Elektropomiar Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Stanisław Pajda

Jarosław

Opinie o Elektropomiar Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Stanisław Pajda

Gość 2012-05-15 23:55:55
Chyba kpisz sobie, ja pracowałem i dobrze że odszedłem. ( usunięte przez administratora )
Bartti 2013-03-01 15:50:49
Firma jest naprawde wporządku. Zapłata zawsze na czas i zawsze tak jak się ustalało. Praca w fajnej atmosferze- zgrany zespół. Ktos napisał wyzysk... hmmm... to chyba gdzie indziej pracował- albo lubi być nieudacznikiem któremu żle wszędzie. Bardzo polecam.
mały 2013-05-28 13:13:46
to oszczerstwo- ale moze ciebie ktoś kiedyś tak oczerni.... zycze szczerze..-PS- szef jest the best
Jadźka 2013-05-28 13:16:00
A TY???????? młody i piekny- to sam se firmę załóż i pokaż co potrafisz
Majster 2013-06-08 07:37:33
mały - 2013-05-28 13:13:46

Albo( usunięte przez administratora ) za krótko tam pracujesz albo jesteś z rodzinki że tak piszesz:)
Oszczerstwo to na pewno nie jest, przekonałem się na własnej skórze jak i wielu innych ludzi którzy tam pracowali
El-Fajny 2013-06-10 15:18:28
A ja mój drogi pracuje tu już kilka ładnych lat i wcale nie jestem z "rodzinki". mało tego szef wcale nie daje im forów. My idziemy do domu a oni muszą wszystko podopinać. Nigdy nie zalega z zapłata- na ile się umawia tyle mam. Ja jestem zadowolony i nie zmienię zdania.Pracuje się tu fajnie i ludzie są weseli kontaktowi-/ tylko złodziejaszki i pseudo - elektrycy zawsze są niezadowoleni a był tu niedawno u nas taki "malutki" człowieczek po studiach nic nie wiedział a myślał ze kierownikiem zostanie-:) a teraz żallllllllllll
seba 2015-02-10 22:28:38
ciekawe o kim piszesz miernoto??
edi 2015-09-19 17:20:08
Musisz po prostu iść i zapytać , bo nie wiem- pracuje tam znajomy, zawsze chwali, kasa wporzo i zawsze 30-tego,umowe ma stałą.
misiek 2016-05-15 20:08:40
na pewno wszystko, łącznie z zarobkami, zalezne jest od działu co @programista? ja to akurat myślę o inżynierii, ale wiadomo, jedna firma to jedna forma zarządzania, bez wskazania na konkretny dział :)
Zostaw swoją opinię o Elektropomiar Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Stanisław Pajda - Jarosław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektropomiar Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Stanisław Pajda