprawdę nikim.
Gundogan 2013-01-17 21:43
Prawda jest taka że w Browarze pracują albo nieuki, albo alkoholicy, albo życiowi nieudacznicy. Pensja na poziomie najniższej krajowej, wyciskają Cię jak cytrynę w zamian nie dostając nic. O pomocy kogokolwiek nie ma co liczyć, kierownictwo porażka, nie mają o niczym pojęcia(szczególnie ten od utrzymania ruchu) biegają do biura i przesiadują na kawkach u żony dyrektora. Ogólnie nie polecam nikomu.
rebeka 2013-01-28 15:00
brawo nareszcie ktos napisal prawde alkoholicy nieuki dodalabym jeszcze [usunięte przez moderatora] wystarczy przyjrzec sie reprezentujacych te firme i postaciom im towarzyszacym na imprezach promocyjnych
pracownik 2013-02-13 22:24
może nie wszyscy są aż tak straszni w tej firmie a napewno nie zwykli pracownicy.Ale dyrekcja masakra uśmiechają się sztucznie i fałszywie jak nie masz matury jesteś nikim albo jak nie siedzisz im cały w [usunięte przez moderatora] i te umowy zlecenie nigdy się nie kończą a kasa szkoda słów 400zł po dwuch tygodniach pracy a i tak nie dadzą na czas bo nie ma.Jeszcze tam pracuję i widze te kobiety które 8 a czasem 10 godzin noszą te skrzynki szok a oni mają pretensje o położony kartonik na ziemi bo to już ogromny bałagan że niby oni tacy porządni.KTO NIE MUSI NIECH TAM NIE IDZIE
nikt 2013-02-19 16:22
o nieukach alkoholikach i życiowych nieudacznikach przesadziłeś pracuje tutaj już dłuższy czas może i fakt dyrekcja kierownictwo stosunek do pracy którą wykonujemy powinni zmienić oraz pensje, ale Ci którzy w Browarze pracują należy im się wielki szacunek bo wykonują prace z poświęceniem i rzetelnością! Ja się czuję urażony taką opinią jako pracownik Browaru, bo ukończyłem szkoły jestem wykształcony człowiekiem jak i inni!
ftrans 2013-02-20 13:07
Ze sztucznymi uśmiechami dyrekcji się zgadzam, strasznie potrafią człowieka wkurzyć jak wszystko ładnie pięknie a na koniec miesiąca masz po premii...Jeszcze niedawno uśmiechali się do ochrony, a wywalili ich z dnia na dzień na zbity pysk bo trzeba było oszczędności... Może będziemy kolejni? Zatrudnianie niepotrzebnych ludzi do biur, a nam na produkcji mówi się że nie ma kasy na podwyżki. Trzyma mnie tu tylko to że w Miłosławiu nie ma pracy, a dojazd to kolejne koszty. Perspektywa jest nie wesoła, generalnie nie polecam, chyba że ktoś ma nóż na gardle...
piwo 2014-08-07 22:31
Może mi ktoś powiedzieć ja wygląda sytuacja na stanowisku PH, ciekawi mnie kasa, teren do obsługi, obowiązki, plany itd..... Pozdrawiam
xoxo 2015-01-09 13:49
witam czy moze ktos mi napisac jak wyglada praca na stanowisku przedstawiciela handlowego? bede niezmiernie zobowiazany. Chodzi mi o atmosfera, zarobki, warunki i czas pracy
zaciekawiony 2015-01-09 22:32
Panda na gazie z gps, 1700 netto
heh 2015-01-12 18:54
To jakas porazka. Zadzwonil jakis koles z zaproszeniem na rozmowe. Miejsce spotkania restauracja w Ikea.... Gratuluje podejscia :) Niezla firma skoro nie stac mawet na wynajecie salki konferencyjnej w hotelu... Zenua :)
Miłosław 2015-05-28 05:10
Witam. Chce się dowiedzieć jak wygląda obecnie możliwość zatrudnienia się w Fortunie w Miłosławiu? Niby szukają ludzi do pracy,ale odezwali się dopiero po miesiącu składałam z kuzynką do mnie zadzwonili a do niej jeszcze nie. Ja mieszkam na miejscu ona w Winnej. Może ktoś napisać z obecnych pracowników jak wyglądają zmiany,czy soboty i niedziele wolne? Z góry dzięki.
wysokiPrzystojny 2015-06-10 13:16
czy firma wymienia kierownictwo? ogloszenia sa w prasie? co sie dzieje jak to wyglada dzisiaj, czy warto tu aplikowac?
Piwowar 2015-10-25 20:57
Witajcie, zostałem zaproszony na rozmowę w charakterze mistrza produkcji w Fortunie. Jestem doświadczonym Piwowarem. Czy ta "zła atmosfera" i niskie pensje i śmieciówki o których piszecie to prawda? Pozdr.
wari 2016-05-06 09:19
fortuna ostatnimi czasy mocno posunęła się do przodu
fix 2017-02-01 17:32
Brak profesjonalizmu w wielu kwestiach, w tym w podejściu do umów i płatności za pracę. Umowę którą do nich wysłałem, zgubili. Płatność realizowali ponad dwa miesiące. Podejście jednej z pań z doświadczeniem w korporacji piwnej to "nie chce mi się chodzić po podpis do szefa". Żart z człowieka. Omijać i jeszcze raz omijać.
Niezadowolona 2017-02-02 19:10
Zawsze kupowałyśmy piwo Fortuna ale ostatnio na spotkaniu ze znajomymi moja córka znalazła stary zardzewiały kapsel od innego piwa który pływał w zamkniętej butelce , mamy butelkę do wglądu. Oj slaba to wkładka do piwa teraz myślimy gdzie to pokazać.
Pozdrawiam.
Maja 2017-04-13 09:54
Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Elektromechanik do pracy we Wrześni. Co możecie powiedzieć na temat pracy w firmie na tym stanowisku?
f 2017-04-20 21:31
Kapsle do butelek szczerze mówiąc hoooyove !!!! Goovnianie się otwierają !!! Butelki, żeby było taniej i lżej dmuchane pewnie w Czechach. Ale kapsle to porażka !!!
beer 2017-04-22 17:27
Piłem do wczoraj Fortuna Czarne. Do wczoraj. Smak słodzika ponad wszystko. I to piwo znacznie ponad 3 zł. Teraz pewnie będę sięgał po piwa powyżej 5 zł lub przemogę lenistwo i zacznę robić swoje. ŻAL !!!! Chęć zarobku przewyższyła jakość !!!!
Zostaw swoją opinię o Browar Fortuna Sp. z o.o. - Miłosław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Browar Fortuna Sp. z o.o.