Opinie o Elektropomiar Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Stanisław Pajda w Jarosław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Elektropomiar Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Stanisław Pajda. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Elektropomiar Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Stanisław Pajda o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektropomiar Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Stanisław Pajda w Jarosław

Dagmara Nowy wpis

Czy zakład ma sprawę w sądzie ?

szef Nowy wpis

Szukamy do pracy elektryków, energetyków prosimy o kontakt

Julita Nowy wpis

@Jarekdziękuję za informacje. Tym bardziej, że nie mogę znaleźć informacji o trwającej w rekrutacji. Dobrze wiedzieć, że osoby szukające pracy mogą się skontaktować z firmą. Możesz jeszcze powiedzieć na jakie stanowiska są obecnie potrzebni pracownicy?

Jarek Nowy wpis

Tak -mozna sie tam rozwijać- wiem że szukają tez ludzi do pracy bo chcą poszerzać coś - zawsze mozna wpaść zapytać- bardzo wporządku ludzie

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Elektropomiar Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Stanisław Pajda? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jarosław
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
Julita

@arnowidzę, że polecasz innym pracę w firmie. W jakim dziale pracujesz? Chętnie dowiemy się trochę więcej o Twojej pracy. W swoim komentarzu wspominasz o chyba najważniejszych czynnikach, które interesują przyszłych pracowników. A czy w Elektropomiar można liczyć na możliwości rozwoju?

arno

Fajna atmosfera. Szefostwo w porządku. Wypłata na czas. Polecam.

misiek

na pewno wszystko, łącznie z zarobkami, zalezne jest od działu co @programista? ja to akurat myślę o inżynierii, ale wiadomo, jedna firma to jedna forma zarządzania, bez wskazania na konkretny dział :)

edi

Musisz po prostu iść i zapytać , bo nie wiem- pracuje tam znajomy, zawsze chwali, kasa wporzo i zawsze 30-tego,umowe ma stałą.

El-Fajny

A ja mój drogi pracuje tu już kilka ładnych lat i wcale nie jestem z "rodzinki". mało tego szef wcale nie daje im forów. My idziemy do domu a oni muszą wszystko podopinać. Nigdy nie zalega z zapłata- na ile się umawia tyle mam. Ja jestem zadowolony i nie zmienię zdania.Pracuje się tu fajnie i ludzie są weseli kontaktowi-/ tylko złodziejaszki i pseudo - elektrycy zawsze są niezadowoleni a był tu niedawno u nas taki "malutki" człowieczek po studiach nic nie wiedział a myślał ze kierownikiem zostanie-:) a teraz żallllllllllll

seba
@El-Fajny

ciekawe o kim piszesz miernoto??

Majster

mały - 2013-05-28 13:13:46 to oszczerstwo- ale moze ciebie ktoś kiedyś tak oczerni.... zycze szczerze..-PS- szef jest the bestAlbo(usunięte przez administratora) za krótko tam pracujesz albo jesteś z rodzinki że tak piszesz:) Oszczerstwo to na pewno nie jest, przekonałem się na własnej skórze jak i wielu innych ludzi którzy tam pracowali

Jadźka

A TY???????? młody i piekny- to sam se firmę załóż i pokaż co potrafisz

mały

Bartti

Firma jest naprawde wporządku. Zapłata zawsze na czas i zawsze tak jak się ustalało. Praca w fajnej atmosferze- zgrany zespół. Ktos napisał wyzysk... hmmm... to chyba gdzie indziej pracował- albo lubi być nieudacznikiem któremu żle wszędzie. Bardzo polecam.

Chyba kpisz sobie, ja pracowałem i dobrze że odszedłem. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Elektropomiar Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Stanisław Pajda - Jarosław

Elektropomiar Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Stanisław Pajda
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Szczytniańska 3
    37-500 Jarosław