Opinie o Open-Net S.A w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Open-Net S.A. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Open-Net S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Open-Net S.A w Katowice

Kacper Nowy wpis

Macie dużo nowych miejsc ? Duża jest rotacja ?

Jac

Oszuści ! ! ! Radze trzymać się jak najdalej od tej firmy ! ! !

putin Nowy wpis
@Jac

to już wiemy

vvvvb Nowy wpis

Wystarczy przeczytać opinię biegłego rewidenta z raportu rocznego str. 4 i 5  Spółka nie reguluje terminowo zobowiązań publicznoprawnych oraz z tytułu wynagrodzeń. Według stanu na dzień 31 grudnia 2015 roku Spółka prezentuje zobowiązanie wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w kwocie 575 tys. zł oraz 432 tys. zł z tytułu wynagrodzeń, pewnie to jest powód ciągłych rotacji w firmie ...

nop

Wiesz to jest opinie z netu o waszej firmie, pisza rowniez ze komornik zablokował wam konta, ze nie zapłaciliscie firmom ktore wykonuja uslugi dla was itp itd bardzo dużo obelg w wasza stronę więc nie jest rzeczą dziwną że nikt do was nie aplikuje. Od kilku miesiecy szukacie ludzi na to samo stanowskoo

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Open-Net S.A? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
nop

Taaaa coś w tym jest bo necie piszą że ."..cppc cofnęło przyznana dotacje na sieć w Żywcu..." . Co to za firma dodzwonić się też do nich nie da ...

cv

Widząc negatywne opinie tej firmy wątpię żeby ktokolwiek odważył się złożyć tam CV.

nnn

Oni prowadzą rekrutacje od kilku miesięcy!

brawo

Dolpg proponuje żebyś wymienił chociaż jedną JENDĄ powtarzam JEDNĄ zakończoną inwestycje tej firmy. (weźmy pod uwagę ostatnie dwa lata )Mówiąc wprost to jest tylko kwestia czas aż ogłoszą bankructwo. Stronka pic na wodę kontaktu zero. Jak mówi stare polskie przysłowie : "Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka "

kkll

A internet w Milówce dalej nic ... nie wspominając już o Międzybrodziu bialskim ...

Nhhgfd

Firma nie wywiązuje się z umowy, jest niewypłacalna, ogólnie jedna wielka PORAŻKA! a ta atmosfera gdzie niby dopisuje w ich trzeciej siedzibie, bo z dwóch pierwszych ich wywalono za nie płacenie czynszu ! paranoja

@tuwim

Witam, Firmy nie polecam. OPEN-NET niby zajmuje się dostawą internetu światłowodowego, a nie potrafią utrzymać nawet własnej strony www, która np. w tej chwili nie działa.

miki

Omijać szerokim łukiem, nie podpisywać umów strona to tylko obrazek który ma za zadanie uwiarygodnić. Praca za darmo nie wypłacają wynagrodzeń pracownikom. Podwykonawca wystawia FV i tyle bo nikt nie kwapi się zapłacić. "Z pustego to i Salomon nie naleje"

milówka

Cześć może ktoś wie kiedy będzie zakończona inwestycja odnośnie instalacji i dostarczania internetu w Gminie Milówka, na swoich stronach piszą o zakończeniu w grudniu 2015. Jak do tej pory nie znalazłem nikogo z Gminy Milówka kto korzysta z internetu od tej firmy.

glober_czernichów

Facet nie zmyślaj i nie wprowadzaj ludzi w błąd. NIKT nie korzysta z ich internetu bo nie oferują żadnych usług. TOTALNE DNO. POWINNA BYĆ UPADŁOŚĆ już dawno temu. Prezes to (usunięte przez administratora) i hochsztapler który okradł masę ludzi nie wypłacając im wynagrodzeń. Nie nadaje się do prowadzenia firmy i mam nadzieję że w końcu go wsadzą.

lka

zbankrutowali kolejny raz ha ha ha

kol-2

Otóż właśnie - zapłacić zaległe wynagrodzenia pracownikom a nie naciągać innych na pracę. Szukają spawaczy światłowodów ha ha ha bo odeszli ci co pracowali - zaległości w zapłatach wynagrodzeń to problem tej firmy. Omijać z daleka chyba że ktoś chce pracować bez zapłaty

kol

praca? ha ha, niech wypłacą zaległe pensje pracownikom a dopiero szukają drugich.

klientka

Czy wy sobie żarty robicie? Projekt miał być zrealizowany do końca marca 2015, obecnie mamy sierpień, a o aktywacji usług ani widu ani słychu. FIRMA NIEPOWAŻNA. ABSOLUTNIE NIE POLECAM WIĄZAĆ SIĘ W JAKIKOLWIEK SPOSÓB!

przyszły klient (byćmoże)

No właśnie, jak z tym internetem, niech ktoś się wypowie czy warto bo cena kusząca, ale kwestia techniczna mnie zastanawia np serwis w razie awarii

interfazi

Firma dziwna. Proponują mi internet światłowodowy, a skontaktować się z nimi za pomocą poczty elektronicznej nie da.

Partner

Na maile nie odpowiadają, skrzynki pozapychane, czy tam ktoś jeszcze pracuje w ogóle???

Zostaw merytoryczną opinię o Open-Net S.A - Katowice

Open-Net S.A