Opinie o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mid Ocean Brands Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mid Ocean Brands Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Jo

Jak to jest, że niektórzy wychodzą non stop na fajke? Z przerwy 15 min u niektórych robi się z 45 min jak to wszystko zliczyć. Trochę nie fair w stosunku do niepalących.

@Jo

Osoby nie palące, zawsze są w plecy, zresztą patrząc na to co się dzieje na produkcji jak nie ma kierownictwa, to aż woła o pomstę ????

Czy w firmie Mid Ocean Brands Polska są regularne szkolenia pracownicze?

Dla liderów i kierownictwa tak, dla szeregowych nie.

nikt

Nie ma

Spike

Dominika Czerep C do wylotu

Rafał Z
@Spike

Stań szerzej kowboyu Dominiko co?

DYK
@Spike

Stań szerzej kowboy-u bez jaj

Spike
@Rafał Z

Dominiko C

Bez pracy

Hej, czy coś się zmieniło na paku i wypaku? Można się zatrudnić na nowo, czy są przyjęcia przez agencje? Jeśli tak to przez którą? Dajcie znać, proszę bo ciężka sytuacja jzu się robi w portfelu:(

@Bez pracy

Proszę dajcie znać, czy są zatrudnienia? Jaka agencja. Czy szukać gdzieś indziej. Lubiłem tam pracować na handlingu.

Ruda
@Bez pracy

Jak tylko będziemy coś wiedzieć na temat ponownego zatrudnienia damy znać ???? jeszcze trochę cierpliwości.

Rybka
@Ruda

Dla nas Polaków pracy nie macie Ale dziś nowi Ukraincy przyszli do pracy Oszusci

Dziękuję

Praca ogólnie nie jest ciężka ale jest w szkodliwych warunkach. Mówią, że normy są w porządku jeśli chodzi o stężenie substancji szkodliwych w powietrzu ale oni to badają jak wszystko jest przestrzegane jeśli chodzi o BHP natomiast na co dzień BHP nie jest przestrzegane i pojemniki z substancjami parującymi są otwarte, wszędzie walają się szmaty przesiąknięte rozpuszczalnikami itd. Jak idzie kontrola to jest uprzedzenie na kilka minut wcześniej, że będzie kontrola i trzeba pozamykać wszystkie pojemniki, uprzątnąć szmaty itd natomiast normalnie każdy ma to gdzieś i się to wszystko wdycha. Ekipa ok, nie licząc tych uchybień. Natomiast jedna osoba, brygadzistka z sitodruku Monika strasznie traktuje ludzi z Ukrainy a nawet Polakowi pociśnie dla satysfakcji. Nie zachowuje się uprzejmie i grzecznie tylko tak, jakby była co najmniej prezesem firmy i jak popełnicie błąd to nie upomni jak człowiek człowieka tylko zmiesza Was z błotem, będzie próbowała sprowokować do pyskówki itd. Ludziom z Ukrainy pociskała podnosząc głos, że nie znają polskiego, że nie może się z nimi dogadać a to przecież nie wina pracowników skoro firma zatrudnia takie osoby i są na hali tłumacze pol-ukr. Jednak ona musi sobie połechtać ego atakując nowych pracowników i wyżywając na nich swoje frustracje. Jakby BHP było przestrzegane a Monika by się nauczyła kultury to spoko praca.

Anka

Nieprzypominam sobie na sitodruku brygadzistki Moniki,na sicie to Kamil i Natalia są brygadzistami ale Moniki sobie nieprzypominam,nawet na ręcznym takiej niebyło a peacowałam na sicie ponad rok więc trochę się orientuję.

ty

Prezes firmy by się tak nie zachował nie obrażaj prezesów poprostu ma problem sama z sobą nic nie poradzisz

Drukarz

Przez agencje pracy Weegree, wysyłasz CV lub pojawiasz sie u nich bezpośrednio, jeśli firma kogoś szuka, to praca dosłownie na 2/3 dzień Wysyłasz CV przez internet do Weegree, na drugi dzień już spotkanie, omawianie kwestii pracy i stawki, trzeci dzień badania, badania następnie w tym samym dniu donosisz lub w następny.. I do pracy. Ogólnie tłumaczą wszystko, nawet dają Ci instrukcje co przyda się dla ciężkostrawnych i nieogarniętych. Stawka minimalna + 20% za noski 50% za soboty, 100% niedziele, praca umowa zlecenie

Czy spotkałeś się z taką pracą, pytanie o uczulenia, dojazd, doświadczenie

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
Maniek

Witam. Czy kierownictwo informuje pracownikow jak wyglada sprawa zatrudnien lub zwolnien? Czy poprostu z dnia na dzien wypowiedzenie i nara, byles dobry ale idz juz do domu bo przy naszej pensji firma nie jest w stanie utrzymac tylu pracownikow nawet na najnizszej krajowej. Od nas jeszcze nikogo kto ma umowe z dzialu nie zwolnili. Ale na pakowaniu tak. I to wieloletnie, porzadne pracownice. To jest podejscie do pracownika - bez rozmowy, bez informacji. Po 8h pracy - masz, podpisz, nara. A co z ludzmi ktorzy maja umowy na czas okreslony? Wygasnie umowa i tez nara pewnie. Czy osoby zatrudnione w biurze tez zwalniaja? Przeciez tam ok 50 osob pracuje na gorze to co oni tam tera robia? Hm, pewnie kawe....

@Maniek

Nikt Ci nie broni skończyć szkołę, pracować na górze i robić kawę. ????

@Ewa

Skonczcie szkole i zatrudnijcie sie u gory, zobaczymy czy nadal bedziecie uwazac ze robi sie tam tylko kawe.

@Biuro

A to ty myślisz że co my tam nadole same matoły jesteśmy????myślisz ze tylko ty masz skończoną szkołę????smieszna jesteś ja spokojnie mogę zająć twoje miejsce bo też mam skończoną szkołę,a i moi współpracownicy co poniektórzy mają studia pokończone to proszę zastanów sie co piszesz bo niejedna osoba z dołu mogłaby cię zastąpić trochę pokory.

@Anka

Ale przecież w tym rzecz, nic nie stoi na przeszkodzie. Jeśli się tylko nadajesz i chcesz to przecież możesz??? Strasznie przewrażliwiona Jesteś.

Maniek
@Biuro

Usmialem sie hehe. Przeciez tu nie chodzilo o ujmowanie kwalifikacji osobom u gory. Kazdy pracuje na stanowisku ktore dostal lub chcial. Parabola co do parzenia kawy byla z przymrozeniem oka, ze jesli nie ma tyle zlecen to cos trzeba robic. I tyle. Ale jak sie mowi - uderz w stol... Co do tego, ze na "dole" robia osoby wyksztalcone to prawda. Jest wiele osob ktore robia przedruki a wyksztalceniem lub inteligencja przewyzszaja brygadzistow lub nawet ludzi i u "gory". O osobach z kadr to nawet nie rozwijam tematu. Ale skoro firma tnie koszta to powinno byc rownym kosztem wszystkich pracownikow. Dlatego to pytanie. Ale jak widac ktos z "gory" przeczytal i zamiast (jak juz sie wypowiada) konstruktywnej odpowiedzi na moje pytanie lub wypowiedzenia sie, atak. Atak to jest domena osob na wyzszym stanowisku w tej firmie. Na pytania atak zamiast odpowiedziec albo wogole sie nie odzywac. Robcie screena bo pewnie post bedzie usuniety. 3tys kosztuje abonament dla firmy zeby z panelu pracodawcy byl usuniety. Wtedy znika jak czesc postow po ktorych nie ma sladu i nie widnieje jako "usuniete przez daministratora". Rozumiem jak ktos uzywa czyjegos imienia lub nazwiska. Ale jak ktos wyraza swoje zdanie i post jest usuniety to cos musi byc na rzeczy skoro ktos zglasza zeby usunac. To Tyle. Kibicuje nam wszystkim ze jak wszystko wroci do normy to kazdy z nas znajdzie prace i bedzie zadowolony na innej produkcji. Ale juz nie w 40'C i z (usunięte przez administratora) co jezdzi zlomowanym w usa wydluzeniem przyrodzenia.

siema
@Maniek

Wiem, to może się wypowiem - u góry też nie przedłużyli umów i zwolnili ludzi. Także jak widzicie nie ma to znaczenia, czy to biuro czy produkcja.

jam jest
@Biuro

Masz problem. Maniek użytkownik tego forum napisał we własnym imieniu, a Ty koleżanko używasz liczby mnogiej w odpowiedzi tj.: zobaczycie, skończcie. Wstyd tak stygmatyzować wszystkich pracujących poza biurem.

@Maniek

A co masz do ludzi z kadr? Liczba zatrudnionych przez Mida nie spadła, więc pracy jest tyle samo?

Pink
@Biuro

Widać że tylko kawę umiesz parzyć bo się tak zbulwersowałas Pani z biura

@Pink

Nawet tego nie muszę umieć, bo od tego mamy ekspres. :)

Karma

O kim dokładnie mowa?

jo
@Maniek

Umowa Ci się kończy to pytasz kierownika odpowiednio wcześniej czy Ci przedłuży umowe, ludzie mamy język to pytajmy proste

Sory . Przy ostatnim wpisie wdarł się malutki błąd. miało być że pracownicy pracujący parę lat są bardziej doceniani niż pracownicy pracujący od czasu powstania firmy w Chorzowie w roku 2007. Pozdrawiam WSZYSTKICH.

on

Nie rozumiem

@były pracownik

Często jest tak , że Ci którzy pracują od początku są już wypaleni i im się niechce. A ludzie , pracujący krócej znacznie bardziej doceniają pracę. Stąd takie przeświadczenie. I wytłumacz proszę dlaczego pracownik, ktory pracuje KILKA LAT NIE może być bardziej doceniony niż ten , który jest od niego dłużej?

A skąd przeświadczenie, że pracownik który pracuje dłużej jest wypalony i mu się nie chce?

@pracownik

13 letnie doświadczenie zawodowe. Często się z tym spotykałem.

TikTok
@były pracownik

Ale przyczepiliscie się do najstarszych pracowników, jest ich chyba kilku i nie odgrywają znaczącej roli w sensie kierownikami nie są . Ale pracują , a że ktoś z krótszym stażem ma większe ambicje i awansuje to już indywidualna sprawa

Konstanty Rokossowski
@TikTok

Zależy czy awansują bo sà tacy dovrzy czy dlatego, że piją piwo ew. rozkładają nogi przed kim trzeba.

@Konstanty Rokossowski

Takie coś jest karalne licz się że słowami

Jo

Ludzie skończcie nadawać jeden na drugiego, jeszcze przez internet... Brak słów po prostu. Widać jaki poziom intelektualny jest utrzymywany w tej firmie i jak niektórym się nudzi. Lepiej najpierw spójrzcie na siebie a później piszcie o innych.

Q

Jej sprawa chyba czy się spóźnia? Jeśli odrabia to w czym problem? Jesteś jej szefem czy jak? Z kawą i nie tylko połowa ludzi wchodzi na hale. Chyba ktos tu zazdrości i się nudzi, żeby o takich pierdołach pisać ????

Angelika
@Q

Czego niby ma ktos zazdroscic? Ta, odrabia... Mamy normowany czas pracy. Co jesli kazdy by przychodzil na ktora chce, w dodatku dumny jak paw? Ogarnij sie bo nie wiesz o czym piszesz a moje zdanie jest obiektywnym spostrzezeniem. I nie tylko moim, pupilku N.R.

@Angelika

No chyba jednak zazdrościsz bo interesujesz sie życiem jej. I to pupilku, proszę Cię nie rozśmieszaj mnie. Może i ma jakieś swoje pupilki, ale na pewno to nie ja do nich należę. Moja opinia również jest obiektywna, a ktoś musi mieć bardzo nudne życie w tych czasach, że musi gadać o innych. Jak tak bardzo Cię to boli to proszę bardzo idź to zgłoś jej szefowej a nie wypisujesz tutaj, no chyba, że się boisz.

Pracownik sitA

Szanujmy się Jaki ona daje przykład jako brygadzistka?? Czyli my jako pracownicy również możemy się spóźniać ,pić kawę ,i chodzić w swoich rzeczach na hali Do tego doszło że maseczki też nie musi nosić? Brygadzistka-dobre -smiechu warte

@Pracownik sitA

Tylko, że to nie jest strona 'gorzkie żale', nie podoba się coś to się zgłasza wyżej, w tym przypadku pisanie na tej stronie nic Ci nie da.

Chyba było głosowanie. ?

Special Honest

Dodam jeszcze ze Twoj post zdeterminował mnie aby dostarczyc dowodów na ostentacyjne olewactwo z strony w/w osoby Od innych wymaga w chamski sposób więc zobaczymy kto pojedzie dalej na tym wózku ;)

@Special Honest

Odezwali się ludzie, którym żal tyłki ściska. Weźcie się do roboty, a nie za obrabianie komuś tyłka i to w necie. Nie potraficie powiedzieć tego twarzą w twarz, jesteście zwykłymi tchórzami i tyle. A jak Wam mało problemów to się zwolnijcie, może da wam to trochę adrenaliny i przestaniecie zajmować się głupotami.

Odezwali się ludzie, którzy do pracy przychodzą pracować, w zakładzie w którym panują określone zasady, co do godzin pracy i przerw oraz innych zachowan. Odezwali się ludzie którzy tych zasad przestrzegają. Do roboty to może niech się weźmie opisywana pani. Kto tego nie rozumie, niech idzie pracować na zlecenie.

Sama się zwolnij jak nie umiesz pracować zgodnie z umową.

@Ewa

Jeśli pani o której mowa wypełnia swoją pracę, widocznie robi to dobrze, skoro nadal pracuje. Ja pracuje zgodnie z umową, dlatego nie narzekam, a czepianie się ludzi nie należy do moich kompetencji. Widocznie do waszych tak, więc życzę powodzenia.

Odnosiłam się do części wypowiedzi że jak się komuś nie podoba ma się się zwolnić może będzie miał adrenalinę. No więc to nie ktoś kto pracuje zgodnie z zasadami ma się zwalniać.

Czepianie się czyjegoś wyglądu jest słabe, a w pracy każdy powinien pilnować swojego (usunięte przez administratora). Dalej nie mam zamiaru komentować tak prostackich zachowań.

Być może jej przełożony nie ma wiedzy o tych zachowaniach. W mojej poprzedniej firmie za lamanie zasad i zly przykład dla nowych pracowników, taka osoba leciała po pierwszym ostrzeżeniu.

X

Swojego (usunięte przez administratora) pilnować należy w życiu prywatnym. A w zakładzie pracy już trzeba się stosować do ogólnych zasad.

@X

Ogólne zasady to najeżdżanie jeden na drugiego na necie? Ja jakoś nie widziałem, żeby ta pani nie nosiła maski, czy byłam w swoich ciuchach na hali. Spóźnić się każdy może, ale wiadomo trzeba to odrobić. Jakoś wcześniej nikt nie czepiał się innych pracowników, widać, że pani(usunięte przez administratora)nie leżała współpraca z wymagającą brygadzistką, dlatego rozpętała bezsensowną burzę

X

Typ formatowania nie pozawala na podpowiedzi. Nie można podważyć.

X

Wymagająca brygadzistka odwołuje się do zasad i procedur, a nie do chwilowego widzimisię. I nie może pracownikow stawiać w sytuacji, że nie mogąc się obronić płaczą. Powinna im wskazać co robią źle, łagodnie ale stanowczo, żeby wiedzieli co powinni poprawić i jak.

@X

Typ formatowania... Chętnie bym Ci zrobił screena. Pewnie pracujesz tu jakieś pół roku i się rzucasz. Procedury? Mam nadzieję, że ty się tak cudnie do wszystkich stosujesz. Jak płaczą to mają słabą psychikę, to jest praca, nie przedszkole.

Człek
@Tomek

Ale wy macie problemy, połowa brygadzistów nie daje przykładu, ciągłe wychodzenie na fajke - to już ok? Tu widać ewidentnie, że kogoś się nie lubi albo zwróciła uwage to trzeba dowalić na go worku, zachowanie na poziomie gimnazjum. A co do słownika, osobo podpisana 'X', mi również podpowiada słownik, także teoria się nie sprawdziła.

Angelika

Po pierwsze pracuje tam nadal. Po drugie jestem z innej zmiany.

Jan
@Angelika

Jak tam ksiezniczki z kontroli jakosci? Ogarnely sie juz?

@Jan

Jezuniu, ale się ktoś uczepił. Popatrzcie się sami na siebie i swoje działy. Na pewno znajdziecie coś do poprawy, na tym radzę się zająć.

@Jan

A to na kontroli jakości są jakieś księżniczki?haaa dobre!

Bardzo chciałam podziękować kierownictwu działu za pożegnanie wieloletniego pracownika. Widać że pracownicy odchodzący na emeryturę po przepracowaniu paru lat są bardziej doceniani przez pracownicy pracujący od czasu powstania firmy w Chorzowie . Jeszcze raz serdeczne podziękowania dla kierownictwa działu !!

Flip

O jaka brygadzistke chodzi?

Hehehe

A p kieroenik adam z kims juz nowym na firmie jest?

Jan
@Hehehe

W tamte wakacje jezdzil do jednej ukrainki po pracy. Teraz jesli ma to bardziej sie kamufluje. Ale widac niekiedy lekki flirt z jego strony. No ale kto by mu sie oparl w tym jego sweterku.

Hahah
@Jan

Do tej ukranini co szkoleniowiec w Wojtek tex ja jakis czas obracał

@Jan

Co was interesuje kto z kim sypia? Zazdrościsz bo tobie nie dała?

Romet wigry3
@rybka

Nawet bym nie chciał bo mi się nke podoba.

Hej, dlaczego połowa firmy nie trzyma się zasad i wychodzi z hali,czy z magazynu za 10. Idzie się przebrać,a potem dopiero czeka aby się odbić kartą i wychodzi? Część ludzi jeździ autami i tacy najczęściej są pierwsi do wyjścia. To też będzie trzeba zweryfikować,bo jak dla mnie, jest to (usunięte przez administratora) Teraz jest mało ludzi,mało roboty,pracujemy po 6 godzin ,a ludziom nadal coś nie pasuje.Rozumiem ,że każdy chce wyjść jak najszybciej,ale bez przesady. Wychodzimy o 20,nie o 22.a nawet gdyby,to nie nikomu nie zaszkodzi 1-2 poczekać. Ale niektórzy brygadziści sami są nielepsi w tej kwestii.Na palcach można wyliczyć,który się do tego stosuje.

hahaha

a Ty na pewno stoisz w tej kolejce która jest już ustawiona za 10 hahahah a innych strzelasz z ucha żenada

hahaha

Transfer górą!

@hahaha

Zaskoczę cię bystrzaku...stoję codziennego i widzę kto stoi,a kto wychodzi...

Pytanie do Zarządu ? W tak trudnym czasie dla firmy ,gdzie zwalniani są pracownicy z kilkuletnim stażem pracy ,po co Firmie potrzeba 6 -ściu brygadzistów na pakowaniu i rozpaku na jednej zmianie ? Kiedy przez co najmniej 3 godziny podłogi się myje ?

Ruda
@pracownik

Ja doliczyłam się 4 czyli i tak mniej niż brygadzistów produkcyjnych. Pozdrawiam

Kk
@Ruda

Ale każdy z innego działu, na hendlingu tez kazdy z innego działu?

ZarządNieOdpowie
@pracownik

Na innych działach jeszcze więcej.

To policz jeszcze raz

Zwolniony

Witajcie. Jak tam wygląda sytuacja w Midzie ? Są jakieś szanse na powrót czy na chwilę obecną niemożliwe? Pozdrawiam, trzymajcie się i dużo zdrowia !

Niestety zwolnili 6 osób z rozpaku i paku . Ja tesz dostałem wypowiedzenie bez podania przyczyny a żeby było śmieszniej wczoraj został przywrócony pracownik agencji . Pytałem się brygadzistki czemu i kto zadecydował o zwolnieniu to nie zna powodu i zarząd zadecydował . Pytam się dlaczego nie zwolnili emerytów a nas zostawiają bez środków do życia . Jedno wielkie (usunięte przez administratora) w tej firmie i nie gdzie się odwołać

Prawda boli że administrator usuwa co nie wygodne ciekawe czy pan kierownik usunąlł tesz nie wygodnych ludzi

Anka

Jak miałeś umowę na czas określony to pracodawca niemusi podawać przyczyny zwolnienia poprostu cie zwalnia i tyle wiem bo też tak kiedyś miałam,pozdrawiam

@Anka

Wiem ze nie muszą podawać przyczyny ale to boli że zostawili emerytów a ludzi bez środków do życia zwolnili i co ciekawe przywrócili do pracy człowieka z agencji

Też ... słownik , nie masz w domu to internetowy :(

@rybka

O co ci chodzi

Dzięki za sprostowanie ale ja szkołę skonczyłem bardzo dawno . Dla mnie ważne że dostałem kopa a ci co mają emerytury dalej pracują a pisownia zdarzają się byki

Sitko

Tzn ze pracownik z agencji byl lepszym pracownikiem niz ty :) a tak powaznie to oni jak go dzis potrzebuja to przychodzi a jak nie to nie a agencja sie tym martwi a ty masz etat i tyle jestes ich problemem

Anka

Ja niewiem pierdołami się zajmujecie jedni drugim (usunięte przez administratora) obrabiają niech kazdy się patrzy na siebie,zamiast sie cieszyć że póki co macie pracę i żeby firma przetrwała ten trudny okres to nie ,trzeba szczuć jeden na drugiego, wstyd naprawdę zastanówcie się czy to jest potrzebne takie postępowanie nawet przedszkolaki sie tak niezachowują!!!pozdrawiam była pracownica!!!

Jak wygląda na Padzie

Hej, chciałabym się dowiedzieć jak wygląda teraz praca na padzie? Pracowałam tam pod koniec 2018 roku i myślę nad powrotem, warunki wydają się całkiem zachęcające 2800 brutto + nocki + premie, jakiś tam socjal, opieka medyczna i multisport. Jedynie co źle wspominam to brygadzistkę agatę, która robiła pod górkę jak się nie przyszło jakiegoś weekendu. Jak to wygląda aktualnie? Czy warto byłoby się zastanawiać nad powrotem.

Zmiana agaty
@Jak wygląda na Padzie

Uspokoila sie ale tylko troche

Nowość

Po malu już wszystko zaczyna wracać do normy za niedługo znowu zaczną przyjmować byłych pracowników bądźmy dobrej myśli kochani !!

Elfi
@Nowość

Co masz na mysli że wszystko zaczyna wracać do normy?

Rodak
@Elfi

Kaczyński chodzi po cmentarzu , robi zjazdy Smoleńskie więc wraca do normy wszystko o to chyba koledze chodziło :)

Zdziwiony
@Nowość

Wszystko wraca do normy? Nie ma premii-nie ma 8h pracy co z tym idzie-mniej zarobimy,nie ma nocnej zmiany-nadal nie ma zleceń.. A Ty mówisz że wszystko wraca do normy Czy ja o czymś nie wiem? Ktoś ma poprostu pozytywne nastawienie do całej sytuacji

Zwolniony

Witam. Czy ktoś z zorientowanych ma jakieś informacje czy jest szansa na ponowne zatrudnienie ?

@Zwolniony

Oczywiście ze jest szansa na ponowne zatrudnienie jezeli sie to wszystko skończy a firma na nowo nabierze tępa to chyba niepowinno byc problemów z ponownym zatrudnieniem,firma nawet wystosowała do pracownikow ale niewiem czy do wszystkich pisma że po wszystkim mają nadzieję że osoby podejmą u nich pracę ponownie,także perspektywa dalszej współpracy jest,teraz tylko czekać aż to wszystko sie skończy.

Krzysiu__G
@Anka

A co to znaczy, że "firma na nowo nabierze TĘPA" ? Co to TĘP ?

Rybka

To samo chciałam napisać ale mnie wyreczyles Czapka z glow

Karma

Dobrze, że Pan jest kulturalnym, prowadzącym świetnie prosperującą firmę przedsiębiorcą, kimś w tym świecie, i nie spotkamy się w pośredniaku.

Kierownik
@Karma

Tak zgadza się, potwierdzam. No nie spotkamy się w pośredniaku bo tam same Ferdki i Halinki będą chodzić.

Hahahaha, no nie mogę.

@Kierownik

Bardzo niefajny komentarz co to ma znaczyć ze same Ferdki i Halinki bedą do pośredniaka chodzić?????to co ty czujesz się lepszy od nas????oj aby się tobie noga kiedyś powinęła to zobaczymy jak polecisz do pośredniaka i to pędem,szkoda słów na ciebie widzę że masz strasznie rozbuchane ego ale do czasu!!!do zobaczenia w pośredniaku cwaniaczku!!!

Kierownik

@Tic tak

Tak ,cukier drożeje

Ricky
@Tic tak

Ludzi pozwalniali zeby obnizyc koszty ale zeby zmienic wyposazenie w pokoju konferencyjnym kasa jest. Dobre rzeczy wymieniac na nowe... Mid....

Kia
@Ricky

Kapitał ludzki. Wbrew pozorom jest bezcenny.

Zostaw merytoryczną opinię o Mid Ocean Brands Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Mid Ocean Brands Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mid Ocean Brands Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 283.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mid Ocean Brands Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 243, z czego 61 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 120 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mid Ocean Brands Polska?

Kandydaci do pracy w Mid Ocean Brands Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mid Ocean Brands Polska
2.3/5 Na podstawie 666 ocen.
  • Niedźwiedziniec 10 lok. 4
    41-506 Ruda Śląska