Browar Fortuna Sp. z o.o.

Miłosław

Opinie o Browar Fortuna Sp. z o.o.

Były pracownik 2011-12-12 11:48:38
Mój przedmówca chyba jest jakiś podstawiony. Praca w browarze to jakiś żart, ciągnące się umowy zlecenie, brak pieniędzy na cokolwiek, a stosunek dyrekcji do zwykłych szarych pracowników fatalny! Odradzam pracę tutaj chyba że naprawdę ktoś ma nie wesołą sytuacje materialną
kostek 2012-02-12 12:39:05
wszystko jasne. BYŁY pracownik. Za nic nie poleciał
lukas 2012-03-19 19:31:13
robota robota robota a siano w stosunku do tej roboty jaką trzeba robic bardzo małe
Aifam 2012-04-15 16:41:29
Praca tragedia. Byłem tam na rozmowie i zrezygnowałem po tym jak usłyszałem stawkę godzinową i że będę pracował na zlecenie. Atmosfera jak na cmentarzu, odniosłem wrażenie że ludzie są tam zaszczuwani wręcz.
SCR 2012-05-30 20:49:22
Okres kiedy w firmie najwięcej pracy a ludzie zaczynają się zwalniać. Nie trzeba nic więcej dodawać. Człowieka mają za nic, pomijając już te marne grosze, najgorsze jest podejście do pracownika który jest tam naprawdę nikim.
Gundogan 2013-01-17 21:43:50
Prawda jest taka że w Browarze pracują albo nieuki, albo alkoholicy, albo życiowi nieudacznicy. Pensja na poziomie najniższej krajowej, wyciskają Cię jak cytrynę w zamian nie dostając nic. O pomocy kogokolwiek nie ma co liczyć, kierownictwo porażka, nie mają o niczym pojęcia(szczególnie ten od utrzymania ruchu) biegają do biura i przesiadują na kawkach u żony dyrektora. Ogólnie nie polecam nikomu.
rebeka 2013-01-28 15:00:01
brawo nareszcie ktos napisal prawde alkoholicy nieuki dodalabym jeszcze [usunięte przez moderatora] wystarczy przyjrzec sie reprezentujacych te firme i postaciom im towarzyszacym na imprezach promocyjnych
pracownik 2013-02-13 22:24:52
może nie wszyscy są aż tak straszni w tej firmie a napewno nie zwykli pracownicy.Ale dyrekcja masakra uśmiechają się sztucznie i fałszywie jak nie masz matury jesteś nikim albo jak nie siedzisz im cały w [usunięte przez moderatora] i te umowy zlecenie nigdy się nie kończą a kasa szkoda słów 400zł po dwuch tygodniach pracy a i tak nie dadzą na czas bo nie ma.Jeszcze tam pracuję i widze te kobiety które 8 a czasem 10 godzin noszą te skrzynki szok a oni mają pretensje o położony kartonik na ziemi bo to już ogromny bałagan że niby oni tacy porządni.KTO NIE MUSI NIECH TAM NIE IDZIE
nikt 2013-02-19 16:22:20
o nieukach alkoholikach i życiowych nieudacznikach przesadziłeś pracuje tutaj już dłuższy czas może i fakt dyrekcja kierownictwo stosunek do pracy którą wykonujemy powinni zmienić oraz pensje, ale Ci którzy w Browarze pracują należy im się wielki szacunek bo wykonują prace z poświęceniem i rzetelnością! Ja się czuję urażony taką opinią jako pracownik Browaru, bo ukończyłem szkoły jestem wykształcony człowiekiem jak i inni!
ftrans 2013-02-20 13:07:37
Ze sztucznymi uśmiechami dyrekcji się zgadzam, strasznie potrafią człowieka wkurzyć jak wszystko ładnie pięknie a na koniec miesiąca masz po premii...Jeszcze niedawno uśmiechali się do ochrony, a wywalili ich z dnia na dzień na zbity pysk bo trzeba było oszczędności... Może będziemy kolejni? Zatrudnianie niepotrzebnych ludzi do biur, a nam na produkcji mówi się że nie ma kasy na podwyżki. Trzyma mnie tu tylko to że w Miłosławiu nie ma pracy, a dojazd to kolejne koszty. Perspektywa jest nie wesoła, generalnie nie polecam, chyba że ktoś ma nóż na gardle...
piwo 2014-08-07 22:31:18
Może mi ktoś powiedzieć ja wygląda sytuacja na stanowisku PH, ciekawi mnie kasa, teren do obsługi, obowiązki, plany itd..... Pozdrawiam
xoxo 2015-01-09 13:49:39
witam czy moze ktos mi napisac jak wyglada praca na stanowisku przedstawiciela handlowego? bede niezmiernie zobowiazany. Chodzi mi o atmosfera, zarobki, warunki i czas pracy
zaciekawiony 2015-01-09 22:32:17
Panda na gazie z gps, 1700 netto
heh 2015-01-12 18:54:51
To jakas porazka. Zadzwonil jakis koles z zaproszeniem na rozmowe. Miejsce spotkania restauracja w Ikea.... Gratuluje podejscia :) Niezla firma skoro nie stac mawet na wynajecie salki konferencyjnej w hotelu... Zenua :)
Miłosław 2015-05-28 05:10:29
Witam. Chce się dowiedzieć jak wygląda obecnie możliwość zatrudnienia się w Fortunie w Miłosławiu? Niby szukają ludzi do pracy,ale odezwali się dopiero po miesiącu składałam z kuzynką do mnie zadzwonili a do niej jeszcze nie. Ja mieszkam na miejscu ona w Winnej. Może ktoś napisać z obecnych pracowników jak wyglądają zmiany,czy soboty i niedziele wolne? Z góry dzięki.
wysokiPrzystojny 2015-06-10 13:16:14
czy firma wymienia kierownictwo? ogloszenia sa w prasie? co sie dzieje jak to wyglada dzisiaj, czy warto tu aplikowac?
Piwowar 2015-10-25 20:57:35
Witajcie, zostałem zaproszony na rozmowę w charakterze mistrza produkcji w Fortunie. Jestem doświadczonym Piwowarem. Czy ta "zła atmosfera" i niskie pensje i śmieciówki o których piszecie to prawda? Pozdr.
wari 2016-05-06 09:19:05
fortuna ostatnimi czasy mocno posunęła się do przodu
Zostaw swoją opinię o Browar Fortuna Sp. z o.o. - Miłosław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Browar Fortuna Sp. z o.o.