Opinie o Drogpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe w Poraj

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Drogpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Drogpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe w Poraj

Woś

Firma śmiechu warta ludzie szukajacy pracy będący na rozmowie o prace byli zdziwieni że oni szukają osobę z grupą inwalidzką lub rencistę emeryta a w ogłoszeniu tego brak jest dowiadujesz się dopiero na rozmowie no beszczelni ludzie a najśmieszniejsze to że idąc na rozmowę przepytuje cię zarząd firmy 3 osoby no to już całkiem śmiech (usunięte przez administratora) wynagrodzenie praca 7 dni w tyg wszystkie soboty niedzielę święta praca po 12 godzin na 2 zmiany w miesiącu 360godzin za 3600brutto...No tylko brać taką pracę poświęcać się dla firmy za (usunięte przez administratora) na produkcji za 8 godzin to samo ale za 160godzin a nie jak tu za 300godzin... Tylko desperat się zgodzi na takie warunki pracy i płacy a jak chcesz sobie dorobić możesz zostać i dobić w miesiącu do 600godzin gdzie ci zapłacą 300zl więcej do tych 3600brutto...

nikt ważny
@Woś

Cóż samo życie . W tej firmie najlepiej opłaca się być majstrem . Jeśli zaś zwykłym robotnikiem to najlepiej w brygadzie gdzie majstrem jest JJ . Natomiast z MP to trzeba mieć nerwy ze stali bo facet humorzasty . Praca jak praca , do delegacji idzie się przyzwyczaić . Ważniejsza jest atmosfera w grupie , jeśli jej nie ma , to żadna kasa na dłuższą metę nie pomoże . Najwięcej idzie zarobić w porze letniej ale jeśli przeliczyć tę wypłatę przez ilość godzi w pracy na delegacji to stawka godzinowa wychodzi słabo . Tak było kilka lat temu . Mam nadzieję ,że obecnie firma ma więcej plusów niż minusów .

Woś Nowy wpis

nikt ważny Nowy wpis
@Woś

Ilona

wiadomo ile obecnie zapłacą operatorowi koparki? pytam, bo widziałam dawne ogłoszenie i stawka zaczynała się od najniższej. Czyli od czego zależy jej ostateczna wysokość? obecnie czegoś szczególnego jeszcze wymagają na tym stanowisku czy same uprawnienia wystarczą?

zwykły facet
@Ilona

To raczej pomyłka .Ta firma zajmuje się malowaniem pasów.

Justyna Nowy wpis
@zwykły facet

A jakie są tu zarobki? Szukam raczej pracy biurowej, nie wiesz czy kogoś teraz szukają? Na stronie nie ma informacji z tego co widzę

zwykły facet Nowy wpis
@Justyna

Jeśli nie ma ogłoszeń to raczej nie szukają . 2- 3 miesiące temu w Koziegłówkach był duży baner na płocie firmy ,że szukają pracowników . Tydzień temu jak przejeżdzałem już go nie było . Dlatego najlepiej to zadzwonić do nich i wszystkiego się dowiedzieć u źródła .

Dzień dobry, na olx pojawiło się ogłoszenie do pracy biurowej. Czy mogę prosić o obiektywna opinie o pracy w tej firmie? Jaka atmosfera, wymagania i wynagrodzenie?

Paulina

Na forum dawno nikt się nie wypowiadał, ofert pracy w internecie też nie mogę znaleźć... Czy ktoś kto tu zagląda ma może jakieś nowe informacje na temat zatrudnienia w Drogpolu? Czy są jakieś wolne stanowiska pracy? Czy firma prowadzi rekrutację? Co jaki czas pojawiają się jakieś ogłoszenia?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Drogpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku DOZORCA/PALACZ/PRACOWNIK GOSPODARCZY?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma normalnie prowadzi działalność bo jak patrzę na forum to mam wątpliwości.

C200

Ten mały kierowniczek to jeszcze pracuje ? (usunięte przez administratora) jedna

Co słychać w firmie? Tak dawno nikt nie pisał. Warto startować do pracy w firmie?

Iza

@Kamil ale czy przypadkiem te same wpisy nie obrażały bezpośrednio innych użytkowników forum - bądź osób pracujących w firmie? Często niestety idzie to ze sobą w parze i jest to właśnie przykład sytuacji, w których użytkownicy mogą mieć takie wrażenie. Tymczasem jest to kwestia naruszenia regulaminu forum.

Iza

@Monti na serwisie gowork nigdy żadne niewygodne wpisy nie mają prawa zostać usunięte. Komentarze, które naruszają regulamin strony, a co za tym idzie dobra osobiste innych osób owszem znikają ale tylko pod podanymi wyżej warunkami. Inne nawet negatywne komentarze na forum pozostają.

Kamil…
@Iza

I tu niestety się mylisz. Całe wpisy byly usuwane przez admina. Pracuje w tej firmie ładnie paręnaście lat i obserwowałem wpis okolo 90% negatywnych(opisujących w danym momęcie stan w firmie) zostało uaunietych.

Monti

Niestety niewygodne wpisy już usunięte

dick

Witam, chciałbym zapytać jak tam jest na stanowiskach biurowych i w sekretariacie? Najniższa krajowa czy może jednak coś więcej i jaka atmosfera?? Pozdrawia

@dick

To zależy czyją się jest żoną

Oj Krzysiu, Krzysiu.

pazn

zwierzeta robia za majstrow uwazaj sie za wielkie geby bo zarabiaja samej podstawy 3tys zl a sa tak naprawde dupkamia malych fiutach bo maja tylko wielke geby i sa nic nie warci nic nie daja innym tylko traktuja ich jak swoich niewolnikow. i smieja sie z tych co zatrudniaja sie ale bez nch dupki nie zarobili by tych pieniedzy wiec ludzie i niech te wielkie majstry sami robia jak tacy s wielcy. wielka mapla moze sama dzwigac anie plaszcyc (usunięte przez administratora) na maszynie i krzycza i obrazajac tych co z nimi robia w brygadzie. to niech sam robi jak inni zle robia.. koguty i i reszta zoo sa tacy mocni w gebie to sami moga robic wszystko a nie zwalac wine na innych, ale kase maja dobra wiec beda lizac malemu i rescie (usunięte przez administratora) jak znim rozmawiaja a za plecami wyzywaja obrazaja. i to jest ich tylko oznaka inteligencji i kultury . Szefostwo poto otworzyli firme zeby zarabiac lecz stawki obnizaja pomocnika o 15gr. to na 100m2 to juz 30 zl w mniej niz rok temu. Jak chcecie zyc zdrowiu to nie przychodzcie skladac podan do drogpolu w poraju i bazie sprzetu w kozieglowkach. NIECH wielkie majstry i wielke geby pokaza co potrafia jak tak w slowach sa mocni wobec pomocnikow.

@pazn

To szczera prawda, większość to prostaki w słowie i czynie!!!!

szdsx

@ Ktoś. - no to historia powiem ci szczerze faktycznie bardzo nieciekawa, nieprzyjemna....no i uważam, ze bardzo słyusznie postąpiłes rezygnując - pokazałeś że nioe dasz sie w ten sposób traktować.

Ktoś.

Nie wiem czy się z tego śmiać czy płakać ale... Poszedłem na rozmowę do Dropolu po czym załatwiłem tego samego dnia wszystkie dokumenty do umowy którą podpisałem i mam się jutro stawić do pracy na 7 rano ok. Przyjechałem postawiłem auto na firmowym parkingu i 6:56 idę sobie w stronę biura po czym podchodzi do mnie ochroniarz co ja sobie myślę że tamtędy idę ale mniejsza,kazał mi usiąść i czekać w kuchni po czym po 5 minutach wraca i do mnie że ja jestem pijany/naj***ny i tak na pierwszy dzień przychodzę i wyprowadził mnie przed bramę na oczach pracowników i kazał czekać tam na szefa. Szef przyjechał i zadzwonili po alkomat ja wynik 0.0 za dwoma podjeściami. Po tym kierownik to idziemy na halę a ja że rezygnuję za takie podejście do oraz pomówienia! pracownika..... Nie fajnie.

pomocnik

marynarz zarobi tyle zeby w domu siedziec 3 ,miechy a w tej firmie po odliczeniu delegacji nie ,masz nawet 3 tysi na czysto praca dla naiwnych

mike

na plus dla kawalera bo będąc 4 dni w tygodniu w domu to nie bardzo dla związku

pomocnik

bo płacone masz od metra tylko podstawa jest stala no i kwota za delegacje,i praca fizyczna

Własnie też się zastanawiam cy jechać bo nic nie mówił ile płaci za godzinę itd. Nic nie chciał powiedzieć telefonicznie czy fizyczny typowo czy tylko tak sobie

kkk

teraz potrzebują 10 osób od zaraz do malowania

Zostaw merytoryczną opinię o Drogpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe - Poraj

• Jak się pracuje w Drogpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe?

Zobacz opinie na temat firmy Drogpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Drogpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe
1.9/5 Na podstawie 11 ocen.

Drogpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe